ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nema posla u Irskoj , štakori napuštaju brod

Page 14 of 20 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20  Next

Go down

Nema posla u Irskoj , štakori napuštaju brod - Page 14 Empty Re: Nema posla u Irskoj , štakori napuštaju brod

Post by vuksadinare 20/3/2020, 07:21

epikur37 wrote:
vuksadinare wrote:Jedno ne razumijem..do prije koji dan su svi kukali..'zatvaraj,zatvaraj' zbog korone...sada 'ne zatvaraj ne zatvaraj'...pustite nas da radimo..ne zatvarajte ljude..nemojte karantenu i slicno..izgleda ljudi se vise preplasili toga nego korone..neki sad sve vise zazivaju engleski,njemacki,nizozemski recept borbe protiv korone 'imunitet krda'...nekima se sve vise fucka za starce koji ionako ne rade ne idu u vecem broju po ugostiteljskim objektima niti spadaju bar nasi u vrh turistickih posjetitelja...

Taman posla. Treba zatvoriti, iskontrolirati epidemiju i ugasiti je.

Ekonomija će pretrpiti...snaći ćemo se.

Uostalom...vraća nam se naša jeftina radna snaga...pokajnici :)


Taj imunitet krda je glupost, pa i brita
...pa ja sam cuo od privatnika jucer da bi trebali da ipak razmotrimo tu taktiku 'imunitet krda' nego cista karantena i zatvaranje...npr.kaze mi jedna vlansik kafica u kvartu jucer..bolje i 50% manje posla nego da ne radis...i d abi stare trebalo zatvoriti a mladji neka idu van,druze se,idu na pice..

vuksadinare

Posts : 99093
2015-09-08


Back to top Go down

Nema posla u Irskoj , štakori napuštaju brod - Page 14 Empty Re: Nema posla u Irskoj , štakori napuštaju brod

Post by vuksadinare 20/3/2020, 07:26

...kad bacis bubu u uho gotovo je...ocito razliciti dijelovi sviejta imaju svoju taktiku borbe protiv korone..neki se zatvraju neki s ene zele zatvoriti potpuno zbog ekonomskog straha...neki ismijavaju one koji imaju nekoliko desetaka zarazenih ili stotinjak da pretjeruju u zabranjivanju...tko c ega znati..napravili su od ljudi ovce...kome vjerovati
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99093
2015-09-08


Back to top Go down

Nema posla u Irskoj , štakori napuštaju brod - Page 14 Empty Re: Nema posla u Irskoj , štakori napuštaju brod

Post by vuksadinare 20/3/2020, 07:30

u europi je ocito da se istocni,juzni,jugoistocni i srednji djelovi europe potpuno zatvaraju..a da zapadni i sjeverni ne...a tu su i najbogatije i najrazvijenije drzave...i sad normalno kao sto je u svakoj krizi gospodarstenici,obrtnici,privrednici gledaju prvo koja je taktika najmanje stetna po ekonomiju ocito vise im se sviđa taktika drzava u sjevernoj i zapadnoj europi koji ne zele potpuno zatvoriti sve nego neka vrst poluzatvaranja koji nece nanjeti jos vece ekonomske stete
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99093
2015-09-08


Back to top Go down

Nema posla u Irskoj , štakori napuštaju brod - Page 14 Empty Re: Nema posla u Irskoj , štakori napuštaju brod

Post by vuksadinare 20/3/2020, 07:32

jbg...ljudi..kako vjetar puse...do jucer su bili za zatvaranje a danas je sve vis eonih koji su protiv takvih mjera narocito kako rekoh gospodarstvenici...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99093
2015-09-08


Back to top Go down

Nema posla u Irskoj , štakori napuštaju brod - Page 14 Empty Re: Nema posla u Irskoj , štakori napuštaju brod

Post by vuksadinare 20/3/2020, 07:39

evo glupi bero zaziva izvanredno stanje u drzavi...a izgleda da ne zna da je izvanredno stanje izbaceno iz ustava 2002 godine i izbacili ga racan i sdp Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99093
2015-09-08


Back to top Go down

Nema posla u Irskoj , štakori napuštaju brod - Page 14 Empty Re: Nema posla u Irskoj , štakori napuštaju brod

Post by vuksadinare 20/3/2020, 07:43

http://www.vecernji.hr/vijesti/moze-li-i-tko-proglasiti-izvanredno-stanje-1039369
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99093
2015-09-08


Back to top Go down

Nema posla u Irskoj , štakori napuštaju brod - Page 14 Empty Re: Nema posla u Irskoj , štakori napuštaju brod

Post by darth_vader 20/3/2020, 07:52

vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:
vuksadinare wrote:Jedno ne razumijem..do prije koji dan su svi kukali..'zatvaraj,zatvaraj' zbog korone...sada 'ne zatvaraj ne zatvaraj'...pustite nas da radimo..ne zatvarajte ljude..nemojte karantenu i slicno..izgleda ljudi se vise preplasili toga nego korone..neki sad sve vise zazivaju engleski,njemacki,nizozemski recept borbe protiv korone 'imunitet krda'...nekima se sve vise fucka za starce koji ionako ne rade ne idu u vecem broju po ugostiteljskim objektima niti spadaju bar nasi u vrh turistickih posjetitelja...

Taman posla. Treba zatvoriti, iskontrolirati epidemiju i ugasiti je.

Ekonomija će pretrpiti...snaći ćemo se.

Uostalom...vraća nam se naša jeftina radna snaga...pokajnici :)


Taj imunitet krda je glupost, pa i brita
...pa ja sam cuo od privatnika jucer da bi trebali da ipak razmotrimo tu taktiku 'imunitet krda' nego cista karantena i zatvaranje...npr.kaze mi jedna vlansik kafica u kvartu jucer..bolje i 50% manje posla nego da ne radis...i d abi stare trebalo zatvoriti a mladji neka idu van,druze se,idu na pice..


Vlasnici kafića su u 90 % slučajeva potkapacitirani debili...ove mjere se uvode da se ne preoptereti zdravstveni sustav odjednom pa da ne počnu ljudi umirati zbog nedostatka respiratora, a mogli su se spasiti čemu svjedočimo svakodnevno u Italiji, a onaj ugostitelj koji ne može izdržati u u hladnom pogonu 2-3 mjeseca barem, taj neka se bavi, a ne znam s čime... kriminalom... bokte, kod nas su ljudi doslovce maloumni, koji vam je bog svima... kakav turizam, kakvi šugavi kafići?  Zar su u ovoj državi baš svi toliko jebeno retardirani ili autistični da ne kuže kurca dok ih nešto osobno ne pogodi...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Nema posla u Irskoj , štakori napuštaju brod - Page 14 Empty Re: Nema posla u Irskoj , štakori napuštaju brod

Post by AssadNaPodmornici 20/3/2020, 07:54

Evo sprasilo nam otkaz svima. Kaže gazda da nema za njega ništa od potpora države. Vjetar piri vjetar piri korona se širi, kiša pada kiša pada čardak propada

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20924
2018-06-14


Back to top Go down

Nema posla u Irskoj , štakori napuštaju brod - Page 14 Empty Re: Nema posla u Irskoj , štakori napuštaju brod

Post by vuksadinare 20/3/2020, 07:55

jasambrend wrote:
vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:
vuksadinare wrote:Jedno ne razumijem..do prije koji dan su svi kukali..'zatvaraj,zatvaraj' zbog korone...sada 'ne zatvaraj ne zatvaraj'...pustite nas da radimo..ne zatvarajte ljude..nemojte karantenu i slicno..izgleda ljudi se vise preplasili toga nego korone..neki sad sve vise zazivaju engleski,njemacki,nizozemski recept borbe protiv korone 'imunitet krda'...nekima se sve vise fucka za starce koji ionako ne rade ne idu u vecem broju po ugostiteljskim objektima niti spadaju bar nasi u vrh turistickih posjetitelja...

Taman posla. Treba zatvoriti, iskontrolirati epidemiju i ugasiti je.

Ekonomija će pretrpiti...snaći ćemo se.

Uostalom...vraća nam se naša jeftina radna snaga...pokajnici :)


Taj imunitet krda je glupost, pa i brita
...pa ja sam cuo od privatnika jucer da bi trebali da ipak razmotrimo tu taktiku 'imunitet krda' nego cista karantena i zatvaranje...npr.kaze mi jedna vlansik kafica u kvartu jucer..bolje i 50% manje posla nego da ne radis...i d abi stare trebalo zatvoriti a mladji neka idu van,druze se,idu na pice..


Vlasnici kafića su u 90 % slučajeva potkapacitirani debili...ove mjere se uvode da se ne preoptereti zdravstveni sustav odjednom pa da ne počnu ljudi umirati zbog nedostatka respiratora, a mogli su se spasiti čemu svjedočimo svakodnevno u Italiji, a onaj ugostitelj koji ne može izdržati u u hladnom pogonu 2-3 mjeseca barem, taj neka se bavi, a ne znam s čime... kriminalom... bokte, kod nas su ljudi doslovce maloumni, koji vam je bog svima... kakav turizam, kakvi šugavi kafići?  Zar su u ovoj državi baš svi toliko jebeno retardirani ili autistični da ne kuže kurca dok ih nešto osobno ne pogodi...
jbg...navikli na zaradu a na koncu konca to je na jedan nacin ljudska reakcija da s ene mozes pomiriti sa tim da vise ne vodis zivot kakakv si vodio...zato velim u tom kaficu prije desetak dana taj isti vlsnik prica gostima kako treba sve zatvoriti jer je imao zaradu a sad kad je zatvoreno e sad ne moze.treba zarađivati makar i duplo manje..navikla guzica
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99093
2015-09-08


Back to top Go down

Nema posla u Irskoj , štakori napuštaju brod - Page 14 Empty Re: Nema posla u Irskoj , štakori napuštaju brod

Post by vuksadinare 20/3/2020, 07:56

AssadNaPodmornici wrote:Evo sprasilo nam otkaz svima. Kaže gazda da nema za njega ništa od potpora države. Vjetar piri vjetar piri korona se širi, kiša pada kiša pada čardak propada
pa di ti radis...a sto bi gazda..milju eura odmah na ruke..pa slican sistem kod poticaja kad se pola dobivenog noca potrosilo na kupnju auta,nekretnina...a kurac u spasavanje proizvodnje
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99093
2015-09-08


Back to top Go down

Nema posla u Irskoj , štakori napuštaju brod - Page 14 Empty Re: Nema posla u Irskoj , štakori napuštaju brod

Post by vuksadinare 20/3/2020, 07:58

ja da sam na vlasti ucinio bi ovo...moze novac ali d apotpises ako i jedan euro potrosis van onog sto je doneseno oduzimati se sve...znam ja nase...tesko bez luksuza...pa bi dobar dio loice potrosilo s eu ono sto se ne bi trebalo potrositi
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99093
2015-09-08


Back to top Go down

Nema posla u Irskoj , štakori napuštaju brod - Page 14 Empty Re: Nema posla u Irskoj , štakori napuštaju brod

Post by darth_vader 20/3/2020, 08:00

AssadNaPodmornici wrote:Evo sprasilo nam otkaz svima. Kaže gazda da nema za njega ništa od potpora države. Vjetar piri vjetar piri korona se širi, kiša pada kiša pada čardak propada


Jebi ga, sranje kako god da okreneš, ne znam što bi reka...  :(
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Nema posla u Irskoj , štakori napuštaju brod - Page 14 Empty Re: Nema posla u Irskoj , štakori napuštaju brod

Post by epikur37 20/3/2020, 08:01

AssadNaPodmornici wrote:Evo sprasilo nam otkaz svima. Kaže gazda da nema za njega ništa od potpora države. Vjetar piri vjetar piri korona se širi, kiša pada kiša pada čardak propada

Lipi, čardak će naravno preživjeti a evo vidiš da je prvo izgorilo vama koji ste prizivali požar...rekao bi abraham kilo mozga....
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Nema posla u Irskoj , štakori napuštaju brod - Page 14 Empty Re: Nema posla u Irskoj , štakori napuštaju brod

Post by vuksadinare 20/3/2020, 08:02

jasambrend wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Evo sprasilo nam otkaz svima. Kaže gazda da nema za njega ništa od potpora države. Vjetar piri vjetar piri korona se širi, kiša pada kiša pada čardak propada


Jebi ga, sranje kako god da okreneš, ne znam što bi reka...  :(
sjeti se slucaja sa poticjima koje je davala drzava i eu fodnovi...kukali nasi 'poduzetnici' trebaju poticaje pa dobbili lovu a pola love otislo na kupovinu luksuza ne u proizvodnju...e jbg...i na hladno treba puhati...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99093
2015-09-08


Back to top Go down

Nema posla u Irskoj , štakori napuštaju brod - Page 14 Empty Re: Nema posla u Irskoj , štakori napuštaju brod

Post by AssadNaPodmornici 20/3/2020, 08:03

Ništa od sutra novi raspored. Cili dan treniranje trčanje 10km i 200sklekova, plus učenje math i programiraja. Napokon imam vremena za sve. Krize su prilike

Čardak propada

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20924
2018-06-14


Back to top Go down

Nema posla u Irskoj , štakori napuštaju brod - Page 14 Empty Re: Nema posla u Irskoj , štakori napuštaju brod

Post by vuksadinare 20/3/2020, 08:04

znam ja nase 'pouzetnike'(svaka cast onoj manjini)...dajte nam lovu dok ne radimo da je 'cuvamo' za ulaganje...poslije kad kriza prođe...mo's misliti sto bi 'cuvali'...oslo bi dobar dio toga na kupovinu luksuza..jer zena i djeca imaju svoje 'potribe' a ne radimo pa ne zarađujemo..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99093
2015-09-08


Back to top Go down

Nema posla u Irskoj , štakori napuštaju brod - Page 14 Empty Re: Nema posla u Irskoj , štakori napuštaju brod

Post by vuksadinare 20/3/2020, 08:07

ja sam dobio poticaj iz eu fondova 40 000 eura..opg...izgradio sma plastenike i staklenike...ulozio u mini hladnjacu..i svaki euro sam morao opravdati..mom susjedu koji je uzeo poticaj od drzave...pola toga potrosio nije u ono za sto je dobio...kupio novi auto,napravio novu fasadu i krov na kuci i osla lova...kad je trebao vratiti lovu zbrisao vani...e jbg
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99093
2015-09-08


Back to top Go down

Nema posla u Irskoj , štakori napuštaju brod - Page 14 Empty Re: Nema posla u Irskoj , štakori napuštaju brod

Post by darth_vader 20/3/2020, 08:07

vuksadinare wrote:ja da sam na vlasti ucinio bi ovo...moze novac ali d apotpises ako i jedan euro potrosis van onog sto je doneseno oduzimati se sve...znam ja nase...tesko bez luksuza...pa bi dobar dio loice potrosilo s eu ono sto se ne bi trebalo potrositi

Nikad država nije ni pokušala razdvojiti žito od kukolja u poduzetništvu, ali se nadam da svi oni poslodavci koji su promptno izbacili ljude na cestu bez zaista objektivnog razloga u vidu poteškoća u poslovanju kroz jedan duži period i do sada , da više nikad neće biti u mogućnosti koristiti niti jedan benefit države ubuduće, a da će ih inspekcije češljati maltene svakodnevno i doslovce im gledati sve u dlaku... bat ic Kroejša...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Nema posla u Irskoj , štakori napuštaju brod - Page 14 Empty Re: Nema posla u Irskoj , štakori napuštaju brod

Post by vili40 20/3/2020, 08:11

kad usporedim svoj grad sa gradom u Njemačkoj iste veličine i istog broja stanovnika izračunam da u mom gradu ima 4 puta više kafića i drugih ugostiteljskih sadržaja.I sad je jao jao.Isto je i sa turizmom,rizičan je to posao i osloniti se samo na to je samoubojstvo.Sa druge strane imamo 4 puta manje industrije i poljoprivrede pa uvozimo sve i svašta.Ovo je samo za početak o smjeru kud idemo i kakve ćemo posljedice imati.
vili40
vili40

Male
Posts : 10736
2015-08-02


Back to top Go down

Nema posla u Irskoj , štakori napuštaju brod - Page 14 Empty Re: Nema posla u Irskoj , štakori napuštaju brod

Post by vuksadinare 20/3/2020, 08:15

vili40 wrote:kad usporedim svoj grad sa gradom u Njemačkoj iste veličine i istog broja stanovnika izračunam da u mom gradu ima 4 puta više kafića i drugih ugostiteljskih sadržaja.I sad je jao jao.Isto je i sa turizmom,rizičan je to posao i osloniti se samo na to je samoubojstvo.Sa druge strane imamo 4 puta manje industrije i poljoprivrede pa uvozimo sve i svašta.Ovo je samo za početak o smjeru kud idemo i kakve ćemo posljedice imati.
moza s eopametimo pa vidimo da nije dobro...u svakoj kriz ima i nesto pozitivno...nego nesto drugo mi ide na zivce...oni koji su se prije desetak dana pravili toše i pricali treba zatvoriti ovo ono..oni imaju zalihe sada najvise kukaju i traze da se ne zatvara
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99093
2015-09-08


Back to top Go down

Nema posla u Irskoj , štakori napuštaju brod - Page 14 Empty Re: Nema posla u Irskoj , štakori napuštaju brod

Post by vili40 20/3/2020, 08:20

vuksadinare wrote:
vili40 wrote:kad usporedim svoj grad sa gradom u Njemačkoj iste veličine i istog broja stanovnika izračunam da u mom gradu ima 4 puta više kafića i drugih ugostiteljskih sadržaja.I sad je jao jao.Isto je i sa turizmom,rizičan je to posao i osloniti se samo na to je samoubojstvo.Sa druge strane imamo 4 puta manje industrije i poljoprivrede pa uvozimo sve i svašta.Ovo je samo za početak o smjeru kud idemo i kakve ćemo posljedice imati.
moza s eopametimo pa vidimo da nije dobro...u svakoj kriz ima i nesto pozitivno...nego nesto drugo mi ide na zivce...oni koji su se prije desetak dana pravili toše i pricali treba zatvoriti ovo ono..oni imaju zalihe sada najvise kukaju i traze da se ne zatvara
sad svi kukaju i nek,ja sam doma i ne zarađujem pa ne kukam.Što ću sad?Tražiti pomoć?Situacija je takva da ćemo svi osjetiti ovo sranje,neki više neki manje.A ovi koji traže da se ne zatvara žele talijanski scenarij?Onda će raditi i zarađivati punom parom?
vili40
vili40

Male
Posts : 10736
2015-08-02


Back to top Go down

Nema posla u Irskoj , štakori napuštaju brod - Page 14 Empty Re: Nema posla u Irskoj , štakori napuštaju brod

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 14 of 20 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum