ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ustasa Milanovic novi poglavnik Hrvatske

Page 1 of 11 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next

Go down

Ustasa Milanovic novi poglavnik Hrvatske Empty Ustasa Milanovic novi poglavnik Hrvatske

Post by vuksadinare 6/1/2020, 03:53

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2145435
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99053
2015-09-08


Back to top Go down

Ustasa Milanovic novi poglavnik Hrvatske Empty Re: Ustasa Milanovic novi poglavnik Hrvatske

Post by vuksadinare 6/1/2020, 03:54

znaci beges spustio palac dolje..dakle jugonostalgicari i srbonostalgicari dobili upute..deri po zokiju on nije taj
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99053
2015-09-08


Back to top Go down

Ustasa Milanovic novi poglavnik Hrvatske Empty Re: Ustasa Milanovic novi poglavnik Hrvatske

Post by vuksadinare 6/1/2020, 04:15

vidim neke komentare na indexu...nije dugo trebalo a da pijetao zakukurice tri puta..kakvu bude beograd ali i sarajevo smjernice odredile prema zokiju tako ce se dio regionsko ljevicarskog establismenta isto ponasat prema zokiju...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99053
2015-09-08


Back to top Go down

Ustasa Milanovic novi poglavnik Hrvatske Empty Re: Ustasa Milanovic novi poglavnik Hrvatske

Post by RayMabus 6/1/2020, 04:54

Brige me šta misle o SDP presjedniku i bivšem SDP premijeru. Nisu moja posla.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175691
2014-04-11


Back to top Go down

Ustasa Milanovic novi poglavnik Hrvatske Empty Re: Ustasa Milanovic novi poglavnik Hrvatske

Post by RayMabus 6/1/2020, 05:03

On je predsjednik RH al ne i Hrvata.

Oporba glavna ga neće nikad priznati jer je to ko da SDP prihvati Sanadera

Neće se desit.

Neutralni isto nikad neće prihvatiti Sanadera.

On je predsjednik Hrvatske al ne i hrvatskog naroda.

Samo SDP populacije.

Ostalima nije predsjednik nit će ga ikad priznati.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175691
2014-04-11


Back to top Go down

Ustasa Milanovic novi poglavnik Hrvatske Empty Re: Ustasa Milanovic novi poglavnik Hrvatske

Post by vuksadinare 6/1/2020, 05:04

ahahaha citam komentare nekih ljevicara..'najte najte srbi nas zoki je dobar decec zakaj ga napadate'...strasno kakva supacka retorika..ovi srbpsko vucicevi mediji deru ko nikog zokija a ovi ljevicari maltene se ispricavaju srbekima..dobro je marcell napisao ili rekao ovo je gore od stokolmskog sindroma
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99053
2015-09-08


Back to top Go down

Ustasa Milanovic novi poglavnik Hrvatske Empty Re: Ustasa Milanovic novi poglavnik Hrvatske

Post by RayMabus 6/1/2020, 05:08

Dobili smo predsjednika koji će se sa svima posvadit plus s dvi trećine naroda jer je u suštini riječ o predsjedniku SDPa i bivšem premijeru u rangu Sanadera.

Dobro je počelo ; već prvi minut kad je postao predsjednik tj sad kad se shvati tko je on ide raskol u narodu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175691
2014-04-11


Back to top Go down

Ustasa Milanovic novi poglavnik Hrvatske Empty Re: Ustasa Milanovic novi poglavnik Hrvatske

Post by Guest 6/1/2020, 05:18

ustasa baš nije !
hrvati su odabrali fajtera
za regionalno razracunavanje,
sa akcentom na vuchica.
ne verujem da je nas vuchic zeljan
kavge, generalno.
nadam se, da ce se z.m.izdignuti
od ranijeg primitivuzma, da ce nam
se krvi napiti i sl.
jednom je vec ispao budala,
dovoljno je !
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ustasa Milanovic novi poglavnik Hrvatske Empty Re: Ustasa Milanovic novi poglavnik Hrvatske

Post by Guest 6/1/2020, 05:37

vuksadinare wrote:ahahaha citam komentare nekih ljevicara..'najte najte srbi nas zoki je dobar decec zakaj ga napadate'...strasno kakva supacka retorika..ovi srbpsko vucicevi mediji deru ko nikog zokija a ovi ljevicari maltene se ispricavaju srbekima..dobro je marcell napisao ili rekao ovo je gore od stokolmskog sindroma

ma ok, ali urbani i verovatno najobrazovaniji deo hrvatske
nametnuo je z.m.
kolinda je dovela hr. do slepog koloseka, trazila je novu sansu,
nije prosla. sama je priznala da je
gresila, bila je rob starije i novije proslosti,  obecavala novu kolindu.
da glumi, bolje ovako.
ovaj, z.m. ako misli da vlada na sukobu sa srbima i stbijom, bice jos
veca budala nego ranije
mnoga pitanha moramo da resimo,
ali mnoga i da precrtamo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ustasa Milanovic novi poglavnik Hrvatske Empty Re: Ustasa Milanovic novi poglavnik Hrvatske

Post by Hektorović 6/1/2020, 05:48

vuksadinare wrote:znaci beges spustio palac dolje..dakle jugonostalgicari i srbonostalgicari dobili upute..deri po zokiju on nije taj

Adem Vuchiqi je navijao za Kolindu.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Ustasa Milanovic novi poglavnik Hrvatske Empty Re: Ustasa Milanovic novi poglavnik Hrvatske

Post by vuksadinare 6/1/2020, 05:49

pizzon wrote:
vuksadinare wrote:ahahaha citam komentare nekih ljevicara..'najte najte srbi nas zoki je dobar decec zakaj ga napadate'...strasno kakva supacka retorika..ovi srbpsko vucicevi mediji deru ko nikog zokija a ovi ljevicari maltene se ispricavaju srbekima..dobro je marcell napisao ili rekao ovo je gore od stokolmskog sindroma

ma ok, ali urbani i verovatno najobrazovaniji deo hrvatske
nametnuo je z.m.
kolinda je dovela hr. do slepog koloseka, trazila je novu sansu,
nije prosla. sama je priznala da je
gresila, bila je rob starije i novije proslosti,  obecavala novu kolindu.
da glumi, bolje ovako.
ovaj, z.m. ako misli da vlada na sukobu sa srbima i stbijom, bice jos
veca budala nego ranije
mnoga pitanha moramo da resimo,
ali mnoga i da precrtamo.
pa zoki je vec prije par dana u sukobu sa vama kad je ove u srbiji i cg titulirao cetnickim vojvodama...tako kao sta sam rekao neka pijetao tri puta zakukurice ako ga uskoro ljevicarski i regionski leftardi uzmu na zub..mesic i josipovic zbog bosne a ovaj drugi i zbog srbije
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99053
2015-09-08


Back to top Go down

Ustasa Milanovic novi poglavnik Hrvatske Empty Re: Ustasa Milanovic novi poglavnik Hrvatske

Post by Eroo 6/1/2020, 06:21

vuksadinare wrote:vidim neke komentare na indexu...nije dugo trebalo a da pijetao zakukurice tri puta..kakvu bude beograd ali i sarajevo smjernice odredile prema zokiju tako ce se dio regionsko ljevicarskog establismenta isto ponasat prema zokiju...
Šta se čudiš, što si birao imaš. Dogovorite se suverenisti međusobno šta ćete i kako ćete.Najbolje je da se obratite Milanoviću.
On bi vam mogao vratiti dug.Bilo bi pošteno od njega. :D
Eroo
Eroo

Posts : 74524
2016-07-22


Back to top Go down

Ustasa Milanovic novi poglavnik Hrvatske Empty Re: Ustasa Milanovic novi poglavnik Hrvatske

Post by Noor 6/1/2020, 06:24

Čekamo Zokijev odgovor

:popcorn

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Ustasa Milanovic novi poglavnik Hrvatske Empty Re: Ustasa Milanovic novi poglavnik Hrvatske

Post by Eroo 6/1/2020, 06:27

vuksadinare wrote:ahahaha citam komentare nekih ljevicara..'najte najte srbi nas zoki je dobar decec zakaj ga napadate'...strasno kakva supacka retorika..ovi srbpsko vucicevi mediji deru ko nikog zokija a ovi ljevicari maltene se ispricavaju srbekima..dobro je marcell napisao ili rekao ovo je gore od stokolmskog sindroma
Opet ti netko drugi kriv. Ljevičari su svoje odigrali, cilj postigli sad ima da čkomiš. Dopisali ste br. 3, bojkotirali izbore i to je to.
Ovo je vama već 4.-ti put...Znaš kao  ide ono  s varanjem prvi put, drugi put i treći put, a vama je ovo čak 4.-ti put.
Eroo
Eroo

Posts : 74524
2016-07-22


Back to top Go down

Ustasa Milanovic novi poglavnik Hrvatske Empty Re: Ustasa Milanovic novi poglavnik Hrvatske

Post by Ringo10 6/1/2020, 06:54

vuksadinare wrote:
pizzon wrote:
vuksadinare wrote:ahahaha citam komentare nekih ljevicara..'najte najte srbi nas zoki je dobar decec zakaj ga napadate'...strasno kakva supacka retorika..ovi srbpsko vucicevi mediji deru ko nikog zokija a ovi ljevicari maltene se ispricavaju srbekima..dobro je marcell napisao ili rekao ovo je gore od stokolmskog sindroma

ma ok, ali urbani i verovatno najobrazovaniji deo hrvatske
nametnuo je z.m.
kolinda je dovela hr. do slepog koloseka, trazila je novu sansu,
nije prosla. sama je priznala da je
gresila, bila je rob starije i novije proslosti,  obecavala novu kolindu.
da glumi, bolje ovako.
ovaj, z.m. ako misli da vlada na sukobu sa srbima i stbijom, bice jos
veca budala nego ranije
mnoga pitanha moramo da resimo,
ali mnoga i da precrtamo.
pa zoki je vec prije par dana u sukobu sa vama kad je ove u srbiji i cg titulirao cetnickim vojvodama...tako kao sta sam rekao neka pijetao tri puta zakukurice ako ga uskoro ljevicarski i regionski leftardi uzmu na zub..mesic i josipovic zbog bosne a ovaj drugi i zbog srbije
JA sam cuo kako je Amdriju MAndica nazvao cetnickim vojvodom, a Mandic se tako i deklarira, i rekao da iza nemira u CG stoji Beograd. 

I to je sve. Nisam zapazio da je mnogo govorio o Srbiji ...
Ringo10
Ringo10

Posts : 21556
2015-09-24


Back to top Go down

Ustasa Milanovic novi poglavnik Hrvatske Empty Re: Ustasa Milanovic novi poglavnik Hrvatske

Post by jastreb 6/1/2020, 06:59

Efendija Cerić je u jednim BH novinama,ne znam sad kojim,ali čitao sam ih u Gračanici prije 3 dana, izjavio kako je Milanović prikriveni nacionalista koji se skriva pod maskom socijalista,te ga usporedio sa Dodikom i Slobom.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Ustasa Milanovic novi poglavnik Hrvatske Empty Re: Ustasa Milanovic novi poglavnik Hrvatske

Post by Hektorović 6/1/2020, 07:15

jastreb wrote:Efendija Cerić je u jednim BH novinama,ne znam sad kojim,ali čitao sam ih u Gračanici prije 3 dana, izjavio kako je Milanović prikriveni nacionalista koji se skriva pod maskom socijalista,te ga usporedio sa Dodikom i Slobom.

Izdao je svoju fetvu...

 Bivši reisu-l-ulema Islamske zajednice u Bosni i Hercegovini Mustafa Cerić reagirao je na izjavu Zorana Milanovića da su džihadisti u Bosni i Hercegovini realnost, obraćajući se Bošnjacima u Hrvatskoj.
Cerić je naveo niz razloga zašto Bošnjaci ne bi trebali glasati za Milanovića.
Poruku prenosimo u cjelosti:
Ako se hitno i bezuvjetno ne ispriča muslimanima u Bosni (što je Josipović svojevremeno odmah uradio nakon što je shvatio da je pogriješio),nemojete glasati za Zorana Milanovića:
(1) Zato što prijeti da će čim sjedne na prijestolj Velike Hrvatske raditi na tome da se broj muslimana u Bosni smanji na poželjnu mjeru ili da ih se učini ništavnim, jer ih ima "puno", što ugrožava sigurnost Hrvatske i Europe;
(2) Zato što poput Miloševića i Dodika mutira iz obećavajućeg socijaliste u prijetećeg nacionalistu, koji postaje opasniji od hrvatskog prirodnog nacionaliste;
(3) Zato što je narcisoidan, drzak i bezobziran prema hrvatskim susjedima, naročito prema Bosni o kojoj ništa ne zna, a ono malo što zna o njoj ne umije kazati na primjeren, kulturan i dobrosusjedski način;
(4) Zato što sve više pokazuje da želi biti veći hadezeovac od samih hadezeovaca o čemu svjedoči njegovo revnosno zalaganje i uspješno realizirenje da međunarodni zagrebački aerodrom dobije ime "Franjo Tuđman", te slijedom toga da se ostvari i Tuđmanova ideja o podjeli Bosne iz Karađorđeva te da se osporava činjenica o međunarodnoj presudi za "Udruženi zločinački poduhvat" (UZP) "Herceg Bosne";
(5) Zato što je prosvjećeni nacionalista u ruhu socijaliste gori od neprosvjećenog nacionaliste, koji zbog svojih nacionalističkih ispada gubi kredibilnost u svijetu i postaje neznačajan;
(6) Zato što mu treba pokazati, a onda i svim drugim političarima, da "na početku bijaše riješ", o kojoj treba voditi računa kako se izgovara, kome se izgovara te kakve posljedice može imati riječ ako se pogrešno izgovori tako da uznemirava i vrijeđa drugoga;
(7) Zato što ga treba naučiti da iza svake drske riječi slijedi adekvatan odgovor pa, stoga, treba paziti šta se priča;
(8) Zato što ubija nadu maladim ljudima u promjenu, jer ostaje sve isto - Hrvatska se guši u svom nacionalizmu, koji je udaljava od istinskog prijateljstva sa susjedima;
(9) Zato što je Bosna isuviše nježna da joj se upučuju tako ružne i pogane poruke kao što je ova da u njoj ima "puno muslimana";
(10) Zato što je vrijeme da Bosna kaže "bobu bob, a popu pop".
Dragi moji Bošnjaci u Hrvatskoj, imao sam potrebu da vam kažem da imate na umo ovih "deset zapovjedi", ali izbor je vaš pa što god odlučite neka vam je Svevišnji Allah na pomoći.
Sretno i Hairli!
Iskreno vaš!
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Ustasa Milanovic novi poglavnik Hrvatske Empty Re: Ustasa Milanovic novi poglavnik Hrvatske

Post by jastreb 6/1/2020, 07:23

A gledaj,baš sam pričao sa Bošnjacima. Bio sam kod nekih prijatelja za N.godinu u jednom muslimanskom selu. Jako velikom i izgrađenom.

Svi su navijali za Zokija. Puno ih iz tog sela radi ili je radilo u HR. 

Ljudi kažu da više nema Njemačke i da je danas Hrvatska ono što im je nekad bila Njemačka. 

I primijetio sam nešto kad je u pitanju pojas uz obje strane granice. Puno je bolje u Bosni nego u Hrvatskoj.

Usporedimo Bos.Gradišku i N.Gradišku. U Bosanskoj je više ljudi,grad veći i izgrađeniji. Promet gušći. Industrija radi i više se gradi.

Prije puno godina primnijetio sam to i na primjeru Bihaća,Cazina i Kladuše u usporedbi sa Vojnićem,Lapcem i Vrhovinama.

Nadalje,tamo nema srušenih i spaljenih kuća. Sve su obnovljene. Bile srpske,hrvatske ili muslimanske,a kod nas u nekim selima kao da je rat jučer završio.

Po meni BIH ima budućnost.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Ustasa Milanovic novi poglavnik Hrvatske Empty Re: Ustasa Milanovic novi poglavnik Hrvatske

Post by jastreb 6/1/2020, 07:28

Išao sam i u Doboj. Kafići puni. Grad civiliziran. U kafićima se vrti "normalna" muzika (Bora,Boris,Čola, ili strana muzika).

Osoblje uslužno i kulturno. Džamije i kat.crkve se ne diraju.  Čak u centru Doboja ima velika kuća sa ogromnim natpisom Hrvatski dom Petar Ajvazović.

Ljudi na ulici,ono čisti zapad. Nema onih brkajlija u čizmama i kožunima,kao u Lici i Kninu.  Djevojke i žene lijepe i dotjerane. Ugodno sam iznenađen ovim dijelom Bosne,kojeg više neću nazivati Andrićevom tmurnom Bosnom.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Ustasa Milanovic novi poglavnik Hrvatske Empty Re: Ustasa Milanovic novi poglavnik Hrvatske

Post by vuksadinare 6/1/2020, 07:28

jastreb wrote:A gledaj,baš sam pričao sa Bošnjacima. Bio sam kod nekih prijatelja za N.godinu u jednom muslimanskom selu. Jako velikom i izgrađenom.

Svi su navijali za Zokija. Puno ih iz tog sela radi ili je radilo u HR. 

Ljudi kažu da više nema Njemačke i da je danas Hrvatska ono što im je nekad bila Njemačka. 

I primijetio sam nešto kad je u pitanju pojas uz obje strane granice. Puno je bolje u Bosni nego u Hrvatskoj.

Usporedimo Bos.Gradišku i N.Gradišku. U Bosanskoj je više ljudi,grad veći i izgrađeniji. Promet gušći. Industrija radi i više se gradi.

Prije puno godina primnijetio sam to i na primjeru Bihaća,Cazina i Kladuše u usporedbi sa Vojnićem,Lapcem i Vrhovinama.

Nadalje,tamo nema srušenih i spaljenih kuća. Sve su obnovljene. Bile srpske,hrvatske ili muslimanske,a kod nas u nekim selima kao da je rat jučer završio.

Po meni BIH ima budućnost.
Sa cim se ti pucas...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99053
2015-09-08


Back to top Go down

Ustasa Milanovic novi poglavnik Hrvatske Empty Re: Ustasa Milanovic novi poglavnik Hrvatske

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 11 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum