ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

U Italiji 800 mrtvih u 24 sata

Page 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

U Italiji 800 mrtvih u 24 sata - Page 4 Empty Re: U Italiji 800 mrtvih u 24 sata

Post by Guest Sat 21 Mar - 22:45

red wolf wrote:
Leteca Pegla wrote:
red wolf wrote:Kad će ovo stati?
samo po sebi nece. Kad pojede sve starije preci ce na mladje. Moraju se borit protiv toga ili ce ih pojest. A mogu se borit, i mogu pobijedit, kad mogu drugi mogu i oni. Ali treba im volja. Neka se talijani zapitaju zasto su najgori, i zasto imaju najvecu smrtnost. Onda nek dignu partizane, oni ce to sredit...
O čemu ti pričaš?...Mladi ljudi umiru...
znam sto ih jede. I znam sto im je u bolnicama.

Guest
Guest


Back to top Go down

U Italiji 800 mrtvih u 24 sata - Page 4 Empty Re: U Italiji 800 mrtvih u 24 sata

Post by red wolf Sat 21 Mar - 22:47

''“U Lombardiji, najvećem zaristu koronavirusa događa se nešto što ne razumijemo. Možda je virus mutirao - zabrinuto je kazala Gismondo.''
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

U Italiji 800 mrtvih u 24 sata - Page 4 Empty Re: U Italiji 800 mrtvih u 24 sata

Post by michaellcmacha Sat 21 Mar - 23:13

red wolf wrote:
michaellcmacha wrote:
red wolf wrote:Kad će ovo stati?
što si se uplašio... ne mreš dva puta umrijeti... eventualno možeš neko vrijeme umirati... u svakom slučaju smrt je jedinstven i neponovljiv doživljaj... ;)
Jedina razlika između tebe i mene je, što ćeš ti zapesti u sredini...Sredina su tvoja vjerovanja koja sada imaš, pa ćeš završiti ili u raju ili u paklu...No, ne boj se...To je samo projekcija tvoje svijesti...Sam nalaziš izlaz iz toga...
ja ću po projekcijama koje su isprojicirali malo pametniji i sistematičniji također biti zaražen i vrlo vjerojatno kao teški srčani bolesnik okinuti relativno brzo... ukoliko kojim slučajem i ne budem zaražen, slijedom socijalne kompresije i ostalih nepovoljnih uvjeta za razvoj daljnjeg oštećenja srčanog mišića vrlo je vjerojatno da ću dobiti taj slijedeći srčani udar koji će me ubiti ili odvesti u kbc u vinogradskoj gdje će mi vijek biti neznatno produljen... u svakom od tih slučajeva za razliku od gnjida poput tebe ili onog crvenkastog ja kristalno jasno razumijem i pojam umrijeti i pojam umirati.... i spreman sam se sa istim suočiti neovisno o redoslijedu, ne zato što sam beskrajno hrabar, nego zato što su opcije izbora iznimno sužene.... na samo te dvije koje sam naveo... tebi i sličnima tebi ne bih bio u koži... "kad će ovo stati" stat će kad stane neovisno da li to tvoja umobolna malenkost doživjela ili ne... aj sad jebi se i ti i onaj tko vodi brigu o mjenjanju ti pelena....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

U Italiji 800 mrtvih u 24 sata - Page 4 Empty Re: U Italiji 800 mrtvih u 24 sata

Post by red wolf Sat 21 Mar - 23:18

michaellcmacha wrote:
red wolf wrote:
michaellcmacha wrote:
red wolf wrote:Kad će ovo stati?
što si se uplašio... ne mreš dva puta umrijeti... eventualno možeš neko vrijeme umirati... u svakom slučaju smrt je jedinstven i neponovljiv doživljaj... ;)
Jedina razlika između tebe i mene je, što ćeš ti zapesti u sredini...Sredina su tvoja vjerovanja koja sada imaš, pa ćeš završiti ili u raju ili u paklu...No, ne boj se...To je samo projekcija tvoje svijesti...Sam nalaziš izlaz iz toga...
ja ću po projekcijama koje su isprojicirali malo pametniji i sistematičniji također biti zaražen i vrlo vjerojatno kao teški srčani bolesnik okinuti relativno brzo... ukoliko kojim slučajem i ne budem zaražen, slijedom socijalne kompresije i ostalih nepovoljnih uvjeta za razvoj daljnjeg oštećenja srčanog mišića vrlo je vjerojatno da ću dobiti taj slijedeći srčani udar koji će me ubiti ili odvesti u kbc u vinogradskoj gdje će mi vijek biti neznatno produljen... u svakom od tih slučajeva za razliku od gnjida poput tebe ili onog crvenkastog ja kristalno jasno razumijem i pojam umrijeti i pojam umirati.... i spreman sam se sa istim suočiti neovisno o redoslijedu, ne zato što sam beskrajno hrabar, nego zato što su opcije izbora iznimno sužene.... na samo te dvije koje sam naveo... tebi i sličnima tebi ne bih bio u koži... "kad će ovo stati" stat će kad stane neovisno da li to tvoja umobolna malenkost doživjela ili ne... aj sad jebi se i ti i onaj tko vodi brigu o mjenjanju ti pelena....
Dobro, ajde...Gnjida sam...Pelene ne nosim...Samo sam ti rekao...Smrt je prijelaz...Ali, vaša vjerovanja igraju veliku ulogu...Raj i pakao su zaista stvarni...Oni su energija...Energija koju svatko od vas stvara...Ja ne...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

U Italiji 800 mrtvih u 24 sata - Page 4 Empty Re: U Italiji 800 mrtvih u 24 sata

Post by Guest Sat 21 Mar - 23:33

red wolf wrote:Kad će ovo stati?
Pa tek je nedavno krenulo..Gledaj to kao ciklus koji mora proci,a za to treba vremena..neke projekcije kazu 18 mjeseci,potom neki znanstveni med tim kaze,nece imati nikakav ucinkovit lijek 365 dana..mislim,glupost,OTKUD ta brojka,kad pronalazenje ne ovisi o tajmingu,nego pronalazenju izvornog koda virusa,odnosno nultog pacijenta,.dakle,opusti se Ezeku..bude sto bude..meni firma josh i radi,bar iduci tjedan,dalje,vidjet cemodotle u slobodno vrijeme sto i dosad..spavanje,jedenje,zajebavanje,jebanje,pijenje kofija,povremeni posjet sve vise reduciranim trgovinama,i tako...
Pa gledao si filmove Karantena,18 dana,tjedana,mjeseci poslije..scenarij u reali polako zazivljava...covjek se prilagodjava u letu...Ne brini.. :comfort
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Italiji 800 mrtvih u 24 sata - Page 4 Empty Re: U Italiji 800 mrtvih u 24 sata

Post by red wolf Sat 21 Mar - 23:37

Legendovich wrote:
red wolf wrote:Kad će ovo stati?
Pa tek je nedavno krenulo..Gledaj to kao ciklus koji mora proci,a za to treba vremena..neke projekcije kazu 18 mjeseci,potom neki znanstveni med tim kaze,nece imati nikakav ucinkovit lijek 365 dana..mislim,glupost,OTKUD ta brojka,kad pronalazenje ne ovisi o tajmingu,nego pronalazenju izvornog koda virusa,odnosno nultog pacijenta,.dakle,opusti se Ezeku..bude sto bude..meni firma josh i radi,bar iduci tjedan,dalje,vidjet cemodotle u slobodno vrijeme sto i dosad..spavanje,jedenje,zajebavanje,jebanje,pijenje kofija,povremeni posjet sve vise reduciranim trgovinama,i tako...
Pa gledao si filmove Karantena,18 dana,tjedana,mjeseci poslije..scenarij u reali polako zazivljava...covjek se prilagodjava u letu...Ne brini.. :comfort
Nema jebanja...Razmak dva metra od druge osobe...;)))))
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

U Italiji 800 mrtvih u 24 sata - Page 4 Empty Re: U Italiji 800 mrtvih u 24 sata

Post by Guest Sat 21 Mar - 23:39

red wolf wrote:
Legendovich wrote:
red wolf wrote:Kad će ovo stati?
Pa tek je nedavno krenulo..Gledaj to kao ciklus koji mora proci,a za to treba vremena..neke projekcije kazu 18 mjeseci,potom neki znanstveni med tim kaze,nece imati nikakav ucinkovit lijek 365 dana..mislim,glupost,OTKUD ta brojka,kad pronalazenje ne ovisi o tajmingu,nego pronalazenju izvornog koda virusa,odnosno nultog pacijenta,.dakle,opusti se Ezeku..bude sto bude..meni firma josh i radi,bar iduci tjedan,dalje,vidjet cemodotle u slobodno vrijeme sto i dosad..spavanje,jedenje,zajebavanje,jebanje,pijenje kofija,povremeni posjet sve vise reduciranim trgovinama,i tako...
Pa gledao si filmove Karantena,18 dana,tjedana,mjeseci poslije..scenarij u reali polako zazivljava...covjek se prilagodjava u letu...Ne brini.. :comfort
Nema jebanja...Razmak dva metra od druge osobe...;)))))
Kasno malo,moj Ezeku..ako ima virusa,podijelio sam ih posteno sa Rujkom..presla je kod mene u stan,tak oda sto manje landara vanka.. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Italiji 800 mrtvih u 24 sata - Page 4 Empty Re: U Italiji 800 mrtvih u 24 sata

Post by Serbinho-3 Sun 22 Mar - 1:02

Noor wrote:
Serbinho-3 wrote:
Noor wrote:
Serbinho-3 wrote:
RayMabus wrote:
Ma e. Super vam je. lol!

A štaš zatvarat. Sad je gotovo. Goni ga u pm. Nek hara. Ionako ga neće više zaustavit.

Mora sve da se zatvori, inace nema kraja.

Ista prica i za ostale.
šta imate još otvoreno?

Radnje za hranu, apoteke, tabaccaio, poste...prevoz
starijim osobama je organizirana dostava hrane ili kako oni?

Imas Esselunga lanac da ti dostave kuci, takodje i Carrefour Express.

Ostali ne znam, ali matorce vidim po radnji.

Treba da im zabrane izlaz iz kuce i da im se dostavlja isporuka na kucnu adresu.

Ne znam ni gde ce sa tolikim mrtvim ljudima, salju sirom Italije po krematorijumima, ali je sve to blokirano.

Najbolje da puste Kineze da preuzmu situaciju, jer ako se situacija pogorsa, bice haos a vec je Pakao.

Ne znam sta reci, da nam je neko pricao, mislili bi da je lud.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26487
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

U Italiji 800 mrtvih u 24 sata - Page 4 Empty Re: U Italiji 800 mrtvih u 24 sata

Post by Serbinho-3 Sun 22 Mar - 1:08

Ima ih previse po Iper-u, danas gledam, ne drze rastojanje, ima ih previse unutra, Eurospin ista prica, ali sada ne pustaju bez rukavica, one za voce, koje su i najbolje, navuces i bacis cim izadjes.

Situacija je sve gora, mislio sam da ce se smiriti pre neki dan a ono gore od goreg.

Zivot pod teskim pritiskom, sta pipas, gde ti se muva neko okolo, bezi ako ti neko prilazi, ne disi vazduh, tek da se ne osvestis u zatvorenom prostoru.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26487
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

U Italiji 800 mrtvih u 24 sata - Page 4 Empty Re: U Italiji 800 mrtvih u 24 sata

Post by vuksadinare Sun 22 Mar - 5:35

jesu li njemci pametniji od drugih ili previse riskiraju zbog bilance...u njemackoj kao da koronu tretiraju u rangu gripe..pa prakticno imaju mjere kao u drugom stupnju..bez obzira na velik broj zaranih i povecanje umrlih...dok neki kineze tretiraju kao 'spasitelje' i 'bracu' mnogi su poceli otkrivati njihovu prijevaru i agresiju sa koronom..oni koji im se bacaju u zagrljaj treba ih se isto tretirati kao skakavce i suucesnike u zlocinu nad svijetom
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99167
2015-09-08


Back to top Go down

U Italiji 800 mrtvih u 24 sata - Page 4 Empty Re: U Italiji 800 mrtvih u 24 sata

Post by Noor Sun 22 Mar - 7:20

Serbinho-3 wrote:
Noor wrote:
Serbinho-3 wrote:
Noor wrote:
Serbinho-3 wrote:

Mora sve da se zatvori, inace nema kraja.

Ista prica i za ostale.
šta imate još otvoreno?

Radnje za hranu, apoteke, tabaccaio, poste...prevoz
starijim osobama je organizirana dostava hrane ili kako oni?

Imas Esselunga lanac da ti dostave kuci, takodje i Carrefour Express.

Ostali ne znam, ali matorce vidim po radnji.

Treba da im zabrane izlaz iz kuce i da im se dostavlja isporuka na kucnu adresu.

Ne znam ni gde ce sa tolikim mrtvim ljudima, salju sirom Italije po krematorijumima, ali je sve to blokirano.

Najbolje da puste Kineze da preuzmu situaciju, jer ako se situacija pogorsa, bice haos a vec je Pakao.

Ne znam sta reci, da nam je neko pricao, mislili bi da je lud.
Baš tako, ko u nekom SF filmu smo :(

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

U Italiji 800 mrtvih u 24 sata - Page 4 Empty Re: U Italiji 800 mrtvih u 24 sata

Post by IL Risorto Sun 22 Mar - 7:29

Serbinho-3 wrote:

Ne znam sta reci, da nam je neko pricao, mislili bi da je lud.
Pa zapravo,neki od nas i jesu pričali,a vi svi mislite da smo ludi. :cleanteeth
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

U Italiji 800 mrtvih u 24 sata - Page 4 Empty Re: U Italiji 800 mrtvih u 24 sata

Post by Noor Sun 22 Mar - 7:34

סמאל wrote:
Serbinho-3 wrote:

Ne znam sta reci, da nam je neko pricao, mislili bi da je lud.
Pa zapravo,neki od nas i jesu pričali,a vi svi mislite da smo ludi. :cleanteeth
Ne, niste ludi ....vaša dijagnoza je ADHD

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

U Italiji 800 mrtvih u 24 sata - Page 4 Empty Re: U Italiji 800 mrtvih u 24 sata

Post by RayMabus Sun 22 Mar - 7:39

סמאל wrote:
Serbinho-3 wrote:

Ne znam sta reci, da nam je neko pricao, mislili bi da je lud.
Pa zapravo,neki od nas i jesu pričali,a vi svi mislite da smo ludi. :cleanteeth
A kad ono samo sjedimo na višem položaju pa vidimo bolje.

U Italiji 800 mrtvih u 24 sata - Page 4 220px-Medieval_II_Total_War_pc
RayMabus
RayMabus

Posts : 176278
2014-04-11


Back to top Go down

U Italiji 800 mrtvih u 24 sata - Page 4 Empty Re: U Italiji 800 mrtvih u 24 sata

Post by IL Risorto Sun 22 Mar - 7:47

Noor wrote:
סמאל wrote:
Serbinho-3 wrote:

Ne znam sta reci, da nam je neko pricao, mislili bi da je lud.
Pa zapravo,neki od nas i jesu pričali,a vi svi mislite da smo ludi. :cleanteeth
Ne, niste ludi ....vaša dijagnoza je ADHD
Pregledaj moje stare postove na forumu,pa ćeš vidjet kad sam prvi put Longiju napisao kako će se sprovest humana depopulacija s jednim kvalitetnim virusom. :cleanteeth
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

U Italiji 800 mrtvih u 24 sata - Page 4 Empty Re: U Italiji 800 mrtvih u 24 sata

Post by RayMabus Sun 22 Mar - 7:50

Taj virus je pičkin dim s obzirom šta slijedi. Naći će se cijepivo. Nostradamus je pisa o nekakvoj kugi. Nema aviona dok to traje. To je mala epizoda pred ww3.

Bitnije je ono šta dolazi nakon toga.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176278
2014-04-11


Back to top Go down

U Italiji 800 mrtvih u 24 sata - Page 4 Empty Re: U Italiji 800 mrtvih u 24 sata

Post by IL Risorto Sun 22 Mar - 7:51

RayMabus wrote:Taj virus je pičkin dim s obzirom šta slijedi. Naći će se cijepivo. Nostradamus je pisa o nekakvoj kugi. Nema aviona dok to traje. To je mala epizoda pred ww3.

Bitnije je ono šta dolazi nakon toga.
Virus će do sljedeće sezone mutirat.Uglavnom,doći će se do onih famoznih 500 milijuna o kojem sam ti govorio,na ovaj ili onaj način. :cleanteeth
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

U Italiji 800 mrtvih u 24 sata - Page 4 Empty Re: U Italiji 800 mrtvih u 24 sata

Post by RayMabus Sun 22 Mar - 7:53

סמאל wrote:
RayMabus wrote:Taj virus je pičkin dim s obzirom šta slijedi. Naći će se cijepivo. Nostradamus je pisa o nekakvoj kugi. Nema aviona dok to traje. To je mala epizoda pred ww3.

Bitnije je ono šta dolazi nakon toga.
Virus će do sljedeće sezone mutirat.Uglavnom,doći će se do onih famoznih 500 milijuna o kojem sam ti govorio,na ovaj ili onaj način. :cleanteeth
Nisan zainteresiran koliko ljudi živi na planeti. Zanima me samo skidanje emanicipacije.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176278
2014-04-11


Back to top Go down

U Italiji 800 mrtvih u 24 sata - Page 4 Empty Re: U Italiji 800 mrtvih u 24 sata

Post by immortal Sun 22 Mar - 7:54

סמאל wrote:
RayMabus wrote:Taj virus je pičkin dim s obzirom šta slijedi. Naći će se cijepivo. Nostradamus je pisa o nekakvoj kugi. Nema aviona dok to traje. To je mala epizoda pred ww3.

Bitnije je ono šta dolazi nakon toga.
Virus će do sljedeće sezone mutirat.Uglavnom,doći će se do onih famoznih 500 milijuna o kojem sam ti govorio,na ovaj ili onaj način. :cleanteeth
virus nestaje u travnju
immortal
immortal

Female
Posts : 23178
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

U Italiji 800 mrtvih u 24 sata - Page 4 Empty Re: U Italiji 800 mrtvih u 24 sata

Post by IL Risorto Sun 22 Mar - 7:54

RayMabus wrote:
סמאל wrote:
RayMabus wrote:Taj virus je pičkin dim s obzirom šta slijedi. Naći će se cijepivo. Nostradamus je pisa o nekakvoj kugi. Nema aviona dok to traje. To je mala epizoda pred ww3.

Bitnije je ono šta dolazi nakon toga.
Virus će do sljedeće sezone mutirat.Uglavnom,doći će se do onih famoznih 500 milijuna o kojem sam ti govorio,na ovaj ili onaj način. :cleanteeth
Nisan zainteresiran koliko ljudi živi na planeti. Zanima me samo skidanje emanicipacije.
Kako god,za sad ide sve prema protokolu. :cleanteeth
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

U Italiji 800 mrtvih u 24 sata - Page 4 Empty Re: U Italiji 800 mrtvih u 24 sata

Post by IL Risorto Sun 22 Mar - 7:55

mortal wrote:
סמאל wrote:
RayMabus wrote:Taj virus je pičkin dim s obzirom šta slijedi. Naći će se cijepivo. Nostradamus je pisa o nekakvoj kugi. Nema aviona dok to traje. To je mala epizoda pred ww3.

Bitnije je ono šta dolazi nakon toga.
Virus će do sljedeće sezone mutirat.Uglavnom,doći će se do onih famoznih 500 milijuna o kojem sam ti govorio,na ovaj ili onaj način. :cleanteeth
virus nestaje u travnju
vidit ćemo
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

U Italiji 800 mrtvih u 24 sata - Page 4 Empty Re: U Italiji 800 mrtvih u 24 sata

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum