ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Supruga Alojza Tomaševića

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Supruga Alojza Tomaševića - Page 3 Empty Re: Supruga Alojza Tomaševića

Post by Guest 25/1/2020, 20:51

RayMabus wrote:
Ra wrote:
RayMabus wrote:
Normalno da je u redu. 

Fino direkt dici ostaviš a ženi ne daš ni kune.
Ma svoje možeš ostaviti kome hoćeš, ali ono što ste zajedno stekli je i njeno i to može uvijek dobiti.  :)

Ali, ma kome da oporučno ostaviš svoju imovinu svi zakoniti nasljednici mogu "obarati" oporuku jer imaju pravo na nužni dio. Mislim da je to 1/6 dijela koji bi inače dobili, ali nisam sigurna. :P
A možeš je i prodat pa je 1/6 od 0 = 0

Žena od koje si se rastavio nije zakonski nasljednik. Samo djeca.
Točno. 
Ako je već došlo do podjele zajedničke imovine. Ako nije, njen dio je uvijek njen. A tvoj dio se dijeli na djecu.

Guest
Guest


Back to top Go down

Supruga Alojza Tomaševića - Page 3 Empty Re: Supruga Alojza Tomaševića

Post by RayMabus 25/1/2020, 20:54

Nasilje u braku je prošlost a samim time i tradicionalni brak. Onaj tko misli da to nije povezano je naivni idealista ili ima ženu koja će trpit svašta. Neće danas nikoja trpit ne svašta nego ništa a tko izdrži 20 braka a da mu ne poleti ruka taj je supermen.

Taj koncept tradicionalnog braka je stvar prošlosti ili još uvijek onih koji su idealisti a u osnovi su kreteni.

Danas nitko nikog ne trpi i trpi će sve manje svak svakoga. I ovo se ne odnosi samo na žene koje su se emanicipirale nego i na muške u emanicipaciji.

Nasilje u braku je stvar prošlosti pajdo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Supruga Alojza Tomaševića - Page 3 Empty Re: Supruga Alojza Tomaševića

Post by kaya 25/1/2020, 21:02

Ma ne treba nitko nikoga trpiti al niti pakostiti ovako. Ovo je bijedno...
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Supruga Alojza Tomaševića - Page 3 Empty Re: Supruga Alojza Tomaševića

Post by marcellus 25/1/2020, 21:12

T. wrote:
kaya wrote:Pa 4 zida nisu van zakona pa je stoga državu "briga".
Ali ovdje se radi o jednom selji belji koji je sa županskim mjestom dobio i ljubavnicu.
Gospođi to nije bilo po volji, nezaposlena kuharica koja je postala županova žena je shvatila da se seljo beljo zaljubio i da bi mogla postati nezaposlena bivša žena   i ova prijava je osveta u stvari.
To je smatram pogrešno...
Supružnici bi svoje nesuglasice, dok su u braku i žive skupa,  trebali rješavati bez uplitanja države...
Uostalom, nitko nije preminuo od dvi-tri triske...
A nije ni svaka triska nezaslužena...

pa dobro, danas je pandan tome ona feministička "moje tijelo moja stvar", odnosno ono što je u mom tijelu mogu ubit... feminizam je samo ženska inačica mačizma koji kaže ja sam gospodar u svoja 4 zida...


_________________
Supruga Alojza Tomaševića - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Supruga Alojza Tomaševića - Page 3 Empty Re: Supruga Alojza Tomaševića

Post by kaya 25/1/2020, 21:14

marcellus wrote:
T. wrote:
kaya wrote:Pa 4 zida nisu van zakona pa je stoga državu "briga".
Ali ovdje se radi o jednom selji belji koji je sa županskim mjestom dobio i ljubavnicu.
Gospođi to nije bilo po volji, nezaposlena kuharica koja je postala županova žena je shvatila da se seljo beljo zaljubio i da bi mogla postati nezaposlena bivša žena   i ova prijava je osveta u stvari.
To je smatram pogrešno...
Supružnici bi svoje nesuglasice, dok su u braku i žive skupa,  trebali rješavati bez uplitanja države...
Uostalom, nitko nije preminuo od dvi-tri triske...
A nije ni svaka triska nezaslužena...

pa dobro, danas je pandan tome ona feministička "moje tijelo moja stvar", odnosno ono što je u mom tijelu mogu ubit... feminizam je samo ženska inačica mačizma koji kaže ja sam gospodar u svoja 4 zida...

Joj daj ti prestani markićka...i okreni se kada netko trubi u cityu drugi put😎
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Supruga Alojza Tomaševića - Page 3 Empty Re: Supruga Alojza Tomaševića

Post by RayMabus 25/1/2020, 21:19

kaya wrote:Ma ne treba nitko nikoga trpiti al niti pakostiti ovako. Ovo je bijedno...
Pa neće nitko nikog trpit i trpit će sve manje. O tome se i radi. Nema više nasilja u braku.

Slom nataliteta i emanicipacije nije povezan s ovim fenomenom nego će krahirat natalitet a onda će se podignit porodiljne naknade al i dalje neće nitko nikoga trpit.

Tradicionalni brak je prošlo svršeno vrijeme.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Supruga Alojza Tomaševića - Page 3 Empty Re: Supruga Alojza Tomaševića

Post by kaya 25/1/2020, 21:25

Dobro, nemoj biti žalostan zbog toga.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Supruga Alojza Tomaševića - Page 3 Empty Re: Supruga Alojza Tomaševića

Post by marcellus 25/1/2020, 21:28

kaya wrote:
marcellus wrote:
T. wrote:
kaya wrote:Pa 4 zida nisu van zakona pa je stoga državu "briga".
Ali ovdje se radi o jednom selji belji koji je sa županskim mjestom dobio i ljubavnicu.
Gospođi to nije bilo po volji, nezaposlena kuharica koja je postala županova žena je shvatila da se seljo beljo zaljubio i da bi mogla postati nezaposlena bivša žena   i ova prijava je osveta u stvari.
To je smatram pogrešno...
Supružnici bi svoje nesuglasice, dok su u braku i žive skupa,  trebali rješavati bez uplitanja države...
Uostalom, nitko nije preminuo od dvi-tri triske...
A nije ni svaka triska nezaslužena...

pa dobro, danas je pandan tome ona feministička "moje tijelo moja stvar", odnosno ono što je u mom tijelu mogu ubit... feminizam je samo ženska inačica mačizma koji kaže ja sam gospodar u svoja 4 zida...

Joj daj ti prestani markićka...i okreni se kada netko trubi u cityu drugi put😎

svodi se na isti kurac... današnji feminizam i mačizam. "girl power", jebate... "gle me kak sam jaki"

_________________
Supruga Alojza Tomaševića - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Supruga Alojza Tomaševića - Page 3 Empty Re: Supruga Alojza Tomaševića

Post by RayMabus 25/1/2020, 21:30

kaya wrote:Dobro, nemoj biti žalostan zbog toga.
Nisan. Prikrižija san ja taj koncept tradicionalnog braka prije 12 godina. Zato od tada ne jeben ništa.

U braku je dvoje ljudi. Emanicipacija nema samo tendenciju da se odvoji ( emanicipira ) nego i da nameće svoje u vezi.

Eto ti rastava il još jednostavnije nema ni ženidbe da se ne mučimo il još jednostavnije najbolje ništa pa san najmiriniji a ti gledaj u tridesetoj kome ćeš se uvalit jer tradicionalni brak odgovara više ženi s djetetom nego muškome.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Supruga Alojza Tomaševića - Page 3 Empty Re: Supruga Alojza Tomaševića

Post by RayMabus 25/1/2020, 21:38

RayMabus wrote:
kaya wrote:Dobro, nemoj biti žalostan zbog toga.
Nisan. Prikrižija san ja taj koncept tradicionalnog braka prije 12 godina. Zato od tada ne jeben ništa.

U braku je dvoje ljudi. Emanicipacija nema samo tendenciju da se odvoji ( emanicipira ) nego i da nameće svoje u vezi.

Eto ti rastava il još jednostavnije nema ni ženidbe da se ne mučimo il još jednostavnije najbolje ništa pa san najmiriniji a ti gledaj u tridesetoj kome ćeš se uvalit jer tradicionalni brak odgovara više ženi s djetetom nego muškome.
Tko teži braku kad cura ostane trudna ?

Njega dovuču u lancima prid oltar i prisile ga da to ženi.

Ideja emanicipacije nije rastava kao šta ni ideja nasilja u braku nije rastava nego da ga stavi pod kontrolu a i da ona vlada u braku.

Kako da nećeš. Ajmo rastava i vrati se doma pa soli pamet nekom drugom a već si izjebana , u godinam i s dicom kao teret pa filozofiraj kome god oćeš kako ćeš ti vladat muškima.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Supruga Alojza Tomaševića - Page 3 Empty Re: Supruga Alojza Tomaševića

Post by RayMabus 25/1/2020, 21:41

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:
kaya wrote:Dobro, nemoj biti žalostan zbog toga.
Nisan. Prikrižija san ja taj koncept tradicionalnog braka prije 12 godina. Zato od tada ne jeben ništa.

U braku je dvoje ljudi. Emanicipacija nema samo tendenciju da se odvoji ( emanicipira ) nego i da nameće svoje u vezi.

Eto ti rastava il još jednostavnije nema ni ženidbe da se ne mučimo il još jednostavnije najbolje ništa pa san najmiriniji a ti gledaj u tridesetoj kome ćeš se uvalit jer tradicionalni brak odgovara više ženi s djetetom nego muškome.
Tko teži braku kad cura ostane trudna ?

Njega dovuču u lancima prid oltar i prisile ga da to ženi.

Ideja emanicipacije nije rastava kao šta ni ideja nasilja u braku nije rastava nego da ga stavi pod kontrolu a i da ona vlada u braku.

Kako da nećeš. Ajmo rastava i vrati se doma pa soli pamet nekom drugom a već si izjebana , u godinam i s dicom kao teret pa filozofiraj kome god oćeš kako ćeš ti vladat muškima.
Jer da je osnovna ideja žena koje prijavljuju nasilje u braku rastava a onda bi se rastavile i gotovo.

Plan je nešto drugo.

Sad san ja taj koji će ti dat rastavu.

Nestani da te više ne vidin. Eto ti sad sloboda i nema više nasilja u braku jer neće biti braka.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Supruga Alojza Tomaševića - Page 3 Empty Re: Supruga Alojza Tomaševića

Post by RayMabus 25/1/2020, 21:48

Zamisli da ja tebe prijavim za nasilje u braku. Fino ti zovem policiju jer si me gađala pijatom. Dobiješ prijavu i ti nakon toga moraš odat po jajima s menom tu u istoj kući.

Znači želiš vladat


Kako da nećeš. Ajmo kupi se ća.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Supruga Alojza Tomaševića - Page 3 Empty Re: Supruga Alojza Tomaševića

Post by RayMabus 25/1/2020, 21:53

Matrijaharna imperija

Nije po tvome pa ćeš radit svađu dok ne eskalira ča ćeš zvat policiju da ga ona stisne pa će on odat po jajima posli i tebe slušat.

Ajd ti fino kući.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Supruga Alojza Tomaševića - Page 3 Empty Re: Supruga Alojza Tomaševića

Post by RayMabus 25/1/2020, 22:35

35% brakova je rastava

http://hr.n1info.com/Lifestyle/a318521/Podaci-o-brakovima-u-Hrvatskoj.html

To se tako rješava. Nema tradicionalnog braka više. Neće trpit nitko nikoga i sve manje će itko ikoga trpit. Ne triba ti razlog za rastavu tako da ovo nasilje u obitelji je pokušaj žena da policija preplaši tog muškog a da ona onda posli vlada. Da je njoj samo do rastave rastavila bi se ona ovako i bez toga.

Ono ne diže mi se kurac više s tobom , nema seksa , ajde ća.

Ukinit taj tradicionalni brak i sjebat matrijaharnu imperiju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Supruga Alojza Tomaševića - Page 3 Empty Re: Supruga Alojza Tomaševića

Post by RayMabus 25/1/2020, 23:17

Imaš dvoje ljudi. Jedan je narkoman a drugi nije. Netko treći izvadi drogu i stavi je na stol. Oće li narkoman il ovaj koji nije povući crtu ?

Tako vam je i s drugom dinamikom.

Žene su te kojima je primarno kreiranje obitelji i ne mogu one nikakvim feminizmom , emanicipacijom , matrijarhatom , prijetnjama , ucjenama il bilo čime silit muške na nešto šta neće.

A neće i to se najbolje vidi po krahu nataliteta a nakon toga i takvog društvenog poretka.

Ono šta muškima odgovara će proći a ono šta ne neće.

Tako stvari stoje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Supruga Alojza Tomaševića - Page 3 Empty Re: Supruga Alojza Tomaševića

Post by Leviathan2 26/1/2020, 01:02

pih, koga zanimaju tudji ljubavni problemi
koji ste vi perverznjaci :D

_________________
Supruga Alojza Tomaševića - Page 3 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Supruga Alojza Tomaševića - Page 3 Empty Re: Supruga Alojza Tomaševića

Post by RayMabus 26/1/2020, 02:26

Leviathan2 wrote:pih, koga zanimaju tudji ljubavni problemi
koji ste vi perverznjaci :D
Ovo dvoje me uopće ne zanima.

Zanima me učinak emanicipacije na rastave pa kad se dođe do zaključka da je dvoje u braku i da sad muški mogu lakše otkazat taj ugovor onda je matrijarhat ispušio.

Matrijahart je inače emanicipacija al s djecom.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Supruga Alojza Tomaševića - Page 3 Empty Re: Supruga Alojza Tomaševića

Post by RayMabus 26/1/2020, 12:16

Čim ti se nešto ne sviđa odma rastava. Nemaš šta raspravljat. Lakše je plaćat alimentaciju nego njih trpit u kući 24 sata dnevno ostatak života.

Neće nitko nikoga trpit i trpit će ih sve manje.

Supruga Alojza Tomaševića - Page 3 Croatia-population-pyramid-2018

Emanicipacija ima dva kraja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Supruga Alojza Tomaševića - Page 3 Empty Re: Supruga Alojza Tomaševića

Post by RayMabus 26/1/2020, 14:04

Otiđi doli u arapske zemlje pa pogledaj šta se dešava kad žena u braku oponira muškome.

Odma joj glavu kida.


Neće bit nasilja u braku al će biti rastava i kraha nataliteta pa onda vi mozgajte kako spojit nespojivo : ženu koja pati da ima love jer oko nje netko ima pa mora i ona a ne da njena djeca budu niža klasa pa će se popet mužu na vrh glave , visok natalktet , tradicionalni brak , rastave itd


Nikako pajdo


Ajmo krah nataliteta.

Ne triba vas tuč , samo rastava i dovedi drugu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Supruga Alojza Tomaševića - Page 3 Empty Re: Supruga Alojza Tomaševića

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum