ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Objesio se glavni zdravstveno-sanitarni inspektor Republike Srpske

Go down

Objesio se glavni zdravstveno-sanitarni inspektor Republike Srpske Empty Objesio se glavni zdravstveno-sanitarni inspektor Republike Srpske

Post by RayMabus Fri 13 Mar - 14:13

Šok i nevjerica u RS

https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika/glavni-zdravstveno-sanitarni-inspektor-republike-srpske-izvrsio-samoubistvo/200313115

A Banja Luka puna koronaša i ovi se ubije.

Objesio se glavni zdravstveno-sanitarni inspektor Republike Srpske B_200312138
RayMabus
RayMabus

Posts : 176071
2014-04-11


Back to top Go down

Objesio se glavni zdravstveno-sanitarni inspektor Republike Srpske Empty Re: Objesio se glavni zdravstveno-sanitarni inspektor Republike Srpske

Post by RayMabus Fri 13 Mar - 14:19

Zašto baš sad ? Je li znao nešto šta mi ne znamo a ovim činom je htjeo pokazati na to nešto ? 

Objesio se glavni zdravstveno-sanitarni inspektor Republike Srpske D%D0%B5simir%20Miljic%20foto%20Inspektorat


https://www.novosti.rs/vesti/naslovna/republika_srpska/aktuelno.655.html:852681-SOK-u-Banjaluci-OBESIO-se-glavni-zdravstveni-INSPEKTOR-Republike-Srpske


Skrivaju li se podaci o broju zaraženih u RS ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176071
2014-04-11


Back to top Go down

Objesio se glavni zdravstveno-sanitarni inspektor Republike Srpske Empty Re: Objesio se glavni zdravstveno-sanitarni inspektor Republike Srpske

Post by FRANK Fri 13 Mar - 14:51

Jedan srbin manje... Good news

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Objesio se glavni zdravstveno-sanitarni inspektor Republike Srpske Empty Re: Objesio se glavni zdravstveno-sanitarni inspektor Republike Srpske

Post by AlfaOmega Fri 13 Mar - 15:16

LUCIANO MOGGI wrote:Jedan srbin manje... Good news
:D

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10266
2015-09-11


Back to top Go down

Objesio se glavni zdravstveno-sanitarni inspektor Republike Srpske Empty Re: Objesio se glavni zdravstveno-sanitarni inspektor Republike Srpske

Post by kic Fri 13 Mar - 15:22

LUCIANO MOGGI wrote:Jedan srbin manje... Good news

a jesi stoka
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Objesio se glavni zdravstveno-sanitarni inspektor Republike Srpske Empty Re: Objesio se glavni zdravstveno-sanitarni inspektor Republike Srpske

Post by FRANK Fri 13 Mar - 15:32

kic wrote:
LUCIANO MOGGI wrote:Jedan srbin manje... Good news

a jesi stoka

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Objesio se glavni zdravstveno-sanitarni inspektor Republike Srpske Empty Re: Objesio se glavni zdravstveno-sanitarni inspektor Republike Srpske

Post by jastreb Fri 13 Mar - 15:50

Gdje je taj Miljic bio 92.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Objesio se glavni zdravstveno-sanitarni inspektor Republike Srpske Empty Re: Objesio se glavni zdravstveno-sanitarni inspektor Republike Srpske

Post by Guest Fri 13 Mar - 15:55

kic wrote:
LUCIANO MOGGI wrote:Jedan srbin manje... Good news

a jesi stoka
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Objesio se glavni zdravstveno-sanitarni inspektor Republike Srpske Empty Re: Objesio se glavni zdravstveno-sanitarni inspektor Republike Srpske

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum