ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A danas čujemo izjave da bismo mi trebale biti doma za špakerom da bi se otvorila radna mjesta za muškarce, strava.

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

A danas čujemo izjave da bismo mi trebale biti doma za špakerom da bi se otvorila radna mjesta za muškarce, strava. - Page 4 Empty Re: A danas čujemo izjave da bismo mi trebale biti doma za špakerom da bi se otvorila radna mjesta za muškarce, strava.

Post by RayMabus 9/3/2020, 11:50

marcellus wrote:
RayMabus wrote:
marcellus wrote:ray, jel ti ko kad reko da si psihopat?
Ne mogu se sad sitit al ako se u to računa nekoliko izjava ljudi s kriminalnim dosjeima kad bi iz čistog mira meni rekli nešto vezano uz moje oči i pogled a prenerazili bi se a nisu likovi koji se baš boje...ako se to računa onda je odgovor potvrdan.

govorim o ubijanju mačke... tipično za psihopate
Ne. Tipično za psihopate je zlostavljanje i ubijanje životinja.

https://net.hr/magazin/roditeljstvo/7-znakova-da-ce-vam-dijete-odrasti-u-psihopata-ovako-su-se-ponasali-mnogi-serijski-ubojice-kad-su-bili-klinci/

Ja ne volim mučit životinje.

Ta mačka je bila divlja i to se nakotilo i praktički mi ulazilo u predvorje kuće pa sam eliminirao uljeza i lovio sam je dva sata na način da sam se morao jako sporo kretati ( nekoliko puta je utekla pa bi mora ispočetka ) sve dok je hranom nisam dovukao do zamke i cap , uže i ode u vis i visi i onda mačetom dvadesetak puta dok jje nisam usmrtija.

Meni ovo izgleda kao lov a ne kao psihopatija. 

Po ovome bi djeca lovaca bili psihopati jer love divlje životinje po šumi.

I gušter je životinja. Ka dica smo svi lovali gušttere na omču od trave i to je tribalo dosta mirnoće i koncentracije. Jesu li onda i sva ova ostala djeca psihopati ?

PS : Ja ne volim zlostavljat životinje , nisam ni od malih nogu ni posli , volim životinje , te divlje mačke upadale meni u kuču , opasnost , ok , sad ćeš dobit po pički , dvi ure lova na šemu sporog micanja i davanja hrane , lagano do mjesta zamke , cap , konop , visi , dokrajči , dokrajčio bez ikakvih emocija mačetom u desetak minuta , skinijo s konopa , bacio u kontenjer.

Misija izvršena.

Suštinski ako pogledamo cijelu stvar ona ne bi glavom platila da nije počela meni ulazit u kuću a ja se moran bojat oće li mi šta skočit na oči kad otvorim vrata i odem na donji kat ( predvorje unutra ) , dakle platila je jer je s ulice upala nekome u kuću a nitko ju nije zva i stalno su se tu vrtile do tada.

RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

A danas čujemo izjave da bismo mi trebale biti doma za špakerom da bi se otvorila radna mjesta za muškarce, strava. - Page 4 Empty Re: A danas čujemo izjave da bismo mi trebale biti doma za špakerom da bi se otvorila radna mjesta za muškarce, strava.

Post by RayMabus 9/3/2020, 12:03

Možda je psihopatski sam način egzekucije , vješala pa onda mačetom dvadeset puta po njoj dok se nije prestala trzat.

A čuj kupi mi pušku , bit će brža i bezbolnija smrt.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

A danas čujemo izjave da bismo mi trebale biti doma za špakerom da bi se otvorila radna mjesta za muškarce, strava. - Page 4 Empty Re: A danas čujemo izjave da bismo mi trebale biti doma za špakerom da bi se otvorila radna mjesta za muškarce, strava.

Post by mutava baštarda 9/3/2020, 12:07

RayMabus wrote:.

Suštinski ako pogledamo cijelu stvar ona ne bi glavom platila da nije počela meni ulazit u kuću a ja se moran bojat oće li mi šta skočit na oči kad otvorim vrata i odem na donji kat ( predvorje unutra ) ,.
školski primjer Krajnje nužde... Da ju je netko dresirao da te napadne to bi već bila Nužna obrana...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

A danas čujemo izjave da bismo mi trebale biti doma za špakerom da bi se otvorila radna mjesta za muškarce, strava. - Page 4 Empty Re: A danas čujemo izjave da bismo mi trebale biti doma za špakerom da bi se otvorila radna mjesta za muškarce, strava.

Post by IL Risorto 9/3/2020, 12:12

Ajd kad slučajno zgaziš mačku s autom,jebi ga,ali kad ideš svjesno ubit mačku,to je najgore zlo koje možeš napravit,skoro kao i ubiti dijete.I onda kažeš kako si ti neko visoko prosvjetljeno galaktičko biće.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

A danas čujemo izjave da bismo mi trebale biti doma za špakerom da bi se otvorila radna mjesta za muškarce, strava. - Page 4 Empty Re: A danas čujemo izjave da bismo mi trebale biti doma za špakerom da bi se otvorila radna mjesta za muškarce, strava.

Post by IL Risorto 9/3/2020, 12:14

mutava baštarda wrote:
RayMabus wrote:.

Suštinski ako pogledamo cijelu stvar ona ne bi glavom platila da nije počela meni ulazit u kuću a ja se moran bojat oće li mi šta skočit na oči kad otvorim vrata i odem na donji kat ( predvorje unutra ) ,.
školski primjer Krajnje nužde... Da ju je netko dresirao da te napadne to bi već bila Nužna obrana...
Ne daj bože da neko dijete od susjeda slučajno u njegovu kuću uđe.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

A danas čujemo izjave da bismo mi trebale biti doma za špakerom da bi se otvorila radna mjesta za muškarce, strava. - Page 4 Empty Re: A danas čujemo izjave da bismo mi trebale biti doma za špakerom da bi se otvorila radna mjesta za muškarce, strava.

Post by veber 9/3/2020, 12:15

danni1 wrote:
kaya wrote:Ništa od tih vaših mujaga u europi.
Što radi ostati će, tko ne radi deportirati će ga a ovi će dobiti po lampi na granici.
Invazija je završila. Kozojebski plan je propao. Nikada nisu ni imali šanse za njega, jesu malo dok su ovi mislili da im radna snaga stiže.
Morate sada nešto drugo naći za plašiti javnost...
Kozojebski plan ide glatko kao po loju. Kozojebi štancaju djecu a europljanke vodaju kučiće. 

Ne može njihov plan propast dok god se europljani brinu da uspije.

Nekako mi izgleda da to i nije njihov plan nego "naš".

Brojke su neumoljive. Za cca 20-tak god sve zapadno europske zemlje će imati večinu stanovništva muslimane.

Tu više pomoći nemama koliko se zavaravali nekakvim planovima da će bit moguće nekog deportirati nazad.

To vrijeme je prošlo davno.
vi općenito nemate pojma kaj se dešava. niti šire niti uže.
kada dođe lik u njemačku. strpaju ga u logor. malo moderniji, ali logor.
uzimaju mu otiske i ulazi u sustav interpola.
žene i muški nisu zajedno.
nakon 30 dana ponude posao, prvi put možeš odbit. drugi put te vrate u tursku.
većina eu zemalja imala je kolonije i svoje kolonije i dalje smatra svojima. i svima rođenim na tom teritoriju omogućuju državljanstvo.
turci danas u njemačkoj imaju u prosjeku 1,3 djeteta.

postoji geto, ali geto je jednako zatvoren iznutra kao i izvana.
zato i je geto.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

A danas čujemo izjave da bismo mi trebale biti doma za špakerom da bi se otvorila radna mjesta za muškarce, strava. - Page 4 Empty Re: A danas čujemo izjave da bismo mi trebale biti doma za špakerom da bi se otvorila radna mjesta za muškarce, strava.

Post by RayMabus 9/3/2020, 12:21

mutava baštarda wrote:
RayMabus wrote:.

Suštinski ako pogledamo cijelu stvar ona ne bi glavom platila da nije počela meni ulazit u kuću a ja se moran bojat oće li mi šta skočit na oči kad otvorim vrata i odem na donji kat ( predvorje unutra ) ,.
školski primjer Krajnje nužde... Da ju je netko dresirao da te napadne to bi već bila Nužna obrana...
Pa ja je nisam išao sam tražiti po ulici iz čista mira. Nakotilo se pa mi počelo upadat u predvorje doli a to sve zatvoreno pa upadne s tarace pa izađeš iz kuće i ideš doli i onda one nemaju di izač pa trče na tebe da uteknu iz tog doli prostora. Skoči ti na oči dok rečeš keks. 

Tako mi jedan moj žuti kanđama zagreba pa priko očiju pa san ga izmlatija ko vola u kupusu. Dobro taj je bija moj al me nezgodno papak zakačija u prolazu.  Još da mi skoče na oči te divlje kad iziđen iz kuće i oden doli.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

A danas čujemo izjave da bismo mi trebale biti doma za špakerom da bi se otvorila radna mjesta za muškarce, strava. - Page 4 Empty Re: A danas čujemo izjave da bismo mi trebale biti doma za špakerom da bi se otvorila radna mjesta za muškarce, strava.

Post by RayMabus 9/3/2020, 12:26

סמאל wrote:Ajd kad slučajno zgaziš mačku s autom,jebi ga,ali kad ideš svjesno ubit mačku,to je najgore zlo koje možeš napravit,skoro kao i ubiti dijete.I onda kažeš kako si ti neko visoko prosvjetljeno galaktičko biće.
Pa i demoni su visoko prosvjetljeno galaktičko biće. :cleanteeth
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

A danas čujemo izjave da bismo mi trebale biti doma za špakerom da bi se otvorila radna mjesta za muškarce, strava. - Page 4 Empty Re: A danas čujemo izjave da bismo mi trebale biti doma za špakerom da bi se otvorila radna mjesta za muškarce, strava.

Post by IL Risorto 9/3/2020, 12:33

RayMabus wrote:
סמאל wrote:Ajd kad slučajno zgaziš mačku s autom,jebi ga,ali kad ideš svjesno ubit mačku,to je najgore zlo koje možeš napravit,skoro kao i ubiti dijete.I onda kažeš kako si ti neko visoko prosvjetljeno galaktičko biće.
Pa i demoni su visoko prosvjetljeno galaktičko biće. :cleanteeth
Jeli :rasta a koliko si ih do sada upoznao. :cleanteeth
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

A danas čujemo izjave da bismo mi trebale biti doma za špakerom da bi se otvorila radna mjesta za muškarce, strava. - Page 4 Empty Re: A danas čujemo izjave da bismo mi trebale biti doma za špakerom da bi se otvorila radna mjesta za muškarce, strava.

Post by RayMabus 9/3/2020, 12:38

סמאל wrote:Ajd kad slučajno zgaziš mačku s autom,jebi ga,ali kad ideš svjesno ubit mačku,to je najgore zlo koje možeš napravit,skoro kao i ubiti dijete.I onda kažeš kako si ti neko visoko prosvjetljeno galaktičko biće.
Nema nikakvog zla. Ljudi su viša bića od životinja po svjesti a cijela priča svodi se na evoluciju duše pa samim time da bi se nešto naučilo može se i ubiti koja životinja ako će to rezultirati nekom duhovnom spoznajom.

Ti si ljudsko biće , konceptualna svijest a životinje su nekonceptualna i za duhovni razvoj ako treba možeš životinju i ubiti jer je bitniji tvoj duhovni razvoj i naučena lekcija nego životinja tj ona se žrtvuje da bi ti nešto naučio.

Trening za ubojice.

Galaktička federacija.

Il možda misliš da se negativni vanzemaljci sami bacaju na kolce kad nas vide il ih moramo nabost ?

Um čini ratnika a ne oružje no ako nisi sposoban ubiti , šta će ti pištolj ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

A danas čujemo izjave da bismo mi trebale biti doma za špakerom da bi se otvorila radna mjesta za muškarce, strava. - Page 4 Empty Re: A danas čujemo izjave da bismo mi trebale biti doma za špakerom da bi se otvorila radna mjesta za muškarce, strava.

Post by IL Risorto 9/3/2020, 12:40

RayMabus wrote:
סמאל wrote:Ajd kad slučajno zgaziš mačku s autom,jebi ga,ali kad ideš svjesno ubit mačku,to je najgore zlo koje možeš napravit,skoro kao i ubiti dijete.I onda kažeš kako si ti neko visoko prosvjetljeno galaktičko biće.
Nema nikakvog zla. Ljudi su viša bića od životinja po svjesti a cijela priča svodi se na evoluciju duše pa samim time da bi se nešto naučilo može se i ubiti koja životinja ako će to rezultirati nekom duhovnom spoznajom.

Ti si ljudsko biće , konceptualna svijest a životinje su nekonceptualna i za duhovni razvoj ako treba možeš životinju i ubiti jer je bitniji tvoj duhovni razvoj i naučena lekcija nego životinja tj ona se žrtvuje da bi ti nešto naučio.

Trening za ubojice.

Galaktička federacija.

Il možda misliš da se negativni vanzemaljci sami bacaju na kolce kad nas vide il ih moramo nabost ?

Um čini ratnika a ne oružje no ako nisi sposoban ubiti , šta će ti pištolj ?
Ti kao da si školovan u O9A.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

A danas čujemo izjave da bismo mi trebale biti doma za špakerom da bi se otvorila radna mjesta za muškarce, strava. - Page 4 Empty Re: A danas čujemo izjave da bismo mi trebale biti doma za špakerom da bi se otvorila radna mjesta za muškarce, strava.

Post by RayMabus 9/3/2020, 12:46

RayMabus wrote:


Um čini ratnika a ne oružje no ako nisi sposoban ubiti , šta će ti pištolj ?
A ako nemaš namjeru ubiti također a šta će ti pištolj ?

Da skratim ako vidiš ja i pištolj put tebe to je siguran znak da si mrtav čovjek.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

A danas čujemo izjave da bismo mi trebale biti doma za špakerom da bi se otvorila radna mjesta za muškarce, strava. - Page 4 Empty Re: A danas čujemo izjave da bismo mi trebale biti doma za špakerom da bi se otvorila radna mjesta za muškarce, strava.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum