ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Splitski "turizam"

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Splitski "turizam" - Page 2 Empty Re: Splitski "turizam"

Post by Maggie19 2/8/2020, 22:53

Longi, tema je turizam, a ne zenske.
Za to cemo otvorit posebnu temu.

Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Splitski "turizam" - Page 2 Empty Re: Splitski "turizam"

Post by RayMabus 2/8/2020, 22:55

Maggie19 wrote:Longi, tema je turizam, a ne zenske.
Za to cemo otvorit posebnu temu.
Ne , tema je zašto je centar grada mrtav.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175359
2014-04-11


Back to top Go down

Splitski "turizam" - Page 2 Empty Re: Splitski "turizam"

Post by RayMabus 2/8/2020, 23:04

Grad vam je mrtav jer su vam žene emancipirano smeče. Nema veze šta je zima al doli više nitko normalan ne ide. Ni liti ako baš ne mora.

Ja san u zadnji deset godina možda tri puta bija na Rivi a pola ure mi je do tamo ?

U Split idem samo kad nešto moran obavit a to nije nikad doli u sam centar.

Zašto misliš da je normalno da u glsvnom gradu nema zimi pasa ?

Smeče od žena. Pametni momci su to prepustili debilima pa sad ti imaju problema s njima jer na ogromna stopa razvoda.

To samo teški debili mogu vatat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175359
2014-04-11


Back to top Go down

Splitski "turizam" - Page 2 Empty Re: Splitski "turizam"

Post by RayMabus 2/8/2020, 23:11

Tebi je nonormalno da kad odu turisti da nekih četri miseca vlada mrtvilo u centru grada a to centar županije ?

Jesi sigurna da je to normalno ?

E nije.

Emanicipacija. To zapamti šta san ti reka.

Biže od vas. Idu tražit žene di su normalnije.

I bogatije.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175359
2014-04-11


Back to top Go down

Splitski "turizam" - Page 2 Empty Re: Splitski "turizam"

Post by RayMabus 2/8/2020, 23:16

Muški su ka pčele. Idu tamo di ima meda. Skužili su vas i ne idu tamo. Čim njih nema moš zatvorit barove , restorane ....čekaj lito i Kineze s koronavirusom.

Neće nitko da ti dođe u Split jer je to epicentar emanicipacije i to je to. Nema muških = ne troši se lova.

Zatvori butigu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175359
2014-04-11


Back to top Go down

Splitski "turizam" - Page 2 Empty Re: Splitski "turizam"

Post by RayMabus 2/8/2020, 23:22

I onda odeš u Trogir il tako negdi i poneseš nešto love pa cilu večer fačkaš konobaricu iz Bosne.

Tu bar ima neke igre pa makar je i ne povalija.

Šta će mi vaša gradska emanicipacija. Ne bi se posra na vas a ne van piće platija.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175359
2014-04-11


Back to top Go down

Splitski "turizam" - Page 2 Empty Re: Splitski "turizam"

Post by RayMabus 2/8/2020, 23:26

RayMabus wrote:Bolje ti je oženit Srpkinju nego te iz Splita

https://slobodnadalmacija.hr/dalmacija/svaki-treci-brak-u-dalmaciji-se-raskida-split-je-rekorder-po-broju-rastava-ali-ova-mala-opcina-ipak-je-nadmasila-sve-498685

O kakvom se tu mentalnom sklopu radi kod tih cura govori i broj razvoda , 466 razvoda na 779 brakova


Jel vidiš šta je to. Prokužili su njih momci iz okolice. Nismo mi baš toliko debili.
446 razvoda na 779 brakova.

Ti se čudiš zašto momci iz okolice koji su ipak malo u glavi normalniji neće doli da dolaze a centat županije.

Aj čudi se jjoš.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175359
2014-04-11


Back to top Go down

Splitski "turizam" - Page 2 Empty Re: Splitski "turizam"

Post by RayMabus 2/8/2020, 23:39

57,2 % ti je mogućnost rastave braka ako je ženska iz grada.

Ajde moja dimi. Zato nitko normalan tamo i ne dolazi jer ćeš naletit baš na takve pa idu van grada po okolici di to nije tako.

Nisu muški ludi toliko. Bar ne ovaki ka ja a ti su ipak većina a ovi drugk nek vam plaćaju alimentaciju.

Bogu fala , bolje oni nego ja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175359
2014-04-11


Back to top Go down

Splitski "turizam" - Page 2 Empty Re: Splitski "turizam"

Post by RayMabus 2/9/2020, 00:51

I Split nije Krakow. Krakow između ostallga ima pivo kao brend. U centru je Europe. Šta vi nudite zimi ?

Skupi parking !  Splitski "turizam" - Page 2 1f602 

Turizam se u gradu desio slučajno jer je mediteranski grad. Radije onda usporeda s Napolijem pa vidit šta oni rade.

Uglavnom nema od toga ništa. Ja iman stan pesto metara od Rive tj imam dva stana pesto metara od Rive pa ako ja u deset godina nisan tri puta bija na Rivi zašto bi neki turista tu šetao zimi ?

Imate jeftino pivo ? Lake ženske ?

Šta nudite ? Ništa jel tako ? Eto to ti je to. Nudite ništa a živite samo od ona tri miseca zimi. Jaka van ponuda.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175359
2014-04-11


Back to top Go down

Splitski "turizam" - Page 2 Empty Re: Splitski "turizam"

Post by RayMabus 2/9/2020, 01:36

Vidila žaba da se konj potkiva pa bi i ona. Jer Kotarac radi hotele na Žnjanu a Duilovo misle napravit lanac hotela pa dajte malo rasvjete i lampica za Božić da dođe koji turista

Idete mi na neku stvar. Jedva čekam da vam imigranti navale i unište taj vaš usrani turizam.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175359
2014-04-11


Back to top Go down

Splitski "turizam" - Page 2 Empty Re: Splitski "turizam"

Post by RayMabus 2/9/2020, 01:43

Napravite normalne prometnice pička vam materina splitska. Ako vi ne morate ić iz grada to ne znači da ne mora ostatak županije.

Jebe se vas šta zbog turista liti ljudi moraju po dvi ure stat u koloni. Bitno da ste vi iznajmili apartmane a ostalo tko jebe.

Da van pička materina. Smeče jedno pokvareno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175359
2014-04-11


Back to top Go down

Splitski "turizam" - Page 2 Empty Re: Splitski "turizam"

Post by RayMabus 2/9/2020, 01:47

Stoko jedna bezobrazna. Samo vas apartmani zanimaju a to šta drugi ljudi moraju radit i ostalo to vas ništa ne zanima


https://www.dalmacijadanas.hr/ogromne-guzve-na-ulazu-u-split-ovo-se-ne-pamti-godinama

Da van jeben mater miljardu puta bezobraznu , pohlepnu , pokvarenu i korumpiranu.

Seren se i na vas i na vašu Rivu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175359
2014-04-11


Back to top Go down

Splitski "turizam" - Page 2 Empty Re: Splitski "turizam"

Post by RayMabus 2/9/2020, 01:54

Smeče običnl. Korupcija i ne briga za sve ostale koji tu žive.

https://www.google.com/amp/s/express.24sata.hr/amp/ekonomix/gradovi-koje-je-turizam-ubio-dubrovnik-na-vrhu-liste-22037
RayMabus
RayMabus

Posts : 175359
2014-04-11


Back to top Go down

Splitski "turizam" - Page 2 Empty Re: Splitski "turizam"

Post by Guest 2/9/2020, 03:46

Longi legenda.. cheers cheers cheers..inatje je sadrzaj ono sto cini turizam..ne samo more i plaža..
Dobio sam ideju,ali to provedem u Norveskoj..
Svi misle da zimi turizam na obali mora mirovati..vrlo pogresno..akomi uspije,swtavit cusi takvu lovu u dzep,da mogu odmah pisati pemziju.. :rasta :rasta :rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Splitski "turizam" - Page 2 Empty Re: Splitski "turizam"

Post by RayMabus 2/9/2020, 09:48

Legendovich wrote:Longi legenda.. cheers cheers cheers..inatje je sadrzaj ono sto cini turizam..ne samo more i plaža..
Dobio sam ideju,ali to provedem u Norveskoj..
Svi misle da zimi turizam na obali mora mirovati..vrlo pogresno..akomi uspije,swtavit cusi takvu lovu u dzep,da mogu odmah pisati pemziju.. :rasta :rasta :rasta
To ti je u kurcu sve odkako je taj turizam doša. Ja san jebava doli dok san bija mlađi i onda odjednom samo tuke počele nicat. To ta emanicipacija , fakulteti , vidi kako drugi imaju a ona nema pa onda oće svoj stan a nije se ni izlegla. Ono Bože sačuvaj. Vidiš da se to rastavljaju samo tako. 57% im je stopa razvoda. Centar grada se ispraznio od ljudi. Ima ovo starčadi ka moja baba a posli će se ti stanovi iznajmljivat liti i to ti je uža gradska jezgra Splita. Jedno veliko ništavilo.

Ja imam dva stana tamo jedno kilometar zračne linije od Riva , doslovno pet minuti šetanja , ja u deset godina otkako san otkrija emanicipaciju nisan tri puta bija na splitskoj Rivi.

To ti je podatak koji ti sve govori.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175359
2014-04-11


Back to top Go down

Splitski "turizam" - Page 2 Empty Re: Splitski "turizam"

Post by Guest 2/9/2020, 10:26

Pa Longi,sami moškije su krivi,jer su cure obasipali poklonima,častili,davali im novac,kupovali stanove,samo da bi se dočepali Pičke njihove..
trebalo je pilu naopacke,na ignore,pa se vi cure potrudite daimate moškije..bed je sto smo mi moškije kurwe,pa nas svaka,dobroizgledna glupaca moze imati.. No No No
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Splitski "turizam" - Page 2 Empty Re: Splitski "turizam"

Post by RayMabus 2/9/2020, 11:12

Legendovich wrote:Pa Longi,sami moškije su krivi,jer su cure obasipali poklonima,častili,davali im novac,kupovali stanove,samo da bi se dočepali Pičke njihove..
trebalo je pilu naopacke,na ignore,pa se vi cure potrudite daimate moškije..bed je sto smo mi moškije kurwe,pa nas svaka,dobroizgledna glupaca moze imati.. No No No
Mene ne može. Imam ugrađen čip za odjebavanje njihovih draži. Biseksualan sam. Samo okrenem ploču u glavi.

To one mogu samo hetero osobama radit , ne i hetero koji imaju sposobnost bit biseks.

Samo okrenem ploču u glavi i idući deset dana volim muške.

Jednostavno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175359
2014-04-11


Back to top Go down

Splitski "turizam" - Page 2 Empty Re: Splitski "turizam"

Post by Guest 2/9/2020, 11:28

RayMabus wrote:
Legendovich wrote:Pa Longi,sami moškije su krivi,jer su cure obasipali poklonima,častili,davali im novac,kupovali stanove,samo da bi se dočepali Pičke njihove..
trebalo je pilu naopacke,na ignore,pa se vi cure potrudite daimate moškije..bed je sto smo mi moškije kurwe,pa nas svaka,dobroizgledna glupaca moze imati.. No No No
Mene ne može. Imam ugrađen čip za odjebavanje njihovih draži. Biseksualan sam. Samo okrenem ploču u glavi.

To one mogu samo hetero osobama radit , ne i hetero koji imaju sposobnost bit biseks.

Samo okrenem ploču u glavi i idući deset dana volim muške.

Jednostavno.
O sunac t iyebem...Da te nema,trebalo bi te stvoriti.. king king king
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Splitski "turizam" - Page 2 Empty Re: Splitski "turizam"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum