ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nakon Brazila Crkva gubi i Argentinu

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Nakon Brazila Crkva gubi i Argentinu - Page 2 Empty Re: Nakon Brazila Crkva gubi i Argentinu

Post by Guest 29/12/2019, 23:05

Ringo10 wrote:
Sovak wrote:
epikur37 wrote:
Ringo10 wrote:Katoličku Crkvu se percepira kao neprijatelja globalizacije i sad se nju suzbija u LAtinskoj Americi pomoću Protestantskih sekti financijski i politički podržanih od Amerike.

Komunizma više nema i nema potrebe za KC koja je bila upregnuta u antikomunističke strategije a izbor onoga Poljaka za Papu je bio upravo na tom fonu.

Amerika nastoji ojačati Monroovu doktrinu u Lat. Americi preko širenbja tih sekti.
I ide im dobro. Problem je samo što će se sve to pokazati kao pucanj u prazno jer ni taj Protestantizam neće moći riješiti sve ekonomske i političke probleme LAtinske Amerike.

Ali sirotinju je lako kupiti sa malo milostinje i lijepih obećanja. U svakom slučaju globalisti iovim pojačavaju svoju poziciju u Lat. Americi bar privremeno.


Otprilike tako.....latinosku sirotinju lako samarati. A tu je prostor j za protestantsko sektastvo.

Boze sacuvaj da bi tu i tamo koji problem bio i u samoj Crkvi ... je l'?

Npr. neprocesuiranje i zataskavanje pederskih i pedofilskih pizdarija.

Naravno, nije to rezerevirano samo za RKC, ali eto.
Istina da su zataškavali ...

Iako je 95% tih afera namješteno kako bi se slomila KC

Necu ulaziti u postotke. Dovoljno je da su par slucajeva zataskali i steta je napravljena.

Istini za volju kad se javljaju stari pederi koji su nekom popu pušili kurac ili on njima samo odmahnem rukom. Pederski posli.

A Crkvu nitko nece slomiti. Naucili su u 1700 godina otkako su postali drzavna religija  prezivjeti i nadzivjeti sve koji su im stavljali noz pod vrat.

Guest
Guest


Back to top Go down

Nakon Brazila Crkva gubi i Argentinu - Page 2 Empty Re: Nakon Brazila Crkva gubi i Argentinu

Post by veber 29/12/2019, 23:08

AssadNaPodmornici wrote:Ovo su odlične vijesti, protestanti su konzervativniji od katolika i protestanti su za kapitalizam dok su katolici za socijalizam. Plus protestanti će glasovati za političara koji će biti saveznik za Donalda Trumpa, političara koji će biti protiv socijalizma i državnih regulacija te političara koji je za slobodno tržište. 
Lijepe vijesti
znaš kaj?
protestanjike su fakat zajebane.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Nakon Brazila Crkva gubi i Argentinu - Page 2 Empty Re: Nakon Brazila Crkva gubi i Argentinu

Post by Guest 30/12/2019, 07:57

veber wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Ovo su odlične vijesti, protestanti su konzervativniji od katolika i protestanti su za kapitalizam dok su katolici za socijalizam. Plus protestanti će glasovati za političara koji će biti saveznik za Donalda Trumpa, političara koji će biti protiv socijalizma i državnih regulacija te političara koji je za slobodno tržište. 
Lijepe vijesti
znaš kaj?
protestanjike su fakat zajebane.
Ti kojoj si jednoj i sam bičez to najbolje znas... :rasta :rasta :rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nakon Brazila Crkva gubi i Argentinu - Page 2 Empty Re: Nakon Brazila Crkva gubi i Argentinu

Post by veber 30/12/2019, 13:45

ti i ero nemrete smisliti nikaj konstruktivno?
ja sam emancipiran. žene me hrane, oblače, peru veš. suđe. peglaju
još mi daju i lovu za nerad.
pa ti budi frajer s pol metra kitom i cvijećem u ruci.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Nakon Brazila Crkva gubi i Argentinu - Page 2 Empty Re: Nakon Brazila Crkva gubi i Argentinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum