ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Branit ćemo Crnu Goru od dušmana

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Branit ćemo Crnu Goru od dušmana - Page 3 Empty Re: Branit ćemo Crnu Goru od dušmana

Post by Ringo10 Wed 29 Jan - 15:39

vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:
PABLO ESCOBAR wrote:
Ludjak ja bio ili ne ali kao covik koji se oci u oci sreo sa srpskim ludjacima i zlocincin smatran da je ovo idealna prilika da se do kraja unisti i u kameno doba vrati velikosrpsko zlo koje se naziva SPC.
Vi u Hrvatskoj svake godine izgubite jedan omanji grad toliko vam je ekonomija i demografija u kurcu

I vi se bavite i napaljujete oko nekakvih crnogorskih popova u problemu koji se vas ne tiče ni dva posto. 

Šta se vas to tiče. Ti fakat nisi normalan. AKo u CG krene krvoproliće vi u Hrvatskoj se možete pozdravit sa turizmom na 10 godina a to je dovoljno da sva Hrvatska definitivno ekonomski ode u pizdu materinu.

Taj problem mogu riješiti jedino građani Crne Gore i ne znam za koji se kurac vi nešto tu involvirate.

A Srbija... pa normalno da će se i miješati i pitati kad je u pitanju zemljica u kojoj se 30% stanovnika opredjeljuju kao Srbi a 80% ih kaže da priča srpskim jezikom a u SPC idu skoro svi.
Srbija ne dopušta ni da se njen narod u BiH gazi kao što Hrvatska mirno gleda kako se BiH Hrvate gazi i čak se solidarizira sa takvom politikom.

Što se tiče rata, proveo sam 4 godine rata u Sarajevu i na bojištima oko Sarajeva i ni ti ni bilo ko drugi mi o tome nema šta filozofirati i pametovati. Smrt sam gledao svaki dan i nije se znalo je li gore kad sam u gradu ili na bojišnicama izvan grada na koje sam išao kroz onaj tunel ispod aerodromske piste. 

ZAto se vi u Hrvatskoj ne kurčite i bolje se bavite svojim problemima. Ako vas već kurac boli za BiH Hrvate koje gazi kako ko stigne. 
I pored svega toga on se napaljuje popovskim pizdarijama  u Crnoj Gori. Oooo jebo te ...
...ringo tko te tjerao da kopas rovove?
Ti si ironičan i sarkastičan ali evo ti odgovor

6. 11. 1993. su nas napale postrojbe takozvane Armije BiH i slijhedećih mjeseci smo bili prinuđeni da idemo na kopanje rovova i gradnju fortifikacija na čuvenom brdu ŽUČ koje je bilo najgora bojišnica u gradu. U stvari to je bilo malo izvan grada prema Vogošći. Radili smo udaljeni od Srba 50 do 100 metara i uglavnom nisu često pucali po nama iako su nas vidjeli jer su znali da je i mnogo Srba tu na radovima.

Odveli su nas na pravoslavnu novu Godinu između 13 i 14 . 01 1994te i tad sam bio i ranjen i žestoko povrijeđen od granate jer su u ponoć pijani Srbi nasumice raspalili iz svih oružja i oruđa.

I danas vučem posljedice. Bio sam pošteđen mjesec dana i opet upućen na kopanje iako nedovoljno oporavljen.

Ali uskoro su Alija i klapa odlučili da nam vrate brigadu ali pod zapovjedništvom svojih kadrova koji su bili Hrvati ali pod njihovom komandom. Ali dobro, bilo je tu i dobrih i kvalitetnih ljudi.

Bojišnice u gradu i onda periodično kroz tunel i na bojišnice izvan grada. I tako do kraja rata, a demobiliziran sam 16. 04. 1996te. ZAdnji teren sam odradio na Igmanu u 1. i 2. mjesecu 1996te.
tjerali te da kopas rovove i budes meta srbima i onda si se jos borio za njih..tebi nisu svi ciste...mogao si se pokupiti izaci i ako ti je bilo do borbe mogao si nastaviti u bilo kojoj postrojbi hvo-a...
Nisam se mogao pokupiti i izaći i ne pravi se pametan o nečemu o čemu pojma nemaš.

Nismo mi svi mogli izaći. Neko je imao ženu i djecu koji nisu mogli izaći jer za izlazak kroz tunel su trebale posebne dozvole. Nekom bolesnog roditelja neko ovo neko ono.

Ne pričaj o stvarima o kojima ne znaš ništa.

Ringo10

Posts : 21555
2015-09-24


Back to top Go down

Branit ćemo Crnu Goru od dušmana - Page 3 Empty Re: Branit ćemo Crnu Goru od dušmana

Post by vuksadinare Wed 29 Jan - 15:42

Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:
Vi u Hrvatskoj svake godine izgubite jedan omanji grad toliko vam je ekonomija i demografija u kurcu

I vi se bavite i napaljujete oko nekakvih crnogorskih popova u problemu koji se vas ne tiče ni dva posto. 

Šta se vas to tiče. Ti fakat nisi normalan. AKo u CG krene krvoproliće vi u Hrvatskoj se možete pozdravit sa turizmom na 10 godina a to je dovoljno da sva Hrvatska definitivno ekonomski ode u pizdu materinu.

Taj problem mogu riješiti jedino građani Crne Gore i ne znam za koji se kurac vi nešto tu involvirate.

A Srbija... pa normalno da će se i miješati i pitati kad je u pitanju zemljica u kojoj se 30% stanovnika opredjeljuju kao Srbi a 80% ih kaže da priča srpskim jezikom a u SPC idu skoro svi.
Srbija ne dopušta ni da se njen narod u BiH gazi kao što Hrvatska mirno gleda kako se BiH Hrvate gazi i čak se solidarizira sa takvom politikom.

Što se tiče rata, proveo sam 4 godine rata u Sarajevu i na bojištima oko Sarajeva i ni ti ni bilo ko drugi mi o tome nema šta filozofirati i pametovati. Smrt sam gledao svaki dan i nije se znalo je li gore kad sam u gradu ili na bojišnicama izvan grada na koje sam išao kroz onaj tunel ispod aerodromske piste. 

ZAto se vi u Hrvatskoj ne kurčite i bolje se bavite svojim problemima. Ako vas već kurac boli za BiH Hrvate koje gazi kako ko stigne. 
I pored svega toga on se napaljuje popovskim pizdarijama  u Crnoj Gori. Oooo jebo te ...
...ringo tko te tjerao da kopas rovove?
Ti si ironičan i sarkastičan ali evo ti odgovor

6. 11. 1993. su nas napale postrojbe takozvane Armije BiH i slijhedećih mjeseci smo bili prinuđeni da idemo na kopanje rovova i gradnju fortifikacija na čuvenom brdu ŽUČ koje je bilo najgora bojišnica u gradu. U stvari to je bilo malo izvan grada prema Vogošći. Radili smo udaljeni od Srba 50 do 100 metara i uglavnom nisu često pucali po nama iako su nas vidjeli jer su znali da je i mnogo Srba tu na radovima.

Odveli su nas na pravoslavnu novu Godinu između 13 i 14 . 01 1994te i tad sam bio i ranjen i žestoko povrijeđen od granate jer su u ponoć pijani Srbi nasumice raspalili iz svih oružja i oruđa.

I danas vučem posljedice. Bio sam pošteđen mjesec dana i opet upućen na kopanje iako nedovoljno oporavljen.

Ali uskoro su Alija i klapa odlučili da nam vrate brigadu ali pod zapovjedništvom svojih kadrova koji su bili Hrvati ali pod njihovom komandom. Ali dobro, bilo je tu i dobrih i kvalitetnih ljudi.

Bojišnice u gradu i onda periodično kroz tunel i na bojišnice izvan grada. I tako do kraja rata, a demobiliziran sam 16. 04. 1996te. ZAdnji teren sam odradio na Igmanu u 1. i 2. mjesecu 1996te.
tjerali te da kopas rovove i budes meta srbima i onda si se jos borio za njih..tebi nisu svi ciste...mogao si se pokupiti izaci i ako ti je bilo do borbe mogao si nastaviti u bilo kojoj postrojbi hvo-a...
Nisam se mogao pokupiti i izaći i ne pravi se pametan o nečemu o čemu pojma nemaš.

Nismo mi svi mogli izaći. Neko je imao ženu i djecu koji nisu mogli izaći jer za izlazak kroz tunel su trebale posebne dozvole. Nekom bolesnog roditelja neko ovo neko ono.

Ne pričaj o stvarima o kojima ne znaš ništa.
ka'k nisi...pa u moj kvart 1993 doselila komplet hrvatska obitelj sa glavom familije koji je morao ici na hemodijalizu...ko je trazio dobio je...dozvolu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99025
2015-09-08


Back to top Go down

Branit ćemo Crnu Goru od dušmana - Page 3 Empty Re: Branit ćemo Crnu Goru od dušmana

Post by Ringo10 Wed 29 Jan - 15:47

vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:
...ringo tko te tjerao da kopas rovove?
Ti si ironičan i sarkastičan ali evo ti odgovor

6. 11. 1993. su nas napale postrojbe takozvane Armije BiH i slijhedećih mjeseci smo bili prinuđeni da idemo na kopanje rovova i gradnju fortifikacija na čuvenom brdu ŽUČ koje je bilo najgora bojišnica u gradu. U stvari to je bilo malo izvan grada prema Vogošći. Radili smo udaljeni od Srba 50 do 100 metara i uglavnom nisu često pucali po nama iako su nas vidjeli jer su znali da je i mnogo Srba tu na radovima.

Odveli su nas na pravoslavnu novu Godinu između 13 i 14 . 01 1994te i tad sam bio i ranjen i žestoko povrijeđen od granate jer su u ponoć pijani Srbi nasumice raspalili iz svih oružja i oruđa.

I danas vučem posljedice. Bio sam pošteđen mjesec dana i opet upućen na kopanje iako nedovoljno oporavljen.

Ali uskoro su Alija i klapa odlučili da nam vrate brigadu ali pod zapovjedništvom svojih kadrova koji su bili Hrvati ali pod njihovom komandom. Ali dobro, bilo je tu i dobrih i kvalitetnih ljudi.

Bojišnice u gradu i onda periodično kroz tunel i na bojišnice izvan grada. I tako do kraja rata, a demobiliziran sam 16. 04. 1996te. ZAdnji teren sam odradio na Igmanu u 1. i 2. mjesecu 1996te.
tjerali te da kopas rovove i budes meta srbima i onda si se jos borio za njih..tebi nisu svi ciste...mogao si se pokupiti izaci i ako ti je bilo do borbe mogao si nastaviti u bilo kojoj postrojbi hvo-a...
Nisam se mogao pokupiti i izaći i ne pravi se pametan o nečemu o čemu pojma nemaš.

Nismo mi svi mogli izaći. Neko je imao ženu i djecu koji nisu mogli izaći jer za izlazak kroz tunel su trebale posebne dozvole. Nekom bolesnog roditelja neko ovo neko ono.

Ne pričaj o stvarima o kojima ne znaš ništa.
ka'k nisi...pa u moj kvart 1993 doselila komplet hrvatska obitelj sa glavom familije koji je morao ici na hemodijalizu...ko je trazio dobio je...dozvolu
To ti meni sereš o tome kako je bilo u Sarajevu

Jesi li ti normalan majke ti

Da neko je mogo dobit dozvolu. Ako nemaš debelu vezu onda si morao da izvrneš džepove.

Ti misliš to je bilo tek tako. Morao si uz onu hrid iznad Hrasnice pa preko Igmana ako imaš neki prijevoz 

Uostalom šta ja ima o tome pričati s tobom ...


Last edited by Ringo10 on Wed 29 Jan - 15:49; edited 1 time in total
Ringo10
Ringo10

Posts : 21555
2015-09-24


Back to top Go down

Branit ćemo Crnu Goru od dušmana - Page 3 Empty Re: Branit ćemo Crnu Goru od dušmana

Post by vuksadinare Wed 29 Jan - 15:48

Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:
Ti si ironičan i sarkastičan ali evo ti odgovor

6. 11. 1993. su nas napale postrojbe takozvane Armije BiH i slijhedećih mjeseci smo bili prinuđeni da idemo na kopanje rovova i gradnju fortifikacija na čuvenom brdu ŽUČ koje je bilo najgora bojišnica u gradu. U stvari to je bilo malo izvan grada prema Vogošći. Radili smo udaljeni od Srba 50 do 100 metara i uglavnom nisu često pucali po nama iako su nas vidjeli jer su znali da je i mnogo Srba tu na radovima.

Odveli su nas na pravoslavnu novu Godinu između 13 i 14 . 01 1994te i tad sam bio i ranjen i žestoko povrijeđen od granate jer su u ponoć pijani Srbi nasumice raspalili iz svih oružja i oruđa.

I danas vučem posljedice. Bio sam pošteđen mjesec dana i opet upućen na kopanje iako nedovoljno oporavljen.

Ali uskoro su Alija i klapa odlučili da nam vrate brigadu ali pod zapovjedništvom svojih kadrova koji su bili Hrvati ali pod njihovom komandom. Ali dobro, bilo je tu i dobrih i kvalitetnih ljudi.

Bojišnice u gradu i onda periodično kroz tunel i na bojišnice izvan grada. I tako do kraja rata, a demobiliziran sam 16. 04. 1996te. ZAdnji teren sam odradio na Igmanu u 1. i 2. mjesecu 1996te.
tjerali te da kopas rovove i budes meta srbima i onda si se jos borio za njih..tebi nisu svi ciste...mogao si se pokupiti izaci i ako ti je bilo do borbe mogao si nastaviti u bilo kojoj postrojbi hvo-a...
Nisam se mogao pokupiti i izaći i ne pravi se pametan o nečemu o čemu pojma nemaš.

Nismo mi svi mogli izaći. Neko je imao ženu i djecu koji nisu mogli izaći jer za izlazak kroz tunel su trebale posebne dozvole. Nekom bolesnog roditelja neko ovo neko ono.

Ne pričaj o stvarima o kojima ne znaš ništa.
ka'k nisi...pa u moj kvart 1993 doselila komplet hrvatska obitelj sa glavom familije koji je morao ici na hemodijalizu...ko je trazio dobio je...dozvolu
To ti meni sereš o tome kako je bilo u Sarajevu

Jesi li ti normalan majke ti
ne serem ja nista...ja samo kazem da sarajevska obitelj koja je krajem 1993 doselila u moj kvart iz sarajeva dobila je sve dozvole...ako ne vjerujes mogu te suociti sa njima... Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99025
2015-09-08


Back to top Go down

Branit ćemo Crnu Goru od dušmana - Page 3 Empty Re: Branit ćemo Crnu Goru od dušmana

Post by Ringo10 Wed 29 Jan - 15:50

vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:
tjerali te da kopas rovove i budes meta srbima i onda si se jos borio za njih..tebi nisu svi ciste...mogao si se pokupiti izaci i ako ti je bilo do borbe mogao si nastaviti u bilo kojoj postrojbi hvo-a...
Nisam se mogao pokupiti i izaći i ne pravi se pametan o nečemu o čemu pojma nemaš.

Nismo mi svi mogli izaći. Neko je imao ženu i djecu koji nisu mogli izaći jer za izlazak kroz tunel su trebale posebne dozvole. Nekom bolesnog roditelja neko ovo neko ono.

Ne pričaj o stvarima o kojima ne znaš ništa.
ka'k nisi...pa u moj kvart 1993 doselila komplet hrvatska obitelj sa glavom familije koji je morao ici na hemodijalizu...ko je trazio dobio je...dozvolu
To ti meni sereš o tome kako je bilo u Sarajevu

Jesi li ti normalan majke ti
ne serem ja nista...ja samo kazem da sarajevska obitelj koja je krajem 1993 doselila u moj kvart iz sarajeva dobila je sve dozvole...ako ne vjerujes mogu te suociti sa njima... Basketball
Uostalom šta tebe kurac boli za moje razloge
Ringo10
Ringo10

Posts : 21555
2015-09-24


Back to top Go down

Branit ćemo Crnu Goru od dušmana - Page 3 Empty Re: Branit ćemo Crnu Goru od dušmana

Post by vuksadinare Wed 29 Jan - 15:54

Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:
Nisam se mogao pokupiti i izaći i ne pravi se pametan o nečemu o čemu pojma nemaš.

Nismo mi svi mogli izaći. Neko je imao ženu i djecu koji nisu mogli izaći jer za izlazak kroz tunel su trebale posebne dozvole. Nekom bolesnog roditelja neko ovo neko ono.

Ne pričaj o stvarima o kojima ne znaš ništa.
ka'k nisi...pa u moj kvart 1993 doselila komplet hrvatska obitelj sa glavom familije koji je morao ici na hemodijalizu...ko je trazio dobio je...dozvolu
To ti meni sereš o tome kako je bilo u Sarajevu

Jesi li ti normalan majke ti
ne serem ja nista...ja samo kazem da sarajevska obitelj koja je krajem 1993 doselila u moj kvart iz sarajeva dobila je sve dozvole...ako ne vjerujes mogu te suociti sa njima... Basketball
Uostalom šta tebe kurac boli za moje razloge
...nista..nista..osobno...nego mi cudno bilo da si ostao tamo gdje su te opako zajebavali...a da si mogao izaci bez vecih problema jer njima je interes bio sto manji broj hrvata u sarajevu...osim ako nisi bio neka opaka zvjercica opasna za njih pa bolje da te drze na oku Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99025
2015-09-08


Back to top Go down

Branit ćemo Crnu Goru od dušmana - Page 3 Empty Re: Branit ćemo Crnu Goru od dušmana

Post by RayMabus Wed 29 Jan - 16:58

Tko zna šta će to još bit na kraju. Poanta je da je Sanđak CG držala poprilično kratko da bi imala neko pravo nacionalizirat te crkve gori.


https://www.novosti.rs/vesti/planeta.300.html:844371-Fijasko-predsednika-Crne-Gore-Milo-u-Beranama-bez-doceka-vidno-nervozan-usao-u-sediste-DPS-FOTO

Ovo su sad neki pregovori.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175460
2014-04-11


Back to top Go down

Branit ćemo Crnu Goru od dušmana - Page 3 Empty Re: Branit ćemo Crnu Goru od dušmana

Post by RayMabus Wed 29 Jan - 17:46

Sad će se doli zakačit na Sanđaku s muslimanima jer postoje stvari preko kojih Srbija ne može preći ni da oće.

U prevodu muslimani u CG su protiv SPC

Branit ćemo Crnu Goru od dušmana - Page 3 Sandzak_ethnic_map2011
RayMabus
RayMabus

Posts : 175460
2014-04-11


Back to top Go down

Branit ćemo Crnu Goru od dušmana - Page 3 Empty Re: Branit ćemo Crnu Goru od dušmana

Post by jastreb Wed 29 Jan - 18:23

RayMabus wrote:Sad će se doli zakačit na Sanđaku s muslimanima jer postoje stvari preko kojih Srbija ne može preći ni da oće.

U prevodu muslimani u CG su protiv SPC

Branit ćemo Crnu Goru od dušmana - Page 3 Sandzak_ethnic_map2011
Muslimani Raške i Polimlja su sami sebe zajebali kada su glasali za odvajanje CRne Gore od Srbije,a to je lijepo objasnio u muftija Zukorlić.

Da je Crna Gora ostala sa Srbijom,ostao bi i Sandžak u jednoj državi,a ovako su u dvije države,pa im je ikakvo odvajanje ,a li i autonomija nemoguća misija.  Jer ako bi to i mogao izvesti u jednoj državi,u dvije ne mereš nikako.

Znači sandžak nula bodova. Sandžak je rascijepljen u dvije države i on ne postoji,ili postoji kao Baranja koja je dijelom u Hrvatskoj a dijelom u Mađarskoj.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Branit ćemo Crnu Goru od dušmana - Page 3 Empty Re: Branit ćemo Crnu Goru od dušmana

Post by RayMabus Wed 29 Jan - 19:38

Muslići su se ovdje samopojebali jer ima 150 tisuća muslimana u Srbiji koncentriranih uglavnom u istočnom Sanđaku a braća im s druge strane granice rovare protiv SPC.

:popcorn

Neće se ovo rješit u jedan dan , tjedan , godinu nego će trajat a antiislamska desnica raste u zapadnoj Europi a to sve utječe i na politiku u Srbiji i jačanje antiislamske desnice u Srbiji.

Branit ćemo Crnu Goru od dušmana - Page 3 Cetnici_7
RayMabus
RayMabus

Posts : 175460
2014-04-11


Back to top Go down

Branit ćemo Crnu Goru od dušmana - Page 3 Empty Re: Branit ćemo Crnu Goru od dušmana

Post by Guest Wed 29 Jan - 19:58

kako citam, da milU nije priredjen
docek u beranama.
gradjani ostali po kucama
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Branit ćemo Crnu Goru od dušmana - Page 3 Empty Re: Branit ćemo Crnu Goru od dušmana

Post by Guest Wed 29 Jan - 20:06

https://www.novosti.rs/vesti/planeta.300.html:844371-Fijasko-predsednika-Crne-Gore-Milo-u-Beranama-bez-doceka-vidno-nervozan-usao-u-sediste-DPS-FOTO
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Branit ćemo Crnu Goru od dušmana - Page 3 Empty Re: Branit ćemo Crnu Goru od dušmana

Post by RayMabus Wed 29 Jan - 20:08

U Beranama su samo četnici.

https://www.google.com/amp/s/www.vijesti.me/vijesti/politika/df-trazi-spomenik-pavlu-durisicu-u-beranama%3famp

Srpsko muslimanska posla
RayMabus
RayMabus

Posts : 175460
2014-04-11


Back to top Go down

Branit ćemo Crnu Goru od dušmana - Page 3 Empty Re: Branit ćemo Crnu Goru od dušmana

Post by jastreb Thu 30 Jan - 21:16

Evo tko najviše brani interese i granice C.Gore. 

 
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Branit ćemo Crnu Goru od dušmana - Page 3 Empty Re: Branit ćemo Crnu Goru od dušmana

Post by Ringo10 Fri 31 Jan - 1:46

Sandžak je podijeljen izmedju Srbije i CG ali tamo su svi Srbi, nema tu Crnogoraca.

To je trebalo sve ostati u  Srbiji, to CG nimalo ne koristi.

Muslimani u Srbiji su većina u tri općine, ali u Novom Pazaru su većina u gradu sve okolo su uglavnom srpska sela i naselja. 

Vojska je rasporedjena na ključnim pozicijama i ako nesto pokušaju Srbi će im se najebat majke. Nije to više 1999te

Ako su nešto htjeli trebali su ranije a ovako im je kasno

Najbolje im je da šute da ne talasaju i nek mlataraju turskim barjacima ako hoće.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21555
2015-09-24


Back to top Go down

Branit ćemo Crnu Goru od dušmana - Page 3 Empty Re: Branit ćemo Crnu Goru od dušmana

Post by RayMabus Fri 31 Jan - 1:59

Specijalna policija pretresa drumove

https://www.novosti.rs/vesti/planeta.300.html:844616-Naoruzani-specijalci-sa-maskama-na-licu-zaustavljaju-sva-vozila-koja-idu-prema-Beranama-Napeto-na-severu-Crne-Gore
RayMabus
RayMabus

Posts : 175460
2014-04-11


Back to top Go down

Branit ćemo Crnu Goru od dušmana - Page 3 Empty Re: Branit ćemo Crnu Goru od dušmana

Post by RayMabus Fri 31 Jan - 2:28

Svako drugi Bošnjak iz Sanđaka želi u Njemačku

https://stav.ba/selam-majko-odoh-ja-u-njemacku/

To će Švabo isisat radnu snagu o tamo koja je uglavnom i većinom bauštelcl a to Njemačkoj treba tako da je to depopulacija i arbajt pa ne očekujem nešto previše tamo osim malo galame i dizanje prašine i to je to.

230 tisuća ljudi je otišlo na zapad u 2018 godini sa zapadnog Balkana , dakle to je depopulacija a kad imaš depopulaciju onda ne triba očekivat neke ratove il tako šta.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175460
2014-04-11


Back to top Go down

Branit ćemo Crnu Goru od dušmana - Page 3 Empty Re: Branit ćemo Crnu Goru od dušmana

Post by RayMabus Fri 31 Jan - 3:05

Kosovo je isto iseljavanje

http://www.rts.rs/page/stories/sr/story/9/politika/3465374/za-pet-godina-vise-od-170000-ljudi-napustilo-kosovo.html

Sad dogovaraju vlak Priština Beograd jer Vučicu nestalo radne snage pa da ih dovede s Kosova u Srbiju.

https://www.kosovo-online.com/vesti/drustvo/kojom-trasom-ce-saobracati-voz-beograd-pristina-27-1-2020
RayMabus
RayMabus

Posts : 175460
2014-04-11


Back to top Go down

Branit ćemo Crnu Goru od dušmana - Page 3 Empty Re: Branit ćemo Crnu Goru od dušmana

Post by vuksadinare Fri 31 Jan - 7:57

....kako se zvao onaj politicar musliman sa sanđaka koji je za razliku od alije jos 1991 stalno govorio da je izetbegovicu bolje da razmislja kako se spremiti za rat nego sto fantazira da rata nece biti i da se previse uzda na lazna obecanja jna da rata nece biti dok mu oko sarajeva srbi i jna raspoređuju topove i tenkove..i da mu je bolje da bude ok sa tuđmanom i hrvatima
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99025
2015-09-08


Back to top Go down

Branit ćemo Crnu Goru od dušmana - Page 3 Empty Re: Branit ćemo Crnu Goru od dušmana

Post by jastreb Fri 31 Jan - 10:24

Ugljanin.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Branit ćemo Crnu Goru od dušmana - Page 3 Empty Re: Branit ćemo Crnu Goru od dušmana

Post by vuksadinare Fri 31 Jan - 10:33

jastreb wrote:Ugljanin.
tocno...valjda jedan od rijetkih muslimana koji je otvoreno govorio da se rat ne moze izbjeci...i koji je imao ok odnose sa hrvatskim politicarima mada je bio predsjendik sda sanđaka..ali lik je kuzio tadasnje politicke prilike i realitet
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99025
2015-09-08


Back to top Go down

Branit ćemo Crnu Goru od dušmana - Page 3 Empty Re: Branit ćemo Crnu Goru od dušmana

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum