ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pozitivne strane koronavirusa ...

Page 4 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Pozitivne strane koronavirusa ... - Page 4 Empty Re: Pozitivne strane koronavirusa ...

Post by melkior 19/3/2020, 21:56

Smrt ekonomiji i profitu, živjela bajka. živjele lijepe, gole žene, gole jer nemaju što za obući

Pozitivne strane koronavirusa ... - Page 4 Tokyos-Most-Beautiful-Gardens

Pozitivne strane koronavirusa ... - Page 4 48115

Pozitivne strane koronavirusa ... - Page 4 ThinkstockPhotos-635818448

Pozitivne strane koronavirusa ... - Page 4 Rosemoor-hot-garden-940x627_1

Pozitivne strane koronavirusa ... - Page 4 Cover-for-Gardens-In-Japan

Pozitivne strane koronavirusa ... - Page 4 Ninfa

Dabogda svi dobili koronu.

melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Pozitivne strane koronavirusa ... - Page 4 Empty Re: Pozitivne strane koronavirusa ...

Post by melkior 19/3/2020, 21:59

Živjela romantika i dobra trava. Ako Bog postoji, On je vrtlar

Pozitivne strane koronavirusa ... - Page 4 Holehird

Pozitivne strane koronavirusa ... - Page 4 Butchkart_1426768634i30

Pozitivne strane koronavirusa ... - Page 4 9861770Pozitivne strane koronavirusa ... - Page 4 06-GarnishIslandPozitivne strane koronavirusa ... - Page 4 Images?q=tbn%3AANd9GcQ-7yIJybyd9mdVZi1pf44c5LutCuWnUCgtKqTtuJ1OuhxjjvIe
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Pozitivne strane koronavirusa ... - Page 4 Empty Re: Pozitivne strane koronavirusa ...

Post by Šandor Winnetou 19/3/2020, 22:00

kic wrote:
jastreb wrote:
kic wrote:
sjetim se jednog dijela, na Drini Ćuprija, kad Andrić piše o poplavi rijeke i odjendom su se svi našli u istoj nevolji: muslimani, pravoslavci, židovi i tako, jedni su pomagali drugima i u skloništima se zajedno našli, moleći svaki na svoj način da sve prođe..

na kraju, koliko se sjećam iz knjige, vrlo brzo su zaboravili to zajedništvo u nevolji..

tako da...
Isto je bilo i prije par godina kod onih poplava.

Bratstvo i jedinstvo je bilo na nivou,toliko da su se i krovne udruge malo poplašile,a onda se sve brzo zaboravilo.

sjećaš li se tog dijela knjige? imam je kući naravno ali..

a zar nije tako i u našim životima, svi uvijek govorimo: vidi kako je brzo zaboravio da sam mu valj'o toliko puta, ts ts..
jučer gledam sliku naroda, baca cvijeće po herojima a već sutra pobjednike sude, prodše ih za judine škude

Krist je dočekan svečano, klanjali su mu se, bacali cvijeće pred Njega...
par dana poslje ti isti su uzvkivali raspni ga raspni i prodaše Neprocjenjivog za najveću bitangu i barabu onog kraja Barabu.

Klonovi nastupaju uvijek i svugdje dokle god im jedna te ista matrica prolazi bez problema.

_________________
Pozitivne strane koronavirusa ... - Page 4 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19651
2017-12-31


Back to top Go down

Pozitivne strane koronavirusa ... - Page 4 Empty Re: Pozitivne strane koronavirusa ...

Post by kic 19/3/2020, 22:02


https://gentleman.hr/sto-dulji-zivotni-vijek-gospodo-morate-sto-vise-gledati-zenske-grudi/?

Pozitivne strane koronavirusa ... - Page 4 Carmen76

evo neš pozitivno..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Pozitivne strane koronavirusa ... - Page 4 Empty Re: Pozitivne strane koronavirusa ...

Post by melkior 19/3/2020, 22:03

Pozitivne strane koronavirusa ... - Page 4 Kirstenbosch-botanical-garden-3316180_1920-web

U planinama nema kurcone, samo ljepota čistog stihijskog postojanja kojem ne treba opravdanja ni druge svrhe od Ljepote same po sebi

Pozitivne strane koronavirusa ... - Page 4 Pexels-photo-675313

Pozitivne strane koronavirusa ... - Page 4 44b6537b7578d7667232ce6ceb807892
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Pozitivne strane koronavirusa ... - Page 4 Empty Re: Pozitivne strane koronavirusa ...

Post by kic 19/3/2020, 22:08

tre wrote:
kic wrote:
jastreb wrote:
kic wrote:
sjetim se jednog dijela, na Drini Ćuprija, kad Andrić piše o poplavi rijeke i odjendom su se svi našli u istoj nevolji: muslimani, pravoslavci, židovi i tako, jedni su pomagali drugima i u skloništima se zajedno našli, moleći svaki na svoj način da sve prođe..

na kraju, koliko se sjećam iz knjige, vrlo brzo su zaboravili to zajedništvo u nevolji..

tako da...
Isto je bilo i prije par godina kod onih poplava.

Bratstvo i jedinstvo je bilo na nivou,toliko da su se i krovne udruge malo poplašile,a onda se sve brzo zaboravilo.

sjećaš li se tog dijela knjige? imam je kući naravno ali..

a zar nije tako i u našim životima, svi uvijek govorimo: vidi kako je brzo zaboravio da sam mu valj'o toliko puta, ts ts..
jučer gledam sliku naroda, baca cvijeće po herojima a već sutra pobjednike sude, prodše ih za judine škude

Krist je dočekan svečano, klanjali su mu se, bacali cvijeće pred Njega...
par dana poslje ti isti su uzvkivali raspni ga raspni i prodaše Neprocjenjivog za najveću bitangu i barabu onog kraja Barabu.

Klonovi nastupaju uvijek i svugdje dokle god im jedna te ista matrica prolazi bez problema.

takvi su ljudi, bez obzira na sve dobro, vole skršit cvijet za koji im se čini da je iznad njih malo..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Pozitivne strane koronavirusa ... - Page 4 Empty Re: Pozitivne strane koronavirusa ...

Post by melkior 19/3/2020, 22:11

Pozitivne strane koronavirusa ... - Page 4 Bluebutterfly2

Pozitivne strane koronavirusa ... - Page 4 043e749306e8306139eafd279760cf61

Pozitivne strane koronavirusa ... - Page 4 Apps.2544.13768621950225582.167ba0c8-6eb8-47bb-96fe-278c89bf0dc9

Priroda najbolje zna ono što smo sami zaboravili i zanemarili

Pozitivne strane koronavirusa ... - Page 4 Blue-morpho-open-wings_Kerrie-Best

Pozitivne strane koronavirusa ... - Page 4 Australian-Butterfly-Sanctuary_Ulysses-Butterfly-(1)
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Pozitivne strane koronavirusa ... - Page 4 Empty Re: Pozitivne strane koronavirusa ...

Post by melkior 19/3/2020, 22:12

Priroda tu ne postoji zbog nas, nismo centar svemira. Živio Bog i kurcona.
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Pozitivne strane koronavirusa ... - Page 4 Empty Re: Pozitivne strane koronavirusa ...

Post by Šandor Winnetou 19/3/2020, 22:13

kic wrote:
tre wrote:
kic wrote:
jastreb wrote:
kic wrote:
sjetim se jednog dijela, na Drini Ćuprija, kad Andrić piše o poplavi rijeke i odjendom su se svi našli u istoj nevolji: muslimani, pravoslavci, židovi i tako, jedni su pomagali drugima i u skloništima se zajedno našli, moleći svaki na svoj način da sve prođe..

na kraju, koliko se sjećam iz knjige, vrlo brzo su zaboravili to zajedništvo u nevolji..

tako da...
Isto je bilo i prije par godina kod onih poplava.

Bratstvo i jedinstvo je bilo na nivou,toliko da su se i krovne udruge malo poplašile,a onda se sve brzo zaboravilo.

sjećaš li se tog dijela knjige? imam je kući naravno ali..

a zar nije tako i u našim životima, svi uvijek govorimo: vidi kako je brzo zaboravio da sam mu valj'o toliko puta, ts ts..
jučer gledam sliku naroda, baca cvijeće po herojima a već sutra pobjednike sude, prodše ih za judine škude

Krist je dočekan svečano, klanjali su mu se, bacali cvijeće pred Njega...
par dana poslje ti isti su uzvkivali raspni ga raspni i prodaše Neprocjenjivog za najveću bitangu i barabu onog kraja Barabu.

Klonovi nastupaju uvijek i svugdje dokle god im jedna te ista matrica prolazi bez problema.

takvi su ljudi, bez obzira na sve dobro, vole skršit cvijet za koji im se čini da je iznad njih malo..
Opisao bi ja to puno bolje, povodljivi i beskarakterni a to uvijek dolazi u paketu s glupošću.

_________________
Pozitivne strane koronavirusa ... - Page 4 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19651
2017-12-31


Back to top Go down

Pozitivne strane koronavirusa ... - Page 4 Empty Re: Pozitivne strane koronavirusa ...

Post by melkior 19/3/2020, 22:16

Tko ne zna živjeti u trenutku, tome ni 150 godina života ne bi bilo dovoljno. Živio bi kao vampir i sisao život iz onih koji poznaju ljubav i smisao.
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Pozitivne strane koronavirusa ... - Page 4 Empty Re: Pozitivne strane koronavirusa ...

Post by T. 19/3/2020, 22:25

mortal wrote:
T. wrote:
mortal wrote:
T. wrote:
mortal wrote:
kod mame, ako ovako nastavi i kod sebe ću
vrt... iliti vrtlo kako se kod vas kaže
Gdje se sadi/sije?
odmah iza kuće
ona ima veću površinu od mene
najlakše staviti... trebat će to sve održavati, ali situacija ne izgleda najbolje
pa je sigurnije osigurati se
Neko voli veće površine, neko manje, to je individualno...
Održavaj i ti svoje pa će bolje izgledati a biti će lakše i staviti... :tu
ti si prost
Glupost...
Imam 15 cm više od njega... :W
T.
T.

Posts : 17078
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Pozitivne strane koronavirusa ... - Page 4 Empty Re: Pozitivne strane koronavirusa ...

Post by T. 19/3/2020, 22:28

kic wrote:
https://gentleman.hr/sto-dulji-zivotni-vijek-gospodo-morate-sto-vise-gledati-zenske-grudi/?

Pozitivne strane koronavirusa ... - Page 4 Carmen76

evo neš pozitivno..
Vidi se iz prve da ne zna ni je*eno dugme sašit...
Radi vakih treba ponovno uvesti predmet domaćinstvo...
T.
T.

Posts : 17078
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Pozitivne strane koronavirusa ... - Page 4 Empty Re: Pozitivne strane koronavirusa ...

Post by melkior 19/3/2020, 22:29

kic wrote:
https://gentleman.hr/sto-dulji-zivotni-vijek-gospodo-morate-sto-vise-gledati-zenske-grudi/?

Pozitivne strane koronavirusa ... - Page 4 Carmen76

evo neš pozitivno..
Pozitivne strane koronavirusa ... - Page 4 Beautiful-breasts-sexy-nude-boobs-nipple-pictures8
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Pozitivne strane koronavirusa ... - Page 4 Empty Re: Pozitivne strane koronavirusa ...

Post by Guest 19/3/2020, 23:16

kic wrote:
https://gentleman.hr/sto-dulji-zivotni-vijek-gospodo-morate-sto-vise-gledati-zenske-grudi/?

Pozitivne strane koronavirusa ... - Page 4 Carmen76

evo neš pozitivno..
Daj kic nemoj me zajebavat  Pozitivne strane koronavirusa ... - Page 4 1f602
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pozitivne strane koronavirusa ... - Page 4 Empty Re: Pozitivne strane koronavirusa ...

Post by Guest 19/3/2020, 23:16

T. wrote:
kic wrote:
https://gentleman.hr/sto-dulji-zivotni-vijek-gospodo-morate-sto-vise-gledati-zenske-grudi/?

Pozitivne strane koronavirusa ... - Page 4 Carmen76

evo neš pozitivno..
Vidi se iz prve da ne zna ni je*eno dugme sašit...
Radi vakih treba ponovno uvesti predmet domaćinstvo...
Kao da je to bitno. Bolje da zna poošit...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pozitivne strane koronavirusa ... - Page 4 Empty Re: Pozitivne strane koronavirusa ...

Post by crvenkasti 19/3/2020, 23:26

kic wrote:
sjetim se jednog dijela, na Drini Ćuprija, kad Andrić piše o poplavi rijeke i odjendom su se svi našli u istoj nevolji: muslimani, pravoslavci, židovi i tako, jedni su pomagali drugima i u skloništima se zajedno našli, moleći svaki na svoj način da sve prođe..

na kraju, koliko se sjećam iz knjige, vrlo brzo su zaboravili to zajedništvo u nevolji..

tako da...

Kako te nije sramota priznati da si čitao četničke knjige?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28713
2014-04-17


Back to top Go down

Pozitivne strane koronavirusa ... - Page 4 Empty Re: Pozitivne strane koronavirusa ...

Post by Counter-Strike 19/3/2020, 23:44

ja sam čito gričku vješticu,nije se moglo birati puno pirat

_________________
Pozitivne strane koronavirusa ... - Page 4 Americ10
Counter-Strike
Counter-Strike

Posts : 4231
2018-03-12


Back to top Go down

Pozitivne strane koronavirusa ... - Page 4 Empty Re: Pozitivne strane koronavirusa ...

Post by crvenkasti 19/3/2020, 23:51

Unimatrix_Zero wrote:ja sam čito gričku vješticu,nije se moglo birati puno pirat

Dobro, ali ne treba priznati. Ako već moraš, onda bar reci, morao sam, bila je druga politika. Četnici i komunisti su vladali.
A ne se sad hvaliti.
Mene je, na primjer, sram štio sam bio Srbin. Ja sam progledao.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28713
2014-04-17


Back to top Go down

Pozitivne strane koronavirusa ... - Page 4 Empty Re: Pozitivne strane koronavirusa ...

Post by Counter-Strike 19/3/2020, 23:54

ma nijesam morao nego vremena bilo na pretek pa sam se mogao kulturno uzdizati,a u ovoj demonokraciji svega ima samo vremena nema,ali evo sad bi moglo opet biti,radujem se tome :chiefi

_________________
Pozitivne strane koronavirusa ... - Page 4 Americ10
Counter-Strike
Counter-Strike

Posts : 4231
2018-03-12


Back to top Go down

Pozitivne strane koronavirusa ... - Page 4 Empty Re: Pozitivne strane koronavirusa ...

Post by T. 20/3/2020, 08:58

nastavljamo s pozitivnim stranama korone...
jedan zanimljiv slučaj poslovnog prijateljstva kineske i hrvatske tvrtke te dokaz kako se dobro dobrim vraća... :)


Divna priča o poslovnom prijateljstvu: splitska tvrtka u vrijeme najgore krize Kinezima je poslala 40.000 maski, a sada i njima stiže velika pošiljka


Piše Ivica Marković
19. ožujka 2020. - 19:45


Pozitivne strane koronavirusa ... - Page 4 K_13279740_640  
AFP

Slijedeća priča najbolje pokazuje da se dobro dobrim vraća, odnosno da u svim dijelovima svijeta postoje dobri ljudi koji žele pomoći.
Istinski junaci ove priče su djelatnici kineske tvrtke "Gree", poznatog proizvođača klimatizacijskih uređaja i tvrtke "Deltron" iz Splita, poznatog distributera klimatizacijskih uređaja.
Kako bi se odužili tvrtki "Deltron", koja je donacijom, pred mjesec i pol dana, u Kinu, u jeku najgore epidemije koronavirusom u toj zemlji, poslala 40 tisuća zaštitnih maski, menadžment tvrtke "Gree" odlučio im je vratiti istom mjerom te u Hrvatsku, koja se upravo suočava s velikom koron krizom, poslati prvu pošiljku - maski.
- Naši poslovni prijatelji i partneri iz tvrtke "Gree" izvijestili su nas, pred nekoliko dana, da su nam poslali prvu pošilju maski, jer znaju da ih sada nedostaje u Hrvatskoj. Također su nas izvijestili kako će nam još poslati zaštitnih maski i to sukcesivno, odnosno kako ih budu nabavljali - kazuje Mladen Drnasin, predsjednik Uprave tvrtke "Deltron".
Tvrtka "Deltron" je pred mjesec i pol dana zadužila svoje kineske prijatelje.
- Oni su nas, u jeku najgore epidemije koronavirusom u Kini, kontaktirali i zamolili da, ukoliko možemo, pronađemo na europskom tržištu zaštitne maske i da im ih pošaljemo u Kinu. To smo i učinili. "Razletjeli" smo se i pronašli i kupili 40 tisuća zaštitnih maski i donirali ih Kinezima. O njihovoj zahvalnosti ne moram trošiti ni riječi, a koliko su nam zahvalni najbolje, sada pokazuje ova njihova gesta - kazuje Drnasin.
Zaštitne maske su na putu za Hrvatsku.
- Njihova donacija Hrvatskoj već je krenula prema nama i vrlo brzo je očekujemo. Maske ćemo dostaviti onim ustanovama kojima je to sada najpotrebnije. Čim zaštitne maske dođu u Hrvatsku o svemu ćemo izvijestiti Krizni stožer i po njihovom naputku ćemo maske dostaviti svima onima za koje Krizni štožer ocijeni da su im maske najpotrebnije - zaključuje Mladen Drnasin.
O kolikom ukupnom broju maski se radi Drnasin nije znao reći, ali je naglasio kako misli da svakako neće biti manje od one brojke, koju je "Deltron" poslao u Kinu.
T.
T.

Posts : 17078
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Pozitivne strane koronavirusa ... - Page 4 Empty Re: Pozitivne strane koronavirusa ...

Post by T. 22/3/2020, 17:55

U moru loših vijesti pronađe se i poneka dobra... :)


SEVERINA UZ ZAGREB! ‘Zatočena sam u Beogradu, sve u meni plače

14:14 22.03.2020 - Iva Međugorac

Potres koji je uznemirio Zagreb solidarizirao je Hrvatsku, a ohrabrujuću poruku na svome Instagramu poslala je i Severina.
“Zatočena” sam u Beogradu, jer sam došla za svojim sinom, kojeg još nisam vidjela… Ali jutros moj Zagreb, potres… Sve plače u meni… Hvala liječnicima, vojsci, vatrogascima i hvala i bravo BBB-ima koji su se odmah organizirali i pomagali bebama i rodiljama u Petrovoj bolnici. Budimo solidarni, samo to je sada važno. Budimo ljudi u ovo neljudsko vrijeme”, napisala je slavna pjevačica.

_________________
Pozitivne strane koronavirusa ... - Page 4 Unname11
T.
T.

Posts : 17078
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Pozitivne strane koronavirusa ... - Page 4 Empty Re: Pozitivne strane koronavirusa ...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum