ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Portugal - dopušteno posvajanje djece gay parovima

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Portugal - dopušteno posvajanje djece gay parovima - Page 2 Empty Re: Portugal - dopušteno posvajanje djece gay parovima

Post by Guest 20/11/2015, 18:20

nije bitno...

Guest
Guest


Back to top Go down

Portugal - dopušteno posvajanje djece gay parovima - Page 2 Empty Re: Portugal - dopušteno posvajanje djece gay parovima

Post by Guest 20/11/2015, 18:21

bogomdani wrote:nije bitno...
Točno...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Portugal - dopušteno posvajanje djece gay parovima - Page 2 Empty Re: Portugal - dopušteno posvajanje djece gay parovima

Post by n_razbojnik 20/11/2015, 18:22

antifašistički Portugal radi novi korak! pokazuje put maloj klerofašističkoj DNRH i njenoj partiji

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Portugal - dopušteno posvajanje djece gay parovima - Page 2 Empty Re: Portugal - dopušteno posvajanje djece gay parovima

Post by Guest 20/11/2015, 18:23

bogomdani wrote:
upoznao sam jednog geju u Zagrebu,nacelno nije negativna osoba,a posto me je sa njim upoznala moja dugogodisnja frendica,tolerirao sam ga na kavicama..nisam niti znao da je Gejo,dok jednom nisamo otisli na kofi nas dvojica..tada mi je rekao da zna da cu ga mrziti,ali mora reci da je Gejo...b ilo mi je smijesno,jer zasto bih ga mrzio..??

Tako i ja, imam frenda još iz osnovne koji je s vremenom "izašao iz ormara". Ostali smo frendovi, povezali se na Fejsu. Problem je što je on postao agresivan prema meni valjda jer misli da ga osuđujem, što li.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Portugal - dopušteno posvajanje djece gay parovima - Page 2 Empty Re: Portugal - dopušteno posvajanje djece gay parovima

Post by kaya 20/11/2015, 18:44

Mi ipak imamo najbolji zakon o posvajanju djece. Ne damo ih nikome i držimo u domu do 18. Istina, ispadnu malo naopako, rezu se , manično depresivni su , odaju se prostituciji ili kriminalu, nisu nikada bili na obiteljskom ručku ali barem nisu kod nekih pedera. I trudimo se Vratiti ih samo pravim roditeljima. Pa i kada ih zaborave u parku i odu u Italiju .
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Portugal - dopušteno posvajanje djece gay parovima - Page 2 Empty Re: Portugal - dopušteno posvajanje djece gay parovima

Post by marcellus 20/11/2015, 18:49

red wolf wrote:Zašto vam je to tako teško prihvatiti kao normalnu činjenicu?

naravno da je, jer to nije normalno...
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Portugal - dopušteno posvajanje djece gay parovima - Page 2 Empty Re: Portugal - dopušteno posvajanje djece gay parovima

Post by Guest 20/11/2015, 18:49

Le Roi Soleil wrote:
bogomdani wrote:
upoznao sam jednog geju u Zagrebu,nacelno nije negativna osoba,a posto me je sa njim upoznala moja dugogodisnja frendica,tolerirao sam ga na kavicama..nisam niti znao da je Gejo,dok jednom nisamo otisli na kofi nas dvojica..tada mi je rekao da zna da cu ga mrziti,ali mora reci da je Gejo...b ilo mi je smijesno,jer zasto bih ga mrzio..??

Tako i ja, imam frenda još iz osnovne koji je s vremenom "izašao iz ormara". Ostali smo frendovi, povezali se na Fejsu. Problem je što je on postao agresivan prema meni valjda jer misli da ga osuđujem, što li.
A vjerovatno..ili osjeca krivnju pa reagira agresijom..kakogod,eno ih Ezeku pa nek on slatkorjeci sa njima... king
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Portugal - dopušteno posvajanje djece gay parovima - Page 2 Empty Re: Portugal - dopušteno posvajanje djece gay parovima

Post by epikur37 20/11/2015, 18:49

truli zapad
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Portugal - dopušteno posvajanje djece gay parovima - Page 2 Empty Re: Portugal - dopušteno posvajanje djece gay parovima

Post by Guest 20/11/2015, 18:50

kaja_333 wrote:
ali barem nisu kod nekih pedera

To će se nadam se promijeniti. Čitam kako ovaj portugalski tekst zakona prati komentar da je znanstveno dokazano da djeca podjednako uživaju kada imaju oca i majku ili 2 oca / 2 majke.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Portugal - dopušteno posvajanje djece gay parovima - Page 2 Empty Re: Portugal - dopušteno posvajanje djece gay parovima

Post by Guest 20/11/2015, 18:57

E sad,to bi trebalo da djeca,koja su vec odrasla svjedoce...ne tu neki "znanstvenici"
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Portugal - dopušteno posvajanje djece gay parovima - Page 2 Empty Re: Portugal - dopušteno posvajanje djece gay parovima

Post by Guest 20/11/2015, 19:00

nevjestin_razbojnik wrote:antifašistički Portugal radi novi korak! pokazuje put maloj klerofašističkoj DNRH i njenoj partiji

Tako nekako, da. Izgleda da su Hrvati osuđeni na status vječne provincije, "slepo crevo Evrope"..

Recimo progresivno je kada gay par kupi od kakve žene donora jajnu stanicu, i onda djete iz takvog postupka jest doduše uskraćeno za majku i njezin glas ali zato to obilno nadoknađuje činjenicom da ima čak dvojicu tata.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Portugal - dopušteno posvajanje djece gay parovima - Page 2 Empty Re: Portugal - dopušteno posvajanje djece gay parovima

Post by Guest 20/11/2015, 19:01

bogomdani wrote:
E sad,to bi trebalo da djeca,koja su vec odrasla svjedoce...ne tu neki "znanstvenici"

Bilo je svakakvih svjedočenja djece u tom smislu, dakako treba razmišljati progresivno, ovo je samo međufaza, idemo naprijed samo naprijed.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Portugal - dopušteno posvajanje djece gay parovima - Page 2 Empty Re: Portugal - dopušteno posvajanje djece gay parovima

Post by n_razbojnik 20/11/2015, 19:02

naravno da su sretnija



Lisabon pozdravlja bratski Sao Paolo

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Portugal - dopušteno posvajanje djece gay parovima - Page 2 Empty Re: Portugal - dopušteno posvajanje djece gay parovima

Post by Guest 20/11/2015, 19:05

nevjestin_razbojnik wrote:


Cool :tu :)

Vidim u naslovu da su se homofobi uzjebali zbog ovog ha ha ha :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Portugal - dopušteno posvajanje djece gay parovima - Page 2 Empty Re: Portugal - dopušteno posvajanje djece gay parovima

Post by Guest 20/11/2015, 19:06

bogomdani wrote:E sad,to bi trebalo da djeca,koja su vec odrasla svjedoce...ne tu neki "znanstvenici"

Sve je suvišno govoriti o kompleksašima i njihovim devijacijama. Znak agresivnog ponašanja nije ništa drugo nego dokaz navedenog.
Zakon je budalaština na n-tu potenciju, ali isto tako legalizirani i otvoreni poziv na progon i mržnju katolika diljem svijeta.

Gay udruge i konzuli zapadnih zemalja kritiziraju biskupa koji štiti brak

Apsurdi sekularizma – ‘Van Gogh, Chagall i Picasso vrijeđaju nekatolike’

Apsurdna tužba: Biskupi ‘diskriminiraju’ jer šire katolički nauk u katoličkim školama

K tome još dođe i korištenje katoličkih svetaca gdje se ide na manipuliranje, mržnju uništavanje drugih civilizacija.

UN koristi Majku Terezu za promicanje homoseksualne kampanje
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Portugal - dopušteno posvajanje djece gay parovima - Page 2 Empty Re: Portugal - dopušteno posvajanje djece gay parovima

Post by n_razbojnik 20/11/2015, 19:07

Le Roi Soleil wrote:
nevjestin_razbojnik wrote:antifašistički Portugal radi novi korak! pokazuje put maloj klerofašističkoj DNRH i njenoj partiji

Tako nekako, da. Izgleda da su Hrvati osuđeni na status vječne provincije, "slepo crevo Evrope"..

Recimo progresivno je kada gay par kupi od kakve žene donora jajnu stanicu, i onda djete iz takvog postupka jest doduše uskraćeno za majku i njezin glas ali zato to obilno nadoknađuje činjenicom da ima čak dvojicu tata.
još ako je barem jedan blaže feminiziran, po potrebi i transgender, pa mislim da je faktor sreće u takve djece off the charts

bilo kako bili, klerofašizam je u DNRH prejak pa čak ni lijevonapredna vlada nema progresivne hrabrosti napraviti ovakav potez, k vragu, mi smo tolika zabit da i mamo i vjeronauk u školama...javnim!...i tek životno partnerstvo, koje je u u sukobui interesa sa ljuckim pravom gay braka...

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Portugal - dopušteno posvajanje djece gay parovima - Page 2 Empty Re: Portugal - dopušteno posvajanje djece gay parovima

Post by Guest 20/11/2015, 19:07

Lijepo je vidjeti kako su fanovi neoliberalnog kapitalizma i konzervativci "na aparatima" zbog pobjede progresivnih snaga u Portugalu. (socijalista, komunista i radikalne ljevice)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Portugal - dopušteno posvajanje djece gay parovima - Page 2 Empty Re: Portugal - dopušteno posvajanje djece gay parovima

Post by n_razbojnik 20/11/2015, 19:09

Također, ne priznajem ovaj novokomponovani komunizam koji ovakve stvari dozvoljava...

drug Stari se okreće u grobu

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Portugal - dopušteno posvajanje djece gay parovima - Page 2 Empty Re: Portugal - dopušteno posvajanje djece gay parovima

Post by Guest 20/11/2015, 19:10

nevjestin_razbojnik wrote:Također, ne priznajem ovaj novokomponovani komunizam koji ovakve stvari dozvoljava...

drug Stari se okreće u grobu
Progresivni komunizam, u ostalom sam Lenjin je bio za homosexualce recimo, dok nije došao Staljin i ukinuo to. I onda je Staljin privremeno odredio smjer kretanja komunizma, ali taj smjer Staljinizam je pao , padom željezne zavjese. Ponovo Lenjin >Staljin
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Portugal - dopušteno posvajanje djece gay parovima - Page 2 Empty Re: Portugal - dopušteno posvajanje djece gay parovima

Post by n_razbojnik 20/11/2015, 19:10

Le Roi Soleil wrote:
nevjestin_razbojnik wrote:


Cool :tu :)

Vidim u naslovu da su se homofobi uzjebali zbog ovog ha ha ha :^0
'ta će...homofobi su iz nesretnih brakova i sigurno nisu bili sretni kao ova djeca...štite samo ono što poznaju, taj relikt prošlosti kao što su heteroseksualni crkveni brak...treba otvoriti vidike

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Portugal - dopušteno posvajanje djece gay parovima - Page 2 Empty Re: Portugal - dopušteno posvajanje djece gay parovima

Post by Guest 20/11/2015, 19:11

nevjestin_razbojnik wrote:Također, ne priznajem ovaj novokomponovani komunizam koji ovakve stvari dozvoljava...

drug Stari se okreće u grobu
Portugal - dopušteno posvajanje djece gay parovima - Page 2 Stalin-clapping-o
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Portugal - dopušteno posvajanje djece gay parovima - Page 2 Empty Re: Portugal - dopušteno posvajanje djece gay parovima

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum