ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Što nam kaže statistika?

Go down

Što nam kaže statistika? Empty Što nam kaže statistika?

Post by Eroo 14/3/2020, 19:15

Što nam kaže statistika? 1-1
Eroo
Eroo

Posts : 74409
2016-07-22


Back to top Go down

Što nam kaže statistika? Empty Re: Što nam kaže statistika?

Post by Eroo 14/3/2020, 19:25

Vidimo veliku sličnost između onoga što se događalo u Kini i u ostatku svijeta, 
a razlike se mogu objasniti da mi na zapadu i ostalim razvijenim državama 
nismo imali faktor iznaneđenja i prikrivanja. Zato je (vidi dijagram!) razlika u donjem dijelu dijagrama (A), koji je u našem svijetu položniji. Nakon početnog nesnalaženja(Kina) dijagram s 2 zauzima najprije oštru liniju na gore, a onda (s 3) zauzima parabolični oblik.
1-2-3 je i kod Kine i kod nas potpuno jedak. Iz svega ovoga možemo statistički predvidjeti kad će i kod nas doći do smirivanja.
Po mojoj procjeni ostatak svijeta (razvijeni svijet) može očekivati smirivanje, ako ne i ustavljanje, sredinom travnja mjeseca.
 
Drugo je pitanje što će se događati s Afrikom, Pakistanom, i sličnim državama.

PS: U razvijenim državama(!!!) ne očekujem više od cca 85,000 inficiranih.
Eroo
Eroo

Posts : 74409
2016-07-22


Back to top Go down

Što nam kaže statistika? Empty Re: Što nam kaže statistika?

Post by vili40 14/3/2020, 19:32

Eroo wrote:Vidimo veliku sličnost između onoga što se događalo u Kini i u ostatku svijeta, 
a razlike se mogu objasniti da mi na zapadu i ostalim razvijenim državama 
nismo imali faktor iznaneđenja i prikrivanja. Zato je (vidi dijagram!) razlika u donjem dijelu dijagrama (A), koji je u našem svijetu položniji. Nakon početnog nesnalaženja(Kina) dijagram s 2 zauzima najprije oštru liniju na gore, a onda (s 3) zauzima parabolični oblik.
1-2-3 je i kod Kine i kod nas potpuno jedak. Iz svega ovoga možemo statistički predvidjeti kad će i kod nas doći do smirivanja.
Po mojoj procjeni ostatak svijeta (razvijeni svijet) može očekivati smirivanje, ako ne i ustavljanje, sredinom travnja mjeseca.
 
Drugo je pitanje što će se događati s Afrikom, Pakistanom, i sličnim državama.

PS: U razvijenim državama(!!!) ne očekujem više od cca 85,000 inficiranih.
to baš i nije tvoja procjena,tzv."ravna crta" se očekuje za jedno 3 tjedna ali to je najoptimističnija prognoza,mogući su i drugi scenariji.
vili40
vili40

Male
Posts : 10717
2015-08-02


Back to top Go down

Što nam kaže statistika? Empty Re: Što nam kaže statistika?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum