ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

korona

Page 26 of 50 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 38 ... 50  Next

Go down

korona - Page 26 Empty Re: korona

Post by scorpion 18/3/2020, 00:36

Maggie19 wrote:Kad ce strijeljanje?
Ja sam danas sredila frizuru. Mislila u petak u beauty salon, ali izgleda nista od toga.
Da budem ready.
;-D
Pa jel se ti spremaš za sex ili za strijeljanje? :roll

scorpion

Posts : 7484
2014-04-18


Back to top Go down

korona - Page 26 Empty Re: korona

Post by Maggie19 18/3/2020, 00:47

scorpion wrote:
Maggie19 wrote:Kad ce strijeljanje?
Ja sam danas sredila frizuru. Mislila u petak u beauty salon, ali izgleda nista od toga.
Da budem ready.
;-D
Pa jel se ti spremaš za sex ili za strijeljanje? :roll
Moram biti lijepa u tom velikom casu.
;-@

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

korona - Page 26 Empty Re: korona

Post by darth_vader 18/3/2020, 00:51

Dakle, očigledni eufemizam... zato Ante ne voli žene na forumu viditi... Basketball
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

korona - Page 26 Empty Re: korona

Post by scorpion 18/3/2020, 00:53

Maggie19 wrote:
scorpion wrote:
Maggie19 wrote:Kad ce strijeljanje?
Ja sam danas sredila frizuru. Mislila u petak u beauty salon, ali izgleda nista od toga.
Da budem ready.
;-D
Pa jel se ti spremaš za sex ili za strijeljanje? :roll
Moram biti lijepa u tom velikom casu.
;-@
Hoćeš da te lijepu sahrane?

_________________
korona - Page 26 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

korona - Page 26 Empty Re: korona

Post by darth_vader 18/3/2020, 00:58

I onda kad Niche kaže nekima da su redom gejare, onda da nek puši kurac... 💪 Isto znakovito... :D
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

korona - Page 26 Empty Re: korona

Post by Tominjo 18/3/2020, 01:01

Kaže da će se ozlijediti, lik koji u top 100 najglupljih i najdosadnijih postova potpisuje njih barem 90. :facepalm

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

korona - Page 26 Empty Re: korona

Post by Guest 18/3/2020, 01:18

scorpion wrote:
Vidiš kakvi su to genijalci. A recimo da imaš taj virus, ti ga raznosiš okolo 10-15 dana, onda se pojave simptomi, a ti zarazio već ko zna koliko ljudi. To govorim npr. Ali to je dokaz zašto smo u kurcu i zašto najgore tek dolazi. Tek ćemo za 15-ak dana vidjet koliko imamo slučajeva :popcorn


Prije par dana u Mostaru debil došao iz Italije, hodao po gradu, sjedio po kafićima i danas ušeta tek tako u bolnicu (jer mu je jedan doktor kum) i ispostavi se da ima coronu :hail  Majke im se svima najebem redom.
Računaj ako imaš 50 službeno zaraženih,da ih u tom trenutku najmanje 150. 

Za 15 dana,pa i misec dana ćemo vidjeti gdje je Europa. Ostaje za nadati se da neće biti toliko loše kao što je u Italiji, i da će uskoro početi padati broj novih slučajeva kao što je bio slučaj u Kini.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

korona - Page 26 Empty Re: korona

Post by scorpion 18/3/2020, 02:07

Andreas Goldberger wrote:
scorpion wrote:
Vidiš kakvi su to genijalci. A recimo da imaš taj virus, ti ga raznosiš okolo 10-15 dana, onda se pojave simptomi, a ti zarazio već ko zna koliko ljudi. To govorim npr. Ali to je dokaz zašto smo u kurcu i zašto najgore tek dolazi. Tek ćemo za 15-ak dana vidjet koliko imamo slučajeva :popcorn


Prije par dana u Mostaru debil došao iz Italije, hodao po gradu, sjedio po kafićima i danas ušeta tek tako u bolnicu (jer mu je jedan doktor kum) i ispostavi se da ima coronu :hail  Majke im se svima najebem redom.
Računaj ako imaš 50 službeno zaraženih,da ih u tom trenutku najmanje 150. 

Za 15 dana,pa i misec dana ćemo vidjeti gdje je Europa. Ostaje za nadati se da neće biti toliko loše kao što je u Italiji, i da će uskoro početi padati broj novih slučajeva kao što je bio slučaj u Kini.
To se možemo samo nadat. Ali koliko smo glupi i nesposobni, mislim da ćemo najebati puno više od talijana. Jer vidiš kakve se amaterske greške i propusti rade. Oni koji bi trebali bit najodgvorniji su izgleda najmanje odgovorni. A mi se nikako ne možemo poredit sa Kinom i Italijom, jer mi niti imamo sposobne ljude, niti smo ekonomski jaki. Zdravstvo nam je u kurcu i bez ovoga, pa je previše za očekivat da se naš zdravstveni sustav može borit protiv ove situacije. Ako je taj virus stvarno smrtonosan, onda će kod nas trebat pripremit mnogo lijesova.

_________________
korona - Page 26 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

korona - Page 26 Empty Re: korona

Post by Guest 18/3/2020, 06:54

korona - Page 26 2f88ee10
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

korona - Page 26 Empty Re: korona

Post by Tominjo 18/3/2020, 06:59

scorpion wrote:
Andreas Goldberger wrote:
scorpion wrote:
Vidiš kakvi su to genijalci. A recimo da imaš taj virus, ti ga raznosiš okolo 10-15 dana, onda se pojave simptomi, a ti zarazio već ko zna koliko ljudi. To govorim npr. Ali to je dokaz zašto smo u kurcu i zašto najgore tek dolazi. Tek ćemo za 15-ak dana vidjet koliko imamo slučajeva :popcorn


Prije par dana u Mostaru debil došao iz Italije, hodao po gradu, sjedio po kafićima i danas ušeta tek tako u bolnicu (jer mu je jedan doktor kum) i ispostavi se da ima coronu :hail  Majke im se svima najebem redom.
Računaj ako imaš 50 službeno zaraženih,da ih u tom trenutku najmanje 150. 

Za 15 dana,pa i misec dana ćemo vidjeti gdje je Europa. Ostaje za nadati se da neće biti toliko loše kao što je u Italiji, i da će uskoro početi padati broj novih slučajeva kao što je bio slučaj u Kini.
To se možemo samo nadat. Ali koliko smo glupi i nesposobni, mislim da ćemo najebati puno više od talijana. Jer vidiš kakve se amaterske greške i propusti rade. Oni koji bi trebali bit najodgvorniji su izgleda najmanje odgovorni. A mi se nikako ne možemo poredit sa Kinom i Italijom, jer mi niti imamo sposobne ljude, niti smo ekonomski jaki. Zdravstvo nam je u kurcu i bez ovoga, pa je previše za očekivat da se naš zdravstveni sustav može borit protiv ove situacije. Ako je taj virus stvarno smrtonosan, onda će kod nas trebat pripremit mnogo lijesova.
https://m.vecernji.hr/vijesti/ivan-dikic-ako-se-u-hrvatskoj-pojavi-smrtnost-od-koronavirusa-ona-ce-biti-mala-1386386

Ja ipak više njemu vjerujem. Ne znam čemu nekakva katastrofična predviđanja.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

korona - Page 26 Empty Re: korona

Post by Guest 18/3/2020, 07:04




Kako ćemo se karati ubuduće... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

korona - Page 26 Empty Re: korona

Post by river_jude 18/3/2020, 08:45

https://www.jutarnji.hr/komentari/miljenko-jergovic-najneugodnije-iskustvo-s-virusom-imao-sam-u-torinu-2003-nikad-nisam-dozivio-nesto-slicno-takvog-lijecnika-i-tretmana-nema-nigdje/10098448/
river_jude
river_jude

Posts : 587
2015-08-07


Back to top Go down

korona - Page 26 Empty Re: korona

Post by Maggie19 18/3/2020, 09:15

scorpion wrote:
Maggie19 wrote:
scorpion wrote:
Maggie19 wrote:Kad ce strijeljanje?
Ja sam danas sredila frizuru. Mislila u petak u beauty salon, ali izgleda nista od toga.
Da budem ready.
;-D
Pa jel se ti spremaš za sex ili za strijeljanje? :roll
Moram biti lijepa u tom velikom casu.
;-@
Hoćeš da te lijepu sahrane?
ne brzaj ;-D

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

korona - Page 26 Empty Re: korona

Post by Guest 18/3/2020, 09:50

scorpion wrote:
To se možemo samo nadat. Ali koliko smo glupi i nesposobni, mislim da ćemo najebati puno više od talijana. Jer vidiš kakve se amaterske greške i propusti rade. Oni koji bi trebali bit najodgvorniji su izgleda najmanje odgovorni. A mi se nikako ne možemo poredit sa Kinom i Italijom, jer mi niti imamo sposobne ljude, niti smo ekonomski jaki. Zdravstvo nam je u kurcu i bez ovoga, pa je previše za očekivat da se naš zdravstveni sustav može borit protiv ove situacije. Ako je taj virus stvarno smrtonosan, onda će kod nas trebat pripremit mnogo lijesova.
Gledaj,kod nas u Hrvatskoj mnogo toge ne funkcionira, banana smo država puna kriminala i korupcije, no s druge strane treba reći kad je nešto dobro. Mislim da je država, konkretno najviše ovaj novi ministar napravija do sad jako dobre stvari u vezi korona virusa (bojim se pomisliti što bi bilo da je onaj ljigavi korumpirani smrad osta ministar, srića što je odletija zbog muljanja s imovinom). Ja živim vani i smatram da je Hrvatska zasad napravila više i bolje po ovom pitanju nego što je tu di sam ja.

Također, Kina i Italija su podcijenili puno opasnost. Kina prva koja je prekasno reagirala, a mogli su puno prije, Italija također koja je počela s mjerama prekasno.

U Hrvatskoj je situacija pod kontrolom, a bilo bi još manje slučajeva da nije neodgovornih pojedinaca. Nevjerojatna je ova neodgovornost liječnika iz Zagreba.
No nemamo još uvijek smrtni slučaj, u Dalmaciji još uvijek nema slučaja. Po meni smo jako dobro reagirali zasad i smatram da ćemo biti među zemljama Europe koju će virus najmanje pogoditi. S druge strane, vjerojatno ćemo biti previše pogođeni ekonomski zbog propale turističke sezone, ali to nije samo do nas.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

korona - Page 26 Empty Re: korona

Post by Guest 18/3/2020, 10:11

jasambrend wrote:I onda kad Niche kaže nekima da su redom gejare, onda da nek puši kurac... 💪 Isto znakovito... :D
Sve vidiš, Brende...
Gay poklonici gay idola su se raspojasali...
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

korona - Page 26 Empty Re: korona

Post by Guest 18/3/2020, 10:16

Propala turistička sezona je nešto najgore šta se Hrvatskoj može dogodit...
Ova sjebana zdravstvena situacija pogađaj sad i u vrlo bliskoj budućnosti...
Al na daleke staze, kad ne bude love za mirovine i državni sektor, a neće je bit ako se ovo Oho-ho produži, bit ćemo u goroj situaciji nego 91.-95. ...
E, to ljudi uglavnom ne kuže, a ne jeli ric o jačoj/slabijoj gripi, virusu tipa HIV i SARS i slične tematike...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

korona - Page 26 Empty Re: korona

Post by muckodjubre 18/3/2020, 10:25

Veliki Problem je što debili koji dolaze iz vana i trebaju biti u samoizolaciji hodaju po vanka kao da ih se ništa ne tiče.

Nemam fb ali mi cura rekla da ljudi pišu da viđaju susjede koji su se vratili iz italije,austrije da hodaju po gradu,selu kao da ih boli kurac za mjere koje treba poštivati!

Problem biti 2,3 tjedna doma i gledati tv,surfati po netu...imaš toplu vodu,struju,hranu pa bog vas jebo ako su ljudi mjesecima mogli biti po vlažnim podrumima bez struje,tople vode ovo je za streljanje!

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

korona - Page 26 6b8efe2f85c2b63406b2korona - Page 26 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500korona - Page 26 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

korona - Page 26 Empty Re: korona

Post by Guest 18/3/2020, 10:29

muckodjubre wrote:Veliki Problem je što debili koji dolaze iz vana i trebaju biti u samoizolaciji hodaju po vanka kao da ih se ništa ne tiče.

Nemam fb ali mi cura rekla da ljudi pišu da viđaju susjede koji su se vratili iz italije,austrije da hodaju po gradu,selu kao da ih boli kurac za mjere koje treba poštivati!

Problem biti 2,3 tjedna doma i gledati tv,surfati po netu...imaš toplu vodu,struju,hranu pa bog vas jebo ako su ljudi mjesecima mogli biti po vlažnim podrumima bez struje,tople vode ovo je za streljanje!


Rekao sam ja, takve kretene treba paliti u visokim pećima... 

Naša policija nije našla njih 1650 kod kuće, 1650 im majki milosnih jebem!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

korona - Page 26 Empty Re: korona

Post by Tominjo 18/3/2020, 10:32

Ja samo znam da će moj odjel imati sad još više posla što generalno nije dobro. Nadam se da se nitko neće razboljeti. Pola ljudi mi radi od kuće. Od drugog tjedna možda i svi.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

korona - Page 26 Empty Re: korona

Post by Tominjo 18/3/2020, 11:01

Jedan dobar za ovo vrijeme:
I am an optimist.
It does not seem too much use being anything else.

Winston Churchill

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

korona - Page 26 Empty Re: korona

Post by Guest 18/3/2020, 11:07

Pa slazen se s Churchillom...
Uvik san optimist...
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

korona - Page 26 Empty Re: korona

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 26 of 50 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 38 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum