ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Papa Franjo bi pomilovao Merčepa

Go down

Papa Franjo bi pomilovao Merčepa Empty Papa Franjo bi pomilovao Merčepa

Post by RayMabus Wed 25 Dec - 2:38

Eto

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/papa-franjo-sluzio-misu-na-badnju-vecer-mozete-imati-pogresne-ideje-mozda-ste-sve-upropastili-ali-bog-vas-i-dalje-voli-cak-i-najgore-medu-nama/9790381/
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Papa Franjo bi pomilovao Merčepa Empty Re: Papa Franjo bi pomilovao Merčepa

Post by RayMabus Wed 25 Dec - 4:17

A napalo jadnog Škoru. Papa Franjo bi pomilovao Merčepa 1f602 

....

Eto Božićna poruka : Bog vas sve voli čak i one najgore od vas i među vama.

A odlično super. Iman samo jedno pitanje.

Dva radnika rade kod istog poslodavca , jedan radnik radi a drugi zabušava al ih poslodavac jednako voli.

Zašto bih ja volio poslodavca koji nas sve jednako voli ?

Papa Franjo bi pomilovao Merčepa Images?q=tbn%3AANd9GcSb8eGKfEmLDFetLXSakQ9WHLUmsp4eY8HSy2DxFTden4CIOZu4
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Papa Franjo bi pomilovao Merčepa Empty Re: Papa Franjo bi pomilovao Merčepa

Post by AlfaOmega Wed 25 Dec - 4:44

Čudni su ti Merčepi...

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10273
2015-09-11


Back to top Go down

Papa Franjo bi pomilovao Merčepa Empty Re: Papa Franjo bi pomilovao Merčepa

Post by RayMabus Wed 25 Dec - 5:59

AlfaOmega wrote:Čudni su ti Merčepi...
Merčep te voli. lol!

A blago se onome kome je stalo da ga voli onaj koji voli sve bez obzira jel taj loš il ok.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Papa Franjo bi pomilovao Merčepa Empty Re: Papa Franjo bi pomilovao Merčepa

Post by vuksadinare Wed 25 Dec - 6:02

Mercep ratnik :tu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99155
2015-09-08


Back to top Go down

Papa Franjo bi pomilovao Merčepa Empty Re: Papa Franjo bi pomilovao Merčepa

Post by RayMabus Wed 25 Dec - 6:07

Koliko često mislite da je Bog dobar ako smo mi dobri i da nas kažnjava ako smo mi zli. Ali on nije takav.

....


Dobro je on to posložija. Lipo reda rečenice. Nema greške. Samo još nigdje odgovpra zašto bi ja volio nekog il mi stalo do nečije ljubavi kad taj ionako voli bio ti kvaran il ok.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Papa Franjo bi pomilovao Merčepa Empty Re: Papa Franjo bi pomilovao Merčepa

Post by vuksadinare Wed 25 Dec - 6:22

Dok je Mercep pripremao obranu Vukovara i hrvatske..aktivno bio ukljucen u skupljanju dragovoljaca i oruzja neki su vec se smjestili u atomska sklonista londona,brisela,azerbejdjana a oni 'hrabriji' prebacili su krevet i frizider u atomsko pod sljemenom
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99155
2015-09-08


Back to top Go down

Papa Franjo bi pomilovao Merčepa Empty Re: Papa Franjo bi pomilovao Merčepa

Post by RayMabus Wed 25 Dec - 6:28

vuksadinare wrote:Dok je Mercep pripremao obranu Vukovara i hrvatske..aktivno bio ukljucen u skupljanju dragovoljaca i oruzja neki su vec se smjestili u atomska sklonista londona,brisela,azerbejdjana a oni 'hrabriji' prebacili su krevet i frizider u atomsko pod sljemenom
Merčepa za Papu.  lol!


Isus te voli bez obzira jesi lli loš il dobar.

Tako veliki entitet pa tako slab osjećaj za pravdu ?

E moj Papa netko će tebe brzo da nauči tko je i iz kojeg razloga stvorio Demone.

Da Bog te voli bio ti kvaran ili ne i neće ti ništa jer te voli.....al zato oni oće i čisto sumnjam da su zadovoljni priopovijedi koja glasi radite šta god oćete neće vam nitko ništa.

Malo morgen.

Papa Franjo bi pomilovao Merčepa Demoni5
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Papa Franjo bi pomilovao Merčepa Empty Re: Papa Franjo bi pomilovao Merčepa

Post by vuksadinare Wed 25 Dec - 6:43

Mercepu se sudilo za 48 zrtava ili 'zrtava' stradalih od njegove postrojbe..a nitko ne spominje do stradavanja da je 70% onih koji su likvidirani bili suradnici jna tj kos-a ili su suradjivali sa parakrajinskim vlastima dakle peta kolona..podaci o obavjestajnoj i svakoj drugoj petokolonaskoj raboti pronadjeni su nakon pada kosove centrale za V vojnu oblast u maksimirskoj ulici u zagrebu gdje je smjestena bila komanda jugo ratnog zrakoplovstva za V vojnu oblast..zna se kako prolaze petokolonasi i neprijateljski obavjestajci u ratnim uvjetima..nema razmjene a ni zatvora
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99155
2015-09-08


Back to top Go down

Papa Franjo bi pomilovao Merčepa Empty Re: Papa Franjo bi pomilovao Merčepa

Post by RayMabus Wed 25 Dec - 6:54

vuksadinare wrote:Mercepu se sudilo za 48 zrtava ili 'zrtava' stradalih od njegove postrojbe..a nitko ne spominje do stradavanja da je 70% onih koji su likvidirani bili suradnici jna tj kos-a ili su suradjivali sa parakrajinskim vlastima dakle peta kolona..podaci o obavjestajnoj i svakoj drugoj petokolonaskoj raboti pronadjeni su nakon pada kosove centrale za V vojnu oblast u maksimirskoj ulici u zagrebu gdje je smjestena bila komanda jugo ratnog zrakoplovstva za V vojnu oblast..zna se kako prolaze petokolonasi i neprijateljski obavjestajci u ratnim uvjetima..nema razmjene a ni zatvora
Merčepa za Papu ,...il barem kardinala. lol!

Bio bi puno bolji od ovoga koji bi pušta imigrante u Europu i onda izjavljiva kako vas Bog voli bez obzira na to jeste li kvarni.

Znam iz Nostradamusa da će kršćanstvo dotaknit najniže grane i sam Vatikan najebat direktno al brate mili i ne čudim se kad ovaj ispaljuje izjave da ma kakvi god bili Bog vas uvijek sve jednako voli .....šta je točno....samo si zaboravio nešto bitno napomenit i sad je to loša poruka odaslana u eter.

Demoni već kruže oko Vatikana. Uznemirili se. Pitaju se : Šta je ovom pizdeku ? Jel zna on šta je upravo rekao masama ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Papa Franjo bi pomilovao Merčepa Empty Re: Papa Franjo bi pomilovao Merčepa

Post by RayMabus Wed 25 Dec - 7:10

Papa je ok lik , želi reći nešto dobro a na kraju to može ispast ovo ; Ne ubij ( božja zapovijed )....al sad ovaj kaže ; Bog te voli čak i ako ubiješ.

Loše., loše , nezgodno skroz.

I demoni sei uzvrpoljili al ne zato šta im je do sranja nego se pitaju Jel ovi normalan ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Papa Franjo bi pomilovao Merčepa Empty Re: Papa Franjo bi pomilovao Merčepa

Post by dzango Wed 25 Dec - 7:24

Nek se miluju, ko im brani.

_________________
Papa Franjo bi pomilovao Merčepa Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Papa Franjo bi pomilovao Merčepa Empty Re: Papa Franjo bi pomilovao Merčepa

Post by RayMabus Wed 25 Dec - 7:27

Najbolje oslobodit sve zatvorenike jer ionako ih Bog sve voli ma šta god da su napravili dakle dobili odrješenje grijeha.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Papa Franjo bi pomilovao Merčepa Empty Re: Papa Franjo bi pomilovao Merčepa

Post by melkior Thu 26 Dec - 14:43

Ne borite se protiv zla jer ako se borite protiv zla, činite zlo i umnažate ga. Naime, dobro je svjetlo, a zlo je tama, a tama nije protivna svjetlu nego nedostatak svjetla. Mrak kao samostalni entitet ne postoji već postoji isključivo tamo gdje još nije doprlo svjetlo. To je ta kršćanska logika koja poručuje da treba praštati čak i kad ti čine zlo jer je tako činio i Isus, a Isus je Bog  scratch  Pa ok, ako je Isus Bog, znači li to da smo i mi bogovi i da li bi smo mi trebali željeti biti Bog ili kao bogovi?  (ne nužno, ali imajući u vidu da su Adam i Eva počinili prvi grijeh jer su htjeli biti kao bogovi koji razlučuju dobro od zla)


Kršćanska logika ide i dalje i kaže: krv mučenika sjeme je novih kršćana. Zapravo, kršćanstvo poziva na mučeništvo jer mučenici spašavaju svoju dušu za Nebo, a papa dobiva nove sljedbenike.  
Jer kaže Isus: ne bojte se onog koji može ubiti samo tijelo, već bojte se onog tko može besmrtnu dušu baciti u pakao, odnosno tko može ubiti i dušu i tijelo.  :?
Pa kaže Isus: tko tebe udari po jednom obrazu, okreni mu i drugi. 
Ali on sam je na vlastitom suđenju, kad ga je udario sluga velikog svećenika uz riječi: Tako li odgovaraš velikom svećeniku?  nije ponudio drugi obraz nego mu je uzvratio: ako govorim krivo - dokaži da je krivo, a ako li ne, zašto me udaraš
Pa je isto tako rekao: tko tebe kamenom, ti njega kruhom
Pa ok, sve se to može zanemariti, ali na križu je vapio: Oče, oprosti im jer ne znaju što čine. 

I što sad?
Bog voli sve ljude, i one koje ubijaju i one koji ubijaju. I žrtve i krvnike. Žrtve voli jer su nevini, a krvnike voli jer ih želi spasiti, pa da prestanu biti krvnici. 

Sinoć sam gledao sjajan film, zove se Pijev život

Papa Franjo bi pomilovao Merčepa 9k=


Papa Franjo bi pomilovao Merčepa MV5BNWZhMTE0OWQtODA2ZC00YjQ2LWFjZGYtNzcxYmExZGNlOGJhXkEyXkFqcGdeQXVyNjQ2NDA2ODM._V1_SY1000_SX1600_AL_

Dječak vegetarijanac i tigar jedini preživljavaju brodolom i proživljavaju vrijeme u čamcu za spašavanje. Žrtva i krvnik, vegetarijanac i mesožder. Fantastičan film koji pokazuje kako Bog voli i krvnika i žrtvu lol!  Tko preživi, pričat će (ili barem rikati):aw
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Papa Franjo bi pomilovao Merčepa Empty Re: Papa Franjo bi pomilovao Merčepa

Post by melkior Thu 26 Dec - 14:50

melkior wrote:

I što sad?
Bog voli sve ljude, i one koje ubijaju i one koji ubijaju. I žrtve i krvnike. Žrtve voli jer su nevini, a krvnike voli jer ih želi spasiti, pa da prestanu biti krvnici. 

Sinoć sam gledao sjajan film, zove se Pijev život

Papa Franjo bi pomilovao Merčepa 9k=


Papa Franjo bi pomilovao Merčepa MV5BNWZhMTE0OWQtODA2ZC00YjQ2LWFjZGYtNzcxYmExZGNlOGJhXkEyXkFqcGdeQXVyNjQ2NDA2ODM._V1_SY1000_SX1600_AL_

Dječak vegetarijanac i tigar jedini preživljavaju brodolom i proživljavaju vrijeme u čamcu za spašavanje. Žrtva i krvnik, vegetarijanac i mesožder. Fantastičan film koji pokazuje kako Bog voli i krvnika i žrtvu lol!  Tko preživi, pričat će (ili barem rikati):aw
Preživjeli su oba,  s tom razlikom što je dječak morao pecati ribe i za tigra da tigar ne bi upecao njega   :rasta 
Na kraju balade, dječak neutješno plače prilikom rastanka od tigra koji mu je slomio srce, dječak je mislio (potajno se nadao) da mu je tigar ipak prijatelj.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Papa Franjo bi pomilovao Merčepa Empty Re: Papa Franjo bi pomilovao Merčepa

Post by melkior Thu 26 Dec - 15:17

Ima li tigar dušu? Dođi i vidi   jocolor
A krvnik?
Kršćanska etika slična je hinduističkoj eshatologiji. 
Ali što je u filmu Bog poručio Piju? Ne može se preživjeti kao vegetarijanac. Preživjeti znači ubiti.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Papa Franjo bi pomilovao Merčepa Empty Re: Papa Franjo bi pomilovao Merčepa

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum