ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Trebamo li se početi bojati eventualne Milanovićeve pobjede?

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Trebamo li se početi bojati eventualne Milanovićeve pobjede? - Page 5 Empty Re: Trebamo li se početi bojati eventualne Milanovićeve pobjede?

Post by darth_vader Sat 28 Dec - 22:51

Eroo wrote:
jasambrend wrote:
dijagram wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
Hektorović wrote:

Pa to ... čobani koji drže sve i dobrim dijelom kradu, i ovčice koje glasaju.

Samo SDP je čak i gori.

A Bandić dokazuje da se ne radi samo o HDZu
sve to stoji, zato mi je sve jedno tko je od te dvije udbaške struje na vlasti. ja nisam dio te šeme i neću glasovati za manje zlo. niti ja , a bogami niti barem 50% Hrvata

sretnem rodju kaze birao juricana:)
pa jesi normalan, sto si time htio postici
nista, nema pojma, al neke bi primjene
pa onda biraj moguce promjene idiote
jedna vjernicka zadarska obitelj( nije epi:)   birala je daliju oreskovic
mislim, koja je tek to glupost
izaci i bacit glas u smece


Da, ti su mi najjači...promjene bi, a onda bace glas u pičku materinu nekom nebitnom koji niti ne prođe prag... i onda naravno D' Hondt odradi svoje za relativne pobjednike...
Da nisi bacio glas uludo D'Hondt vam ne bi ni trebao. Poslije j. nema kajanja. :)

Kad, već pikaš i Yodu ću nagovoriti za Zokija... a i Epi se ponešto koleba...

darth_vader

Posts : 19697
2014-04-17


Back to top Go down

Trebamo li se početi bojati eventualne Milanovićeve pobjede? - Page 5 Empty Re: Trebamo li se početi bojati eventualne Milanovićeve pobjede?

Post by AssadNaPodmornici Sat 28 Dec - 22:58

gle D Hondt metoda ne vrijedi u predsjedničkim izborima. Vrijedi u ostalima. tada naravno da ne glasam za neke redikule koji neće preći glas, jer onda moj glas ide HDZu i SDPu. Tada glasam za neku treću opciju koja prolazi, recimo MOST; ŽZ,  čak i ako se oforme Suverenisti i za njih, bitno mi je da nisu udbaški lopovi

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21191
2018-06-14


Back to top Go down

Trebamo li se početi bojati eventualne Milanovićeve pobjede? - Page 5 Empty Re: Trebamo li se početi bojati eventualne Milanovićeve pobjede?

Post by darth_vader Sat 28 Dec - 23:40

Naravno, naveo tek kao primjer uzaludnog glasanja za totalne autsajdere, a sve nadajući se nekim promjenama pa na kraju još ispadne glas za vladajuće... :D
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19697
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Trebamo li se početi bojati eventualne Milanovićeve pobjede? - Page 5 Empty Re: Trebamo li se početi bojati eventualne Milanovićeve pobjede?

Post by darth_vader Sat 28 Dec - 23:43

A za predsjedničke D'Hondt nema smisla, jasna stvar, glasovi se ne prelijevaju, dva najjača idu u drugi krug i dobitnik 50% plus jedan glas nas jebe sljedećih 5 godina izigravajući redikula na naš trošak...


Last edited by jasambrend on Sat 28 Dec - 23:51; edited 1 time in total
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19697
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Trebamo li se početi bojati eventualne Milanovićeve pobjede? - Page 5 Empty Re: Trebamo li se početi bojati eventualne Milanovićeve pobjede?

Post by Eroo Sat 28 Dec - 23:47

jasambrend wrote:
Eroo wrote:
jasambrend wrote:
dijagram wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
sve to stoji, zato mi je sve jedno tko je od te dvije udbaške struje na vlasti. ja nisam dio te šeme i neću glasovati za manje zlo. niti ja , a bogami niti barem 50% Hrvata

sretnem rodju kaze birao juricana:)
pa jesi normalan, sto si time htio postici
nista, nema pojma, al neke bi primjene
pa onda biraj moguce promjene idiote
jedna vjernicka zadarska obitelj( nije epi:)   birala je daliju oreskovic
mislim, koja je tek to glupost
izaci i bacit glas u smece


Da, ti su mi najjači...promjene bi, a onda bace glas u pičku materinu nekom nebitnom koji niti ne prođe prag... i onda naravno D' Hondt odradi svoje za relativne pobjednike...
Da nisi bacio glas uludo D'Hondt vam ne bi ni trebao. Poslije j. nema kajanja. :)

Kad, već pikaš i Yodu ću nagovoriti za Zokija... a i Epi se ponešto koleba...
Sve vam je to usitno. Isto vam se piše ako doma ostanete, tako bi barem imali osjećaj da niste luzeri.
Yoda bi se u tom slučaju čak mogao i pohvaliti da je glasao za Kolindu. :D
Eroo
Eroo

Posts : 75363
2016-07-22


Back to top Go down

Trebamo li se početi bojati eventualne Milanovićeve pobjede? - Page 5 Empty Re: Trebamo li se početi bojati eventualne Milanovićeve pobjede?

Post by Eroo Sat 28 Dec - 23:48

jasambrend wrote:S za predsjedničke D'Hondt nema smisla, jasna stvar, glasovi se ne prelijevaju, dva najjača idu u drugi krug i dobitnik 50% plus jedan glas nas jebe sljedećih 5 godina izigravajući redikula na naš trošak...
Glasaš za Kolindu i taj osjećaj ti automatski odpada. :D
Eroo
Eroo

Posts : 75363
2016-07-22


Back to top Go down

Trebamo li se početi bojati eventualne Milanovićeve pobjede? - Page 5 Empty Re: Trebamo li se početi bojati eventualne Milanovićeve pobjede?

Post by Guest Sat 28 Dec - 23:49

Eroo wrote:
pismejker wrote:
Eroo wrote:
abraham wrote:Ulazak Srbije u EU je strateski vazno za DNRH. Ulazak BiH je strateski vazno za DNRH. Ministar spoljnih dela DNRH danas anno domini 2019 12 28. Sto, kako???? Tko je ovdje lud??? 1o ooo terorista, Komsic............. Allloooooooooo  da napisem o kili mozga??? Ne treba....
Naravno da je.Od životne važnosti. ;) :D
tako jest...kad srbija udje u EU,svi ce se morati izljubiti,pomiriti i oprostiti si..nema vise do kraja vremena rata izmedju Srbije i RH..srbija i RH postat ce jedno...
kao Rusija i svabija...jezovit scenarij,ali jedini moguci..inace cve jednog dana Jopet netk ostati na ludu gljivu i opet otpoceti rat..i jopet nanovo...
jedina alternativa razjuriti involvirane..jedne na Mars,druge na ....a gdje vec,i da svijet vec krene prosperirati na balkanu.. :love :love :love
Srbija može zaratiti samo između sebe. Nema joj pomoći.

Nebitno ero,rat tjera investicije i novac..Balkan je osudjen na siromastvo..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Trebamo li se početi bojati eventualne Milanovićeve pobjede? - Page 5 Empty Re: Trebamo li se početi bojati eventualne Milanovićeve pobjede?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum