ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dodik: Američki ambasador mi prijeti

Go down

Dodik: Američki ambasador mi prijeti  Empty Dodik: Američki ambasador mi prijeti

Post by Hektorović 20/2/2020, 00:05

[size=30]Dodik: Žao mi je što se konstruktivan sastanak pretvorio u prijetnju[/size]

Srpski član Predsjedništva BiH Milorad Dodik izrazio je žaljenje što se, kako je naveo, njegov konstruktivan sastanak sa ambasadorom SAD u BiH Erikom Nelsonom pretvorio u prijetnju, ističući da administracija SAD neće moći da zaustavi odbranu interesa Republike Srpske.




- Imao sam dobar razgovor večeras s ambasadorom SAD. Sve što je on meni rekao ja sam uzvratio. Bilo je nekih stvari i to doživljavam kao prijetnju i ne mogu da vjerujem da se upuštaju u tako nešto. BiH pripada nama, a ne njemu, da on prijeti u njenoj odbrani - rekao je Dodik novinarima u Sarajevu.
Srpski član Predsjedništva BiH smatra da se ambasador Nelson prevario ako misli da može da prijeti.
- Republika Srpska, kao što i oni kažu, da imaju crvene linije i mi imamo svoje. Rekao sam mu da je naša politika skromna, ali ponosita i da nećemo odustati od osnovnih principa bez obzira koliko SAD bile velike i oni na ovaj način iskazivali prijetnju. Žao mi je što je to učinio - rekao je Dodik.
Član Predsjedništva iz Republike Srpske dodao je da je administracija SAD već izrekla neke sankcije, ali da neće moći da zaustavi odbranu interesa Srpske, bez obzira na, kako je rekao, njihovu zaljubljenost u BiH.
- Imali smo konstruktivni sastanak i mislio sam da ćemo tako i nastaviti. Ali sada kada je izrečena prijetnja, to je već neka druga priča - rekao je Dodik.
Kad je riječ zajedničkoj izjavi Upravnog odbora Savjeta za provođenje mira /PIK/, od koje se ogradila Ruska Federacija, Dodik je ponovio da to predstavlja tipično miješanje u unutrašnje stvari BiH.
- To je tipično miješanje u unutrašnje stvari. Šta njih briga za političke procese, šta imaju s tim i ko im je dao mandat da to čine? Oni su sami prigrabili mandat i uljezi su u ovoj zemlji - rekao je Dodik.
On smatra da se PIK pokušava nametnuti kao neki faktor, iako su van sistema i nemaju nikakve veze sa političkim sistemom BiH, Dejtonskim sporazumom.
- U Dejtonskom sporazumu ih nigdje nema. Tako da nisam čitao njihovu izjavu niti me zanima - dodao je Dodik.
Upravni odbor Savjeta za provođenje mira još jednom izražava svoju bezrezervnu podršku radu Ustavnog suda BiH i svih njegovih sudija, navodi se u izjavi PIK-a kojoj se nije pridružila Ruska Federacija.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26372
2018-04-10


Back to top Go down

Dodik: Američki ambasador mi prijeti  Empty Re: Dodik: Američki ambasador mi prijeti

Post by RayMabus 20/2/2020, 00:15

Dodik: Američki ambasador mi prijeti  200218145.1_mn
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

Dodik: Američki ambasador mi prijeti  Empty Re: Dodik: Američki ambasador mi prijeti

Post by Hektorović 20/2/2020, 00:23

RayMabus wrote:Dodik: Američki ambasador mi prijeti  200218145.1_mn

Prijete sankcijama
Hektorović
Hektorović

Posts : 26372
2018-04-10


Back to top Go down

Dodik: Američki ambasador mi prijeti  Empty Re: Dodik: Američki ambasador mi prijeti

Post by RayMabus 20/2/2020, 00:28

Upravo se desio pokolj u Franfurtu ispred nargila barova , osam mrtvih pet ranjenih.

Amerika može savez sa muslimanima u BiH obisit sebi na kurac kad dođu antiislamske snage na vlast u Njemačkoj i cijeloj zapadnoj Europi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

Dodik: Američki ambasador mi prijeti  Empty Re: Dodik: Američki ambasador mi prijeti

Post by Hektorović 20/2/2020, 00:30

Ma Dodika zaboli za njihove sankcije... ne drži lovu u dolarima i na zapadu 

U vijeću sigurnosti ga pokriva Rusija

U EU Orban
Hektorović
Hektorović

Posts : 26372
2018-04-10


Back to top Go down

Dodik: Američki ambasador mi prijeti  Empty Re: Dodik: Američki ambasador mi prijeti

Post by RayMabus 20/2/2020, 00:42

Čović ga je podrža jer je protiv stranaca u ustavnom sudu a ta priča oko zemljišta to je na relaciji rs Sarajevo pa nek to sami rješavaju , nisu naša posla.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

Dodik: Američki ambasador mi prijeti  Empty Re: Dodik: Američki ambasador mi prijeti

Post by Ringo10 20/2/2020, 02:28

Trebo ga je Dodo nabit šakom u labrnju mater mu jebem pokvarenu.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21559
2015-09-24


Back to top Go down

Dodik: Američki ambasador mi prijeti  Empty Re: Dodik: Američki ambasador mi prijeti

Post by RayMabus 20/2/2020, 02:34

Ringo10 wrote:Trebo ga je Dodo nabit šakom u labrnju mater mu jebem pokvarenu.
Zašto ? I hrvatski sudci su glasali da je to državno a ne entitesko vlasništvo.

Ne može Dodik ništa osim blokirat rad institucija i tražit da se strani sudci maknu a to podržavamo i mi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

Dodik: Američki ambasador mi prijeti  Empty Re: Dodik: Američki ambasador mi prijeti

Post by RayMabus 20/2/2020, 02:37

Poljoprivredno zemljište je u vlasništvu države BiH jer je to bilo i prije rata.

https://www.klix.ba/vijesti/bih/problem-stranci-protiv-zakona-o-zemljistu-rs-glasali-i-sudije-iz-reda-hrvata/200219180

I da stranci su problem jer mogu preglasavat i Srbe i Hrvate na račun Bošnjaka.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

Dodik: Američki ambasador mi prijeti  Empty Re: Dodik: Američki ambasador mi prijeti

Post by Ringo10 20/2/2020, 03:06

RayMabus wrote:
Ringo10 wrote:Trebo ga je Dodo nabit šakom u labrnju mater mu jebem pokvarenu.
Zašto ? I hrvatski sudci su glasali da je to državno a ne entitesko vlasništvo.

Ne može Dodik ništa osim blokirat rad institucija i tražit da se strani sudci maknu a to podržavamo i mi.
Ma jebo Hrvate ...jadovi, ne znaju ni sta hoce koji kurac .
.mozak ko u pileta ... valjda trebaju podrzat stav da su zemljista entitetska jer valjda bi I mi trebali iimat entitet...Hrvati su kurac I nije ni cudo sto ih mujage jebu u glavu ... tako I treba    .... Jebo te zivot  kukaju sto ih mujage jebu i sto nemaju svoj entitet a onda glasaju na strani mujaga ... ma bjezi nek se jebo
Ringo10
Ringo10

Posts : 21559
2015-09-24


Back to top Go down

Dodik: Američki ambasador mi prijeti  Empty Re: Dodik: Američki ambasador mi prijeti

Post by RayMabus 20/2/2020, 03:12

Pa nisu postojali entiteti prije rata , vlasništvo je bilo il privatno il državno il općinsko. Ne može bit u vlasništvu entiteta. Takvo je pravo.

Dodik je povukao crtu jer vidi di to ide pa je uvjet da će on pristat al da se moraju strani sudci izbacit iz ustavnog suda i promijenit izborni zakon i u tome ima podršku Hrvata i sad fino blokada institucija BiH iduće dvije godine.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

Dodik: Američki ambasador mi prijeti  Empty Re: Dodik: Američki ambasador mi prijeti

Post by epikur37 20/2/2020, 05:58

Ringo10 wrote:
RayMabus wrote:
Ringo10 wrote:Trebo ga je Dodo nabit šakom u labrnju mater mu jebem pokvarenu.
Zašto ? I hrvatski sudci su glasali da je to državno a ne entitesko vlasništvo.

Ne može Dodik ništa osim blokirat rad institucija i tražit da se strani sudci maknu a to podržavamo i mi.
Ma jebo Hrvate ...jadovi, ne znaju ni sta hoce koji kurac .
.mozak ko u pileta ... valjda trebaju podrzat stav da su zemljista entitetska jer valjda bi I mi trebali iimat entitet...Hrvati su kurac I nije ni cudo sto ih mujage jebu u glavu ... tako I treba    .... Jebo te zivot  kukaju sto ih mujage jebu i sto nemaju svoj entitet a onda glasaju na strani mujaga ... ma bjezi nek se jebo

Hrvati su za kurac u BiH su jedino Srbi igrači koje treba podržati.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Dodik: Američki ambasador mi prijeti  Empty Re: Dodik: Američki ambasador mi prijeti

Post by epikur37 20/2/2020, 06:20

epikur37 wrote:
Ringo10 wrote:
RayMabus wrote:
Ringo10 wrote:Trebo ga je Dodo nabit šakom u labrnju mater mu jebem pokvarenu.
Zašto ? I hrvatski sudci su glasali da je to državno a ne entitesko vlasništvo.

Ne može Dodik ništa osim blokirat rad institucija i tražit da se strani sudci maknu a to podržavamo i mi.
Ma jebo Hrvate ...jadovi, ne znaju ni sta hoce koji kurac .
.mozak ko u pileta ... valjda trebaju podrzat stav da su zemljista entitetska jer valjda bi I mi trebali iimat entitet...Hrvati su kurac I nije ni cudo sto ih mujage jebu u glavu ... tako I treba    .... Jebo te zivot  kukaju sto ih mujage jebu i sto nemaju svoj entitet a onda glasaju na strani mujaga ... ma bjezi nek se jebo

Hrvati su za kurac u BiH i pitanje je jesu li ta dvojica hdzovi ili komšićevi, kaj god, u BiH su jedino Srbi igrači koje treba podržati.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Dodik: Američki ambasador mi prijeti  Empty Re: Dodik: Američki ambasador mi prijeti

Post by debotoijusto 20/2/2020, 06:55

Imao sam dobar razgovor večeras s ambasadorom SAD.

ae
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30606
2014-04-12


Back to top Go down

Dodik: Američki ambasador mi prijeti  Empty Re: Dodik: Američki ambasador mi prijeti

Post by Serbinho-3 20/2/2020, 06:59


[size=30]Američki ambasador: Kosovo je država, tako će i ostati[/size]
Ambasador Sjedinjenih Američkih Država na Kosovu Filip Kosnet izjavio je danas u Mitrovici da je tzv. Kosovo država i da će tako i ostati.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26431
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Dodik: Američki ambasador mi prijeti  Empty Re: Dodik: Američki ambasador mi prijeti

Post by Serbinho-3 20/2/2020, 07:01

Jaci Ambasadori od Pre’Cednika na Balkanu...lupaju im samare...
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26431
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Dodik: Američki ambasador mi prijeti  Empty Re: Dodik: Američki ambasador mi prijeti

Post by vuksadinare 20/2/2020, 07:38

kad bi se ravnalo po katastarskim knjigama u bh-a...hrvati bi bili vlasnici najveceg komada bh-a...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99087
2015-09-08


Back to top Go down

Dodik: Američki ambasador mi prijeti  Empty Re: Dodik: Američki ambasador mi prijeti

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum