ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Delegacija HNK Rijeka odala počast žrtvama Ovčare

Go down

Delegacija HNK Rijeka odala počast žrtvama Ovčare Empty Delegacija HNK Rijeka odala počast žrtvama Ovčare

Post by jastreb Sat 21 Nov - 13:36

[size=50]Delegacija HNK Rijeka odala počast žrtvama Ovčare
[/size]
21.11.2015.
[size]


Delegacija HNK Rijeka odala počast žrtvama Ovčare Vijestirazmak

Delegacija HNK Rijeka odala počast žrtvama Ovčare Vijestirazmak

Delegacija HNK Rijeka odala počast žrtvama Ovčare Vijestirazmak


Delegacija Hrvatskog nogometnog kluba Rijeka u subotu ujutro posjetila je Ovčaru i odala počast svim žrtvama Domovinskog rata koji su izgubili život u noći s 20. na 21. studeni 1991. godine.
Stručni stožer riječkog prvoligaša posjetio je mjesto tragičnog događaja, a vijenac je položio Vjeko Miletić, pomoćni trener HNK Rijeka i dragovoljac Domovinskog rata. Riječku delegaciju u Vukovaru ugostio je Ivan Lukić - Zolja, umirovljeni pukovnik HV-a i jedan od heroja obrane Vukovara.
Za HNK Rijeka posjet Vukovaru već je postala svojevrsna tradicija, riječka delegacija uoči gostovanja u Slavoniji obiđe mjesta stradanja i oda počast žrtvama Domovinskog rata.
Delegacija HNK Rijeka odala počast žrtvama Ovčare Image-f3b687d84870563c1707377138876da1c5b85c822b709ac1ba821fd5d3bbb8a9-V-e1448111866812[/size]

jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Delegacija HNK Rijeka odala počast žrtvama Ovčare Empty Re: Delegacija HNK Rijeka odala počast žrtvama Ovčare

Post by jastreb Sat 21 Nov - 13:36

Gdje su sad Zvone i Vujo sa Dinare?
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Delegacija HNK Rijeka odala počast žrtvama Ovčare Empty Re: Delegacija HNK Rijeka odala počast žrtvama Ovčare

Post by stenjalica Sat 21 Nov - 13:40

U Vukovaru 36% Srba u Rijeci 15%...zanimljivo?
stenjalica
stenjalica

Male
Posts : 791
2015-10-18


Back to top Go down

Delegacija HNK Rijeka odala počast žrtvama Ovčare Empty Re: Delegacija HNK Rijeka odala počast žrtvama Ovčare

Post by vuksadinare Sat 21 Nov - 13:43

Ja mislio ovi iz rijeckog kazalista po naslovu...mislim si nisu valjda usmrkali se
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Delegacija HNK Rijeka odala počast žrtvama Ovčare Empty Re: Delegacija HNK Rijeka odala počast žrtvama Ovčare

Post by jastreb Sat 21 Nov - 13:47

stenjalica wrote:U Vukovaru 36% Srba u Rijeci 15%...zanimljivo?
Mislim da je u Rijeci etničkih Srba puno više,ali da se deklariraju kao Hrvati.

Dosta ti je u N.listu pogledat osmrtnice.

Javljamo tužnu vijest da nas je u toj i toj godini napustio naš dragi suprug,otac i djed i pradjed npr. Milisav Počuča.

Za njim tuguju supruga Soka,sin Zoran ,kćerka Mirjana, unuci i praunuci Marry,Noah, Ernesto, Raul,Ronaldo,Diego i Astrid.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Delegacija HNK Rijeka odala počast žrtvama Ovčare Empty Re: Delegacija HNK Rijeka odala počast žrtvama Ovčare

Post by n_razbojnik Sat 21 Nov - 14:47

vuksadinare wrote:Ja mislio ovi iz rijeckog kazalista po naslovu...mislim si nisu valjda usmrkali se
je je haha Frljo u čast žrtvama radi na predstavi kako su se samopogubili na Ovčari...
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11431
2014-04-14

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Delegacija HNK Rijeka odala počast žrtvama Ovčare Empty Re: Delegacija HNK Rijeka odala počast žrtvama Ovčare

Post by stenjalica Sat 21 Nov - 16:12

jastreb wrote:
stenjalica wrote:U Vukovaru 36% Srba u Rijeci 15%...zanimljivo?
Mislim da je u Rijeci etničkih Srba puno više,ali da se deklariraju kao Hrvati.

Dosta ti je u N.listu pogledat osmrtnice.

Javljamo tužnu vijest da nas je u toj i toj godini napustio naš dragi suprug,otac i djed i pradjed npr. Milisav Počuča.

Za njim tuguju supruga Soka,sin Zoran ,kćerka Mirjana, unuci i praunuci Marry,Noah, Ernesto, Raul,Ronaldo,Diego i Astrid.
pa popisi su ionako lažni,recimo Srba u RH je bar 8% u Zadru 10% a po popisu 2.3%
tu si u pravu dovoljno je pogledati osmrtnice i prezimena
stenjalica
stenjalica

Male
Posts : 791
2015-10-18


Back to top Go down

Delegacija HNK Rijeka odala počast žrtvama Ovčare Empty Re: Delegacija HNK Rijeka odala počast žrtvama Ovčare

Post by Guest Sat 21 Nov - 16:49

stenjalica wrote:
pa popisi su ionako lažni,recimo Srba u RH je bar 8% u Zadru 10% a po popisu 2.3%
tu si u pravu dovoljno je pogledati osmrtnice i prezimena
ovaj jedan vaš forumaš , mislim da je epikur, cvijeta na račun ovoga?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Delegacija HNK Rijeka odala počast žrtvama Ovčare Empty Re: Delegacija HNK Rijeka odala počast žrtvama Ovčare

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum