ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

korona

Page 48 of 50 Previous  1 ... 25 ... 47, 48, 49, 50  Next

Go down

korona - Page 48 Empty Re: korona

Post by Guest Mon 23 Mar - 22:24

Vladimir lutin ima 67 godina...  affraid

Guest
Guest


Back to top Go down

korona - Page 48 Empty Re: korona

Post by Guest Mon 23 Mar - 22:24

Putin!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

korona - Page 48 Empty Re: korona

Post by Guest Mon 23 Mar - 22:29



Davno sam ih slusao u tvornici..mislim da su ove godine bili u boogaloou
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

korona - Page 48 Empty Re: korona

Post by darth_vader Mon 23 Mar - 22:33

scorpion wrote:
fridrih_niche wrote:
scorpion wrote:
fridrih_niche wrote:A ja ne radin i ne primam placu...
Šta ću ja?
Ocu i ja bit sritan jer iman struju, vodu i internet?
;)
Pa budi. Očito se treba nešto loše dogodit tebi ili nekom od tvojih, da bi skontao kako si sad sretan.


Ima jedan grafit u Mostaru, piše: "ŽELIŠ BIT SRETAN? BUDI!"


Daj Bože zdravlja, za ostalo ću lako :coffee
U tebe je sve crno - bilo...
Eto, može bit gore, mogu mi otac i mater umrit od korone...
Zato ću sad bit sritan, jer ne radin, ne mogu skrbit o ženi i ditetu, al neću bit nezahvalan, fala ti Boze šta mi niko nije umra, šta neman HIV, dijabetes, ovisnost o kocki, vise kredita na grbači, ups, to iman...
Al dobro je, sritan san, fala ti Scorpija šta si mi sve lipo objasnija...
<3
Upravo to i još puno toga pored nabrojanog ;)

Ali dobro eto, može i tvoj način. Sjedi, kukaj i padni u depresiju. To će ti vjerojatno pomoć ;)


Mali, ne mudruj previše.... kad dobiješ dicu, prioriteti se mjenjaju. Najmanje cvili netko zbog sebe.
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

korona - Page 48 Empty Re: korona

Post by Guest Mon 23 Mar - 22:36

jasambrend wrote:
scorpion wrote:
fridrih_niche wrote:
scorpion wrote:
fridrih_niche wrote:A ja ne radin i ne primam placu...
Šta ću ja?
Ocu i ja bit sritan jer iman struju, vodu i internet?
;)
Pa budi. Očito se treba nešto loše dogodit tebi ili nekom od tvojih, da bi skontao kako si sad sretan.


Ima jedan grafit u Mostaru, piše: "ŽELIŠ BIT SRETAN? BUDI!"


Daj Bože zdravlja, za ostalo ću lako :coffee
U tebe je sve crno - bilo...
Eto, može bit gore, mogu mi otac i mater umrit od korone...
Zato ću sad bit sritan, jer ne radin, ne mogu skrbit o ženi i ditetu, al neću bit nezahvalan, fala ti Boze šta mi niko nije umra, šta neman HIV, dijabetes, ovisnost o kocki, vise kredita na grbači, ups, to iman...
Al dobro je, sritan san, fala ti Scorpija šta si mi sve lipo objasnija...
<3
Upravo to i još puno toga pored nabrojanog ;)

Ali dobro eto, može i tvoj način. Sjedi, kukaj i padni u depresiju. To će ti vjerojatno pomoć ;)


Mali, ne mudruj previše.... kad dobiješ dicu, prioriteti se mjenjaju. Najmanje cvili netko zbog sebe
.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

korona - Page 48 Empty Re: korona

Post by Noor Mon 23 Mar - 22:41

Roland Deschain wrote:Opet malo zatreslo...i jutros. Trebao nam jedan dan da postanemo ko Japanci. Na ove slabije potrese se više i ne obaziremo

meni se čini da se i sad :/

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

korona - Page 48 Empty Re: korona

Post by Noor Mon 23 Mar - 22:44

jasambrend wrote:
scorpion wrote:
fridrih_niche wrote:
scorpion wrote:
fridrih_niche wrote:A ja ne radin i ne primam placu...
Šta ću ja?
Ocu i ja bit sritan jer iman struju, vodu i internet?
;)
Pa budi. Očito se treba nešto loše dogodit tebi ili nekom od tvojih, da bi skontao kako si sad sretan.


Ima jedan grafit u Mostaru, piše: "ŽELIŠ BIT SRETAN? BUDI!"


Daj Bože zdravlja, za ostalo ću lako :coffee
U tebe je sve crno - bilo...
Eto, može bit gore, mogu mi otac i mater umrit od korone...
Zato ću sad bit sritan, jer ne radin, ne mogu skrbit o ženi i ditetu, al neću bit nezahvalan, fala ti Boze šta mi niko nije umra, šta neman HIV, dijabetes, ovisnost o kocki, vise kredita na grbači, ups, to iman...
Al dobro je, sritan san, fala ti Scorpija šta si mi sve lipo objasnija...
<3
Upravo to i još puno toga pored nabrojanog ;)

Ali dobro eto, može i tvoj način. Sjedi, kukaj i padni u depresiju. To će ti vjerojatno pomoć ;)


Mali, ne mudruj previše.... kad dobiješ dicu, prioriteti se mjenjaju. Najmanje cvili netko zbog sebe.
a znači, mali ih još nema?! to sam i mislila

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

korona - Page 48 Empty Re: korona

Post by darth_vader Mon 23 Mar - 22:47

scorpion wrote:
Andreas Goldberger wrote:
scorpion wrote:
I šta sad ako žive od sezone? Imali su toliko sezona do sada, ako nemaju ušteđenog (a svi znamo koliko se od turizma zarađuje), onda ih kao treba žalit? Kako žive slavonci? U njih nema turizma ni kad nema virusa. A ovo će proći do 6. mjeseca i opet će zarađivat kao i do sada. Nema veze, treba kukat i žalit se.

Ovo je upravo ono što sam govorio, ljudi su se previše razmazili. Dobrodošli u svijet bez ružičastih naočala.
Čekaj malo?
O kojoj ti ušteđeveni pričaš? Pa pričamo o ljudima koji rade samo pola godine,kao npr. u mom mjestu rade u hotelima koji su otvoreni 6-7, maksimum 8 mjeseci. Rade kao sobarice, čistačice, na recepciji, itd. O kojoj ušteđevini ti pričaš? Koliko imaju? 20 tisuća kuna misečno? Ili restoranima/kafićima koji ne rade cijelu godinu...

U Slavoniji nema turizma, ali zato ima puno slavonaca koji liti dođu radi u Dalmaciju, što sad neće moći.

A ovu sezonu možemo zaboraviti, ove godine turizma nema jer je kriza u cijlom svijetu. I sve da do 6-og mjeseca virus prođe, i da poćme nešto raditi to će biti goli k.

Gledaš sve skupa s pogrešne strane. Naš je problem ono što sam napisao, država nam je ionako banana i u ovoj situaciji će zbog toga narod i ljudi pošteno najebati.
Mislio sam na ljude koji iznajmljuju apartmane i uzimaju 70-80€ po danu ;)


A ti su im apartmani s neba pali, sami se izgradili, opremili? Nije to baš djelatnost u stilu"Mare daj pizde" ili "leze lebe, da te jebem... uloženo ti se u prosjeku vrati za 15-20 godina i to gola investicija bez amortizacije ostalih troškova...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

korona - Page 48 Empty Re: korona

Post by scorpion Mon 23 Mar - 22:53

Sve što sam imao za reći na tu temu sam rekao. Ne da mi se ponavljat :coffee

_________________
korona - Page 48 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

korona - Page 48 Empty Re: korona

Post by Maggie19 Tue 24 Mar - 0:33

Jeste se potukli sa zenama/muzevima/partnerima/cama?
;-D

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

korona - Page 48 Empty Re: korona

Post by Guest Tue 24 Mar - 1:07

scorpion wrote:
Mislio sam na ljude koji iznajmljuju apartmane i uzimaju 70-80€ po danu ;)
Pričali smo o ljudima koji žive od sezone, a to ne moraju biti ljudi koji iznajmljuju apartmane nego oni koji imaju posao samo u sezoni, a takvih imaš puno.

A ovo o apartmanima, vidim već su ti neki odgovorili, sigurno se ne priča o ljudima koji imaju 10 apartmana i biznis. Dosta ljudi ima jedan, dva apartmana u sklopu obiteljskih kuća koji im omogući ne bogaćenje nego malo bolji život jer su plače ionako premale, i tu nema prostora za neke velike uštede o kojima si ti pričao.

Uz sve to, u većini turističkih mjesta sezona traje prekratko. Evo za primjer moje mjesto. Svake godine imaš sve više i više apartmana, neki su dalje od mora i idu s nižom cijenom što je gostima sve slabije platežne moći prihvatljivije, pa i ti moraš doli s cijenom. Svi su puni u špici sezone, a to ti je jedno 3 tjedna do mjesec dana maksimum, a mnogi imaju problema da van toga da napune taj apartman, kad dođe 1.9 njih jedno 70 % je prazno. Ako želiš malo bolju reklamu, veći broj dana i tjedana, onda u taj apartman moraš redovito ulagati, nuditi više sadržaja što su ne mali troškovi. Imaš krivu sliku, tu se kod većine ne radi o bogačenju i nekoj velikoj lovi. 
Uz sve to imaš ljude koji nemaju apartmane, a koji rade u sezoni, svi su u banani sad...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

korona - Page 48 Empty Re: korona

Post by Guest Tue 24 Mar - 5:58

Znaci dalmosi su gulikože jer se bore za prezivljavanje :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

korona - Page 48 Empty Re: korona

Post by Guest Tue 24 Mar - 8:39

Roland Deschain wrote:Niče, potpuno te razumijem i znam što misliš. Sve će otići k vragu ako se ovako nastavi. Škorpija je mlad i bez obaveza pa ne razumije o čemu se radi. I meni se može dogoditi da ostanem bez posla ako se sve uruši i znam kako je to. Prije 2-3 mjeseca to nebi bila tragedija jer je posla bilo, našao bi bez problema nešto. Ali sad je malo drugačije, neće biti posla nigdje ako ovo potraje i to je najveći problem u cijeloj priči.
Bravo!
O tome ja govorin...
(Y)

Stari, znan pola Dubrovnika, u obično vrime nadjen posa odma sutra...
Al sad je sve sjebano...
A ništa, bit strpljiv i cekat da vidimo kako će se ovo razvit...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

korona - Page 48 Empty Re: korona

Post by Guest Tue 24 Mar - 8:43

Maggie19 wrote:Jeste se potukli sa zenama/muzevima/partnerima/cama?
;-D
Srica pa je mala tu, djeluje ka UNPROFOR!
:D


P.s.: dobro, Scorpija je mlad, nisu mu još neke stvari jasne... A ni ne krivim ga, sve u svoje vrime...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

korona - Page 48 Empty Re: korona

Post by Guest Tue 24 Mar - 8:45

Dybala wrote:Znaci dalmosi su gulikože jer se bore za prezivljavanje :^0
50/50 ti je to sve...
Neki stvarno deru besramno, al neki su i umjereni...
Ka i u svemu...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

korona - Page 48 Empty Re: korona

Post by Guest Tue 24 Mar - 8:53

fridrih_niche wrote:
Dybala wrote:Znaci dalmosi su gulikože jer se bore za prezivljavanje :^0
50/50 ti je to sve...
Neki stvarno deru besramno, al neki su i umjereni...
Ka i u svemu...
;)


Sorry ,ali cijene su sramotne, pogotovo u restoranima žnj klase ,u zg u elitnim restoranima sam jeo za manje love

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

korona - Page 48 Empty Re: korona

Post by Guest Tue 24 Mar - 8:59

fridrih_niche wrote:
Dybala wrote:Znaci dalmosi su gulikože jer se bore za prezivljavanje :^0
50/50 ti je to sve...
Neki stvarno deru besramno, al neki su i umjereni...
Ka i u svemu...
;)


Hvala bogu pa im neću dati priliku da me oderu... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

korona - Page 48 Empty Re: korona

Post by Guest Tue 24 Mar - 9:25

Dybala wrote:
fridrih_niche wrote:
Dybala wrote:Znaci dalmosi su gulikože jer se bore za prezivljavanje :^0
50/50 ti je to sve...
Neki stvarno deru besramno, al neki su i umjereni...
Ka i u svemu...
;)


Sorry ,ali cijene su sramotne, pogotovo u restoranima žnj klase ,u zg u elitnim restoranima sam jeo za manje love

Pa ovisi gdje i kod koga. Kako je niche napisao, neki deru, neki ne.

Ja sam prošlo lito bija 2 tjedna doli na godišnjem, od toga 3 dana smo ja i žena bili u Splitu (otac koji je isto vani, ali ne u državi kao mi ima apartman koji renta). Bili smo u 2 restorana na preporuku od prijatelja (inače ja u Splitu znam puno toga, poslin utakmice bi se otišlo Popaya na čevape ili Rizza na sendvič  :D) ali restorane slabo i nikako. U oba je hrana bila odlična, usluga jako dobra, a cijena sasvim ok. Ništa više od cijena vani koliko platim za restorane, a bio je zadnji tjedan u 6-om misecu, dakle već debelo sezona. Tako da, ne triba generalizirati. Treba se malo ispitati, pa znati gdje je dobro za realnu cijenu, a gdje nije dobro.

Što se tiče Dubrovnika i cijena koje su tamo, jbg. Dubrovnik ima ime i ima goste, on puni kafiće i restorane s paprenim cijenama jer jednostavno može. I ima puno dužu sezonu nego drugi. Ja kad kažem vani nekome koga tek upoznam da sam iz Hrvatske, njih 90 % ne spomene ni Zagreb ni Split, nego Dubrovnik. A tko zna koliko ljudi mi je već reklo da su posjetili Dubrovnik. Dubrovnik je jedna od top europskih destinacija, tako da ja razumijem te cijene...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

korona - Page 48 Empty Re: korona

Post by Guest Tue 24 Mar - 9:37

S druge strane, stavimo na stranu Dubrovnik i nešto manje Split gdje ljudi imaju vidjeti dosta povijesti, kulturne baštine i znamenitosti, mi smo postali generalno preskupi zbog ponude koju nudimo u odnosu na konkurenciju.


Primjerice, naša hotelska ponuda je puno lošija nego ona u Turskoj ili Grčkoj, a skuplji smo.I tu smo zadnjih godina počeli gubiti goste. Jer ne možeš ni ne smiješ turizam svesti na 2-3 grada. 

Meni kolegica s posla prošlo lito priča idem s dečkom na godišnji u Tursku. Ja je iz zajebancije pitam što ne ide u Hrvatsku, kaže. U Turskoj kompleks hotel s 5 zvjezdica,počela nabrajati što sve ima, da ima 5 različitih pubova unutar hotela da nigdi van kompleksa neće niti ići. I da ima, sve uključeno u cijenu. A kod nas je puno ljetovanje u puno lošijem hotelu skuplje. 

Držati cijenu, imati ime znači i ulagati, a ne se oslanjati na sunce, more i otoke. A mi toga nemamo ili imamo premalo, a konkurencija nas debelo šiša i radi sve veću razliku...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

korona - Page 48 Empty Re: korona

Post by Guest Tue 24 Mar - 9:47

Dubrovnik je posebna priča, jebat ga...
Njega stvarno triba gledat zasebno...
Stari, oni opale nebulozne cijene, jer znaju da će od tolike hrpe ljudi neko to platit...
I ne govorin samo za elitne restorane ala Nautika, 360, Pantarul...
Npr. u Taj Mahala su ćevapi 120 kn!
:^O
Pa jebene zidine su 300 kn!
Al s druge strane imaš lipih restorana di ti biftek bude 100 kn...
Ja pijen kavu za 11 kn, a odlična je...
A tamo di inače radin ima odličnih restorana i iman popust 70 %, tako da stvarno jeden za bagatelu...
Nađe se i jeftinih i dobrih restorana, al triba bit uporan...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

korona - Page 48 Empty Re: korona

Post by Guest Tue 24 Mar - 9:50

Brat Brale wrote:
fridrih_niche wrote:
Dybala wrote:Znaci dalmosi su gulikože jer se bore za prezivljavanje :^0
50/50 ti je to sve...
Neki stvarno deru besramno, al neki su i umjereni...
Ka i u svemu...
;)


Hvala bogu pa im neću dati priliku da me oderu... Basketball
Meni je puna kapa mora i sunca, zato ni nisan u prilici da me deru...
:D
Al kad god uvatin priliku zaletin se do Praga...
Fantastican grad, a jeftiniji 30-40 % od Dubrovnika npr. ...
Sad ću se malo teze zaletit do njega, al dobro je...
Doc će opet ti dani...
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

korona - Page 48 Empty Re: korona

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 48 of 50 Previous  1 ... 25 ... 47, 48, 49, 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum