ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

YouTube

Page 12 of 50 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 31 ... 50  Next

Go down

YouTube - Page 12 Empty Re: YouTube

Post by Guest 3/18/2020, 12:09

daxx wrote:Svi se možemo poistovjetiti s tim jer to je dio života nažalost.
Ako ti je preteška serija nemoj je gledati, ali nije sve crno u Leftoversima.. Bit će i svjetlijih trenutaka i bila bi šteta da ih propustiš..


Mislila sam na onaj aspekt "iznenadnog nestanka". Da, svi se moramo nositi s gubicima voljenih osoba, no kad se to dogodi iznenada, dolazi do ukinuca svega onoga sto si do tog trenutka smatrao temeljem. Jednostavno, lebdis i ni u sto vise ne vjerujes. A treba odrzavati iluziju zivota - to je ono kad ti drugi vele " zivot ide dalje", a ti sada organski (dakle, ne vise intelektualno) osjecas da ni ti ne postojis.


Ma nebitno.


Dakle, Leftoversi. Gledam.


Pozdrav! :)


Je li te strah? Covid i tako to.Izbezumit ce nas.

Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 12 Empty Re: YouTube

Post by Guest 3/18/2020, 13:19

To je meni najveći strah otkako znam za sebe. Jako sam loš kada je u pitanju moving on. 
Čitao sam da se ženski mozak puno bolje i brže oporavi od trauma i sličnih situacija.
Koje sranje je ta uzrečica život ide dalje
Zapravo je: 
"Time Heals Nothing"
YouTube - Page 12 Giphy

:tu

Najviše me strah ljudi i masovne histerije. Odlazak do pošte je bio dovoljan da vidim kako se ljudi trenutno ponašaju.
Dogodila se svađa u roku 3 minute od otvaranja. :S
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 12 Empty Re: YouTube

Post by Guest 3/18/2020, 15:25

daxx wrote:To je meni najveći strah otkako znam za sebe. Jako sam loš kada je u pitanju moving on. 
Čitao sam da se ženski mozak puno bolje i brže oporavi od trauma i sličnih situacija.
Koje sranje je ta uzrečica život ide dalje
Zapravo je: 
"Time Heals Nothing"
YouTube - Page 12 Giphy

:tu

Najviše me strah ljudi i masovne histerije. Odlazak do pošte je bio dovoljan da vidim kako se ljudi trenutno ponašaju.
Dogodila se svađa u roku 3 minute od otvaranja. :S


Naravno da je sranje. Ne moze se ici dalje s rupom koja je nastala i koja jede sve sto dohvati.

Zapravo, svjedocis novom poretku stvari. A i taj se poredak mijenja u svakom trenu.

Treba ici dalje. Gdje dalje? Ne vidis ni dalje, ni blize. Nema ni tebe koji se kreces. Nema centra zq kojeg se mozes uhvatiti dok se sve vrti i pomice.


----


Ma bit ce to okej, Daxx. Svi smo u ovome i dobri ce isplivati .. Kao coporativna bica, razvili smo empatiju. Trenutno strah prevladava, ali vec se solidariziramo, unatoc agentima straha.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 12 Empty Re: YouTube

Post by Guest 3/18/2020, 17:52

Ja sam svašta proživio u životu i koliko god davno bio taj određeni događaj, uvijek postoji nešto što će me podsjetiti na to i vratiti me na početak.
Kao što si i ti napisala. To je sve jedan začarani krug koji nema kraja i oko kojeg se vrtiš do kraja života



Ne znam. Predosjećam da ovo sa koronom neće dobro proći. Dosad su se skoro sve moje pretpostavke obistinile pa me sada strah!  2020 je osobno za mene počela katastrofalno u svim aspektima života pa valjda zato trenutno ne mogu pozitivno razmišljati.

Scenarij apokalipse koliko god privlačan bio ipak mi ne bi bio zabavan. To neka ostane u serijama i filmovima
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 12 Empty Re: YouTube

Post by Guest 3/19/2020, 23:11

daxx wrote:Ja sam svašta proživio u životu i koliko god davno bio taj određeni događaj, uvijek postoji nešto što će me podsjetiti na to i vratiti me na početak.
Kao što si i ti napisala. To je sve jedan začarani krug koji nema kraja i oko kojeg se vrtiš do kraja života



Ne znam. Predosjećam da ovo sa koronom neće dobro proći. Dosad su se skoro sve moje pretpostavke obistinile pa me sada strah!  2020 je osobno za mene počela katastrofalno u svim aspektima života pa valjda zato trenutno ne mogu pozitivno razmišljati.

Scenarij apokalipse koliko god privlačan bio ipak mi ne bi bio zabavan. To neka ostane u serijama i filmovima


Deyr fé, deyia frændur,
deyr sjálfur ið sama.
Eg veit einn
að aldrei deyr:
dómur um dauðan hvern.



Cattle die, kinsmen die,
so shall you die.
I alone know,
what never dies:
the reputation of the dead.


----

:*

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 12 Empty Re: YouTube

Post by Guest 3/19/2020, 23:25

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 12 Empty Re: YouTube

Post by Guest 3/20/2020, 11:24

Zanimljivo to zvuči iako mi nikada ne bi na pamet palo to poslušati :D Odmah sam se sjetio serije koju sam gledao prije par godina :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 12 Empty Re: YouTube

Post by Guest 3/20/2020, 20:11

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 12 Empty Re: YouTube

Post by Guest 3/20/2020, 20:26

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 12 Empty Re: YouTube

Post by Guest 3/20/2020, 20:53

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 12 Empty Re: YouTube

Post by Guest 3/20/2020, 21:06

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 12 Empty Re: YouTube

Post by Guest 3/20/2020, 21:19

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 12 Empty Re: YouTube

Post by Guest 3/20/2020, 21:33

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 12 Empty Re: YouTube

Post by Guest 3/21/2020, 00:57

daxx wrote:Zanimljivo to zvuči iako mi nikada ne bi na pamet palo to poslušati :D Odmah sam se sjetio serije koju sam gledao prije par godina :D


Tip pjeva na staronordijskom. Zapravo, rijec je o stihovima Havamala (Rijeci Uzvisenog) iz Poetske Edde. I Voluspa (Vidjenje Prorocice) je naziv pjesme iz nje.


----


Mislis na Vikinge? Rado sam ih gledala s tatom. :)

I ovdje imamo pri kraju iste one stihove iz Havamala. Prekrasna obrada Wardruninog Helvegena koju poslusam svaki mjesec.....


avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 12 Empty Re: YouTube

Post by Guest 3/21/2020, 10:30

Da, pratio sam dok je Ragnar bio. Bez njega mi je serija izgubila čar, pa nisam ni pokušavao gledati sezone bez njega
Jedino pamtim da sam prije 10 godina sa starom gledao stoner komediju i njoj se čak svidjela :D

Imam i ja pjesme mjesečnice - to su valjda one koje nikada ne mogu dosaditi

Jučer me susjed pozvao na rođendan - kao moram doći bez pogovora i naravno da nisam otišao i jutros ne želi pozdraviti,lol - kako ljudi ne razumiju još uvijek da baš sada to i nije pametno?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 12 Empty Re: YouTube

Post by Guest 3/21/2020, 19:43

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 12 Empty Re: YouTube

Post by Guest 3/22/2020, 18:59

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 12 Empty Re: YouTube

Post by Guest 3/22/2020, 19:38

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 12 Empty Re: YouTube

Post by Guest 3/22/2020, 19:50

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 12 Empty Re: YouTube

Post by Guest 3/22/2020, 21:16

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 12 Empty Re: YouTube

Post by kic 3/22/2020, 22:14


kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

YouTube - Page 12 Empty Re: YouTube

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 12 of 50 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 31 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum