ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Papa Franjo pozvao svecenike da posjecuju oboljele od koronavirusa

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Papa Franjo pozvao svecenike da posjecuju oboljele od koronavirusa - Page 2 Empty Re: Papa Franjo pozvao svecenike da posjecuju oboljele od koronavirusa

Post by vuksadinare 11/3/2020, 10:34

cuj kad ga hvali dokazani prevarant i lazac pilsel...onda znas koliko je sati...

vuksadinare

Posts : 99387
2015-09-08


Back to top Go down

Papa Franjo pozvao svecenike da posjecuju oboljele od koronavirusa - Page 2 Empty Re: Papa Franjo pozvao svecenike da posjecuju oboljele od koronavirusa

Post by IL Risorto 11/3/2020, 10:34

RayMabus wrote:
סמאל wrote:
RayMabus wrote:Gotovo 25% stanovništva Italije starije je od 65 godina , zato im i je smrtnost 6%

https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/svijet/koronavirus-se-nezaustavljivo-siri-italijom-struktura-oboljelih-otkriva-koje-osobe-virus-najcesce-napada-1008289

Nek šetaju popovi naokolo da tu starčad šta prije pocmekaju dodatno.
Pocrkat će starija pobožna katolčad,što znači manje novca od milodara za crkvu.
Ućerat ćemo im pravoslavlje. :aw

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Religion_in_Italy

Hrpa Rumunja i drugih po Italiji.

Uskoro će Baja mali Knindža po Italiji držat koncerte i pivat : Oni bili katolici a ja pravoslavac. lol!
Nemoj se iznenadit ako za dvije decenije dođe do renesanse neopaganizma.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Papa Franjo pozvao svecenike da posjecuju oboljele od koronavirusa - Page 2 Empty Re: Papa Franjo pozvao svecenike da posjecuju oboljele od koronavirusa

Post by marcellus 11/3/2020, 10:39

vuksadinare wrote:
marcellus wrote:jeboga pas licemjernog
jesi ti siguran je li on uopce svecenik?...ja nisam...agenturu se godinama moze obucavati za neko zvanje na koje ga zele usmjeriti da sprovodi necije interese...

on je pripadnik "teologije oslobođenja", što je komunizam u mantiji i ništa drugo...

_________________
Papa Franjo pozvao svecenike da posjecuju oboljele od koronavirusa - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Papa Franjo pozvao svecenike da posjecuju oboljele od koronavirusa - Page 2 Empty Re: Papa Franjo pozvao svecenike da posjecuju oboljele od koronavirusa

Post by IL Risorto 11/3/2020, 10:41

Ova pandemija donijet će još jednu neizravnu korist.Zbog straha od slične,ljudi će bez puno otpora prihvatit nova riješenja.Umjesto osobnih identifikacijskih iskaznica poput osobne,zdravstvene,bankovne,koje će bit zamjenjene jednom jedinstvenom identifikacijskom tehnološkom inovacijom.
Podkožni implatat koji ne samo da će sadržavat osobne identifikacijske informacije,već će imat višestruku korist,primjerice očitavanje tjelesne temperature ili lakšeg lociranja potencijalnih terorista i kriminalca.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Papa Franjo pozvao svecenike da posjecuju oboljele od koronavirusa - Page 2 Empty Re: Papa Franjo pozvao svecenike da posjecuju oboljele od koronavirusa

Post by vuksadinare 11/3/2020, 10:46

marcellus wrote:
vuksadinare wrote:
marcellus wrote:jeboga pas licemjernog
jesi ti siguran je li on uopce svecenik?...ja nisam...agenturu se godinama moze obucavati za neko zvanje na koje ga zele usmjeriti da sprovodi necije interese...

on je pripadnik "teologije oslobođenja", što je komunizam u mantiji i ništa drugo...
lazni svecenik...oni pravi su riskirali zivote...ovaj se naljuti i kuka kad ga vjernica malo jace pogladi po ruci...bitno da mu je 80% mandata proslo u slizavanju sa pravoslavnim popovima...i promoviranju njihovih interesa...kao i forsiranju laznih migranata i obilasku đamija....no davno je prozren pa ga vise nitko releventniji u svijetu ne dozivljava...trumpu je cak neugodno biti u njegovoj blizini...sa ovim ponasanjem u posljednje vrijeme gdje ocito otvoreno pokazuje svoju kukavicku i prevarantsku cud te otvoreno zagovara zrtvovanje dijela katolika i katolickih svecenika u korist drugih a istovremeno to od drugih ne trazi dapace izlazi im u susret njihovim interesima koji su sve samo ne dobri dokaz je da se radi jednostavno o agentu onih koji su ga i postavili za svoj racun
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99387
2015-09-08


Back to top Go down

Papa Franjo pozvao svecenike da posjecuju oboljele od koronavirusa - Page 2 Empty Re: Papa Franjo pozvao svecenike da posjecuju oboljele od koronavirusa

Post by jastreb 11/3/2020, 10:59

vuksadinare wrote:
Noor wrote:Pa, da...nek šire zarazu dalje, a nek i pokrepaju, on ce sve gledat preko TV-a i molit se
Mudar je, nema što.
Nije mudar vec pokvaren i zlonamjeran..vrazji izaslanik..sve mi je bilo jasno kad je pozivao sve da udome 'migrante' ali jedino sebe i vatikan nije pozvao na udomljavanje...uzas kakvu agenturu imamo na celu crkve..sva ova sranja pocela su dolaskom te agenture na celo vatikana
Tebi fale Pio XII i biskzp Srebrenič?
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Papa Franjo pozvao svecenike da posjecuju oboljele od koronavirusa - Page 2 Empty Re: Papa Franjo pozvao svecenike da posjecuju oboljele od koronavirusa

Post by vuksadinare 11/3/2020, 11:05

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
Noor wrote:Pa, da...nek šire zarazu dalje, a nek i pokrepaju, on ce sve gledat preko TV-a i molit se
Mudar je, nema što.
Nije mudar vec pokvaren i zlonamjeran..vrazji izaslanik..sve mi je bilo jasno kad je pozivao sve da udome 'migrante' ali jedino sebe i vatikan nije pozvao na udomljavanje...uzas kakvu agenturu imamo na celu crkve..sva ova sranja pocela su dolaskom te agenture na celo vatikana
Tebi fale Pio XII i biskzp Srebrenič?
ne fali meni nitko...ali realno tko nije skuzio ovog prevaranta onda tome nema pomoci.....lik koji reagira kao zmija na malo jaci stisak vjernika je laznjak..nije bozji izaslanik vec od nekog drugog...lik koji zeli poslati svecenike svoje(navodno) crkve u carstvo zaraze a sam se skriva umjesto d abude prvi među jednakima kako je stalno propovjedao znaci da nije za taj posao odnosno da mu to nije pravo mjesto i da je tu ubacen
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99387
2015-09-08


Back to top Go down

Papa Franjo pozvao svecenike da posjecuju oboljele od koronavirusa - Page 2 Empty Re: Papa Franjo pozvao svecenike da posjecuju oboljele od koronavirusa

Post by jastreb 11/3/2020, 11:09

Papa je prao noge sidasima.

Tko je jos ?
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Papa Franjo pozvao svecenike da posjecuju oboljele od koronavirusa - Page 2 Empty Re: Papa Franjo pozvao svecenike da posjecuju oboljele od koronavirusa

Post by vuksadinare 11/3/2020, 11:11

jastreb wrote:Papa je prao noge sidasima.

Tko je jos ?
pa sida se ne prenosi dodirom mozgu... Basketball ...nek opere koronašima i pokaze da je spreman zrtvovati se u najdelikatnijem trenutku..papa je zamjenjiv Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99387
2015-09-08


Back to top Go down

Papa Franjo pozvao svecenike da posjecuju oboljele od koronavirusa - Page 2 Empty Re: Papa Franjo pozvao svecenike da posjecuju oboljele od koronavirusa

Post by vuksadinare 11/3/2020, 11:12

zar nije ljepsi vjecni zivot pod bozjom rukom ili je ipak u glavi samo onaj jedan zivot vlastiti najdrazi drazi i od vjecnog Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99387
2015-09-08


Back to top Go down

Papa Franjo pozvao svecenike da posjecuju oboljele od koronavirusa - Page 2 Empty Re: Papa Franjo pozvao svecenike da posjecuju oboljele od koronavirusa

Post by Noor 11/3/2020, 12:12

vuksadinare wrote:
jastreb wrote:Papa je prao noge sidasima.

Tko je jos ?
pa sida se ne prenosi dodirom mozgu... Basketball ...nek opere koronašima i pokaze da je spreman zrtvovati se u najdelikatnijem trenutku..papa je zamjenjiv Basketball
pLJučeco čuva

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Papa Franjo pozvao svecenike da posjecuju oboljele od koronavirusa - Page 2 Empty Re: Papa Franjo pozvao svecenike da posjecuju oboljele od koronavirusa

Post by melkior 11/3/2020, 13:58

vuksadinare wrote:https://www.klix.ba/vijesti/svijet/papa-franjo-pozvao-svestenike-da-posjecuju-bolesne-od-koronavirusa/200310195
cheers lol! Papa Franjo nadmašio samog sebe  :nb :starac :tw
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Papa Franjo pozvao svecenike da posjecuju oboljele od koronavirusa - Page 2 Empty Re: Papa Franjo pozvao svecenike da posjecuju oboljele od koronavirusa

Post by immortal 11/3/2020, 14:08

da li se uopće zna koliko traje djelovanje virusa na oboljelog

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Papa Franjo pozvao svecenike da posjecuju oboljele od koronavirusa - Page 2 Empty Re: Papa Franjo pozvao svecenike da posjecuju oboljele od koronavirusa

Post by vuksadinare 11/3/2020, 14:11

melkior wrote:
vuksadinare wrote:https://www.klix.ba/vijesti/svijet/papa-franjo-pozvao-svestenike-da-posjecuju-bolesne-od-koronavirusa/200310195
cheers lol! Papa Franjo nadmašio samog sebe  :nb :starac :tw
....lik proda pricu a onda sistem..'hajte vi no cu ja' lol!
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99387
2015-09-08


Back to top Go down

Papa Franjo pozvao svecenike da posjecuju oboljele od koronavirusa - Page 2 Empty Re: Papa Franjo pozvao svecenike da posjecuju oboljele od koronavirusa

Post by immortal 11/3/2020, 14:12

jastreb wrote:Papa je prao noge sidasima.

Tko je jos ?
nakon što je dokazano da se sida ne prenosi dodirom ni razgovorom
hehe
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Papa Franjo pozvao svecenike da posjecuju oboljele od koronavirusa - Page 2 Empty Re: Papa Franjo pozvao svecenike da posjecuju oboljele od koronavirusa

Post by vuksadinare 11/3/2020, 14:16

mortal wrote:
jastreb wrote:Papa je prao noge sidasima.

Tko je jos ?
nakon što je dokazano da se sida ne prenosi dodirom ni razgovorom
hehe
bubne i sotane ziv...papa je prao i migrantima noge no nijednog nije udomio u vatikanu no cete vi... Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99387
2015-09-08


Back to top Go down

Papa Franjo pozvao svecenike da posjecuju oboljele od koronavirusa - Page 2 Empty Re: Papa Franjo pozvao svecenike da posjecuju oboljele od koronavirusa

Post by vuksadinare 11/3/2020, 14:22

Papa Franjo:Oce koji jesi na nebesima...

Vjernik:zasto molite sveti oce

Papa Franjo:da mene postedi...

Vjernik:Zar vi papa niste bozji poslanik koji ce se zrtvovati za nas obicne male ljude grijesnike

Papa Franjo:Ne,sinko..jednom se zivi...

Vjernik:Zar nije ljepsi onaj vjecni uskrsli zivot pod bozjom rukom..

Papa Franjo:Je...ali meni je ipak drazi ovaj svjetovni

Vjernik:A zasto onda jedno propovjedate i tarzite a sami ne zelite to izvrsavati..

Papa Franjo:Pssst..moram ti nesto reci u uho...ali u povjerenju..neces nikom reci...

Vjernik:Ne..

Papa Franjo:Odi u tri picke materine i marš van da se ne zarazim..poslacu ti neku svecenicku budalu kojem cu prodati pricu da se zrtvuje za boga i mene kao njegovog poslanika...ahahahahahahhahah jesam zlocest
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99387
2015-09-08


Back to top Go down

Papa Franjo pozvao svecenike da posjecuju oboljele od koronavirusa - Page 2 Empty Re: Papa Franjo pozvao svecenike da posjecuju oboljele od koronavirusa

Post by vuksadinare 11/3/2020, 14:41

'Povjerljivi razgovor pape franje i patrijarha irineja'

Irinej:Pa gde si brate franja da te u čelendru poljubim

Franja:Ovde brate Irineje..kako moja braca..

Irinej:Dobro brate...kako tebi među tom katolcadi...

Franja:ma idi brate...ko glista među mravima...

Irinej:Auuu...dobro brate da nisam u tvojoj kozi...ali znas da si tu po naređenju i sta ti je misija...

Franja:Znam..to me i drzi...da ovo sve razjebem...zato sam obucavan...

Irinej:Znas brate...da Stepinac ne sme da bude svetac...prvo...drugo...moras hrvate da ponizujes...da im nabijas na nos jasenovac..genocidni i tako to...

Franja:to i cinim brate..ali postali nekako sumnjicavi...poceli u mene sumnjati da sam agent..da nisam pravi svestenik mislim katolicki..moramo nesto da menjamo...dobro ne ovo oko stepinca...nesto da im malo damo da skroz ne posumnjaju..

Irinej:Sta da im damo..samo sekirce u glavu moze...nema davanja...mogu jedino dat dalmaciju,liku,baniju,slavoniju na drugo nista ne pristajemo...mi smo u vekovnoj zavadi i neka tako ostane jer mi onda opstajemo i nase poslanje...

Franja:U majku mu...ali dobro...znaci do koske...

Irinej:Do koske brate..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99387
2015-09-08


Back to top Go down

Papa Franjo pozvao svecenike da posjecuju oboljele od koronavirusa - Page 2 Empty Re: Papa Franjo pozvao svecenike da posjecuju oboljele od koronavirusa

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum