ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"Popusi mi kurac!"

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

"Popusi mi kurac!" - Page 2 Empty Re: "Popusi mi kurac!"

Post by debotoijusto 12/2/2020, 18:40

koji vokabular ...@gnjac ovo neki tvoj rod ?

debotoijusto

Posts : 30561
2014-04-12


Back to top Go down

"Popusi mi kurac!" - Page 2 Empty Re: "Popusi mi kurac!"

Post by Guest 12/2/2020, 19:04

debotoijusto wrote:koji vokabular ...@gnjac ovo neki tvoj rod ?

Izvješća s područja Vabriške župe bavi se nevjenčanim parom, psovanjem, čaranjem...
U izvještaju 1639. spominje se jedan par koji zajedno živi, ali nevjenčano. Godine 1645. župnik spominje kako postoje neki psovači, ali olakotna okolnost je što psuju samo kad su pijani.

Godine 1668. vabriški župnik spominje suprugu pok. Micule Marinija koja čaranjem liječi probleme sa želucem, čak se spominje da se ljudi redovito nakon «seansi» osjećaju bolje. No, žena je prestala čarati nakon što joj je to zabranjeno. Svojevrsna «zvijezda» izvještaja iz 1653. je Mattija Mušković, psovač koji nije prestao s psovanjem ni nakon niz opomena župnika. Već 1657. novi župnik spominje Muškovića, ali ne kao jedinog psovača. Izgleda da je ova godina bila posebno «plodna» za psovače. Navodi se da ih ima dosta i da redovito psuju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

"Popusi mi kurac!" - Page 2 Empty Re: "Popusi mi kurac!"

Post by Guest 12/2/2020, 19:33

kaya wrote:Fin čoek neki, Nivio jel...

Pitaj me za imovinsku karticu ... da ti recem.

king
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

"Popusi mi kurac!" - Page 2 Empty Re: "Popusi mi kurac!"

Post by Guest 12/2/2020, 19:35

Noor wrote:a jbt konja..
prošli tjedan sam imala sastanak s njim, tko bi reko da zna biti ovako fin

Pa sta's radila tamo silo necista?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

"Popusi mi kurac!" - Page 2 Empty Re: "Popusi mi kurac!"

Post by Guest 12/2/2020, 19:38

Gnječ wrote:
Eroo wrote:
Gnječ wrote:
Sovak wrote:Gnjec, je l' to tvoj jaran neki?

:)

Načelnik Općine Tar Vabriga.  u tom dijelu Istre žive potpuno mentalno sjebani ljudi. i ne nismo u dobrim odnosima imam vrlo loša iskustva s njima.

Nije moguće, ja sam iznenagjen... :D

tražeći mene zbog nekog komentara koji im se nije svidio uletili su u hotel naoružani lovačkim puškama i probudili i izbacili skoro sve turiste iz hotela ali mene nisu uspjeli locirati. a tebe bi kad bi doznali da si hercegovac streljali na licu mjesta.

Aaahahaha .... pa u picku materinu  Gnjeco  upucali bi te k'o tetrijeba.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

"Popusi mi kurac!" - Page 2 Empty Re: "Popusi mi kurac!"

Post by Guest 12/2/2020, 19:40

Gnječ wrote:
Eroo wrote:
Gnječ wrote:
Eroo wrote:
Gnječ wrote:

tražeći mene zbog nekog komentara koji im se nije svidio uletili su u hotel naoružani lovačkim puškama i probudili i izbacili skoro sve turiste iz hotela ali mene nisu uspjeli locirati. a tebe bi kad bi doznali da si hercegovac streljali na licu mjesta.
Neka njih, živi i zdravi bili, eto ih ko pravi Hercegovci. Sad sam već manje zabrinut za vas... :)

pa jesi neki dan tvrdio da su hercegovci fini, civilizirani, kulturni, ljubazni , pošteni, visokoobrazovani i sve tako to?
Ja to i dalje tvrdim. Nezgodni su samo kad je to opravdano. Nisu te tek oni tako tražili s dvocjevkama... :)

iskalili su svoj gnjev na recepcioneru zato jer je bosanac, hercegovac. razjebali su ga brutalno pretukli ga brutalno.  neće njima bosanci i hercegovci radit po hotelima. milicije nigdje. pričamo o kraju 80-tih. znači još je sfrj.

samo ti misli da bi te oni primili objeručke. je, primili bi te objeručke i bacili u fojbu.

A nu  ... reces trdi su Istrijani.

:cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

"Popusi mi kurac!" - Page 2 Empty Re: "Popusi mi kurac!"

Post by Noor 12/2/2020, 19:48

Sovak wrote:
Noor wrote:a jbt konja..
prošli tjedan sam imala sastanak s njim, tko bi reko da zna biti ovako fin

Pa sta's radila tamo silo necista?
Brinem da nam more bude čisto :)

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

"Popusi mi kurac!" - Page 2 Empty Re: "Popusi mi kurac!"

Post by T. 12/2/2020, 20:45

Sve se okrenulo naopako...
Muški zatraži od ženske da mu popuši, neviđeni skandal, divljaštvo i napad na tjelesni integritet...
Muški popuši muškome, napredno i poželjno, još im daju nečije dijete da ga 'odgajaju'...

_________________
"Popusi mi kurac!" - Page 2 Unname11
T.
T.

Posts : 17078
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

"Popusi mi kurac!" - Page 2 Empty Re: "Popusi mi kurac!"

Post by AssadNaPodmornici 12/2/2020, 20:52

IDS = Istarski HDZ

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20866
2018-06-14


Back to top Go down

"Popusi mi kurac!" - Page 2 Empty Re: "Popusi mi kurac!"

Post by darth_vader 12/2/2020, 21:03

Eroo wrote:
Gnječ wrote:
Eroo wrote:
Gnječ wrote:
Eroo wrote:
Nije moguće, ja sam iznenagjen... :D

tražeći mene zbog nekog komentara koji im se nije svidio uletili su u hotel naoružani lovačkim puškama i probudili i izbacili skoro sve turiste iz hotela ali mene nisu uspjeli locirati. a tebe bi kad bi doznali da si hercegovac streljali na licu mjesta.
Neka njih, živi i zdravi bili, eto ih ko pravi Hercegovci. Sad sam već manje zabrinut za vas... :)

pa jesi neki dan tvrdio da su hercegovci fini, civilizirani, kulturni, ljubazni , pošteni, visokoobrazovani i sve tako to?
Ja to i dalje tvrdim. Nezgodni su samo kad je to opravdano. Nisu te tek oni tako tražili s dvocjevkama... :)

Degenerici i jedni i drugi očigledno...zatrt sjeme takvima jednom za svagda...  :)
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

"Popusi mi kurac!" - Page 2 Empty Re: "Popusi mi kurac!"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum