ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

zastava oruzje hit na sajmu u L.Vegasu

Go down

zastava oruzje hit na sajmu  u L.Vegasu Empty zastava oruzje hit na sajmu u L.Vegasu

Post by Guest 22/1/2020, 13:28

https://www.b92.net/biz/vesti/svet.php?yyyy=2020&mm=01&dd=22&nav_id=1645213
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

zastava oruzje hit na sajmu  u L.Vegasu Empty Re: zastava oruzje hit na sajmu u L.Vegasu

Post by crvenkasti 22/1/2020, 14:53

Jel to nešto kao i Yugo45 i stojadin?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28714
2014-04-17


Back to top Go down

zastava oruzje hit na sajmu  u L.Vegasu Empty Re: zastava oruzje hit na sajmu u L.Vegasu

Post by FRANK 22/1/2020, 14:54

Moram vam.priznati da je srpska ciganka najbolka puska ikada. Narocito djeluje dobro protiv svog proizvodjaca

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

zastava oruzje hit na sajmu  u L.Vegasu Empty Re: zastava oruzje hit na sajmu u L.Vegasu

Post by crvenkasti 22/1/2020, 15:03

PABLO ESCOBAR wrote:Moram vam.priznati da je srpska ciganka najbolka puska ikada. Narocito djeluje dobro protiv svog proizvodjaca

mi smo ju zvali "srbijanka"
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28714
2014-04-17


Back to top Go down

zastava oruzje hit na sajmu  u L.Vegasu Empty Re: zastava oruzje hit na sajmu u L.Vegasu

Post by FRANK 22/1/2020, 15:09

crvenkasti wrote:
PABLO ESCOBAR wrote:Moram vam.priznati da je srpska ciganka najbolka puska ikada. Narocito djeluje dobro protiv svog proizvodjaca

mi smo ju zvali "srbijanka"
Mi isto. Mislim pod nas hrvatske branitelje i vojnike koji smo pomlatili cetnicku gamad ocigledno ne dovoljno. Ima ih jos punih mrznje u tami svoje sobe iza monitora glume heroje. Ali doci ce i ti na red

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

zastava oruzje hit na sajmu  u L.Vegasu Empty Re: zastava oruzje hit na sajmu u L.Vegasu

Post by crvenkasti 22/1/2020, 15:21

PABLO ESCOBAR wrote:
crvenkasti wrote:
PABLO ESCOBAR wrote:Moram vam.priznati da je srpska ciganka najbolka puska ikada. Narocito djeluje dobro protiv svog proizvodjaca

mi smo ju zvali "srbijanka"
Mi isto. Mislim pod nas hrvatske branitelje i vojnike koji smo pomlatili cetnicku gamad ocigledno ne dovoljno. Ima ih jos punih mrznje u tami svoje sobe iza monitora glume heroje. Ali doci ce i ti na red

Oteti ćemo im opet oružje, i to sad i ovo što im Rusi doturaju.
Možda ćemo ih gađat s njihovim migovima?

Isto ko što ih nekad tamanili s njihovom "srbijankama".
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28714
2014-04-17


Back to top Go down

zastava oruzje hit na sajmu  u L.Vegasu Empty Re: zastava oruzje hit na sajmu u L.Vegasu

Post by Serbinho-3 22/1/2020, 19:28

PABLO ESCOBAR wrote:
crvenkasti wrote:
PABLO ESCOBAR wrote:Moram vam.priznati da je srpska ciganka najbolka puska ikada. Narocito djeluje dobro protiv svog proizvodjaca

mi smo ju zvali "srbijanka"
Mi isto. Mislim pod nas hrvatske branitelje i vojnike koji smo pomlatili cetnicku gamad ocigledno ne dovoljno. Ima ih jos punih mrznje u tami svoje sobe iza monitora glume heroje. Ali doci ce i ti na red

Gde ste pomlatili, po podrumima :cleanteeth
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26384
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

zastava oruzje hit na sajmu  u L.Vegasu Empty Re: zastava oruzje hit na sajmu u L.Vegasu

Post by jastreb 22/1/2020, 20:10

Otkrili su Ameriku.

Pa Zastava je proizvodila najbolje Kalašnjikove.

A Tandžara je i dan danas puška par ekselans.

CZ je bila gigant u proizvodnji oružja. Pištolji su isto bili zakon.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

zastava oruzje hit na sajmu  u L.Vegasu Empty Re: zastava oruzje hit na sajmu u L.Vegasu

Post by Counter-Strike 23/1/2020, 01:01

Tetejca (Tetku) u americi zovu "Cop Killer"

_________________
zastava oruzje hit na sajmu  u L.Vegasu Americ10
Counter-Strike
Counter-Strike

Posts : 4231
2018-03-12


Back to top Go down

zastava oruzje hit na sajmu  u L.Vegasu Empty Re: zastava oruzje hit na sajmu u L.Vegasu

Post by Serbinho-3 23/1/2020, 07:24

Ukrali valjda dva komada...
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26384
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

zastava oruzje hit na sajmu  u L.Vegasu Empty Re: zastava oruzje hit na sajmu u L.Vegasu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum