ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Oglasio se i Božidar Alić

Go down

Oglasio se i Božidar Alić Empty Oglasio se i Božidar Alić

Post by jastreb 2/1/2020, 22:21

https://kamenjar.com/glumac-bozidar-alic-obratio-se-skorinim-biracima-zbog-drugog-kruga-samo-budala-i-mrtvac-ne-mijenjaju-stav/
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Oglasio se i Božidar Alić Empty Re: Oglasio se i Božidar Alić

Post by jastreb 2/1/2020, 22:22

Odakle ovog pustilo?

Ne valja pit. Govorim ja.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Oglasio se i Božidar Alić Empty Re: Oglasio se i Božidar Alić

Post by red wolf 2/1/2020, 22:24

Oglasio se i Božidar Alić Acnt?_=1578000173072&did=21&tag=tier1_2&r=http%253A%252F%252Fwww.ex-iskon-pleme.com%252Ft38204-oglasio-se-i-bozidar-alic&ua=Mozilla%2F5.0%20(Windows%20NT%206.3%3B%20Win64%3B%20x64%3B%20rv%3A70.0)%20Gecko%2F20100101%20Firefox%2F70Škori nasuprot njih izgleda kao normalan čovjek, što jest...Ovo može biti samo kontraproduktivno za HDZ...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15944
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Oglasio se i Božidar Alić Empty Re: Oglasio se i Božidar Alić

Post by IL Risorto 2/1/2020, 22:38

jastreb wrote:Odakle ovog pustilo?

Ne valja pit. Govorim ja.
Ne znam zašto se čudiš,pa on i jest profil prosječnog HDZ birača.No kao što sam rekao,izbori su puka formalnost,ali samo čudo može promjeniti ono što je dogovoreno.
Jadna domoljubna katolčad,ne znaju za koga glasuju.
Bespotrebno je isticat Kolindinu glupost koja je i onako prenaglašena,ali u ovoj utrci Milanović nije protiv Kolinde,HDZ-a,crkve,jer on njih sve lako potuče do nogu,ali Milanović u ovu utrku ide kontra opskurnuh krugova koji dirigiraju iz inozemstva a njima odgovara jedna intelektualno podkapacitirana osoba poput Kolinde,koja je njihova lutkica na koncu.
No jedino čemu se Milanović može nadat,pošto je Hrvatska relativno mala i beznačajna,da fokus kolindinih mecena nije usmjeren na ovo,ali i ako jest,da on nekako uspije se nametnut i njima kao koperativan čovjek,što je s obzirom na njegov karakter i jezičinu jako teško.
Ali čuda su ipak moguća.I Hillary Clinton takođe je imala podršku tih krugova,pa je svejedno izgubila,pa šta onda beznačajno mjesto predsjednika još beznačajnije državice njima znači.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Oglasio se i Božidar Alić Empty Re: Oglasio se i Božidar Alić

Post by melkior 4/1/2020, 16:52

סמאל wrote:
jastreb wrote:Odakle ovog pustilo?

Ne valja pit. Govorim ja.
Ne znam zašto se čudiš,pa on i jest profil prosječnog HDZ birača.No kao što sam rekao,izbori su puka formalnost,ali samo čudo može promjeniti ono što je dogovoreno.
Jadna domoljubna katolčad,ne znaju za koga glasuju.
Bespotrebno je isticat Kolindinu glupost koja je i onako prenaglašena,ali u ovoj utrci Milanović nije protiv Kolinde,HDZ-a,crkve,jer on njih sve lako potuče do nogu,ali Milanović u ovu utrku ide kontra opskurnuh krugova koji dirigiraju iz inozemstva a njima odgovara jedna intelektualno podkapacitirana osoba poput Kolinde,koja je njihova lutkica na koncu.
No jedino čemu se Milanović može nadat,pošto je Hrvatska relativno mala i beznačajna,da fokus kolindinih mecena nije usmjeren na ovo,ali i ako jest,da on nekako uspije se nametnut i njima kao koperativan čovjek,što je s obzirom na njegov karakter i jezičinu jako teško.
Ali čuda su ipak moguća.I Hillary Clinton takođe je imala podršku tih krugova,pa je svejedno izgubila,pa šta onda beznačajno mjesto predsjednika još beznačajnije državice njima znači.
U sridu. Kolindu podržavaju određeni međunarodni krugovi kojima ona savršeno odgovara (Trilaterala).
avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

Oglasio se i Božidar Alić Empty Re: Oglasio se i Božidar Alić

Post by kaya 4/1/2020, 17:12

Kuščević ili Đapić...ili Kolinda, bitno da nije komunjara :)
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Oglasio se i Božidar Alić Empty Re: Oglasio se i Božidar Alić

Post by kaya 4/1/2020, 17:12

Može i Šeks, daj štogod...
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Oglasio se i Božidar Alić Empty Re: Oglasio se i Božidar Alić

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum