ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ravnateljima škola plaćamo put u New York. Idu na krstarenje i misu

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Ravnateljima škola plaćamo put u New York. Idu na krstarenje i misu - Page 2 Empty Re: Ravnateljima škola plaćamo put u New York. Idu na krstarenje i misu

Post by RayMabus 12/2/2020, 00:21

aben wrote:
RayMabus wrote:
aben wrote:
RayMabus wrote:
epikur37 wrote:Mabuse, pusti hurac iz ruku i primi se reprodukcije.
Neman love a nemam volje radit radi djece. Plaćajte ako želite više djece.


govori ti pizdarije, ne slušoj ga. un sve ča zno, prečito je u novinami
Nabavija san ja mačku tj mačka. Malo ga pogladin , dan mu jist i gotovo. Rješen problem.

nemoj jebati, ali nojdi si poso. to ti govori prakseolog, a ka ti prakseolog nešto govori, bolje ti je slušati
Kakvi posal. Šepan , slomija san petu i ligamenti su mi popucali. Sad ću prodat auto i nastavit spavat doma. Ima ja svojih nekretnina , ne triba meni posal u drugoga. Za sebe ja iman , to mi je posal.

RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Ravnateljima škola plaćamo put u New York. Idu na krstarenje i misu - Page 2 Empty Re: Ravnateljima škola plaćamo put u New York. Idu na krstarenje i misu

Post by epikur37 12/2/2020, 00:23

RayMabus wrote:
aben wrote:
RayMabus wrote:
aben wrote:
RayMabus wrote:
Neman love a nemam volje radit radi djece. Plaćajte ako želite više djece.


govori ti pizdarije, ne slušoj ga. un sve ča zno, prečito je u novinami
Nabavija san ja mačku tj mačka. Malo ga pogladin , dan mu jist i gotovo. Rješen problem.

nemoj jebati, ali nojdi si poso. to ti govori prakseolog, a ka ti prakseolog nešto govori, bolje ti je slušati
Kakvi posal. Šepan , slomija san petu i ligamenti su mi popucali. Sad ću prodat auto i nastavit spavat doma. Ima ja svojih nekretnina , ne triba meni posal u drugoga. Za sebe ja iman , to mi je posal.


Tebi treba žena, prije svega da te u pamet dozove.

Ali bojim se da si već zakasnio.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Ravnateljima škola plaćamo put u New York. Idu na krstarenje i misu - Page 2 Empty Re: Ravnateljima škola plaćamo put u New York. Idu na krstarenje i misu

Post by aben 12/2/2020, 00:23

RayMabus wrote:
aben wrote:
RayMabus wrote:
aben wrote:
RayMabus wrote:
Neman love a nemam volje radit radi djece. Plaćajte ako želite više djece.


govori ti pizdarije, ne slušoj ga. un sve ča zno, prečito je u novinami
Nabavija san ja mačku tj mačka. Malo ga pogladin , dan mu jist i gotovo. Rješen problem.

nemoj jebati, ali nojdi si poso. to ti govori prakseolog, a ka ti prakseolog nešto govori, bolje ti je slušati
Kakvi posal. Šepan , slomija san petu i ligamenti su mi popucali. Sad ću prodat auto i nastavit spavat doma. Ima ja svojih nekretnina , ne triba meni posal u drugoga. Za sebe ja iman , to mi je posal.

nis reko da greš zarađivati, znun da si biće svitla i da ti ne tribo materijalno. ali, još si uvika carbon based biće, tribo ti sunce, kisik, druga bića kima moreš reći da su glupi jer su oženjeni...

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Ravnateljima škola plaćamo put u New York. Idu na krstarenje i misu - Page 2 Empty Re: Ravnateljima škola plaćamo put u New York. Idu na krstarenje i misu

Post by Maggie19 12/2/2020, 00:24

epikur37 wrote:
aben wrote:
epikur37 wrote:
aben wrote:
epikur37 wrote:
aben wrote:krpeljko:)

Čak je neki dan rekla da bi moglo, nego mi tlaka što moram onda nakon toga raditi prezentaciju na učiteljskom vijeću i sve dokumentirati,

žRadije ću sam sebi platiti akos tignem.

ne moraš. "odrodiš" kruz, pa unda ka se vrotiš zakažeš jednon, pa otkažeš, pa još jednon ali u subotu, pa niko ne će...i unda se sve zaburavi.

Gnjavaža, povest ću sa sobom prpošnu kolegicu koja voli prezentacije, pa nek ona preuzme taj dio a ja ću sve ostalo :D
sereš si u pijat, al ok, svak imo pravo uništiti svoj život

Krivo si shvatio, prpošna nije imalo lascivnu konotaciju već profesionalnu. Radi se o osobi koja se stvarno trudi na poslu i koju poštujem...ali bi preuzela taj dio.

Ja ću ostalu organizaciju.
Lako je dok se igras samo rijecima.
;-P

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Ravnateljima škola plaćamo put u New York. Idu na krstarenje i misu - Page 2 Empty Re: Ravnateljima škola plaćamo put u New York. Idu na krstarenje i misu

Post by RayMabus 12/2/2020, 00:29

epikur37 wrote:
RayMabus wrote:
aben wrote:
RayMabus wrote:
aben wrote:


govori ti pizdarije, ne slušoj ga. un sve ča zno, prečito je u novinami
Nabavija san ja mačku tj mačka. Malo ga pogladin , dan mu jist i gotovo. Rješen problem.

nemoj jebati, ali nojdi si poso. to ti govori prakseolog, a ka ti prakseolog nešto govori, bolje ti je slušati
Kakvi posal. Šepan , slomija san petu i ligamenti su mi popucali. Sad ću prodat auto i nastavit spavat doma. Ima ja svojih nekretnina , ne triba meni posal u drugoga. Za sebe ja iman , to mi je posal.


Tebi treba žena, prije svega da te u pamet dozove.

Ali bojim se  da si već zakasnio.
A nije kasno , mogu ja i s pedeset godina i više pravit tu dicu. To kad se dignu ove porodiljne naknade i to da ne moran za njih radit. Past će to ta pet do deset godina ispod trideset tisuća godišnje. Pa ove je godine palo sa 37 tisuća na 36 tisuća , imamo 900 dice manje. To ću ja za ddeset godina ako bbuden živ i moga radit dicu. Lako je meni uvatit žensku. Kakvi sve likova ima ja san premija + hrpa nekretnina. Meni je bitno da ja dođen u neke godine di me više nije brige i da država plaća pravljenje dice a ne da ja moran radit za njih. Kad se tto poklopi onda će nešto i bit.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Ravnateljima škola plaćamo put u New York. Idu na krstarenje i misu - Page 2 Empty Re: Ravnateljima škola plaćamo put u New York. Idu na krstarenje i misu

Post by Maggie19 12/2/2020, 00:31

Vec si star za imat djecu, a ne za deset godina.
Ne treba ti bolji alibi

;-)

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Ravnateljima škola plaćamo put u New York. Idu na krstarenje i misu - Page 2 Empty Re: Ravnateljima škola plaćamo put u New York. Idu na krstarenje i misu

Post by RayMabus 12/2/2020, 00:35

Maggie19 wrote:Vec si star za imat djecu, a ne za deset godina.
Ne treba ti bolji alibi

;-)
Kad se pogledan u ogledalo a ne dođe mi da sam sebe povalin onda san star. 

Mogu ti poslat sliku sebe u đemperu pa procjeni. Kaki đemper s koleton. Još san ja sexi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Ravnateljima škola plaćamo put u New York. Idu na krstarenje i misu - Page 2 Empty Re: Ravnateljima škola plaćamo put u New York. Idu na krstarenje i misu

Post by RayMabus 12/2/2020, 00:38

Šiša san se danas. Odma druga osoba. Još kad se obrijen. Ne možeš me pripoznat. Taka genetika kod mene. Meni stari ima 77 godina pa je ko Klint Eastwood. Taki geni u nas. Uvik mladoliki.

Lako je meni žensku uvatit. Ne zamaran se ja s tin.

Kad san ima 20 godina mene su ti cure nazivale bejbe face.


Last edited by RayMabus on 12/2/2020, 00:40; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Ravnateljima škola plaćamo put u New York. Idu na krstarenje i misu - Page 2 Empty Re: Ravnateljima škola plaćamo put u New York. Idu na krstarenje i misu

Post by immortal 12/2/2020, 00:39

aben wrote:
epikur37 wrote:
aben wrote:
epikur37 wrote:
aben wrote:krpeljko:)

Čak je neki dan rekla da bi moglo, nego mi tlaka što moram onda nakon toga raditi prezentaciju na učiteljskom vijeću i sve dokumentirati,

žRadije ću sam sebi platiti akos tignem.

ne moraš. "odrodiš" kruz, pa unda ka se vrotiš zakažeš jednon, pa otkažeš, pa još jednon ali u subotu, pa niko ne će...i unda se sve zaburavi.

Gnjavaža, povest ću sa sobom prpošnu kolegicu koja voli prezentacije, pa nek ona preuzme taj dio a ja ću sve ostalo :D
sereš si u pijat, al ok, svak imo pravo uništiti svoj život
ja znam šta je pijat
immortal
immortal

Female
Posts : 23123
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Ravnateljima škola plaćamo put u New York. Idu na krstarenje i misu - Page 2 Empty Re: Ravnateljima škola plaćamo put u New York. Idu na krstarenje i misu

Post by immortal 12/2/2020, 00:41

RayMabus wrote:Šiša san se danas. Odma druga osoba. Još kad se obrijen. Ne možeš me pripoznat. Taka genetika kod mene. Meni stari ima 77 godina pa je ko Klint Eastwood. Taki geni u nas. Uvik mladoliki.

Lako je meni žensku uvatit. Ne zamaran se ja s tin.

Kad san ima 20 godina mene su ti cure nazivale bejbe face.
šta napraviš kad je uvvatiš
Pustiš ? radi emancipacije ??
immortal
immortal

Female
Posts : 23123
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Ravnateljima škola plaćamo put u New York. Idu na krstarenje i misu - Page 2 Empty Re: Ravnateljima škola plaćamo put u New York. Idu na krstarenje i misu

Post by Maggie19 12/2/2020, 00:45

RayMabus wrote:
Maggie19 wrote:Vec si star za imat djecu, a ne za deset godina.
Ne treba ti bolji alibi

;-)
Kad se pogledan u ogledalo a ne dođe mi da sam sebe povalin onda san star. 

Mogu ti poslat sliku sebe u đemperu pa procjeni. Kaki đemper s koleton. Još san ja sexi.
Nisam mislila na tvoj izgled, u to ne ulazim.
Samo da je i muskarac vec u ozbiljnim godinama nakon cetrdesete i da je odgoj djeteta naporan u danasnjim uvjetima.

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Ravnateljima škola plaćamo put u New York. Idu na krstarenje i misu - Page 2 Empty Re: Ravnateljima škola plaćamo put u New York. Idu na krstarenje i misu

Post by RayMabus 12/2/2020, 00:56

mortal wrote:
RayMabus wrote:Šiša san se danas. Odma druga osoba. Još kad se obrijen. Ne možeš me pripoznat. Taka genetika kod mene. Meni stari ima 77 godina pa je ko Klint Eastwood. Taki geni u nas. Uvik mladoliki.

Lako je meni žensku uvatit. Ne zamaran se ja s tin.

Kad san ima 20 godina mene su ti cure nazivale bejbe face.
šta napraviš kad je uvvatiš
Pustiš ? radi emancipacije ??
Ne vatan ih. Ne volin da mi netko smeta. Neman živaca za ničije filmove i šta neka oće i neće.

Žene su odavno out u mom životu. Ulaz zabranjen.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Ravnateljima škola plaćamo put u New York. Idu na krstarenje i misu - Page 2 Empty Re: Ravnateljima škola plaćamo put u New York. Idu na krstarenje i misu

Post by RayMabus 12/2/2020, 00:57

Maggie19 wrote:
RayMabus wrote:
Maggie19 wrote:Vec si star za imat djecu, a ne za deset godina.
Ne treba ti bolji alibi

;-)
Kad se pogledan u ogledalo a ne dođe mi da sam sebe povalin onda san star. 

Mogu ti poslat sliku sebe u đemperu pa procjeni. Kaki đemper s koleton. Još san ja sexi.
Nisam mislila na tvoj izgled, u to ne ulazim.
Samo da je i muskarac vec u ozbiljnim godinama nakon cetrdesete i da je odgoj djeteta naporan u danasnjim uvjetima.
Pa neću ga ja odgajat Isusa ti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Ravnateljima škola plaćamo put u New York. Idu na krstarenje i misu - Page 2 Empty Re: Ravnateljima škola plaćamo put u New York. Idu na krstarenje i misu

Post by RayMabus 12/2/2020, 01:02

Ženama je od tamo 16 godine pa do 40 taj biološki termin i to one rode i odgajaju. Šta ja iman s tim ? Ja ću ga odgajat ? Svašta.

Ima žene pa neka ih odgajaju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Ravnateljima škola plaćamo put u New York. Idu na krstarenje i misu - Page 2 Empty Re: Ravnateljima škola plaćamo put u New York. Idu na krstarenje i misu

Post by RayMabus 12/2/2020, 01:15

Ma ta tematika mi nije bitna odavno. Kad nije ono šta san ja zamislija onda bolje ništa jer to onda nije to šta mene zanima i na to se sve svodi. Onda nije ni bitno. To više pod stare dane nađeš neku da ti pravi društvo i onda jedno kućanstvo pa podilite troškove režija da van je lakše i to je to. Ne triba uopće ta dica jer mi to nije uopće bitno nego da ona radi pa je lakše i njoj i meni jer podilimo troškove i lakše je izgurat misec i to ti je cila priča tu i to je to i to tek za deset godina. Sad živin sa starin i brige me. Posli nađeš ženu samo da ti pravi društvo i da podilite troškove i to je cila priča oko toga. A ta priča s dicom oće neće biti to me odavno ne zanima. To će prije nju zanimat nego mene. Ja to u biti ne želim i nije mi to cilj. Cilj mi je ne radit ništa.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Ravnateljima škola plaćamo put u New York. Idu na krstarenje i misu - Page 2 Empty Re: Ravnateljima škola plaćamo put u New York. Idu na krstarenje i misu

Post by RayMabus 12/2/2020, 01:22

Kad se razočaraš u neke stvari u životu pa onda prekrižiš planove koje si mašta onda ne može tebi netko nuditi surogat opciju kao nadomjestak za to.

To je ono ko da uđeš u slastičarnu jer želiš rozi kolač i sad ova šta poslužuje kaže E jbga nema rozi , može smeđi ?

E ne može smeđi i onda izađeš iz slastičarnice i gotovo.

Šta će mi smeđi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Ravnateljima škola plaćamo put u New York. Idu na krstarenje i misu - Page 2 Empty Re: Ravnateljima škola plaćamo put u New York. Idu na krstarenje i misu

Post by RayMabus 12/2/2020, 01:39

Smeđi kolač san već ija. To je ono žena , djeca al rutinski. Tu san igru već igra. Nije mi ovo prva inkarnacija. Već san ija taj smeđi i ne triba mi to iskustvo radi neke duhovne lekcije l tako šta. Takve igre su već igrane u prošlim inkarnacijama. Već viđeno. Ne triba mi smeđi kolač. Nema duhovnu vrijednost jer je ta igra već bila i lekcija naučena i ta igra nije meni osobno zanimljiva.

Nema rozi onda ništa. I ništa je opcija. Igrat ćemo igru ništa. Odmarat ćemo se. Život je igra. Nigdi ne piše koje i kakve igre da igraš. Zato i postoji slobodna volja. Ti biraš igre. Moja igra je da neću smeđi kolač tj bilo kakvi surogat za rozi. To ti je cila priča. Ne prodaješ dušu Đavlu zato šta nema šta ti oćeš pa ćeš onda šta ti on nudi. A nećemo. Iman ja bolji plan. Zove se Ništa.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Ravnateljima škola plaćamo put u New York. Idu na krstarenje i misu - Page 2 Empty Re: Ravnateljima škola plaćamo put u New York. Idu na krstarenje i misu

Post by RayMabus 12/2/2020, 01:52

I sad kad ja neću smeđi odnosno ono šta mi vi sevirate sad je totalni raspad demografije

https://www.google.com/amp/s/www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/novi-podaci-razotkrivaju-crni-rekord-lani-nikad-manje-rodene-djece-u-hrvatskoj/9930721/amp

Pa neću ništa. Nek se raspada. 

Ako ništa drugo naučit ćete da je muški konstruktor svijeta a žena je tu da odgaja buduće naraštaje.

I sad ćete fino vadit pare ako oćete djecu da imate da ne nestanu evropski narodi jer će ovo pretvoriti onda u Afriku i tako ću vas kreirat kako meni odgovara.

Vi ćete fino plaćat muškima da prave djecu. To je ta konstrukcija. Ako ne budete plaćali neće biti dice. Vrlo jednostavno. 

I to je moja pobjeda nad ženama koje su karijeru zamjenile za odgoj djece.

Imat ćemo društvo u kojem se roditeljstvo plaća. Morat ćete to sad platit.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Ravnateljima škola plaćamo put u New York. Idu na krstarenje i misu - Page 2 Empty Re: Ravnateljima škola plaćamo put u New York. Idu na krstarenje i misu

Post by RayMabus 12/2/2020, 03:09

Ravnateljima škola plaćamo put u New York. Idu na krstarenje i misu - Page 2 Img_2012
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Ravnateljima škola plaćamo put u New York. Idu na krstarenje i misu - Page 2 Empty Re: Ravnateljima škola plaćamo put u New York. Idu na krstarenje i misu

Post by RayMabus 12/2/2020, 03:28

U ovoj mački ima toliko budizma da je to čudo jedno , samo jede i spava , dovoljno ju pogledat odma tu energiju mirnoće prenosi.

I onda to usporediš za nekom ženskom koja samo prenosi nervozu jer su opterećene i iskompleksirane ...to nije niti za usporedbu.

Zato san se ja maka od tih žena , tolika kolilčina aberacije u njima i samo ti prenosi tu nervozu na tebe.

Pa kome to triba u kući ? A vidi mačke. Sve obrnuto od ženskog spola. One nervozne same od sebe , isfristrirane a on spava i jebe ga se za sve živo.

To je ta harmonija koju ne možeš postić sa ženama ovdje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Ravnateljima škola plaćamo put u New York. Idu na krstarenje i misu - Page 2 Empty Re: Ravnateljima škola plaćamo put u New York. Idu na krstarenje i misu

Post by Guest 12/2/2020, 04:56

RayMabus wrote:Ravnateljima škola plaćamo put u New York. Idu na krstarenje i misu - Page 2 Img_2012
Ima sitno tijelo..a veliku glavu..slabo ti to hranish Longi..inace je lijep..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ravnateljima škola plaćamo put u New York. Idu na krstarenje i misu - Page 2 Empty Re: Ravnateljima škola plaćamo put u New York. Idu na krstarenje i misu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum