ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pandemija u svijetu završava do lipnja 2020

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Pandemija u svijetu završava do lipnja 2020 - Page 4 Empty Re: Pandemija u svijetu završava do lipnja 2020

Post by RayMabus Sun 15 Mar - 18:57

Nije dobro

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/najtezi-dan-u-italiji-zarazeno-je-novih-3490-osoba-samo-u-protekla-24-sata-umrlo-je-jos-368-ljudi-ukupno-je-preminulo-njih-1809/10094689/

Ljudi su otišli u samoizolaciju u nadi da će država spriječiti širenje virusa. Vijesti su turobne. Sad se mnogi pitaju Pa koliko ćemo to morat ostat zatvoreni u stanu ? Uskoro će prvi neurotičari počet izlazit i kršit zakon pa će vojska i policija njih hvatat ali dani idu a stvar ne pada i na kraju će sve više građana izlazit dok to vlasti ne budu mogle spriječit i dignit će ruke od svega.

I to je to. Pokapat će ih u masovne grobnice jer ova smrtnost od 8% il tako nešto to je blizu 4-5 miljona mrtvih u Italiji.

RayMabus

Posts : 176156
2014-04-11


Back to top Go down

Pandemija u svijetu završava do lipnja 2020 - Page 4 Empty Re: Pandemija u svijetu završava do lipnja 2020

Post by darth_vader Sun 15 Mar - 19:17

Noor wrote:
jasambrend wrote:
Noor wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
Noor wrote:inače mi mala Dvornikova ide žešće na jetra i obilazim naslove o njoj, al ovo....ovo mi se sviđa  :)

“Neke države nakon dugo vremena vide plavo nebo i zvijezde po noći. Ljudi ostaju doma, ne idu automobilima na posao, ne zagađuju okoliš. Neki prezaposleni ljudi dobivaju extra vrijeme da provedu doma s obitelji. Druže se, ujedinjuju s jednakim ciljem. Na tren se ne osjeti rat i mržnja medu susjedskim državama. Na tren nema nacionalizma i rasizma.
Nema površnog trošenja na luksuz već samo na potrebito. Preslažu se prioriteti. Majka Zemlja je na tren samu sebe očistila. Svemir je moćna energija koja dokazuje da smo svi umreženi kao duhovna bića. Možda nam je ovaj virus i prokletstvo i lekcija i blagoslov. Podsjetnik da brinemo i o sebi ali i drugima. Nadam se da ćemo svi primiti poruku, da oduzimanjem slobode sebi, dajemo slobodu drugima”



Sve je super dok se jedan dan ne probudi gladna i zedna jer svi su doma a beba plače jer je gladna. A nitko nije išao raditi
ja ni ne znam čime se oni bave, da ti budem iskrena..nit ne zanima, osvrnula sam se na lijepu misao..i meni se samoj tako nešto roji u glavi i na trenutke budem i preemotivna
Žene...  :coffee
hehe, šta ću Pandemija u svijetu završava do lipnja 2020 - Page 4 A045
meni je suze u oči natjerala ona snimka talijana koji pjevaju i sviraju u samoizolacijama po balkonima i viču kao..Volimo te Italijo! Uspjet ćemo! :x


Moja nas je svih oplakala po po nekoliko puta već... jučer svi kupuju brašno, jedino ja dva kila čokolade da je smirim...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19695
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Pandemija u svijetu završava do lipnja 2020 - Page 4 Empty Re: Pandemija u svijetu završava do lipnja 2020

Post by Noor Sun 15 Mar - 19:20

RayMabus wrote:Imaju priko 3,500 zaraženih i imaju 350 mrtvih u zadnja 24 sata.

Pa ne mogu ljudi živit u stanovima tjednima. Dobit će PTSP svi tako.
pa zato i jesu po balkonima, gdje se zezaju sa susjedima i tako lakše provode ovo teško vrijeme...a i na zraku su bar

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Pandemija u svijetu završava do lipnja 2020 - Page 4 Empty Re: Pandemija u svijetu završava do lipnja 2020

Post by Noor Sun 15 Mar - 19:22

jasambrend wrote:
Noor wrote:
jasambrend wrote:
Noor wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
Sve je super dok se jedan dan ne probudi gladna i zedna jer svi su doma a beba plače jer je gladna. A nitko nije išao raditi
ja ni ne znam čime se oni bave, da ti budem iskrena..nit ne zanima, osvrnula sam se na lijepu misao..i meni se samoj tako nešto roji u glavi i na trenutke budem i preemotivna
Žene...  :coffee
hehe, šta ću Pandemija u svijetu završava do lipnja 2020 - Page 4 A045
meni je suze u oči natjerala ona snimka talijana koji pjevaju i sviraju u samoizolacijama po balkonima i viču kao..Volimo te Italijo! Uspjet ćemo! :x

Moja nas je svih oplakala po po nekoliko puta već... jučer svi kupuju brašno, jedino ja dva kila čokolade da je smirim...
bilo bo vam dosadno da nas nemate :)

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Pandemija u svijetu završava do lipnja 2020 - Page 4 Empty Re: Pandemija u svijetu završava do lipnja 2020

Post by RayMabus Sun 15 Mar - 19:25

Noor wrote:
RayMabus wrote:Imaju priko 3,500 zaraženih i imaju 350 mrtvih u zadnja 24 sata.

Pa ne mogu ljudi živit u stanovima tjednima. Dobit će PTSP svi tako.
pa zato i jesu po balkonima, gdje se zezaju sa susjedima i tako lakše provode ovo teško vrijeme...a i na zraku su bar
Pogrešna taktika : mladi moraju biti vani da steknu imunitet a starčad i bolesni u izolaciji.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176156
2014-04-11


Back to top Go down

Pandemija u svijetu završava do lipnja 2020 - Page 4 Empty Re: Pandemija u svijetu završava do lipnja 2020

Post by Noor Sun 15 Mar - 19:36

RayMabus wrote:
Noor wrote:
RayMabus wrote:Imaju priko 3,500 zaraženih i imaju 350 mrtvih u zadnja 24 sata.

Pa ne mogu ljudi živit u stanovima tjednima. Dobit će PTSP svi tako.
pa zato i jesu po balkonima, gdje se zezaju sa susjedima i tako lakše provode ovo teško vrijeme...a i na zraku su bar
Pogrešna taktika : mladi moraju biti vani da steknu imunitet a starčad i bolesni u izolaciji.
znači, ti si za semibritanski pristup? :)

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Pandemija u svijetu završava do lipnja 2020 - Page 4 Empty Re: Pandemija u svijetu završava do lipnja 2020

Post by veber Sun 15 Mar - 19:42

Noor wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
Noor wrote:inače mi mala Dvornikova ide žešće na jetra i obilazim naslove o njoj, al ovo....ovo mi se sviđa  :)

“Neke države nakon dugo vremena vide plavo nebo i zvijezde po noći. Ljudi ostaju doma, ne idu automobilima na posao, ne zagađuju okoliš. Neki prezaposleni ljudi dobivaju extra vrijeme da provedu doma s obitelji. Druže se, ujedinjuju s jednakim ciljem. Na tren se ne osjeti rat i mržnja medu susjedskim državama. Na tren nema nacionalizma i rasizma.
Nema površnog trošenja na luksuz već samo na potrebito. Preslažu se prioriteti. Majka Zemlja je na tren samu sebe očistila. Svemir je moćna energija koja dokazuje da smo svi umreženi kao duhovna bića. Možda nam je ovaj virus i prokletstvo i lekcija i blagoslov. Podsjetnik da brinemo i o sebi ali i drugima. Nadam se da ćemo svi primiti poruku, da oduzimanjem slobode sebi, dajemo slobodu drugima”



Sve je super dok se jedan dan ne probudi gladna i zedna jer svi su doma a beba plače jer je gladna. A nitko nije išao raditi
ja ni ne znam čime se oni bave, da ti budem iskrena..nit ne zanima, osvrnula sam se na lijepu misao..i meni se samoj tako nešto roji u glavi i na trenutke budem i preemotivna
bave se se sponzoriranjem.
mala je išla s mojim djetetetom u istu vrtićku grupu.
dino i ja smo znali popit kavu nakon što bi ostavili djecu.
mala je što i ona knoll i ta ekipa.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Pandemija u svijetu završava do lipnja 2020 - Page 4 Empty Re: Pandemija u svijetu završava do lipnja 2020

Post by RayMabus Sun 15 Mar - 19:48

Noor wrote:
RayMabus wrote:
Noor wrote:
RayMabus wrote:Imaju priko 3,500 zaraženih i imaju 350 mrtvih u zadnja 24 sata.

Pa ne mogu ljudi živit u stanovima tjednima. Dobit će PTSP svi tako.
pa zato i jesu po balkonima, gdje se zezaju sa susjedima i tako lakše provode ovo teško vrijeme...a i na zraku su bar
Pogrešna taktika : mladi moraju biti vani da steknu imunitet a starčad i bolesni u izolaciji.
znači, ti si za semibritanski pristup? :)
Nisam nego ova taktika da se svi zatvore u stanove na xy tjedana ne daje rezultat , štaviše proizvest će građanski neposluh.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176156
2014-04-11


Back to top Go down

Pandemija u svijetu završava do lipnja 2020 - Page 4 Empty Re: Pandemija u svijetu završava do lipnja 2020

Post by Noor Sun 15 Mar - 19:55

RayMabus wrote:
Noor wrote:
RayMabus wrote:
Noor wrote:
RayMabus wrote:Imaju priko 3,500 zaraženih i imaju 350 mrtvih u zadnja 24 sata.

Pa ne mogu ljudi živit u stanovima tjednima. Dobit će PTSP svi tako.
pa zato i jesu po balkonima, gdje se zezaju sa susjedima i tako lakše provode ovo teško vrijeme...a i na zraku su bar
Pogrešna taktika : mladi moraju biti vani da steknu imunitet a starčad i bolesni u izolaciji.
znači, ti si za semibritanski pristup? :)
Nisam nego ova taktika da se svi zatvore u stanove na xy tjedana ne daje rezultat , štaviše proizvest će građanski neposluh.
stvar je što nitko ne može reći dokle tako, a ljudima će puknut film, to si u pravu, izludit će

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Pandemija u svijetu završava do lipnja 2020 - Page 4 Empty Re: Pandemija u svijetu završava do lipnja 2020

Post by immortal Sun 15 Mar - 19:59

Eroo wrote:Moja statistika: Pandemija u razvijenim državama završava do 15.04.
Do sada me moji proračuni nisu iznevjerili. :)
:tu  podrška
immortal
immortal

Female
Posts : 23169
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Pandemija u svijetu završava do lipnja 2020 - Page 4 Empty Re: Pandemija u svijetu završava do lipnja 2020

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum