ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Teško živimo, kćer se jadna snalazila da preživi

Go down

Teško živimo, kćer se jadna snalazila da preživi Empty Teško živimo, kćer se jadna snalazila da preživi

Post by debotoijusto 8/1/2020, 19:41

RTL je posjetio Todorića u Kulmerovim dvorima gdje im se požalio da jako teško živi.
"Teško, mislim, pomažu nam obitelj i prijatelji, ne trošimo mi sad ne znam kakav novac za što. Živimo teško, ali veselo, jer pazite, ja ću kad se rasvijetli ovo dovesti novi duh u ove prostore, u ovu Hrvatsku, ne mogu vam reći kako se veselim što sam napravio, do kud sam došao i kako sam raskrinkao jednu kriminalnu organizaciju", kazao je Todorić.
Kulmerovi dvori, dok je bio u Londonu, jedno vrijeme su se i iznajmljivali za vjenčanja, press konferencije i ostala događanja.
"To je kćer moja dok mene nije bilo, snalazila se jadna da preživi", jada se nekad najmoćniji Hrvat.



Ivica Todorić za sve što se događa otpočetka krivi premijera Andreja Plenkovića i ljude kojima se okružio. Više vjeruje u Zorana Milanovića i Miroslava Škoru.
"Škoro navodno osniva stranku. Imat će između pet i deset posto više od HDZ-a. Nema HDZ-a, nema... Dok je Kenwood Kenon, samo ide dolje, džaba, može biti tko god što hoće, ali sigurno, barem se nadam, imam iskustva djelomično s gospodinom Milanovićem da je to jedan ozbiljan čovjek", kaže Todorić.
Todorić vjeruje i kako ovo nije njegov kraj.
"Apsolutno vjerujem! Pazite, ja jednostavno te vještine znam. Od pepela sam stvorio svjetski ozbiljne kompanije. Ja sam najveći borac protiv korupcije ne samo u Hrvatskoj već u ovom dijelu Europe, razumijete", kaže bivši vlasnik Agrokora.



https://www.index.hr/vijesti/clanak/todoric-iz-kulmerovih-dvora-tesko-zivimo-kcer-se-jadna-snalazila-da-prezivi/2146337.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

Teško živimo, kćer se jadna snalazila da preživi Empty Re: Teško živimo, kćer se jadna snalazila da preživi

Post by debotoijusto 8/1/2020, 19:41

todoric u epizodi i bogati placu
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

Teško živimo, kćer se jadna snalazila da preživi Empty Re: Teško živimo, kćer se jadna snalazila da preživi

Post by G2xE 8/1/2020, 19:45

Ovo kao da je Plenki naručio članak. Kao..ej aj reci svima da si dobar sa Škorom i Milanovićem   jocolor
G2xE
G2xE

Posts : 91
2020-01-03


Back to top Go down

Teško živimo, kćer se jadna snalazila da preživi Empty Re: Teško živimo, kćer se jadna snalazila da preživi

Post by melkior 8/1/2020, 20:32

E, kako ga nije sram  :aw :(
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Teško živimo, kćer se jadna snalazila da preživi Empty Re: Teško živimo, kćer se jadna snalazila da preživi

Post by Guest 8/1/2020, 20:56

Oćel sad platitio onijah 7 miljardi ojrova zaostalog poreza??
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Teško živimo, kćer se jadna snalazila da preživi Empty Re: Teško živimo, kćer se jadna snalazila da preživi

Post by T. 8/1/2020, 21:31

debotoijusto wrote:Kulmerovi dvori, dok je bio u Londonu, jedno vrijeme su se i iznajmljivali za vjenčanja, press konferencije i ostala događanja.
"To je kćer moja dok mene nije bilo, snalazila se jadna da preživi", jada se nekad najmoćniji Hrvat.
Težak je kruh iznajmljivača privatnog smještaja...
T.
T.

Posts : 17149
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Teško živimo, kćer se jadna snalazila da preživi Empty Re: Teško živimo, kćer se jadna snalazila da preživi

Post by aben 8/1/2020, 21:32

rugote se, ko da ne znote da je nojgore pasti iz konja na tovara

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Teško živimo, kćer se jadna snalazila da preživi Empty Re: Teško živimo, kćer se jadna snalazila da preživi

Post by T. 8/1/2020, 21:41

aben wrote:rugote se, ko da ne znote da je nojgore pasti iz konja na tovara
Ko se ruga...
Znam kako je teško iznajmit apartman...
A di je dvorac tek?
T.
T.

Posts : 17149
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Teško živimo, kćer se jadna snalazila da preživi Empty Re: Teško živimo, kćer se jadna snalazila da preživi

Post by aben 8/1/2020, 21:49

T. wrote:
aben wrote:rugote se, ko da ne znote da je nojgore pasti iz konja na tovara
Ko se ruga...
Znam kako je teško iznajmit apartman...
A di je dvorac tek?
vjerojatno lakše, ali poanta je da sama činjenica da moroš roditi, a do učer nisi moro, boli

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Teško živimo, kćer se jadna snalazila da preživi Empty Re: Teško živimo, kćer se jadna snalazila da preživi

Post by T. 8/1/2020, 21:51

aben wrote:
T. wrote:
aben wrote:rugote se, ko da ne znote da je nojgore pasti iz konja na tovara
Ko se ruga...
Znam kako je teško iznajmit apartman...
A di je dvorac tek?
vjerojatno lakše, ali poanta je da sama činjenica da moroš roditi, a do učer nisi moro, boli
Misliš da je morala usisavat, prat lancune, brisat podove i prozore, bacat smeće?
T.
T.

Posts : 17149
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Teško živimo, kćer se jadna snalazila da preživi Empty Re: Teško živimo, kćer se jadna snalazila da preživi

Post by aben 8/1/2020, 21:59

T. wrote:
aben wrote:
T. wrote:
aben wrote:rugote se, ko da ne znote da je nojgore pasti iz konja na tovara
Ko se ruga...
Znam kako je teško iznajmit apartman...
A di je dvorac tek?
vjerojatno lakše, ali poanta je da sama činjenica da moroš roditi, a do učer nisi moro, boli
Misliš da je morala usisavat, prat lancune, brisat podove i prozore, bacat smeće?
ne zun, ali ako je morala reći asistentu da nazoveagenciju, ni joj bilo lako. 
ne moreš gljedati teškoću toga u apsolutnin vridnostima, isključivo u relativnin

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Teško živimo, kćer se jadna snalazila da preživi Empty Re: Teško živimo, kćer se jadna snalazila da preživi

Post by darth_vader 8/1/2020, 22:03

A zato se onako uprasila. Zbog stresa... 😥
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Teško živimo, kćer se jadna snalazila da preživi Empty Re: Teško živimo, kćer se jadna snalazila da preživi

Post by Maggie19 8/1/2020, 22:05

jasambrend wrote:A zato se onako uprasila. Zbog stresa... 😥
Uvijek je bila onakva..10 kg gore-dolje.
Paralelni svijet djeluje na svakoga individualno.

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Teško živimo, kćer se jadna snalazila da preživi Empty Re: Teško živimo, kćer se jadna snalazila da preživi

Post by darth_vader 8/1/2020, 22:09

Još uvijek vizualiziram kako li je mogla sama u tom dvorcu i bez tate preživjeti...  :(  Srećom pa ima vedar duh koji joj je pomogao kad je bilo najteže... 💪
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Teško živimo, kćer se jadna snalazila da preživi Empty Re: Teško živimo, kćer se jadna snalazila da preživi

Post by T. 8/1/2020, 22:12

jasambrend wrote:Još uvijek vizualiziram kako li je mogla sama u tom dvorcu i bez tate preživjeti...  :(  Srećom pa ima vedar duh koji joj je pomogao kad je bilo najteže... 💪
Istina, a vjerojatno su joj i zalihe masti pomogle u preživljavanju...
Što opet treba zahvaliti tati koji ju je dobro hranio dok je bio fizički nazočan u njezinom životu...
T.
T.

Posts : 17149
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Teško živimo, kćer se jadna snalazila da preživi Empty Re: Teško živimo, kćer se jadna snalazila da preživi

Post by Trinity 8/1/2020, 22:13

Legendovich wrote:Oćel sad platitio onijah 7 miljardi ojrova zaostalog poreza??
Nije valjda lud.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Teško živimo, kćer se jadna snalazila da preživi Empty Re: Teško živimo, kćer se jadna snalazila da preživi

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum