ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvati tvrde: Felix Brych je kriv za Coronavirus Covid-19

Go down

Hrvati tvrde: Felix Brych je kriv za Coronavirus Covid-19 Empty Hrvati tvrde: Felix Brych je kriv za Coronavirus Covid-19

Post by Serbinho-3 Tue 24 Mar - 11:23

Hrvati tvrde: Felix Brych je kriv za Coronavirus Covid-19 2180385_profimedia0375738910_ls-s


NEMAC UPROPASTIO SRBIJU, A SADA I CEO SVET! Hrvati tvrde: Feliks Brih je kriv za koronu, on je aktivirao BIOLOŠKU BOMBU

Italijanski pulmolog Fabijano di Marko, direktor u bolnici "Papa Đovani XXIII" izjavio je nedavno da je utakmica između Atalante i Valensije, odigrana 19. februara na stadionu "San Siro" u Milanu, bila biološka bomba koja je zavila Italiju i Španiju u crno.




Čuo sam mnogo teorija o tome, a ja ću vam reći šta ja mislim. To je bio 19. februar, a 40.000 stanovnika Bergama je bilo na "San Siru" (stadion u Milanu) na meču Atalante i Valensije. Otišli su autobusom, kolima, vozom... To je bila biološka bomba, nažalost".
A, možda te "biološke bombe" i velikog broja žrtava ne bi bilo da nemački sudija Feliks Brih nije doneo jednu neobičnu odluku.

Hrvati tvrde: Felix Brych je kriv za Coronavirus Covid-19 Lg.php?bannerid=0&campaignid=0&zoneid=234&loc=https%3A%2F%2Fwww.kurir.rs%2Fsport%2Ffudbal%2F3433681%2Fnemac-upropastio-srbiju-a-sada-i-ceo-svet-hrvati-tvrde-feliks-brih-je-kriv-za-koronu-on-je-aktivirao-biolosku-bombu&referer=https%3A%2F%2Fwww.kurir
Srbi Briha pamte po zlu sa Svetskog prvenstva u Rusiji, kada je oštetio "Orlove" u utakmici protiv Švajcarske.
Brih je 6. novembra prošle godine u "Maksimiru" sudio utakmicu Dinamo Zagreb - Šahtjor. Hrvatska ekipa je do 93. minuta vodila sa 3:1 i imala prolaz dalje u Ligi šampiona. Međutim, Ukrajinci su u dva minuta postigli dva gola i omogućili da upravo Atalanta prođe dalje i igra pomenuti meč sa Valensijom.

Posebno je bio bizaran gol Ukrajinaca za 3:3 u 95. minutu. Brih je dosudio penal za goste, a onda konsultovao VAR sistem. Nemac je uz pomoć tehnologije utvrdio da je napadač Šahtjora simulirao prekršaj, ali je video i drugu situaciju zbog koje je ostao pri odluci da se izvede penal. VAR je aktiviran za jednu situaciju i viđena je druga vredna penala, pa je lakat Teofila-Katerina u lice Pjatova promenio budućnost evropskog fudbala i Bergama.

Da sve bude gore iz današnje perspektive, jedan lep gest pretvorio se u kataklizmu - navijači Valensije i Atalante su se družili, grlili, pili pivo iz iste čaše i raširili zarazu. Čak 35 odsto ekipe Valensije je zaraženo koronavirusom, a o broju mrtvih u Italiji i Španije dobijamo svakog dana užasne informacije.
Kurir sport

https://www.kurir.rs/sport/fudbal/3433681/nemac-upropastio-srbiju-a-sada-i-ceo-svet-hrvati-tvrde-feliks-brih-je-kriv-za-koronu-on-je-aktivirao-biolosku-bombu
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26437
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Hrvati tvrde: Felix Brych je kriv za Coronavirus Covid-19 Empty Re: Hrvati tvrde: Felix Brych je kriv za Coronavirus Covid-19

Post by RayMabus Tue 24 Mar - 11:27

Ispada da smo mi odlično prošli šta su Ukri zabili ona dva gola pri kraju i šta se tako nismo plasirali dalje tj Dinamo se nije plasirao dalje.

Danke Felix.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175910
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvati tvrde: Felix Brych je kriv za Coronavirus Covid-19 Empty Re: Hrvati tvrde: Felix Brych je kriv za Coronavirus Covid-19

Post by vili40 Tue 24 Mar - 11:36

Feliks(Srećko)neke usrećio
vili40
vili40

Male
Posts : 10736
2015-08-02


Back to top Go down

Hrvati tvrde: Felix Brych je kriv za Coronavirus Covid-19 Empty Re: Hrvati tvrde: Felix Brych je kriv za Coronavirus Covid-19

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum