ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Umro je jedan od najvecih ikada... Kirk Douglas

Page 5 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Umro je jedan od najvecih ikada... Kirk Douglas - Page 5 Empty Re: Umro je jedan od najvecih ikada... Kirk Douglas

Post by Guest 8/2/2020, 13:52

Jack Torrance wrote:
Noor wrote:
Jack Torrance wrote:
Noor wrote:Ihaaa, vidi ti naše nogometaše kako znaju što valja :x

Gina Lollobrigida
Claudia Cardinale
Jane Mansfield
Kim Novak
Vivien Leigh
Sophia Loren
Sophia vs Jane
34C vs 36D
Bože dragi koliko veličine u samo jednoj fotografiji B-)

Umro je jedan od najvecih ikada... Kirk Douglas - Page 5 Sophia-loren-and-jayne-mansfield

evo i iz drugog kuta, pa ti reci koje je bolje :)

Umro je jedan od najvecih ikada... Kirk Douglas - Page 5 71TKgVTMycL._AC_SX425_

Umro je jedan od najvecih ikada... Kirk Douglas - Page 5 Jayne-mansfield-sophia-loren-underwood-archives

Umro je jedan od najvecih ikada... Kirk Douglas - Page 5 86fecf29e5965c5d6cb3791f39be72ca
I am sucker for blondes... 😊
Šteta šta se zbog uloga glupastih cura koje je glumila nikad nije rješila imidža praznoglave plavuše jer je u stvarnosti bila iznimno inteligentna. Negdi san pročita da joj je IQ bija ako se dobro sićan priko 150
Bar joj možeš kćer gledat u Law & Orderu...
Ima materine crte lica...
I šteta sta je Jane poginila u prometnoj...
;)

Guest
Guest


Back to top Go down

Umro je jedan od najvecih ikada... Kirk Douglas - Page 5 Empty Re: Umro je jedan od najvecih ikada... Kirk Douglas

Post by Guest 8/2/2020, 13:53

Jack Torrance wrote:
fridrih_niche wrote:Ne zaboravite ni Anitu Ekberg...
:D

Meni je Audrey sve...
Ava i Sofia odma iza nje...
A od mladje generacije samo Monica...
<3
Bome za Anitu dodatni bodovi za tebe 👍
Meni ni na kraj pameti sitit se nje. Općenito, slabo se nešto sićan tih klasičnih lipotica s filmskog platna s ove strane bare. Ovako na prvu mi pada na pamet Domino iz Operacije Grom, meni možda i najlipša Bondova djevojka, nedavno preminula Claudine Auger

Umro je jedan od najvecih ikada... Kirk Douglas - Page 5 1KAAUhgfVxdI5g2t0YFCG9ITrvi
Malo mi je noćnih polucija uzrokovala...
Ka i teta iz Amarcorda...
:^O
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Umro je jedan od najvecih ikada... Kirk Douglas - Page 5 Empty Re: Umro je jedan od najvecih ikada... Kirk Douglas

Post by Guest 8/2/2020, 13:53

EstebanEnrique wrote:
Brat Brale wrote:Westerni su sranje...

ti si idiot.
JAhahahahahahaahhahaha...
:rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Umro je jedan od najvecih ikada... Kirk Douglas - Page 5 Empty Re: Umro je jedan od najvecih ikada... Kirk Douglas

Post by Guest 8/2/2020, 13:54

Atlana wrote:Plasticne starletice danasnjice... Nisu ni do koljena...
Bravo, mala...
:cru
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Umro je jedan od najvecih ikada... Kirk Douglas - Page 5 Empty Re: Umro je jedan od najvecih ikada... Kirk Douglas

Post by Guest 8/2/2020, 13:55

Daniela Bianchi.. 007 -from russia with love
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Umro je jedan od najvecih ikada... Kirk Douglas - Page 5 Empty Re: Umro je jedan od najvecih ikada... Kirk Douglas

Post by EstebanEnrique 8/2/2020, 13:56

Kako je jedan mangup osramotio Sarajevo kada je Kirk Douglas došao u grad...

Umro je jedan od najvecih ikada... Kirk Douglas - Page 5 994c3d2d-3b8c-4153-bb13-2d4668a2d1fa

KIRK Douglas je volio Tita i Jugoslaviju, a 1984. godine došao je u Sarajevo na Zimske olimpijske igre. U Sarajevu je Kirk Douglas pojeo najskuplje ćevape na svijetu, a Sarajlije i dan danas prepričavaju kako ih je vlasnik restorana zauvijek osramotio pred slavnim glumcem.
Budući da je grad bio pun turista, vlasnik restorana podigao je cijenu ćevapa deset puta. O tome je govorio Goran Bregović jednom prilikom, u RTS-ovoj emisiji Robna Kuća.
"Onda se neki sarajevski mangup sjeti da zajebe Kirka Douglasa", prisjetio se Bregović.
"Douglas je ušao u restoran Dallas, sa svojim prijateljima. Naplatili su mu u to vrijeme nevjerojatnih 100 dolara za ćevape", rekao je u istoj emisiji Raka Marić, menadžer benda Bijelo Dugme.

"Oni jadni misle da su to ovce, pa se sjetio u nekom lijevom restoranu da mu naplati 10 puta više", dodao je Bregović.
"To ti je skandal bio. Kako je mogao da skrnavi gostoprimstvo Sarajlija", kazao je Marić.
Goran Bregović tvrdi da su taj restoran odmah nakon toga zatvorili, a da su vlasnika restorana Sarajlije htjele linčovati. U sljedećih pet godina, kaže Bregović, u taj restoran nitko nije htio ući.


https://www.index.hr/magazin/clanak/kako-je-jedan-mangup-osramotio-sarajevo-kada-je-kirk-douglas-dosao-u-grad/2154449.aspx


Last edited by EstebanEnrique on 8/2/2020, 13:58; edited 1 time in total

_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

Umro je jedan od najvecih ikada... Kirk Douglas - Page 5 Empty Re: Umro je jedan od najvecih ikada... Kirk Douglas

Post by Guest 8/2/2020, 13:56

A Samantha, Sabrina i Sandra?
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Umro je jedan od najvecih ikada... Kirk Douglas - Page 5 Empty Re: Umro je jedan od najvecih ikada... Kirk Douglas

Post by End 8/2/2020, 14:02

EstebanEnrique wrote:
Brat Brale wrote:Westerni su sranje...

ti si idiot.
End
End

Posts : 21157
2015-08-25


Back to top Go down

Umro je jedan od najvecih ikada... Kirk Douglas - Page 5 Empty Re: Umro je jedan od najvecih ikada... Kirk Douglas

Post by Jack Torrance 8/2/2020, 15:45

Atlana wrote:
Jack Torrance wrote:
fridrih_niche wrote:Ne zaboravite ni Anitu Ekberg...
:D

Meni je Audrey sve...
Ava i Sofia odma iza nje...
A od mladje generacije samo Monica...
<3
Bome za Anitu dodatni bodovi za tebe 👍
Meni ni na kraj pameti sitit se nje. Općenito, slabo se nešto sićan tih klasičnih lipotica s filmskog platna s ove strane bare. Ovako na prvu mi pada na pamet Domino iz Operacije Grom, meni možda i najlipša Bondova djevojka, nedavno preminula Claudine Auger

Umro je jedan od najvecih ikada... Kirk Douglas - Page 5 1KAAUhgfVxdI5g2t0YFCG9ITrvi
Kako je ta claudine bila prekrasna toga nema nigdje...
Eto baš to, prekrasna.
Ona i njena sunarodnjakinja iz For your eyes only, još jedna prirodna lipotica mediteranskog tipa, također s dugom zanosnom kosom, snažnim zavodničkim adutom svake žene <3

Carole Bouquet

Umro je jedan od najvecih ikada... Kirk Douglas - Page 5 MV5BMTM1MjAzODUyNl5BMl5BanBnXkFtZTcwNzAxNzczNA@@._V1_SY1000_CR0,0,792,1000_AL_

_________________
Wendy, darling, light of my life. I'm not gonna hurt you. You didn't let me finish my sentence. I said I'm not gonna hurt you. I'm just gonna bash your brains in. I'm gonna bash them right the fuck in.
Jack Torrance
Jack Torrance

Posts : 1000
2017-04-24


Back to top Go down

Umro je jedan od najvecih ikada... Kirk Douglas - Page 5 Empty Re: Umro je jedan od najvecih ikada... Kirk Douglas

Post by FRANK 8/2/2020, 15:50

End wrote:
EstebanEnrique wrote:
Brat Brale wrote:Westerni su sranje...

ti si idiot.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Umro je jedan od najvecih ikada... Kirk Douglas - Page 5 Empty Re: Umro je jedan od najvecih ikada... Kirk Douglas

Post by Jack Torrance 8/2/2020, 15:50

fridrih_niche wrote:
Jack Torrance wrote:
fridrih_niche wrote:Ne zaboravite ni Anitu Ekberg...
:D

Meni je Audrey sve...
Ava i Sofia odma iza nje...
A od mladje generacije samo Monica...
<3
Bome za Anitu dodatni bodovi za tebe 👍
Meni ni na kraj pameti sitit se nje. Općenito, slabo se nešto sićan tih klasičnih lipotica s filmskog platna s ove strane bare. Ovako na prvu mi pada na pamet Domino iz Operacije Grom, meni možda i najlipša Bondova djevojka, nedavno preminula Claudine Auger

Umro je jedan od najvecih ikada... Kirk Douglas - Page 5 1KAAUhgfVxdI5g2t0YFCG9ITrvi
Malo mi je noćnih polucija uzrokovala...
Ka i teta iz Amarcorda...
:^O
Aj kvragu i ti i noćne polucije 😃😃😃
Otima se ovo kontroli, iden ja lipo ća, utakmica je za uru vrimena :)

_________________
Wendy, darling, light of my life. I'm not gonna hurt you. You didn't let me finish my sentence. I said I'm not gonna hurt you. I'm just gonna bash your brains in. I'm gonna bash them right the fuck in.
Jack Torrance
Jack Torrance

Posts : 1000
2017-04-24


Back to top Go down

Umro je jedan od najvecih ikada... Kirk Douglas - Page 5 Empty Re: Umro je jedan od najvecih ikada... Kirk Douglas

Post by Guest 8/2/2020, 16:22

Sve je van kontrole, idealni uvjeti za Hajduka!
:D <3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Umro je jedan od najvecih ikada... Kirk Douglas - Page 5 Empty Re: Umro je jedan od najvecih ikada... Kirk Douglas

Post by Guest 8/2/2020, 16:24

Umro je jedan od najvecih ikada... Kirk Douglas - Page 5 Ca09c810
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Umro je jedan od najvecih ikada... Kirk Douglas - Page 5 Empty Re: Umro je jedan od najvecih ikada... Kirk Douglas

Post by Guest 8/2/2020, 17:36

fridrih_niche wrote:
Jack Torrance wrote:
fridrih_niche wrote:Ne zaboravite ni Anitu Ekberg...
:D

Meni je Audrey sve...
Ava i Sofia odma iza nje...
A od mladje generacije samo Monica...
<3
Bome za Anitu dodatni bodovi za tebe 👍
Meni ni na kraj pameti sitit se nje. Općenito, slabo se nešto sićan tih klasičnih lipotica s filmskog platna s ove strane bare. Ovako na prvu mi pada na pamet Domino iz Operacije Grom, meni možda i najlipša Bondova djevojka, nedavno preminula Claudine Auger

Umro je jedan od najvecih ikada... Kirk Douglas - Page 5 1KAAUhgfVxdI5g2t0YFCG9ITrvi
Malo mi je noćnih polucija uzrokovala...
Ka i teta iz Amarcorda...
:^O
Gahahahahahhajajajajhahahahahah  Umro je jedan od najvecih ikada... Kirk Douglas - Page 5 1f602
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Umro je jedan od najvecih ikada... Kirk Douglas - Page 5 Empty Re: Umro je jedan od najvecih ikada... Kirk Douglas

Post by Guest 8/2/2020, 19:10

Triba bit iskren...
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Umro je jedan od najvecih ikada... Kirk Douglas - Page 5 Empty Re: Umro je jedan od najvecih ikada... Kirk Douglas

Post by Guest 8/2/2020, 19:41

I sad usporedi tako neku lijepu zenu i lidiju bacic, soraju, kristinu mandarinu itd ...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Umro je jedan od najvecih ikada... Kirk Douglas - Page 5 Empty Re: Umro je jedan od najvecih ikada... Kirk Douglas

Post by Guest 8/2/2020, 23:27

Ka da usporediš njoke i pašticadu sa nekim McSranjem...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Umro je jedan od najvecih ikada... Kirk Douglas - Page 5 Empty Re: Umro je jedan od najvecih ikada... Kirk Douglas

Post by Tominjo 9/2/2020, 09:50

Nemojte mi protiv Lidije Bačić.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Umro je jedan od najvecih ikada... Kirk Douglas - Page 5 Empty Re: Umro je jedan od najvecih ikada... Kirk Douglas

Post by Guest 9/2/2020, 10:19

Roland Deschain wrote:Nemojte mi protiv Lidije Bačić.
Lol...
Operirala je samo sise, nos, usta, sve šta je mogla...
Pogledaj slike before i after pa komentiraj...
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Umro je jedan od najvecih ikada... Kirk Douglas - Page 5 Empty Re: Umro je jedan od najvecih ikada... Kirk Douglas

Post by Tominjo 9/2/2020, 10:25

Nema veze. Koja nije. La Lana, Maja Šuput...nastavi niz.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Umro je jedan od najvecih ikada... Kirk Douglas - Page 5 Empty Re: Umro je jedan od najvecih ikada... Kirk Douglas

Post by Guest 9/2/2020, 11:14

Pa to i je poanta...
Ove današnje starlete ne mogu donit času vode starim legendama...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Umro je jedan od najvecih ikada... Kirk Douglas - Page 5 Empty Re: Umro je jedan od najvecih ikada... Kirk Douglas

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum