ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Turska oborila ruski borbeni avion

Page 17 of 17 Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17

Go down

Turska oborila ruski borbeni avion - Page 17 Empty Re: Turska oborila ruski borbeni avion

Post by RayMabus Tue 24 Nov - 16:27

Sad će odletit ovi plinovod u zrak .....Erdogan je umislio da će postat koridor za plinsku i naftnu mrežu prema Evropi ....ahahahaha lol!

RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Turska oborila ruski borbeni avion - Page 17 Empty Re: Turska oborila ruski borbeni avion

Post by marcus-t Tue 24 Nov - 16:29

RayMabus wrote:Sad će odletit ovi plinovod u zrak .....Erdogan je umislio da će postat koridor za plinsku i naftnu mrežu prema Evropi ....ahahahaha lol!
Bombardiranje Turkmena počelo - nema civilnih ciljeva - sve su legitimni vojni ciljevi. :D
marcus-t
marcus-t

Posts : 1720
2015-10-07


Back to top Go down

Turska oborila ruski borbeni avion - Page 17 Empty Re: Turska oborila ruski borbeni avion

Post by Guest Tue 24 Nov - 16:30

Antif_No1 wrote:
Eva wrote:
Antif_No1 wrote:Ne znam,nadam se da je samo to,nekoko mi se čini kako kod njega nema više onog veselja kao nekad,gdje nas je uveseljavao svojim duhovitim doskočicama.
Da nije posumnjao u tekovine antifašizma?
Nadam se da nije,jer to bih značilo da sam ostao sam na braniku antifašizma,jer na provocatora i Soru više se ne može računat.
Pa ja sam tu, nisi sam!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Turska oborila ruski borbeni avion - Page 17 Empty Re: Turska oborila ruski borbeni avion

Post by Guest Tue 24 Nov - 16:30

marcus-t wrote:
RayMabus wrote:Sad će odletit ovi plinovod u zrak .....Erdogan je umislio da će postat koridor za plinsku i naftnu mrežu prema Evropi ....ahahahaha lol!
Bombardiranje Turkmena počelo - nema civilnih ciljeva - sve su legitimni vojni ciljevi. :D

daj link...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Turska oborila ruski borbeni avion - Page 17 Empty Re: Turska oborila ruski borbeni avion

Post by IL Risorto Tue 24 Nov - 16:49

Eva wrote:
Antif_No1 wrote:
Eva wrote:
Antif_No1 wrote:Ne znam,nadam se da je samo to,nekoko mi se čini kako kod njega nema više onog veselja kao nekad,gdje nas je uveseljavao svojim duhovitim doskočicama.
Da nije posumnjao u tekovine antifašizma?
Nadam se da nije,jer to bih značilo da sam ostao sam na braniku antifašizma,jer na provocatora i Soru više se ne može računat.
Pa ja sam tu, nisi sam!
Pa nisi se baš nešto iskazala u antifašizmu.Aj navedi koji su to 7 sekretara SKOJ-a lol!
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Turska oborila ruski borbeni avion - Page 17 Empty Re: Turska oborila ruski borbeni avion

Post by Guest Tue 24 Nov - 16:52

Antif_No1 wrote:
Eva wrote:
Antif_No1 wrote:
Eva wrote:
Antif_No1 wrote:Ne znam,nadam se da je samo to,nekoko mi se čini kako kod njega nema više onog veselja kao nekad,gdje nas je uveseljavao svojim duhovitim doskočicama.
Da nije posumnjao u tekovine antifašizma?
Nadam se da nije,jer to bih značilo da sam ostao sam na braniku antifašizma,jer na provocatora i Soru više se ne može računat.
Pa ja sam tu, nisi sam!
Pa nisi se baš nešto iskazala u antifašizmu.Aj navedi koji su to 7 sekretara SKOJ-a lol!
Jel bila tu i Snjegulica, ili je to druga bajka?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Turska oborila ruski borbeni avion - Page 17 Empty Re: Turska oborila ruski borbeni avion

Post by IL Risorto Tue 24 Nov - 16:59

Eva wrote:
Antif_No1 wrote:
Eva wrote:
Antif_No1 wrote:
Eva wrote:
Antif_No1 wrote:Ne znam,nadam se da je samo to,nekoko mi se čini kako kod njega nema više onog veselja kao nekad,gdje nas je uveseljavao svojim duhovitim doskočicama.
Da nije posumnjao u tekovine antifašizma?
Nadam se da nije,jer to bih značilo da sam ostao sam na braniku antifašizma,jer na provocatora i Soru više se ne može računat.
Pa ja sam tu, nisi sam!
Pa nisi se baš nešto iskazala u antifašizmu.Aj navedi koji su to 7 sekretara SKOJ-a lol!
Jel bila tu i Snjegulica, ili je to druga bajka?
Eto vidiš kako podcjenjuješ antifašizam,zar nikad nisi čula onu našu..?,,Bratstvo&jedinstvo nisu tek bajke,već čelik skovan u borbi vruć''
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Turska oborila ruski borbeni avion - Page 17 Empty Re: Turska oborila ruski borbeni avion

Post by Guest Tue 24 Nov - 17:01

Antif_No1 wrote:
Eva wrote:Jel bila tu i Snjegulica, ili je to druga bajka?
Eto vidiš kako podcjenjuješ antifašizam,zar nikad nisi čula onu našu..?,,Bratstvo&jedinstvo nisu tek bajke,već čelik skovan u borbi vruć''

Čini se da si ostao sam, druže. king
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Turska oborila ruski borbeni avion - Page 17 Empty Re: Turska oborila ruski borbeni avion

Post by Guest Tue 24 Nov - 17:02

Ma ne podcjenjujem, ali mi se sve zbrčkalo. Znam samo da Nada Dimić ni nikog izdala i kad su joj nokte čupali. Ali, od kak su nazive ulica po ZG promijenili nemrem se sjetit ni jednog. Su oni nastradali u Kerestincu?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Turska oborila ruski borbeni avion - Page 17 Empty Re: Turska oborila ruski borbeni avion

Post by mutava baštarda Tue 24 Nov - 17:16

marcus-t wrote:
RayMabus wrote:Sad će odletit ovi plinovod u zrak .....Erdogan je umislio da će postat koridor za plinsku i naftnu mrežu prema Evropi ....ahahahaha lol!
Bombardiranje Turkmena počelo - nema civilnih ciljeva - sve su legitimni vojni ciljevi. :D
Mislim da je ona enklava zapadno od Rastana Talabisha Turkmenska.
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Turska oborila ruski borbeni avion - Page 17 Empty Re: Turska oborila ruski borbeni avion

Post by michaellcmacha Tue 24 Nov - 17:20

Eva wrote:Ma ne podcjenjujem, ali mi se sve zbrčkalo. Znam samo da Nada Dimić ni nikog izdala i kad su joj nokte čupali. Ali, od kak su nazive ulica po ZG promijenili nemrem se sjetit ni jednog. Su oni nastradali u Kerestincu?
nada dimić... jel to ona što nije dala Capi u šumi, pa ju je odrukao oružništvu, kad se spanđala sa Krašom... bit će da je ta...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Turska oborila ruski borbeni avion - Page 17 Empty Re: Turska oborila ruski borbeni avion

Post by crvenkasti Tue 24 Nov - 17:46

Juhu, Miha, jel me vidiš?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28784
2014-04-17


Back to top Go down

Turska oborila ruski borbeni avion - Page 17 Empty Re: Turska oborila ruski borbeni avion

Post by Guest Tue 24 Nov - 17:49

Turska oborila ruski borbeni avion - Page 17 15112310

Ima Turci sa se zbune načisto.......  MYCEYM......hahahahhahahhaha....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Turska oborila ruski borbeni avion - Page 17 Empty Re: Turska oborila ruski borbeni avion

Post by Guest Tue 24 Nov - 17:54

Turska oborila ruski borbeni avion - Page 17 Untitl11
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Turska oborila ruski borbeni avion - Page 17 Empty Re: Turska oborila ruski borbeni avion

Post by crvenkasti Tue 24 Nov - 18:02

Starhemberg wrote:Turska oborila ruski borbeni avion - Page 17 Untitl11

Ne može sad komunkacija, Rusija je po sankcijama. Prije nek se povuku sa Krima.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28784
2014-04-17


Back to top Go down

Turska oborila ruski borbeni avion - Page 17 Empty Re: Turska oborila ruski borbeni avion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 17 of 17 Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum