ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hajduk Split

Page 24 of 50 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 37 ... 50  Next

Go down

Hajduk Split - Page 24 Empty Re: Hajduk Split

Post by FRANK Wed 11 Mar - 22:28

Nesicsm se msterina cace ali ksze mi pok ujac da je prvi torcidas bija u posusju

FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 24 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull Thu 12 Mar - 0:46

Andreas Goldberger wrote:
LUCIANO MOGGI wrote:
Ja sigurno nisam tatticar kao ovaj otrov sta pljuje po forumu ili placipicka
S tobom se ne slažem,ali ti imaš moralno pravo pisati tu pa makar mene i Hajduk slao u kurac...  :beer:
pazi licemjernog venecijanca kako je velikodušan.
prditi u iste diple čak i sektaši toleriraju.
neprocjenjivo.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 24 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Thu 12 Mar - 1:47

LUCIANO MOGGI wrote:
fridrih_niche wrote:Dida ti je bija ljudina, vidin ja...
<3
Auuuf taj je bija torcida jebena. 
Matosic mu je bija svetinja bajdo bog geza senauer blazenik.
Broketa mu je do smrti visija na zidu.
Sve si reka...

Božo Broketa i njegov gol u zadnjim minutama za 2:1 protiv Zvezde u onoj čuvenoj i povijesnoj utakmici 1950-e godine. Da ništa drugo nije odigra (a odigra je puno utakmica) ulazi u legendu i zaslužuje sliku na zidu...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 24 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull Thu 12 Mar - 11:12

https://www.index.hr/sport/clanak/koliko-je-duga-ta-cesta-hajduka/2163918.aspx

vice karin educira sektaše kako se zove duga cesta kojom ide hajduk.

veli vice: kružni tok.

isti onaj vice koji je bez zadrške promovirao sektu, a stigmatizirao dinamo.

uskoro će i on i alač i dea i holiga i topić s ostatkom ekipe dabogda sve izgubili pravac Međugorje i na koljenima prehodati križni put ne bi li izmolili oprost.

kao što vidimo - počelo je.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 24 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko Thu 12 Mar - 11:56

Andreas Goldberger wrote:
LUCIANO MOGGI wrote:
muckodjubre wrote:
LUCIANO MOGGI wrote:
fridrih_niche wrote:Ante, puši kurac, juventino!
<3
Sinko kao navijac  Dinama i Juventusa niti ne zelim pomisliti koliko ti kuraca pusis navijajuci za Hnk Sektu i onu sramotu sa San Sira
Rezultat nije bitan to je bitno laicima koji gledaju površno
Tako je demo.
Dok dinamovi pioniri i juniori imaju priliku i klub im organixira scako malo neke nastupe u europi turneje natjecanja da sticu europsko iskustvo i znanje ditle hajdukovi juniori se natjecu ko ce vise polokati u vanille ili po tropicu na bacama.
Dinamo je klub koji nije cist jer nepostoji osim Juventusa netko da je cist ali Dinamo je klub sa glavom i repom.
Hajduk nit je cist not ima glave nit repa not se znade ko poje ko placa
Nije baš tako. Hajdukovi juniori su na polusezoni bili prvi, ali ih je pola prebačeno u B momčad sad na zimu.Mogli su ganjati rezultat pa dogodine da juniori igraju LP, no možda je bolje da oni najbolji steknu seniorsko iskustvo.

Po meni je jedino bitno koliko igrača izbacuješ za A momčad, a tribali bi tu biti bolji. Valjda i oćemo...
Glupana bjelosvjetskog. Da bi juniori mogli igrati LP, seniorska ekipa ti se mora plasirati u grupnu fazu LP. A to je za hajdučić šrd naučna fantastika, glupane.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6711
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 24 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull Thu 12 Mar - 12:25

sitting_bull wrote:https://www.index.hr/sport/clanak/koliko-je-duga-ta-cesta-hajduka/2163918.aspx

vice karin educira sektaše kako se zove duga cesta kojom ide hajduk.

veli vice: kružni tok.

isti onaj vice koji je bez zadrške promovirao sektu, a stigmatizirao dinamo.

uskoro će i on i alač i dea i holiga i topić s ostatkom ekipe dabogda sve izgubili pravac Međugorje i na koljenima prehodati križni put ne bi li izmolili oprost.

kao što vidimo - počelo je.
dok vice lamentira o dugoj cesti i kružnom toku, citirati ću jednu irsku izreku kao savjet:

"Kad prestane uzrok,
prestaje i posljedica."

dakle, dok je našeg hajduka i njegovog upravljanja preko ljudi koje naš hajduk instalira ništa se neće promijeniti.
samo je vrtnja u krug u hajduku stalna.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 24 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Thu 12 Mar - 12:38

Danas odluka ne okupljanje poviše 100 ljudi. Jeli incest od kluba još uvik drži stadion otvoren?  :rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 24 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Fri 13 Mar - 0:27

Ako ništa, ego-manijak je dobio malo više vremena da upozna mogućnosti svojih igrača pošto je rekao da je bilo premalo vremena do sad...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 24 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko Fri 13 Mar - 8:16

Evo, prekinut HNL na točno toliko vremena kol'ko treba da Bjelica odsluži kaznu suspenzije od mjesec dana. HNS-lopovi nogomet ste sjebali.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6711
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 24 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Fri 13 Mar - 14:53

Andreas Goldberger wrote:Danas odluka ne okupljanje poviše 100 ljudi. Jeli incest od kluba još uvik drži stadion otvoren?  :rasta

Dinamo moze domace tekme odraditi bez straha
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 24 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Fri 13 Mar - 15:00

Dybala wrote:
Andreas Goldberger wrote:Danas odluka ne okupljanje poviše 100 ljudi. Jeli incest od kluba još uvik drži stadion otvoren?  :rasta

Dinamo moze domace tekme odraditi bez straha
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 24 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko Fri 13 Mar - 16:18

I odrađuje ih. Samo je hajdučić šrd odnio bod iz Zagreba i to da ni sam ne zna kako.  :)

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6711
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 24 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull Fri 13 Mar - 16:48

fridrih_niche wrote:Hajduk je najveći klub Hrvatske...
Bez konkurencije...
Kome to nije jasno nek smanji s tripovima...
;)
https://cdn.midas-network.com/Article/IndexAsync/5126091?widgetPortalId=412&articleCampaignId=1&deviceTypeId=3&portalWidgetId=577
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 24 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Sun 15 Mar - 1:40

Hajduk Split - Page 24 88098364_1067929520229775_398596437065072640_o.jpg?_nc_cat=107&_nc_sid=110474&_nc_oc=AQlk-UyFejLcsVzkwWC_vX09UrECehQmQNule9ihLXI6SJScgK8e8Wrfv6QCFWSfdl9xtKnxpEjqyJLFcj3X7clj&_nc_ht=scontent-lhr8-1

:roflrofl :roflrofl :roflrofl
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 24 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko Mon 16 Mar - 18:21

Isto tako, prijedlog bi mogao biti da se po trenutnom stanju izračunaju i putnici u europska klupska natjecanja. To bi značilo da bi u kvalifikacije Lige prvaka uz Dinamo išla Rijeka koja se pobjedom u Jadranskom derbiju dokopala druge pozicije koja (samo) ove sezone vodi u elitu.
Hajduk je izgubio i treće mjesto na kojeg se popela Lokomotiva, pa će u slučaju da se završi na ovaj način, Lokosi u drugo pretkolo Europske lige, a Hajduk u prvo pretkolo istog natjecanja. 





Jebiga, ako HNS ovo prihvati hajdučiću šrd opet prijeti moćni United s Malte. Stvarno nemaju sreće.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6711
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 24 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko Mon 16 Mar - 19:16

Vladimir Galoić - Dugi (preminuo na današnji dan), jedan od osnivača BBB-a o Torcidi:
Hrvatska braća? Sad ču ti je reći ovak. To su svi znali, to je bilo moje. Ja sam uvijek rekel da se više volim obračunati s jednim torcidašem, nego s deset Delija. Tu su došli, uvlačili su nam se, žicali lovu i tak. Kad smo došli dolje, cijeli grad na nas, a i dolje su nas žicali pare. To je brdo kokošara, tak je bilo i bit će. Imali su u ono vrijeme, krajem 70-ih dok je bil Dugi, Kule i kompanija, to je bilo par tih dečki koji su bili mrak i koji su bili dobri s nama i tak dalje, a ovo ostalo su kokošari, nula bodova- Primjer... HSV-ovi navijači bi ih nalupali nasred Rive da nije bilo nas, pa i navijači Totenhama. Išao sam i na Zvezdu dolje i na Waregem, ne znam što sve ne. Na Hajduk-Torino smo se s njima potukli, jer smo uzimali Talijanima šalove, a oni nama: " Dajte vamo šalove", ne damo, mi smo ih uzeli-naši su. Kad sam bio sa njima u Beogradu vidio sam kakvi su zapravo, a imali su par dečki koji su stvarno u redu. Oni su išli u Beograd drhtat, a mi ko' pitbullovi.
-Deda mi je bio kočijaš i Dinamo mi je bio svetinja onda i danas. To da je bio nacionalni klub govori sve da su i Splićani govorili da navijaju za Hajduk, ali da vole Dinamo, jer je bio i ostao pojam hrvatstva.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6711
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 24 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko Mon 16 Mar - 19:36

Zeko wrote:Vladimir Galoić - Dugi (preminuo na današnji dan 2014-e), jedan od osnivača BBB-a o Torcidi:
Hrvatska braća? Sad ču ti je reći ovak. To su svi znali, to je bilo moje. Ja sam uvijek rekel da se više volim obračunati s jednim torcidašem, nego s deset Delija. Tu su došli, uvlačili su nam se, žicali lovu i tak. Kad smo došli dolje, cijeli grad na nas, a i dolje su nas žicali pare. To je brdo kokošara, tak je bilo i bit će. Imali su u ono vrijeme, krajem 70-ih dok je bil Dugi, Kule i kompanija, to je bilo par tih dečki koji su bili mrak i koji su bili dobri s nama i tak dalje, a ovo ostalo su kokošari, nula bodova- Primjer... HSV-ovi navijači bi ih nalupali nasred Rive da nije bilo nas, pa i navijači Totenhama. Išao sam i na Zvezdu dolje i na Waregem, ne znam što sve ne. Na Hajduk-Torino smo se s njima potukli, jer smo uzimali Talijanima šalove, a oni nama: " Dajte vamo šalove", ne damo, mi smo ih uzeli-naši su. Kad sam bio sa njima u Beogradu vidio sam kakvi su zapravo, a imali su par dečki koji su stvarno u redu. Oni su išli u Beograd drhtat, a mi ko' pitbullovi.
-Deda mi je bio kočijaš i Dinamo mi je bio svetinja onda i danas. To da je bio nacionalni klub govori sve da su i Splićani govorili da navijaju za Hajduk, ali da vole Dinamo, jer je bio i ostao pojam hrvatstva.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6711
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 24 Empty Re: Hajduk Split

Post by FRANK Mon 16 Mar - 19:45

Zeko wrote:Vladimir Galoić - Dugi (preminuo na današnji dan), jedan od osnivača BBB-a o Torcidi:
Hrvatska braća? Sad ču ti je reći ovak. To su svi znali, to je bilo moje. Ja sam uvijek rekel da se više volim obračunati s jednim torcidašem, nego s deset Delija. Tu su došli, uvlačili su nam se, žicali lovu i tak. Kad smo došli dolje, cijeli grad na nas, a i dolje su nas žicali pare. To je brdo kokošara, tak je bilo i bit će. Imali su u ono vrijeme, krajem 70-ih dok je bil Dugi, Kule i kompanija, to je bilo par tih dečki koji su bili mrak i koji su bili dobri s nama i tak dalje, a ovo ostalo su kokošari, nula bodova- Primjer... HSV-ovi navijači bi ih nalupali nasred Rive da nije bilo nas, pa i navijači Totenhama. Išao sam i na Zvezdu dolje i na Waregem, ne znam što sve ne. Na Hajduk-Torino smo se s njima potukli, jer smo uzimali Talijanima šalove, a oni nama: " Dajte vamo šalove", ne damo, mi smo ih uzeli-naši su. Kad sam bio sa njima u Beogradu vidio sam kakvi su zapravo, a imali su par dečki koji su stvarno u redu. Oni su išli u Beograd drhtat, a mi ko' pitbullovi.
-Deda mi je bio kočijaš i Dinamo mi je bio svetinja onda i danas. To da je bio nacionalni klub govori sve da su i Splićani govorili da navijaju za Hajduk, ali da vole Dinamo, jer je bio i ostao pojam hrvatstva.
Ovo govno eto koje se predstavlja kao navijac dinama je bio i suradnik Udbe. Znaci nije umro nego krepao.
Ovaj pamflet mrznje i bolesti je tragedija za hr.narod. uzas.
Ja sam svoje najljepse godine dao toj hrvatskoj. Nisam imao niti 18 godina kad sam ucinio nesto sto moj vrsnjak u belgiji njemackoj ili danskoj ni u najgoroj nocnoj mori nijr ucinio.
A nisam mozda trebao Zekane. Jer sam rodjen i odgajan na sigurnom u svabiji.
U munchenu.
I jos nesto da kazem vama koji negirate donoljublje odredjenih navijackih skupina.
Na najtezim polozajima u mostaru i uskoplju su vecinom uza mene bili ti torcidasi. Napuseni nadrogirani nisu balijama davali ni metra da sigurno pridju. Borci pravi. Tako je bilo i 1994 i 1995.
Sve do banja luke u mojoj postrojbi su dominirali torcidasi iz dalmacije i istre.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 24 Empty Re: Hajduk Split

Post by FRANK Mon 16 Mar - 21:26

Najlakse je sada sa sigurne pozicije pricati o tome kakav je tko hrvat bio. Bila su vremena Dinare minus 28 stupnjeva . Jebes majku tovarina oni tebi purgersku ali kad zagusti i ona torcidas mazne cetnika kojega ti nisi vidio a on jeste shvatis da ti je taj torcidas armadas demon kohortoas jedini brat i prijatelj kojega imas

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 24 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko Mon 16 Mar - 22:33

Ante, skroz si promašio temu. Dugi ne priča o ratu nego o navijačkim skupinama i sve ovo o čemu priča događalo se u jugoslaviji i kaj god ti ovdje lamentirao, priča istinu. I nemoj trabunjati bez veze, Dugog sam osobno poznavao i nikakve on veze sa UDBOM nije imao, nemoj bajke pričati jer ti nitko neće povjerovati u njih. 
A kaj se rata tiče, pa valjda je normalno da Hrvat Hrvatu čuva leđa u ratu, to su skroz druge okolnosti. Zajednička borba i zajednički neprijatelj, nemoj to miješati sa navijačkim skupinama jer to ama baš nikakve veze jedno s drugim nema. Veliš da je Torcidaš mazne četnika kojeg nisi vidio? K'o da BBB-ovac ne mazne četnika kojeg Torcidaš nije vidio. Ne zaboravi, ovdje su i jedan i drugi bili hrvatski vojnici i imali su zajednički cilj. A ovo gore su navijačka prepucavanja i navijačka zajebancija kakvih je u vrijeme juge između BBB-a i Torcide bilo pun kurac. Danas toga nažalost nema, već je to borba "na život i smrt". Nemoj miješati kruške i jabuke.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6711
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 24 Empty Re: Hajduk Split

Post by FRANK Mon 16 Mar - 22:41

Zeko wrote:Ante, skroz si promašio temu. Dugi ne priča o ratu nego o navijačkim skupinama i sve ovo o čemu priča događalo se u jugoslaviji i kaj god ti ovdje lamentirao, priča istinu. I nemoj trabunjati bez veze, Dugog sam osobno poznavao i nikakve on veze sa UDBOM nije imao, nemoj bajke pričati jer ti nitko neće povjerovati u njih. 
A kaj se rata tiče, pa valjda je normalno da Hrvat Hrvatu čuva leđa u ratu, to su skroz druge okolnosti. Zajednička borba i zajednički neprijatelj, nemoj to miješati sa navijačkim skupinama jer to ama baš nikakve veze jedno s drugim nema. Veliš da je Torcidaš mazne četnika kojeg nisi vidio? K'o da BBB-ovac ne mazne četnika kojeg Torcidaš nije vidio. Ne zaboravi, ovdje su i jedan i drugi bili hrvatski vojnici i imali su zajednički cilj. A ovo gore su navijačka prepucavanja i navijačka zajebancija kakvih je u vrijeme juge između BBB-a i Torcide bilo pun kurac. Danas toga nažalost nema, već je to borba "na život i smrt". Nemoj miješati kruške i jabuke.
Brate ja kao dragovoljac maloljetni branitelj gledam na to kao svetinju.
A i svakako mi na zivce ide ovo torcida bbb
Moj suborac Davor S iz Draganica i sad kaze da su mu torcidasi najdrazi neprijatelji. Meni je svetinja to nase jedinstvo. Danasnji klinci to ne kontaju

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 24 Empty Re: Hajduk Split

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 24 of 50 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 37 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum