ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

YouTube

Page 18 of 50 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 34 ... 50  Next

Go down

YouTube - Page 18 Empty Re: YouTube

Post by Guest 8/4/2020, 23:00


Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 18 Empty Re: YouTube

Post by Guest 8/4/2020, 23:10

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 18 Empty Re: YouTube

Post by Guest 8/4/2020, 23:26

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 18 Empty Re: YouTube

Post by Guest 9/4/2020, 14:21

Pozdrav Ra. Imaš dobar ukus. Kao bakica od 70 godina :D
-----


avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 18 Empty Re: YouTube

Post by Guest 9/4/2020, 17:14

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 18 Empty Re: YouTube

Post by mativka 9/4/2020, 17:21


_________________
On & On
mativka
mativka

Posts : 5952
2018-08-07


Back to top Go down

YouTube - Page 18 Empty Re: YouTube

Post by Guest 9/4/2020, 17:30

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 18 Empty Re: YouTube

Post by kic 9/4/2020, 17:52


kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

YouTube - Page 18 Empty Re: YouTube

Post by mativka 9/4/2020, 17:56

Kic, ne znam zašto,
ali se me podsjetio na meni izuzetno dragu pjesmu:




_________________
On & On
mativka
mativka

Posts : 5952
2018-08-07


Back to top Go down

YouTube - Page 18 Empty Re: YouTube

Post by mativka 9/4/2020, 18:27


_________________
On & On
mativka
mativka

Posts : 5952
2018-08-07


Back to top Go down

YouTube - Page 18 Empty Re: YouTube

Post by mativka 9/4/2020, 18:42

A ovo je zaista divno, baš staviti dlan na bradu i njihati se u skladu s osjećajima :) :


_________________
On & On
mativka
mativka

Posts : 5952
2018-08-07


Back to top Go down

YouTube - Page 18 Empty Re: YouTube

Post by Guest 9/4/2020, 22:00

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 18 Empty Re: YouTube

Post by Guest 9/4/2020, 22:22

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 18 Empty Re: YouTube

Post by Guest 9/4/2020, 22:26

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 18 Empty Re: YouTube

Post by Guest 9/4/2020, 23:41

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 18 Empty Re: YouTube

Post by Guest 10/4/2020, 07:31

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 18 Empty Re: YouTube

Post by Guest 10/4/2020, 11:45

daxx wrote:možda bi se i ja malo s tim pozabavio da imam gdje i s kim. oduvijek nigdje ne pripadam.

znači još uvijek nisi pogledala Leftovers do kraja?
Ja sam se zasitio serija i filmova u zadnja 2 tjedna. sada malo igram elder scrolls V - skyrim i visim na 9GAG-u

ma ja pogledam jednom dnevno. ne mogu dočekati da se granice otvore i da se mjere određene povuku da mogu otići raditi.

ajde sretno, izdrži.


:) 'cu, 'cu! Hvala!


Btw, nasla sam si Tiger Kinga (dokumentarna serija) pa se radujem bizarnostima koje me ocekuju, ako je suditi po reakcijama onih koji su to vec odgledali. :D

Dobila sam i hint da su svi s fudbalerkama - zli! :D


----

Radnja prati nadrealni sukob vlasnika privatnih zooloških vrtova koji je gotovo nemoguće sažeti u jednom tekstu, jer je priča prepuna sumanutih obrata i bizarnih likova koji djeluju kao proizvod mašte scenarista.

Tigrovi, kriminal, prevare, šljokice, poligamija, ubistvo...sve je tu.

U središtu radnje je Joe Exotic, samoprozvani "entuzijasta" koji je u trenutku snimanja serije u privatnom zoološkom vrtu držao 227 tigrova. Isprva se čini kao da je riječ o izuzetno simpatičnom i harizmatičnom čoveku koji veći deo vremena djeluje kao karikatura američkog redneka, ali ispod površine krije se puno mračnija istina. Joe je oko sebe okupio ekipu podjednako bizarnih odmetnika uz čiju pomoć vodi privatni zoo, ali i privatni rat protiv Carole Baskin, svog zakletog neprijatelja kojom je bolesno opsjednut (posvetio joj je i jedan od svojih "hitova"), piše Index.hr.

Kad se priča zakotrlja, postaje jasno da je Joe narcisoidni ekscentrik i sociopata koji se spletom okolnosti našao na nišanu Baskinove, tobožnje borkinje za prava životinja koja uz podršku PETA-e čini isto što i on, ali u prvi mah djeluje normalnije od njega. Ali, i to se brzo mijenja. Ona tvrdi da je Exotic zlostavljač životinja (što i jeste) čija je jedina motivacija zarada (i to je tačno) dok on za nju tvrdi isto što i ona za njega (i u pravu je) te je sumnjiči za ubistvo supruga (sve ukazuje na to da je u pravu).

Priča svakim minutom postaje sve čudnija i čudnija, a eskalira u trenutku kada vječno naoružani i paranoični Exotic odluči da naruči njeno ubistvo
.

----


Joooj. :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 18 Empty Re: YouTube

Post by Guest 10/4/2020, 11:53

Ra wrote:
violator wrote:
daxx wrote:

I šta radiš s tim štapićima onda?

I onda se dijete igra! :D 


Kako? :)


Pa djeca si u tren nesto smisle.. Zamisli, dijete si, imas stapic s kristalicem koji ti je poklonila neka cudnjikava teta (npr. ja), jos ti je ta teta opisala moci kristala koji se na njemu nalazi (npr. neka teta koja ga je izradila poput tebe), a onda to dijete ohrabreno vlastitom mastom i cudnjikavim tetama krene prizivati kisu, vjetar, sunce, ljubav, boriti se s trolovima, zlim duhovima ili pomagati rastu biljaka i tako nesto. :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 18 Empty Re: YouTube

Post by Guest 10/4/2020, 12:47

violator wrote:
daxx wrote:možda bi se i ja malo s tim pozabavio da imam gdje i s kim. oduvijek nigdje ne pripadam.

znači još uvijek nisi pogledala Leftovers do kraja?
Ja sam se zasitio serija i filmova u zadnja 2 tjedna. sada malo igram elder scrolls V - skyrim i visim na 9GAG-u

ma ja pogledam jednom dnevno. ne mogu dočekati da se granice otvore i da se mjere određene povuku da mogu otići raditi.

ajde sretno, izdrži.


:) 'cu, 'cu! Hvala!


Btw, nasla sam si Tiger Kinga (dokumentarna serija) pa se radujem bizarnostima koje me ocekuju, ako je suditi po reakcijama onih koji su to vec odgledali. :D

Dobila sam i hint da su svi s fudbalerkama - zli! :D


----

Radnja prati nadrealni sukob vlasnika privatnih zooloških vrtova koji je gotovo nemoguće sažeti u jednom tekstu, jer je priča prepuna sumanutih obrata i bizarnih likova koji djeluju kao proizvod mašte scenarista.

Tigrovi, kriminal, prevare, šljokice, poligamija, ubistvo...sve je tu.

U središtu radnje je Joe Exotic, samoprozvani "entuzijasta" koji je u trenutku snimanja serije u privatnom zoološkom vrtu držao 227 tigrova. Isprva se čini kao da je riječ o izuzetno simpatičnom i harizmatičnom čoveku koji veći deo vremena djeluje kao karikatura američkog redneka, ali ispod površine krije se puno mračnija istina. Joe je oko sebe okupio ekipu podjednako bizarnih odmetnika uz čiju pomoć vodi privatni zoo, ali i privatni rat protiv Carole Baskin, svog zakletog neprijatelja kojom je bolesno opsjednut (posvetio joj je i jedan od svojih "hitova"), piše Index.hr.

Kad se priča zakotrlja, postaje jasno da je Joe narcisoidni ekscentrik i sociopata koji se spletom okolnosti našao na nišanu Baskinove, tobožnje borkinje za prava životinja koja uz podršku PETA-e čini isto što i on, ali u prvi mah djeluje normalnije od njega. Ali, i to se brzo mijenja. Ona tvrdi da je Exotic zlostavljač životinja (što i jeste) čija je jedina motivacija zarada (i to je tačno) dok on za nju tvrdi isto što i ona za njega (i u pravu je) te je sumnjiči za ubistvo supruga (sve ukazuje na to da je u pravu).

Priča svakim minutom postaje sve čudnija i čudnija, a eskalira u trenutku kada vječno naoružani i paranoični Exotic odluči da naruči njeno ubistvo
.

----


Joooj. :D
meni nezanimljiva tema, ali uvijek postoji neka tajna kod tih raznih (u početku)dobrotvora. njihove nakane nikada nisu onakvima kakvima se čina. slična je priča bila i sa raznim humanitarcima koji su kasnije razotkriveni.

inače, često znam otići u zoo. volim vidjeti da su životinje na sigurnom koliko god to smiješno zvučalo, ali u divljini moraju imati jebačke sreće da ne postanu hrana ili trofej..

čime se ti baviš u životu? vještica, mag ili shapeshifter? nekada imam osjećaj kao da pišem sa više osoba :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 18 Empty Re: YouTube

Post by Guest 10/4/2020, 17:23

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 18 Empty Re: YouTube

Post by Guest 10/4/2020, 22:16

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 18 Empty Re: YouTube

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 18 of 50 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 34 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum