ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zokijeva vlada 'propustila' naplatiti 31 milijun kuna poreza zokijevom frendu Tedeskiju

Go down

Zokijeva vlada 'propustila' naplatiti 31 milijun kuna poreza zokijevom frendu Tedeskiju Empty Zokijeva vlada 'propustila' naplatiti 31 milijun kuna poreza zokijevom frendu Tedeskiju

Post by vuksadinare 31/12/2019, 10:16

https://direktno.hr/direkt/imamo-dokumente-tvrtki-emila-tedeschija-milanoviceva-vlada-propustila-naplatiti-31-milijun-kuna-poreza-177576/
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99136
2015-09-08


Back to top Go down

Zokijeva vlada 'propustila' naplatiti 31 milijun kuna poreza zokijevom frendu Tedeskiju Empty Re: Zokijeva vlada 'propustila' naplatiti 31 milijun kuna poreza zokijevom frendu Tedeskiju

Post by vuksadinare 31/12/2019, 10:18

jel to onaj tedeski koji je kk cedevitu prebacio u ljubljanu jer se zalio na malu posjecenost utakmica cedevite...a sad ima jos manju u ljubljani...je taj je... Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99136
2015-09-08


Back to top Go down

Zokijeva vlada 'propustila' naplatiti 31 milijun kuna poreza zokijevom frendu Tedeskiju Empty Re: Zokijeva vlada 'propustila' naplatiti 31 milijun kuna poreza zokijevom frendu Tedeskiju

Post by RayMabus 31/12/2019, 10:18

Milanović se bori protiv korupcije. Koji vic.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Zokijeva vlada 'propustila' naplatiti 31 milijun kuna poreza zokijevom frendu Tedeskiju Empty Re: Zokijeva vlada 'propustila' naplatiti 31 milijun kuna poreza zokijevom frendu Tedeskiju

Post by Guest 31/12/2019, 10:22

Dobro sad...Todorić je nenadjebiv i u svjeckim razmjerima..7 miljardi OJROVA neplacenog poreza...
Hrvati rulaju u neplaćanju poreza i neisplati ploćija.. lol! lol! lol!
A nash Fuk,počeo ozbiljno sendvičariti,kao i Ero... :rasta :rasta :rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zokijeva vlada 'propustila' naplatiti 31 milijun kuna poreza zokijevom frendu Tedeskiju Empty Re: Zokijeva vlada 'propustila' naplatiti 31 milijun kuna poreza zokijevom frendu Tedeskiju

Post by vuksadinare 31/12/2019, 10:25

tedeski...'ne pitajte me kako sam zaradio prvi milijun'..i sad on se javlja kao neki moralni autoritet...pljuvao je po zagrepcanima sto ne dolaze u tisucama gledat njegovu cedevitu..te je prebacio u ljubljanu hvaleci se kak ce punit dvoranu a sad ima cca prosjek 200 gledatelja po utakmici jos manje nego u zagrebu..a iza ovog se krije prica kako su mu janezi obecali ako prebaci klub u sloveniju da ne treba platiti dio love za kupnju kolinske
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99136
2015-09-08


Back to top Go down

Zokijeva vlada 'propustila' naplatiti 31 milijun kuna poreza zokijevom frendu Tedeskiju Empty Re: Zokijeva vlada 'propustila' naplatiti 31 milijun kuna poreza zokijevom frendu Tedeskiju

Post by Guest 31/12/2019, 10:26

vuksadinare wrote:tedeski...'ne pitajte me kako sam zaradio prvi milijun'..i sad on se javlja kao neki moralni autoritet...pljuvao je po zagrepcanima sto ne dolaze u tisucama gledat njegovu cedevitu..te je prebacio u ljubljanu hvaleci se kak ce punit dvoranu a sad ima cca prosjek 200 gledatelja po utakmici jos manje nego u zagrebu..a iza ovog se krije prica kako su mu janezi obecali ako prebaci klub u sloveniju da ne treba platiti dio love za kupnju kolinske
Izreka se odnosi na svakog bogataša...obicno krv propisaju dok zarade prvi miljun,kasnije je lakse..koliko znam niti jedna krivicna prijava nije podignuta protiv tedecija..ostalo sasvim legaliti... :rasta :rasta :rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zokijeva vlada 'propustila' naplatiti 31 milijun kuna poreza zokijevom frendu Tedeskiju Empty Re: Zokijeva vlada 'propustila' naplatiti 31 milijun kuna poreza zokijevom frendu Tedeskiju

Post by vuksadinare 31/12/2019, 10:27

pismejker wrote:Dobro sad...Todorić je nenadjebiv i u svjeckim razmjerima..7 miljardi OJROVA neplacenog poreza...
Hrvati rulaju u neplaćanju poreza i neisplati ploćija.. lol! lol! lol!
A nash Fuk,počeo ozbiljno sendvičariti,kao i Ero... :rasta :rasta :rasta
krele ko sendvicari...samo zato sto sam stavio temu o zokijevoj mulji sa frendom i tajkunom tedeskijem Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99136
2015-09-08


Back to top Go down

Zokijeva vlada 'propustila' naplatiti 31 milijun kuna poreza zokijevom frendu Tedeskiju Empty Re: Zokijeva vlada 'propustila' naplatiti 31 milijun kuna poreza zokijevom frendu Tedeskiju

Post by vuksadinare 31/12/2019, 10:29

pismejker wrote:
vuksadinare wrote:tedeski...'ne pitajte me kako sam zaradio prvi milijun'..i sad on se javlja kao neki moralni autoritet...pljuvao je po zagrepcanima sto ne dolaze u tisucama gledat njegovu cedevitu..te je prebacio u ljubljanu hvaleci se kak ce punit dvoranu a sad ima cca prosjek 200 gledatelja po utakmici jos manje nego u zagrebu..a iza ovog se krije prica kako su mu janezi obecali ako prebaci klub u sloveniju da ne treba platiti dio love za kupnju kolinske
Izreka se odnosi na svakog bogataša...obicno krv propisaju dok zarade prvi miljun,kasnije je lakse..koliko znam niti jedna krivicna prijava nije podignuta protiv tedecija..ostalo sasvim legaliti... :rasta :rasta :rasta
...pa nelegalno je stekao prvi milijun..muljanjem oko privatizacije jedne sinjske firme..to je dovoljno da zavrsi na sudu i da je muljator
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99136
2015-09-08


Back to top Go down

Zokijeva vlada 'propustila' naplatiti 31 milijun kuna poreza zokijevom frendu Tedeskiju Empty Re: Zokijeva vlada 'propustila' naplatiti 31 milijun kuna poreza zokijevom frendu Tedeskiju

Post by Guest 31/12/2019, 10:55

Hoce to njih. I Mirando Mrsic je gurao u dno ladice naplatu potrazivanja prema tvrtki njegove hanume. 

Onda ga proaktali i bilo svasta-nesta.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zokijeva vlada 'propustila' naplatiti 31 milijun kuna poreza zokijevom frendu Tedeskiju Empty Re: Zokijeva vlada 'propustila' naplatiti 31 milijun kuna poreza zokijevom frendu Tedeskiju

Post by Guest 31/12/2019, 11:01

vuksadinare wrote:
pismejker wrote:Dobro sad...Todorić je nenadjebiv i u svjeckim razmjerima..7 miljardi OJROVA neplacenog poreza...
Hrvati rulaju u neplaćanju poreza i neisplati ploćija.. lol! lol! lol!
A nash Fuk,počeo ozbiljno sendvičariti,kao i Ero... :rasta :rasta :rasta
krele ko sendvicari...samo zato sto sam stavio temu o zokijevoj mulji sa frendom i tajkunom tedeskijem Basketball
ma ja..tek oonako..postao si ERO ver.2.0..i to ne kazem samo ja..

Zadnjih tjedana zilijun temija o Milanovicu..Ne da mi je simpa,nego,cisti opservejšn..Ono,sve vise govorio tebi nego ti o Milanovicu... lol!

Ero,bar reklamira milf pičku,ali ste obojica utuši brale..

Otvorim forum,1. tema ..nesh Milanovic,autor Fuk...a yebate,jel ima sto interesandnije? lol! lol! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zokijeva vlada 'propustila' naplatiti 31 milijun kuna poreza zokijevom frendu Tedeskiju Empty Re: Zokijeva vlada 'propustila' naplatiti 31 milijun kuna poreza zokijevom frendu Tedeskiju

Post by Counter-Strike 31/12/2019, 15:02

pismejker wrote:Dobro sad...Todorić je nenadjebiv i u svjeckim razmjerima..7 miljardi OJROVA neplacenog poreza...
Hrvati rulaju u neplaćanju poreza i neisplati ploćija.. lol! lol! lol!
A nash Fuk,počeo ozbiljno sendvičariti,kao i Ero... :rasta :rasta :rasta
kroasanski pizoni :chiefi

_________________
Zokijeva vlada 'propustila' naplatiti 31 milijun kuna poreza zokijevom frendu Tedeskiju Americ10
Counter-Strike
Counter-Strike

Posts : 4231
2018-03-12


Back to top Go down

Zokijeva vlada 'propustila' naplatiti 31 milijun kuna poreza zokijevom frendu Tedeskiju Empty Re: Zokijeva vlada 'propustila' naplatiti 31 milijun kuna poreza zokijevom frendu Tedeskiju

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum