ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dodik: Centrala SDA je u vili otetoj od Srba, Ustaška vlast u BiH su bili većinom Bošnjaci

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Dodik: Centrala SDA je u vili otetoj od Srba, Ustaška vlast u BiH su bili većinom Bošnjaci - Page 3 Empty Re: Dodik: Centrala SDA je u vili otetoj od Srba, Ustaška vlast u BiH su bili većinom Bošnjaci

Post by Noor 22/2/2020, 18:42

tre wrote:
Sora wrote:Ja bo njega nabila naravno
Na čega? :?
pa zna se...na kolac 🙂

Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Dodik: Centrala SDA je u vili otetoj od Srba, Ustaška vlast u BiH su bili većinom Bošnjaci - Page 3 Empty Re: Dodik: Centrala SDA je u vili otetoj od Srba, Ustaška vlast u BiH su bili većinom Bošnjaci

Post by Noor 22/2/2020, 18:43

tre wrote:
Noor wrote:
Sora wrote:
Ringo10 wrote:Bošnjaci bili većina ustaške vlasti u BiH. Jao ma šta to Dodo reče.

To se znalo oduvijek ali nije bilo pristojno govorit.

Bilo je ono - Hrvati ustaše, Srbi četnici, muslimani anđeli

Dodo svaka čast
Ti si Ringo sve gluplji 
Koda si dobio kurcem u celo
ja ne znam kako mu daš da on tako o muslimanima, treba njega malo preko koljena :)
ja mu ne bi dala
e sad bio te nešto pitao ali neću ali da te onako hipotetski pitam ali ne pitam ali da te pitam bili meni dala :rasta
preko koljena naravno drunken
Ja sam dobra :fly

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Dodik: Centrala SDA je u vili otetoj od Srba, Ustaška vlast u BiH su bili većinom Bošnjaci - Page 3 Empty Re: Dodik: Centrala SDA je u vili otetoj od Srba, Ustaška vlast u BiH su bili većinom Bošnjaci

Post by Šandor Winnetou 22/2/2020, 18:45

Noor wrote:
tre wrote:
Sora wrote:Ja bo njega nabila naravno
Na čega? :?
pa zna se...na kolac 🙂
Stari dobri turski običaj :D

_________________
Dodik: Centrala SDA je u vili otetoj od Srba, Ustaška vlast u BiH su bili većinom Bošnjaci - Page 3 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19659
2017-12-31


Back to top Go down

Dodik: Centrala SDA je u vili otetoj od Srba, Ustaška vlast u BiH su bili većinom Bošnjaci - Page 3 Empty Re: Dodik: Centrala SDA je u vili otetoj od Srba, Ustaška vlast u BiH su bili većinom Bošnjaci

Post by Šandor Winnetou 22/2/2020, 18:46

Noor wrote:
tre wrote:
Noor wrote:
Sora wrote:
Ringo10 wrote:Bošnjaci bili većina ustaške vlasti u BiH. Jao ma šta to Dodo reče.

To se znalo oduvijek ali nije bilo pristojno govorit.

Bilo je ono - Hrvati ustaše, Srbi četnici, muslimani anđeli

Dodo svaka čast
Ti si Ringo sve gluplji 
Koda si dobio kurcem u celo
ja ne znam kako mu daš da on tako o muslimanima, treba njega malo preko koljena :)
ja mu ne bi dala
e sad bio te nešto pitao ali neću ali da te onako hipotetski pitam ali ne pitam ali da te pitam bili meni dala :rasta
preko koljena naravno drunken
Ja sam dobra  :fly
U to ne sumnjam :kiss:

_________________
Dodik: Centrala SDA je u vili otetoj od Srba, Ustaška vlast u BiH su bili većinom Bošnjaci - Page 3 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19659
2017-12-31


Back to top Go down

Dodik: Centrala SDA je u vili otetoj od Srba, Ustaška vlast u BiH su bili većinom Bošnjaci - Page 3 Empty Re: Dodik: Centrala SDA je u vili otetoj od Srba, Ustaška vlast u BiH su bili većinom Bošnjaci

Post by Noor 22/2/2020, 18:58

tre wrote:
Noor wrote:
tre wrote:
Sora wrote:Ja bo njega nabila naravno
Na čega? :?
pa zna se...na kolac 🙂
Stari dobri turski običaj :D
Mašala 😀

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Dodik: Centrala SDA je u vili otetoj od Srba, Ustaška vlast u BiH su bili većinom Bošnjaci - Page 3 Empty Re: Dodik: Centrala SDA je u vili otetoj od Srba, Ustaška vlast u BiH su bili većinom Bošnjaci

Post by Ringo10 23/2/2020, 03:44

jastreb wrote:
Ringo10 wrote: 

Prije rata devedesetih naši muslimani su bili prilično dobrodušan i bezazlen svijet, mislim na narod a ne na neke političke struje koje su kasnije došle do izražaja. 
O tome sam baš neki dan pisao. Bila je to prava raja.

I svi su ih gledali sa simpatijama.  Ono nekakav Senad iz Zen'ce,ili Ibro iz Kladuše.

Raja do jaja. Za popit,pojest,potuć se,bacit lopte...  I bili su veliki pobornici zajedništva svih naroda u Jugi.

Ma nisu oni ni sad neki ekstremi,osim ako izuzmeš one vjerske fanatike,kojih nema puno.
DA, ali rat je na to stavio THE END.

Od izbora krajem 1990te njih vodi jedna vrlo zla, gadna i pogana, zločinačka SDA klika koja polako ali sigurno Islamizira BiH na najgori način i dovlači tamo Arape. Turska i Erdogan su im zakletve, svinjetinu zabranjuju a pive sve manje možeš naći gdje da popiješ.

To je danas nama vrlo neprijateljski nastrojena populacija ali Kiflari u svom anti-srpskom sljepilu nemaju pojma ni blage veze o čemu se tamo radi.

Ali dobro, saznat će ...
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

Dodik: Centrala SDA je u vili otetoj od Srba, Ustaška vlast u BiH su bili većinom Bošnjaci - Page 3 Empty Re: Dodik: Centrala SDA je u vili otetoj od Srba, Ustaška vlast u BiH su bili većinom Bošnjaci

Post by Ringo10 23/2/2020, 03:59

Sora wrote:Pa ne vodi se politika u Bosni za i protiv muslimana 
Kreteni 
Vodi se i opet bitka za prevlast Srba 
I opet Hrvati stvarno tuke u pizdu materinu , nasjedaju Srbima 

Ne mogu vjerivati ocima
DA, oprobana taktika BiH muslimana ... taktika koja kod KIFLARA nepogrešivo uspijeva 

Samo počni o Srbima ... i gotovo, Kiflari su vareni i pečeni

Ponekad ako zaškripi malo evociraj uspomene iz ustaškog bratstva iz 1941ve ... i Kiflari su u transu

MAlo ubaciš svoga agenta Hasanbegovića da to bolje prolazi, Haso evocira ustaško bratstvo i Kiflari pred Hasom padaju ničice u ekstazi obožavanja 

Pred međunarodnom zajednicom kenjaj kako si za multikulturalizam i kako je BiH bila izložena združenoj hrvatsko-srpskoj ... pardon ustaško-četničkoj agresiji ... i to još uvijek prolazi

Hrvate općenito nazivaj ustašama a da se Kiflari ne bi dosjetili pošto su ionako gomila tupana, onda im serviraj priču kako si samo protiv BiH Hrvata a posebno Hercegovaca ... a da Kiflare simpatiziraš

Onda opet Hrvatsku proglasiš za agresora a ako Kiflarima nije pravo ... onda ponavljaš već spomenutu strategiju ponovo i opet.

A između sebe jebeš mater i Hrvatima i Srbima, i onima u BiH i onima u Hrvatskoj i Srbiji  i smišljaš strategiju kako da ih podjarmiš u Osmanlijskom stilu i da im žiovot napraviš nesnošljivim pa da iseljavaju.

I dalje sprovodiš Islamizaciju područja koja kontroliraš čak iako u njima imaš blagu većinu jer BiH Hrvati kao prave pičketine općenito nemaju muda da se pobune i da naprave kaos ako treba. A pošto znaš da će te Kiflari u svemu podržat jer njima Srbi iskaču iz svake paštete a Pupavac im je strah i trepet poput Drakule  ... onda nema zime, možeš kako hoćeš i sve će ti proći glatko.

Izabereš im člana Predsjedništva i međunarodni te podržavaju. Kiflari će te također podržat jer se useru u gaće čim iz Brisla ili Londona bilo koji portir digne glas. Također i Katolička Crkva podržava muslimane pa i tu nema zime.

BiH Hrvati ko prave pičketine nemaju muda da pošalju ekipu sa balaklavama na glavama kod Komšića u goste pa da od njega naprave primjer za sve potencijalne izdajnike tako da nakon toga ni jedan potencijalni izdajnik se ne bi usudio ni da raznosi novine za SDA Osmanlijsku vlast.

Muslimani mogu kako hoće ... i neka mogu. Hrvati bez jaja drugo nisu ni zaslužili.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

Dodik: Centrala SDA je u vili otetoj od Srba, Ustaška vlast u BiH su bili većinom Bošnjaci - Page 3 Empty Re: Dodik: Centrala SDA je u vili otetoj od Srba, Ustaška vlast u BiH su bili većinom Bošnjaci

Post by Sora 23/2/2020, 12:06

A jebote 
Ja sam ti ANTIFA 
nema mene ni u tragovima toga tvog pisma

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Dodik: Centrala SDA je u vili otetoj od Srba, Ustaška vlast u BiH su bili većinom Bošnjaci - Page 3 Empty Re: Dodik: Centrala SDA je u vili otetoj od Srba, Ustaška vlast u BiH su bili većinom Bošnjaci

Post by jastreb 23/2/2020, 12:13

Za N.godinu bio sam kod prijatelja muslimana. I to u 100% tnom muslimanskom kraju. Gračanici.

Nigdje traga islamizmu,osim što sam na pijačnom danu vidio 2 vehabije.

Svud se pije alkohol. Ženske se drže zapadnjački. Piju i puše.

A na sred Gračanice veliki novi spomenik Titu. Nikom ne smeta.

Ljudi su gostoljubivi,otvoreni,tolerantni.

Čak su i prema Srbima tolerantniji nego u Dalmaciji,ili Lici.   O Hrvatima da se ne govori.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Dodik: Centrala SDA je u vili otetoj od Srba, Ustaška vlast u BiH su bili većinom Bošnjaci - Page 3 Empty Re: Dodik: Centrala SDA je u vili otetoj od Srba, Ustaška vlast u BiH su bili većinom Bošnjaci

Post by Ringo10 23/2/2020, 12:33

Sora wrote:
Ringo10 wrote:Bošnjaci bili većina ustaške vlasti u BiH. Jao ma šta to Dodo reče.

To se znalo oduvijek ali nije bilo pristojno govorit.

Bilo je ono - Hrvati ustaše, Srbi četnici, muslimani anđeli

Dodo svaka čast
Ti si Ringo sve gluplji 
Koda si dobio kurcem u celo
Ja .. kurcem u čelo

PA nisam ...

A gdje si ti sve dobijala kurcem ... to ti najbolje znaš
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

Dodik: Centrala SDA je u vili otetoj od Srba, Ustaška vlast u BiH su bili većinom Bošnjaci - Page 3 Empty Re: Dodik: Centrala SDA je u vili otetoj od Srba, Ustaška vlast u BiH su bili većinom Bošnjaci

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum