ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Suverenisti bi Škoru al ne bi MOST

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Suverenisti bi Škoru al ne bi MOST Empty Suverenisti bi Škoru al ne bi MOST

Post by RayMabus 26/12/2019, 03:15

Dakle oni bi samo desničare

https://www.jutarnji.hr/izbori2019/suverenisticka-scena-s-nestrpljenjem-iscekuje-skorinu-odluku-zele-da-ih-povede-na-parlamentarnim-izborima-ali-i-porucuju-koga-u-koaliciji-ne-vide/9787282/

Kolakušić neće na parlamentarne izbore pa se MOSTu otvara prostor na tom dijelu biračkog tijela tako da će se oni opet dignit postotak dva.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

Suverenisti bi Škoru al ne bi MOST Empty Re: Suverenisti bi Škoru al ne bi MOST

Post by RayMabus 26/12/2019, 03:27

Kažu Suverenisti da je Škoro izgubio u Dalmaciji jer se oslonio na MOST koji je politički završena priča. Jel to oće reč da ste vi zaslužni šta je dobio u Slavoniji ?

U Kaštelima je dobio 30% glasova , Kolinda 35% a SDP 20%>

Ne bi ja baš reka da njegov uspjeh nije vezan uz to šta je stavija MOST uza sebe i na taj način pokaza da nije isključivo desničaraka opcija nego desn reformator.

Za njega su glasali mladi. Da su mislili za vas glasat onda bi Suverenisti sami mogli na izbore i bez Škore a ne mogu baš.

Kako god nije bitno , može MOST i sam na izbore sad kad Kolakušić neće a ŽZ se raspa.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

Suverenisti bi Škoru al ne bi MOST Empty Re: Suverenisti bi Škoru al ne bi MOST

Post by RayMabus 26/12/2019, 03:34

Hasanbegovič bi diktira pravila a on sam ne može skupit pedestak glasova. Iličič i Zekanović.....evo HDZ vam je izbija jednu bitnu temu na kojoj ste vi skupljali glasove a očito ih misli do parlamentarnih izbit još jer želi vratit upravo to izgubljeno desno biračko tijelo.


https://www.ex-iskon-pleme.com/t38069-njonjo-ima-bozicnu-zelju-zeli-da-se-ukine-rad-nedjeljom

Kako se odma desničari grebu za fotelje a Đapić će i na parlamentarne.

MOST nema konkurenkciju dok je upravo vi na desnom spektru imate od samog HDZa do Đapića i raznih HSP strančica.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

Suverenisti bi Škoru al ne bi MOST Empty Re: Suverenisti bi Škoru al ne bi MOST

Post by RayMabus 26/12/2019, 03:50

Politički program Suverenista


http://konzervativci.hr/2019/04/07/hrvatski-suverenisti-predstavili-kandidate-i-program-za-europarlamentarne-izbore/

Bolji je od HDZovog al eto odma je Njonjo a to je HDZ uletija da će smanjit rad nedjeljom dakle to je stavka obitelj i sad će oni da vrate to odmetnuto krilo HdZa do idućih parlamentarnih izbora samo sve te stavke koje su program Suverenista jednu po jednu provodit....a onda će kupit avione prije parlamentarnih izbora i time kupit ogromam broj upravo tog istog desnog biračkog tijela.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

Suverenisti bi Škoru al ne bi MOST Empty Re: Suverenisti bi Škoru al ne bi MOST

Post by RayMabus 26/12/2019, 04:02

Stavka uvođenja eura nije previše različita od MOSTa no je od Plenkovićevog HDZa. Ta tematika uvođenja eura je svim desnim strankama ista jedino šta MOST kaže referendum a taj referendum će u biti narod odjebat tj neće u eurozonu pa ti to dode na isto ko dda su rekli da nisu za uvođenje eura al eto kao referendum pa se izjasnite.

https://www.google.com/amp/s/amp.index.hr/article/2086287/most-kaze-da-bi-se-o-uvodjenju-eura-trebalo-odluciti-na-referendumu

Sve desnije stranke imaju tu stavku a lako moguće da sam Plenky u idući godinu dana ovu temu okrene u smjeru kako on neće uvest euro pa će vam pokupit glasove dakle MOST je tu pametniji jer nudi referendum a ne odbacuje pa ako Plenky odbije to je odbija volju naroda.

Na ovoj točci MOST se pokazao pametnijim u strateškom smislu od Suverenista.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

Suverenisti bi Škoru al ne bi MOST Empty Re: Suverenisti bi Škoru al ne bi MOST

Post by RayMabus 26/12/2019, 04:26

Stavka eu parlamentarni izbori.

Bolji ste od MOSTa tu. Imate moj glas na idućim eu parlamentarnim izborima 100%. Tu ću za vas glasat. Most želi biti nezavisni u eu parlamentu a to me ne zanima. Zato sam i glasa za ŽZ jer je postojala eu parlamentarna grupa a ne za Most a niti ću ikad za nekog tko mi upadne sa šemom da će on biti nezavisan u eu parlamentu. Tko tako upadne znači da ne kuži eu politiku.

Tu ste bolji i tu ćete dobiti moj glas no ovo su hrvatski parlamentarni a ne eu parlamentarni izbori. Uostalom sama zastuonica Suverenista neće ič na izbore za sabor pa tko ostaje ? Iličić ? Ne hvala. Iman Mira Bulja , pesto puta jači lik da prca vladajuče u saboru.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

Suverenisti bi Škoru al ne bi MOST Empty Re: Suverenisti bi Škoru al ne bi MOST

Post by RayMabus 26/12/2019, 04:37

Točka Srbija , blokiranje u EU i povratak nestalih i plaćanje ratne odštete.

Ok al za tako šta se zalaže i MOST plus i HDZ osim šta bi ovi Plenkovicev HdZ primija Srbiju u EU no Macron in je zapiva , Brexit je sad to sve pomaka tako da su oni u biti blokirani a tu je i opcija Ante Đapić kojeg će HDZ ubacit na parlamentarnim izborima koji će samo takve teme gurat upravo da vam uzme nešto glasova.

Dakle ukratko na prvi pogled jaka tema no kad je analiziraš onda je takva da iz više razloga em niste jedini koji to nude em ova Srbija neće u EU na idućim parlamentarnim izborima.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

Suverenisti bi Škoru al ne bi MOST Empty Re: Suverenisti bi Škoru al ne bi MOST

Post by RayMabus 26/12/2019, 04:51

Stavka imigranti.

U ovoj točci vas mogu samo uspoređivat sa SDPom i ljevičarima jer u suštini niste ponudili ništa novo šta HDZ ne radi ili za šta nije MOST po ovom pitanju.

S druge strane Kolinda i Plenkovic su obašli granicu dok Zekanović i Iličič nisu. Oču reč da ne možeš iz tople saborske fotelje pričat o tome nego moraš dignit guzicu i ić na granicu.

Jeste li ? Niste. Dakle pišem minus jer vam je ova točka populizam a niste je dobro razradili.

Uostalom jedan dio imigranata triba namjerno propustit prema Sloveniji a ne da Hrvatska okrvavi ruke a drugi če nas vodit u Haag i sudit nam. Puštaj sve u Njemačku jer očito je da ih oni i dalje zovu.

Dakle program vam je loš , nedorađen i obični populizam.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

Suverenisti bi Škoru al ne bi MOST Empty Re: Suverenisti bi Škoru al ne bi MOST

Post by RayMabus 26/12/2019, 05:45

Škoro je javna ličnost i njemu zbog imidža neodgovara da on bude samo vođa krajnje desnice tako da će gledat ipak da radi širu listu a ako ne uspije onda će on izač sa Suverenistima i oni prelaze izborni prag.

Sad vidit tko će dobit od ovo dvoje jer nije isto jel to Milanovic ili Kolinda mada Suverenistima više odgovara da dobije Milanovic jer bi onda mogli napadat Plenkija a makli bi jednu ikonu desnice u HDZu.

Šta se MOSTa tiče njemu je prednost ta šta Kolakušič neće na izbore , šta se ŽZ podijelio na Pernara i ŽZ a Sinčić je u eu parlamentu i ne pada mu na pamet da se osobno kandidira za hrvatski sabor tj može al očito će nekome drugome prepustit fotelju no nakon odlaska Pernara i Bunjca ovi jednostavno nemaju nikoga tako da to teško i gotovo nikako ne prelazi izborni prag.

Uglavnom jedina antikorupcijska stranka a da ima potencijal preći izborni prag je ipak samo MoST i nitko više.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

Suverenisti bi Škoru al ne bi MOST Empty Re: Suverenisti bi Škoru al ne bi MOST

Post by RayMabus 26/12/2019, 06:18

I onda na kraju imamo i to da je već sama poruka da može sve samo ne MOST u biti ovo : može sve samo ne antikorupcija.

Dakle poruka je : Mi smo korupcija. Suverenisti bi Škoru al ne bi MOST 1f602 


Sad kad ih Plenkovic opali na njihovom terenu kao šta je već Njonjo upa sa neradnonom nediljom , pa ubaci Đapiča i HSP kao njihovu direktnu konkurenciju na temama Srbija i slično , pa kupi lovačke avione pred parlamentarne izbore , pa onda ova poruka može sve samo ne antikorupcija......e vidit čemo po anketama koliko vam ankete daju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

Suverenisti bi Škoru al ne bi MOST Empty Re: Suverenisti bi Škoru al ne bi MOST

Post by RayMabus 26/12/2019, 06:50

Koliko vidim čak i među ovim Suverenistima je prije prvog kruga bilo onih stranaka koji su bili i da se glasa i za Škoru i Kolindu dakle može sve samo ne može Milanović

https://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/raspada-se-skorin-tim-izdao-je-desnicu-jeste-li-vidjeli-s-kim-se-on-slika-1387420/

A nekako mi se čini da se ni MOSTu ne ide u koaliciju s nekakvim Hasanbegovićem i Zekanovićem i slično jer su ipak previše različita opcija.

Ne bi me čudilo ni da ŽZ i MOST izađu zajedno na ove izbore. Suštinski imaju ista stajališta a i jednima i drugima triba proć izborni prag s tim da trenutno u ŽZ nemaju nikoga tko bi bija jaka ličnost a s Pernarom su se zakačili na osobnoj bazi a Kolakušiću se nakon ovog fijaska jednostavno ne sramoti ponovo a ima zagarantiranj plaću u eu parlamentnu idućih pet godina puno veću od ove saborske dakle ŽZ ako želi u sabor a žele onda im ostaje jedino koalicijska llista s MOSTom , oboje prelaze izborni prag i ulaze u sabor.

Ova opcija suverenisti i MOST u koaliciji zajedno na parlamentarnim to neće biti a čak mi se čini da bi MOST radije Škoru prepustija Suverenistima a onda ŽZ ponudija koaliranje tj Sinčiču kojeg ionako nije briga jer je u eu parlamentu a ovako bi bar uša u sabor dakle to bi vrlo lako moglo bit koalicija ŽZ i MOST.


Ovo su ankete di Kolakušić ima skoro 6% al on neće ić na parlamentarne dalkle ovo su glasači ŽZ i MOSTa uglavnom tj taj politički profil.

Suverenisti bi Škoru al ne bi MOST B897ead9-a735-44ae-ac3f-070ee4bb3a71-Untitled%20design%20(33)
RayMabus
RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

Suverenisti bi Škoru al ne bi MOST Empty Re: Suverenisti bi Škoru al ne bi MOST

Post by epikur37 26/12/2019, 07:52

hehe, most je pristojna konzervativna pučka stranka. nije im ni bilo mjesto u ekipi pravaške bulumente.

ovo je dobro, radikale treba ostaviti same na njihovoj čistini
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Suverenisti bi Škoru al ne bi MOST Empty Re: Suverenisti bi Škoru al ne bi MOST

Post by Guest 26/12/2019, 07:52

tu neko negoduje sto komentarisem
izbore u hr. eto, imam licni stav.
kako i zasto da nemam ?
nema kandidata koji nije manje ili
vise gremeo o srbima i srbiji.
recimo, djapic, da srbija vodi
agresivnu politiku vs hrvatske.
cime se to manifestuje, kako ?
ili opsta pretnja blokadom
srbiji vezano za eu.
zasto se niste tako ponadali
kada vam je trebala saglasnost
srbije oko ulaska hr.u eu.
neka saglasnost je data.
nakon toga pocinjete sa kurcenjem.
zato verujem da je z.m. podnosljiv.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Suverenisti bi Škoru al ne bi MOST Empty Re: Suverenisti bi Škoru al ne bi MOST

Post by RayMabus 26/12/2019, 08:05

pizzon wrote:
recimo, djapic, da srbija vodi
agresivnu politiku vs hrvatske.
Đapić je dobija samo četiri tisuće glasova. Njega HDZ ubacuje samo da pokupi glasove radikalnoj desnici koja nije pod kontrolom HDZa ( na ovim izborima to je bio Škoro ).
RayMabus
RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

Suverenisti bi Škoru al ne bi MOST Empty Re: Suverenisti bi Škoru al ne bi MOST

Post by RayMabus 26/12/2019, 08:09

epikur37 wrote:hehe, most je pristojna konzervativna pučka stranka. nije im ni bilo mjesto u ekipi pravaške bulumente.

ovo je dobro, radikale treba ostaviti same na njihovoj čistini
Pravaši sad imaju podršku od 2,5% a kako je to više stranaka od koje su neke imale stav da se glas može dat i Kolindi i Škori al ne smije Milanoviću onda očito pošto za preć izborni prag na parlamentarnim izborima treba 5% nisu oni ti koji će krojit listu Škori nego će on napravit listu s njima tko oće i on će određivat na koji način će izać na parlamentarne izbore a tko mu se oće pridružit imat će jedno mjesto u saboru i to je to.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

Suverenisti bi Škoru al ne bi MOST Empty Re: Suverenisti bi Škoru al ne bi MOST

Post by debotoijusto 26/12/2019, 08:37

dao sam skoristima 3 mjeseca a kako je pocelo nece ni novu godinu docekat
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30703
2014-04-12


Back to top Go down

Suverenisti bi Škoru al ne bi MOST Empty Re: Suverenisti bi Škoru al ne bi MOST

Post by RayMabus 26/12/2019, 08:42

debotoijusto wrote:dao sam skoristima 3 mjeseca a kako je pocelo nece ni novu godinu docekat
Pa neće jer to je skupina desničarskih stranaka koje sve zajedno ne mogu preć 2,5% s tim da su neke od tih stranačkih grupa podržale i Kolindu i Škoru. Za usporedbu Juričan sam je dobio duplo više glasova od njih il skoro duplo al poanta je da je to napravija on sam a lik se sprda na Bandića i korupciju a ovi ne bi s Most jer im očito draga korupcija.

Sad će i Škoro i Most pustit da se ovi malo posvade jer mi se čini da Škoro naginje koaliciji s Mostom na parlamentarnim izborima a ovi ako se oće ubacit ok a ako ne nikom ništa.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

Suverenisti bi Škoru al ne bi MOST Empty Re: Suverenisti bi Škoru al ne bi MOST

Post by epikur37 26/12/2019, 08:56

Nema, ima da se svi postroje kako zapovjede doglavnik Buljanec i krilnik Hasanče.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Suverenisti bi Škoru al ne bi MOST Empty Re: Suverenisti bi Škoru al ne bi MOST

Post by RayMabus 26/12/2019, 09:01

epikur37 wrote:Nema, ima da se svi postroje kako zapovjede doglavnik Buljanec i krilnik Hasanče.
Hasanče ima svoju stranku. Nije dio hrvatskih suverenista.

https://hr.m.wikipedia.org/wiki/Hrvatski_suverenisti

Ruža Tomašić , Zekanović , Iličić , Sačić , Pavliček....
RayMabus
RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

Suverenisti bi Škoru al ne bi MOST Empty Re: Suverenisti bi Škoru al ne bi MOST

Post by epikur37 26/12/2019, 09:01

Škoro mi je simpatičan lik kao i Most. Nisam glasao za njega isključivo zato što se iza njega nakrcala uznojena pravašija. 

Njemu nije mjesto s njima, on i Most su pristojna politička opcija zajedno, e kad bi se makli od ovih troglodita.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Suverenisti bi Škoru al ne bi MOST Empty Re: Suverenisti bi Škoru al ne bi MOST

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum