ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

AJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOO - Page 2 Empty Re: AJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Post by bafalo 29/11/2015, 19:25

jedina kritika je što je bila prezakopčana ali svejedno mi se više puta digao kao vjerojatno i svima. e i dosta ih nije znalo pjevat pjesme glupi studenti svi će propast u životu i završit kao operw

bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

AJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOO - Page 2 Empty Re: AJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Post by Guest 29/11/2015, 20:09

ja kad sam bio na koncertu slasha, većinu koncerta nitko nije znao pjesme koje izvodi, osim hitova iz vremena guns n rosesa na koje su se jedino i bacali. 

sramota za cijelu regiju, skup kvazi fanova koji se nisu potrudili preslušat njegov solo album koji promovira na turneji, ili njegove uratke iz solo karijere, ja koji nisam fan znao sam više pjesama od fanova.


dodeš na koncert a ne znaš pjesme, plati kartu 400kn da bi se bacao na 2,3 stara hita za koja vjerujem ne znaju ni lyrics.


al bolje i to nego ići na lanu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

AJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOO - Page 2 Empty Re: AJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Post by End 29/11/2015, 20:26

slash nema fanova u tome je caka, njega slusaju samo pozeri radi cilindra i les paul gitare.
End
End

Posts : 21163
2015-08-25


Back to top Go down

AJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOO - Page 2 Empty Re: AJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Post by Guest 30/11/2015, 18:52

istina stvaralački nije mnogo postigao otkako se raspao stari band. no bez obzira on je planetarna zvijezda, svjetski brend jedan od najpopularnijih ljudi na svijetu, svi znaju za slasha, isto jedan od najvećih gitarista našeg vremena koji je i dalje na vrhuncu, istinska rock zvijezda, takvi su danas izumrli a slash je jedan od zadnjih predstavnika, i to je pokazao na koncertu kakva ludara je to bila 2h zone sumraka kao da nisam u hrvatskoj nego u nekom filmu. sigurno da postoje njegovi fanovi, a i pozeri isto tako.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

AJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOO - Page 2 Empty Re: AJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Post by bafalo 3/12/2015, 17:15

ja otvorim temu o najboljem ženskom pop izvođaču na svijetu a oni zaspamaju nekakvim olinjalim klošarom

_________________
AJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOO - Page 2 Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

AJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOO - Page 2 Empty Re: AJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum