ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruski napad u Siriji ubio desetine Turska vojnika

Page 5 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Ruski napad u Siriji ubio desetine Turska vojnika - Page 5 Empty Re: Ruski napad u Siriji ubio desetine Turska vojnika

Post by Ringo10 28/2/2020, 13:52

abraham wrote:Pepela,pepela mi dajte....cekaj, pepelinica je bila prosli tjedan ili??? Sve sam pomijesao. ali sam sada definitvino siguran da je golub prevrtac izvorna hrvatska pasmina. Muhahahahahahaha Udri Erdo sa S-400   udri bandu goni priko izvoraaaaaa.... Moira Orfei cirkus radi corona virusa trazi preletace-prevrtace i one sta znaju dupli saltomortale. Muhahahahahahahaa Koja genijala???? Odo ja ucit nazive sela po sjevernoj Siriji. Kartu i ciode sam zbavio a i globalna taktika mi ide , ono , bas dobro. Ko da me Domaet poducavao.... Kila mozga....
Ti si izgleda malo popio danas ...

Ringo10

Posts : 21555
2015-09-24


Back to top Go down

Ruski napad u Siriji ubio desetine Turska vojnika - Page 5 Empty Re: Ruski napad u Siriji ubio desetine Turska vojnika

Post by epikur37 28/2/2020, 13:55

Ringo10 wrote:
abraham wrote:Pepela,pepela mi dajte....cekaj, pepelinica je bila prosli tjedan ili??? Sve sam pomijesao. ali sam sada definitvino siguran da je golub prevrtac izvorna hrvatska pasmina. Muhahahahahahaha Udri Erdo sa S-400   udri bandu goni priko izvoraaaaaa.... Moira Orfei cirkus radi corona virusa trazi preletace-prevrtace i one sta znaju dupli saltomortale. Muhahahahahahahaa Koja genijala???? Odo ja ucit nazive sela po sjevernoj Siriji. Kartu i ciode sam zbavio a i globalna taktika mi ide , ono , bas dobro. Ko da me Domaet poducavao.... Kila mozga....
Ti si izgleda malo popio danas ...

ma abe samo ima specifican nacin pisanja I rusofobiju :)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Ruski napad u Siriji ubio desetine Turska vojnika - Page 5 Empty Re: Ruski napad u Siriji ubio desetine Turska vojnika

Post by Ringo10 28/2/2020, 13:57

epikur37 wrote:
Ringo10 wrote:
abraham wrote:Pepela,pepela mi dajte....cekaj, pepelinica je bila prosli tjedan ili??? Sve sam pomijesao. ali sam sada definitvino siguran da je golub prevrtac izvorna hrvatska pasmina. Muhahahahahahaha Udri Erdo sa S-400   udri bandu goni priko izvoraaaaaa.... Moira Orfei cirkus radi corona virusa trazi preletace-prevrtace i one sta znaju dupli saltomortale. Muhahahahahahahaa Koja genijala???? Odo ja ucit nazive sela po sjevernoj Siriji. Kartu i ciode sam zbavio a i globalna taktika mi ide , ono , bas dobro. Ko da me Domaet poducavao.... Kila mozga....
Ti si izgleda malo popio danas ...

ma abe samo ima specifican nacin pisanja I rusofobiju :)
DA, rusofobija je zajebana bolest ...

Sjebu te teorijama kako si kao Hrvat pripadnik slavne zapadne uljudbe i onda ti instaliraju u glavurdu kako Rusi ruše divnu Zapadnu uljudbu ..

Zajebano je to ...
Ringo10
Ringo10

Posts : 21555
2015-09-24


Back to top Go down

Ruski napad u Siriji ubio desetine Turska vojnika - Page 5 Empty Re: Ruski napad u Siriji ubio desetine Turska vojnika

Post by Ringo10 28/2/2020, 16:04

Gledam ove komentare BiH muslimana i onih iz Sandžaka ...

Nevjerojatno koliko je njih Erdogan zaludio svojim neootomanskim budalaštinama.

JA ne znam je l se oni stvarno nadaju da će im on obnoviti nikad prežaljeno Osmansko Carstvo.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21555
2015-09-24


Back to top Go down

Ruski napad u Siriji ubio desetine Turska vojnika - Page 5 Empty Re: Ruski napad u Siriji ubio desetine Turska vojnika

Post by AlfaOmega 28/2/2020, 17:45

Čita sam i ja neke. I oni misle da će Erdogan na kraju uhapsiti Assada. :D

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10230
2015-09-11


Back to top Go down

Ruski napad u Siriji ubio desetine Turska vojnika - Page 5 Empty Re: Ruski napad u Siriji ubio desetine Turska vojnika

Post by AlfaOmega 28/2/2020, 18:33

I krampi je nervoza nakon jučerašnjeg performansa gaženja Turčadije. 
U maločašnjem telefonskom razgovoru sa Erdoganom obeća da bu zajedno štitili kanibale u Idlibu. 

https://twitter.com/TaziMorocco/status/1233442994965053441

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10230
2015-09-11


Back to top Go down

Ruski napad u Siriji ubio desetine Turska vojnika - Page 5 Empty Re: Ruski napad u Siriji ubio desetine Turska vojnika

Post by AssadNaPodmornici 28/2/2020, 18:59

AlfaOmega wrote:I krampi je nervoza nakon jučerašnjeg performansa gaženja Turčadije. 
U maločašnjem telefonskom razgovoru sa Erdoganom obeća da bu zajedno štitili kanibale u Idlibu. 

https://twitter.com/TaziMorocco/status/1233442994965053441
danas su se čuli i Putin i Erdogan. Putin je isto tako obeća da će zaštiti Turke i njihove ko-operante za gasovod u Idlibu (Al Quaidu) od Ruskih napada i da će mu S-400 mnogo pomoći jer Trump ne isporučuje oružje.



https://www.index.hr/vijesti/clanak/putin-i-erdogan-bi-se-sljedeceg-tjedna-mogli-sastati-u-moskvi/2160778.aspx

Erdogan i Putin jutros su telefonski razgovarali te izrazili ozbiljnu zabrinutost zbog stanja u Idlibu, prema prethodnom priopćenju Kremlja.
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20896
2018-06-14


Back to top Go down

Ruski napad u Siriji ubio desetine Turska vojnika - Page 5 Empty Re: Ruski napad u Siriji ubio desetine Turska vojnika

Post by Guest 28/2/2020, 20:28

Ringo10 wrote:
epikur37 wrote:
Ringo10 wrote:
abraham wrote:Pepela,pepela mi dajte....cekaj, pepelinica je bila prosli tjedan ili??? Sve sam pomijesao. ali sam sada definitvino siguran da je golub prevrtac izvorna hrvatska pasmina. Muhahahahahahaha Udri Erdo sa S-400   udri bandu goni priko izvoraaaaaa.... Moira Orfei cirkus radi corona virusa trazi preletace-prevrtace i one sta znaju dupli saltomortale. Muhahahahahahahaa Koja genijala???? Odo ja ucit nazive sela po sjevernoj Siriji. Kartu i ciode sam zbavio a i globalna taktika mi ide , ono , bas dobro. Ko da me Domaet poducavao.... Kila mozga....
Ti si izgleda malo popio danas ...

ma abe samo ima specifican nacin pisanja I rusofobiju :)
DA, rusofobija je zajebana bolest ...

Sjebu te teorijama kako si kao Hrvat pripadnik slavne zapadne uljudbe i onda ti instaliraju u glavurdu kako Rusi ruše divnu Zapadnu uljudbu ..

Zajebano je to ...
plus..Rusi su Srbi,i vice versa,pa je motif josh i jaci... :rasta :rasta :rasta
Ono da su ih barem Rusi naguzili,pa bih razumio....ybtg..moć hollywoodskih filmova je jakog uticaja na slabasne mozgiće.. lol! lol! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruski napad u Siriji ubio desetine Turska vojnika - Page 5 Empty Re: Ruski napad u Siriji ubio desetine Turska vojnika

Post by AssadNaPodmornici 28/2/2020, 20:55

rusofobija je jednaka bolest kao rusofilija. jedni i drugi su bolesnici. svega je par normalnih na forumu

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20896
2018-06-14


Back to top Go down

Ruski napad u Siriji ubio desetine Turska vojnika - Page 5 Empty Re: Ruski napad u Siriji ubio desetine Turska vojnika

Post by AlfaOmega 28/2/2020, 20:57

Kak je krinulo, Assad ne bu ima izbora neg opet na podmornicu, a đoda?

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10230
2015-09-11


Back to top Go down

Ruski napad u Siriji ubio desetine Turska vojnika - Page 5 Empty Re: Ruski napad u Siriji ubio desetine Turska vojnika

Post by AssadNaPodmornici 28/2/2020, 21:02

AlfaOmega wrote:Kak je krinulo, Assad ne bu ima izbora neg opet na podmornicu, a đoda?
trebamo pitati kolegu kserka, on je to izjavio, pa se prije koju god vratio na forum, počeo vrijeđati, pa sam u njegovu čast promjenio nick u tu njegovu famoznu izjavu, i onda se "naljutio" i nestao. 

ako vratim nick u đođa možda se vrati :D 
tko zna gdje je on, biće prči nešto u kaštelima/muću
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20896
2018-06-14


Back to top Go down

Ruski napad u Siriji ubio desetine Turska vojnika - Page 5 Empty Re: Ruski napad u Siriji ubio desetine Turska vojnika

Post by abraham 28/2/2020, 21:36

Volim rusko govno nego americku tortu. Muhahahahahaha Volim  Puskina, Solohova, Dostojevskog, Iljif i Petrova (hmmmmmmmm) itd. Jesam li sada manji rusofob Muhahahahahahaha Kila mozga.....

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14030
2014-04-14


Back to top Go down

Ruski napad u Siriji ubio desetine Turska vojnika - Page 5 Empty Re: Ruski napad u Siriji ubio desetine Turska vojnika

Post by abraham 28/2/2020, 21:38

Hmmmm rusko govno, koji bouquet, koja lijepa boja , hmmmmmmmm tstststststststssss.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14030
2014-04-14


Back to top Go down

Ruski napad u Siriji ubio desetine Turska vojnika - Page 5 Empty Re: Ruski napad u Siriji ubio desetine Turska vojnika

Post by epikur37 28/2/2020, 21:54

abraham wrote:Volim rusko govno nego americku tortu. Muhahahahahaha Volim  Puskina, Solohova, Dostojevskog, Iljif i Petrova (hmmmmmmmm) itd. Jesam li sada manji rusofob Muhahahahahahaha Kila mozga.....

Govorimo o politici i nekom pozicioniranju u tom smislu. Više puta si naveo da ruse ne podnosiš a posve je jasna tvoja anglofilija.

To je legitimno ali znakovito kao prizma političkog promišljanja.

Da se razumijemo, radi se o tome da angloameričku i u konačnicu protestantsku liberalanu ideologiju smatraš superiornom i onom koja ima moralni primat, pa i kad radi najveća sranja, jer jednostavno je bolja i to radi za dobru stvar.

I nisi jedini na forumu...pače, to je već jedan neformalni kružok, parlamentarno govoreći klub :)

epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Ruski napad u Siriji ubio desetine Turska vojnika - Page 5 Empty Re: Ruski napad u Siriji ubio desetine Turska vojnika

Post by abraham 28/2/2020, 22:18

Potpuno krivo. Stojim sa obje noge cvrsto na zemlji. Sto se to nekome ne svidja , njegov problem. Vi rusofili na ovome forumu ste na razini viceva bili u avionu amer, rus i yugosloven. Posto sada nije bas podobno da Yugos ispadne vispren, onda logicno ostaje da je to Rus, jer su Rusi  slaveni??????Bilo kako bilo ali rusi su skupa sa njemcima unazadili Europu kao kontinent u vise navrata i u zadnje velikom ratu narocito. Da ne duljim. Zadnjih par godina tutnjim po zemljama Warsavskog lagera. Jos nikoga nisam sreo (moja i te neke srednje generacije) da ima sto lijapo reci o rusima i da ih voli ili postuje ili nesto slicno. USA su bili luc slobode a i danas su. Sto je Europa gdje je i sto je Rusija tu gdje je njihov i samo njihov problem.  To je bit. Bilo kako bilo ali ja se sprdam sa vasom kratkim  pamcenjem. Prije mjesec dana ste slavili raspad NATO, odjeb amerima, S 400 i Putinovog suradnika Erdogana. Danas drugo, sasma drugo. Da ne pricam o zemljama BRIC-sa pojacanih Iranom , Argentinom i kojim vec sve ne nedodjijama sa konca i konopca. Slusate previse onog sarlatana Domazeta Losu  i unistenje "petro" dolara .Da ne duljim.O Rusiji i ruskoj kulturi (starija kapa dolje) sam mozda medju upucenijim. O politici....... Da . Nakon nekog vremena sam se vratio na forum, cisto igrom slucaja jer sam bio primoran radi medicinskih razloga .Stanje je bilo isto kaoi prije.  Ako Bog da u ponedjeljak pocinjem ponovo raditi i nece me vise biti ovdje. Vi nastavite navijati, pakirati u sarene papirice, sami sebe izmedju ohrabrivati i tumaciti kako je rus zajebo sve u avionu i prdnuo kroz sito ili kako je vec isao fazon... Zivi bili. Ovdje se iskljucujem. Da kila mozga....

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14030
2014-04-14


Back to top Go down

Ruski napad u Siriji ubio desetine Turska vojnika - Page 5 Empty Re: Ruski napad u Siriji ubio desetine Turska vojnika

Post by RayMabus 28/2/2020, 22:20

Ode Pancir

https://www.klix.ba/vijesti/svijet/objavljen-snimak-kako-turski-dron-unistava-pancir-s-1-u-siriji-isti-koji-je-dobila-i-srbija/200228175
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Ruski napad u Siriji ubio desetine Turska vojnika - Page 5 Empty Re: Ruski napad u Siriji ubio desetine Turska vojnika

Post by epikur37 28/2/2020, 22:28

abraham wrote:Potpuno krivo. Stojim sa obje noge cvrsto na zemlji. Sto se to nekome ne svidja , njegov problem. Vi rusofili na ovome forumu ste na razini viceva bili u avionu amer, rus i yugosloven. Posto sada nije bas podobno da Yugos ispadne vispren, onda logicno ostaje da je to Rus, jer su Rusi  slaveni??????Bilo kako bilo ali rusi su skupa sa njemcima unazadili Europu kao kontinent u vise navrata i u zadnje velikom ratu narocito. Da ne duljim. Zadnjih par godina tutnjim po zemljama Warsavskog lagera. Jos nikoga nisam sreo (moja i te neke srednje generacije) da ima sto lijapo reci o rusima i da ih voli ili postuje ili nesto slicno. USA su bili luc slobode a i danas su. Sto je Europa gdje je i sto je Rusija tu gdje je njihov i samo njihov problem.  To je bit. Bilo kako bilo ali ja se sprdam sa vasom kratkim  pamcenjem. Prije mjesec dana ste slavili raspad NATO, odjeb amerima, S 400 i Putinovog suradnika Erdogana. Danas drugo, sasma drugo. Da ne pricam o zemljama BRIC-sa pojacanih Iranom , Argentinom i kojim vec sve ne nedodjijama sa konca i konopca. Slusate previse onog sarlatana Domazeta Losu  i unistenje "petro" dolara .Da ne duljim.O Rusiji i ruskoj kulturi (starija kapa dolje) sam mozda medju upucenijim. O politici....... Da . Nakon nekog vremena sam se vratio na forum, cisto igrom slucaja jer sam bio primoran radi medicinskih razloga .Stanje je bilo isto kaoi prije.  Ako Bog da u ponedjeljak pocinjem ponovo raditi i nece me vise biti ovdje. Vi nastavite navijati, pakirati u sarene papirice, sami sebe izmedju ohrabrivati i tumaciti kako je rus zajebo sve u avionu i prdnuo kroz sito ili kako je vec isao fazon... Zivi bili. Ovdje se iskljucujem. Da kila mozga....

Eto, glupi slaveni, prokleti nijemci....živio SAD.

Problem Zapada, kojem definitivno ali rubno pripada i mala, provincijalna i iskompleksirana Hrvatska ne dolazi s Istoka, nego je autentičan zapadni.

Da, Zapad je truo.

Sve vrijednosti protiv kojih grakćemo... barem mi desniji i konzervativniji, ne dolaze nam s Istoka nego s istog Zapada.

Nisu krivi nikakvi Rusi nego raspad sistema na Zapadu, jednosatvno jedna idologija se razbolila i pr4etvorila u autoimunu bolest.

Nisu krivi drugi.

epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Ruski napad u Siriji ubio desetine Turska vojnika - Page 5 Empty Re: Ruski napad u Siriji ubio desetine Turska vojnika

Post by epikur37 28/2/2020, 22:31

Razumijem strah da ćemo u ovom magnovenju i krizi izgubiti pozitivne tekovine liberalne zapadne misli, da ćemo ući u kaos ako vladajuću ideologiju kritički izložimo, revidiramo ili zbacimo.

Ali to jednostavno moramo napraviti jer u protivnom jašemo na mrtvoj kobili.



epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Ruski napad u Siriji ubio desetine Turska vojnika - Page 5 Empty Re: Ruski napad u Siriji ubio desetine Turska vojnika

Post by AssadNaPodmornici 28/2/2020, 22:52

RayMabus wrote:Ode Pancir

https://www.klix.ba/vijesti/svijet/objavljen-snimak-kako-turski-dron-unistava-pancir-s-1-u-siriji-isti-koji-je-dobila-i-srbija/200228175
isto je radio i Izrael sa Sirijskim pancirima. 
Sada to rade i Turci.
Dakle Erdogan igra igru Izraela. Umjesto da nastavi njegovati savezništbo i da grade cjevovod do Herceg Srpske
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20896
2018-06-14


Back to top Go down

Ruski napad u Siriji ubio desetine Turska vojnika - Page 5 Empty Re: Ruski napad u Siriji ubio desetine Turska vojnika

Post by AssadNaPodmornici 28/2/2020, 22:58

inače ruski saveznici turci izgleda da su napravili masovni zračni napad na snage od turskog saveznike rusije .- njihove kooporenate sirijce

ugl turci izrokali assadovu vojsku/irance/hezbollah artiljerijom, dronovima i avijacijom zadnjih uru vremena.. umjesto da zajedno se ujedine protiv izraela i krampa -ovi muslimani se međusobno ubijaju.. dok Kramp i Putin profitiraju.

Izgleda da cilj Putina nije uništenje Krampa i Izraela, nego su mu Kramp i Izrael saveznici!

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20896
2018-06-14


Back to top Go down

Ruski napad u Siriji ubio desetine Turska vojnika - Page 5 Empty Re: Ruski napad u Siriji ubio desetine Turska vojnika

Post by AlfaOmega 28/2/2020, 23:05

Znači krenila je ta barbarossa ipak? Erdo ipak jednak Hićo. Rusi uskoro na aparatima? Ruski napad u Siriji ubio desetine Turska vojnika - Page 5 1f60e

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10230
2015-09-11


Back to top Go down

Ruski napad u Siriji ubio desetine Turska vojnika - Page 5 Empty Re: Ruski napad u Siriji ubio desetine Turska vojnika

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum