ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jelena Veljača : Model braka dugo je bio : Ona pegla dok on gleda vijesti

Page 9 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Go down

Jelena Veljača : Model braka dugo je bio : Ona pegla dok on gleda vijesti - Page 9 Empty Re: Jelena Veljača : Model braka dugo je bio : Ona pegla dok on gleda vijesti

Post by Counter-Strike 24/12/2019, 02:08

T. wrote:Nije fula skroz...
Naguzila se ipak...
pametnije bi joj bilo da čita nostradamusa

Counter-Strike

Posts : 4231
2018-03-12


Back to top Go down

Jelena Veljača : Model braka dugo je bio : Ona pegla dok on gleda vijesti - Page 9 Empty Re: Jelena Veljača : Model braka dugo je bio : Ona pegla dok on gleda vijesti

Post by RayMabus 24/12/2019, 02:16

Unimatrix_Zero wrote:
T. wrote:Nije fula skroz...
Naguzila se ipak...
pametnije bi joj bilo da čita nostradamusa
Ne može svatko čitat Nostradamusa. Težak je za čitanje. Nije ga lako dešifrirat. Moraš otkrit ključ a ključ se nalazi na prvoj stranici po sredini teksta kad je najavio rođenje proroka Wahaba u Saudijskoj Arabiji koji če osnovat religiju Wahabizam a koje će par stoljeća nakon toga napravit nerede u Francuskoj.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Jelena Veljača : Model braka dugo je bio : Ona pegla dok on gleda vijesti - Page 9 Empty Re: Jelena Veljača : Model braka dugo je bio : Ona pegla dok on gleda vijesti

Post by Counter-Strike 24/12/2019, 02:19

čito sam ga i ja ali davno,u tinejdzerskim danima

_________________
Jelena Veljača : Model braka dugo je bio : Ona pegla dok on gleda vijesti - Page 9 Americ10
Counter-Strike
Counter-Strike

Posts : 4231
2018-03-12


Back to top Go down

Jelena Veljača : Model braka dugo je bio : Ona pegla dok on gleda vijesti - Page 9 Empty Re: Jelena Veljača : Model braka dugo je bio : Ona pegla dok on gleda vijesti

Post by RayMabus 24/12/2019, 02:29

Unimatrix_Zero wrote:čito sam ga i ja ali davno,u tinejdzerskim danima
Da samo šta ga ti ne čitaš kao ja pošto ga ja čitam tako da znam da mu je vremenski putnik pričao o tim događajima a on zapisiva. Čim se nešto dva puta ponavlja onda nije pjesnička sloboda nego podatak iz budućnosti. Malo je sam Nostradamus doda svoje mašte zato moraš pazit i gledat jel se ponavlja na još jednom mjestu najmanje da budeš 100% siguran.

To je za mene vojno štivo pošto je riječ o trećem svjetskom ratu. To je razlika između kako ga ti čitaš a kako ja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Jelena Veljača : Model braka dugo je bio : Ona pegla dok on gleda vijesti - Page 9 Empty Re: Jelena Veljača : Model braka dugo je bio : Ona pegla dok on gleda vijesti

Post by Counter-Strike 24/12/2019, 02:36

a cuj on nije prorok,tako da sma rezervisan,a i niko ne moze pogodite tacne datume nekih vaznih dogadjaja.najvjerodostojnija su biblijska prorocanstva akosi ih citao (otkrovenje) ni tu se ne govori u datumima,nego o znakovima vremena

_________________
Jelena Veljača : Model braka dugo je bio : Ona pegla dok on gleda vijesti - Page 9 Americ10
Counter-Strike
Counter-Strike

Posts : 4231
2018-03-12


Back to top Go down

Jelena Veljača : Model braka dugo je bio : Ona pegla dok on gleda vijesti - Page 9 Empty Re: Jelena Veljača : Model braka dugo je bio : Ona pegla dok on gleda vijesti

Post by RayMabus 24/12/2019, 02:44

Jesam čitao sam otkrivenje al.....vidiš tu se radi o tome da netko može mentalno komunicirat s višim nivoima a tu se radi o komunikaciji s Akaši sjećanjem no pošto je to veliki naboj jer ima punl podataka onda je taj kanal za komunikaciju malo krivo neke stvari interpetira pa ima dosta njegovih izmišljotina.

To je telepatski kontakt sa Akaši sjećanjem no sam um čovjeka je nakon te komunikacije teško oštećen pa ima puno svojih nebuloza ubaćeno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Jelena Veljača : Model braka dugo je bio : Ona pegla dok on gleda vijesti - Page 9 Empty Re: Jelena Veljača : Model braka dugo je bio : Ona pegla dok on gleda vijesti

Post by RayMabus 24/12/2019, 02:50

Otkrivenje nije ono šta većina vas misli tj idete na to šta on nagovještava. Njegov um je doživio potres u kontaktu s Akaši sjećanjem i zato su to buncanja.

Najbitniji dio otkrivenja je opis Akaši rekorda.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Jelena Veljača : Model braka dugo je bio : Ona pegla dok on gleda vijesti - Page 9 Empty Re: Jelena Veljača : Model braka dugo je bio : Ona pegla dok on gleda vijesti

Post by YekeYeke 24/12/2019, 03:15

Koji Akaši, Jasuši ? :clown
YekeYeke
YekeYeke

Male
Posts : 619
2019-05-13


Back to top Go down

Jelena Veljača : Model braka dugo je bio : Ona pegla dok on gleda vijesti - Page 9 Empty Re: Jelena Veljača : Model braka dugo je bio : Ona pegla dok on gleda vijesti

Post by RayMabus 24/12/2019, 03:30

YekeYeke wrote:Koji Akaši, Jasuši ? :clown
Akaši rekord. Lipkasi čuvari Akaši rekorda.

Evo malo san na brzinu pogleda Otkrivenje. Dakle tu ima puno buncanja no Lipkasi ne mogu vidit budćnost no kako imaju dosta podataka jer su banka memorije tj Akaši je to onda mogu izračunat budućnost na temelju toga s vrlo velikom točnošću ( ne mora biti tako jer oni ne znaju oće li neki meteor opalit u Zemlju i sve uništit ).

Ovako to nisu kalkulacije vezane uz 21 stoljeće nego pošto je to prvo stoljeće oni pričaju o padu paganskog Rima.

Zvjer sa sedam glava je ovo :

https://hr.m.wikipedia.org/wiki/Sedam_rimskih_brežuljaka
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Jelena Veljača : Model braka dugo je bio : Ona pegla dok on gleda vijesti - Page 9 Empty Re: Jelena Veljača : Model braka dugo je bio : Ona pegla dok on gleda vijesti

Post by RayMabus 24/12/2019, 03:32

Kao što vidimo Lipkasi su dali kalkulacije iz budućnosti da će Rim pasti i postati Novi Jeruzalem itd.

Zvjer sa sedam glava je Rim. Rimsko carstvo.

Vidiš bili su u pravu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Jelena Veljača : Model braka dugo je bio : Ona pegla dok on gleda vijesti - Page 9 Empty Re: Jelena Veljača : Model braka dugo je bio : Ona pegla dok on gleda vijesti

Post by RayMabus 24/12/2019, 03:43

Otkrivenje nije bitno za 21 stoljeće. To je prvo stoljeće i priča o padu Rima.

Rim je danas centar kršćanstva. Lipikasi su mu dali podatke iz budućnosti na osnovu svojih kalkulacija koje su dosta precizne ( ako se nešto vanredno ne desi ).

To je ono 99,99% da će biti.

Samo Bog i vremenski putnici znaju 100%

Zato je Nostradamus 100% plus priča o 21 stoljeću.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Jelena Veljača : Model braka dugo je bio : Ona pegla dok on gleda vijesti - Page 9 Empty Re: Jelena Veljača : Model braka dugo je bio : Ona pegla dok on gleda vijesti

Post by RayMabus 24/12/2019, 04:18

Lipkasi su opisani ovdje :


https://biblija.biblija-govori.hr/glava.php?gid=1172&prijevod=sve

U sredini prijestolje a oko prijestolja četiri bića puna očiju i sprijeda i straga

Čuvari Akaši sjećanja ( svo sjećanje u svemiru ).
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Jelena Veljača : Model braka dugo je bio : Ona pegla dok on gleda vijesti - Page 9 Empty Re: Jelena Veljača : Model braka dugo je bio : Ona pegla dok on gleda vijesti

Post by RayMabus 24/12/2019, 04:23

Otkrivenje je bar koliko ja znam prvi dokument u kojima se spominju Lipikasi.

U sredini prijestolje a oko prijestolja četiri bića puna očiju i sprijeda i straga.

Sve vide.

To su oni.

Lipikas.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Jelena Veljača : Model braka dugo je bio : Ona pegla dok on gleda vijesti - Page 9 Empty Re: Jelena Veljača : Model braka dugo je bio : Ona pegla dok on gleda vijesti

Post by RayMabus 24/12/2019, 04:38

Ja sam fasciniran tim njegovim opisom Lipikasa. Samo otkrivenje je dosta njegove mašte ubaćeno jer mu je um već bija star itd al u suštini zvjer sa sedam glava je Rim i njegovih sedam brežuljaka.  Rim je pao i postao centar kršćanstva

No meni su fascinantni Lipikasi tj sama činjenica da ih je netko savršeno opisao i to po prvi put u povijesti , bar koliko ja znam.

E to su ti čuvari Akaši sjećanja ( svo prošlo znanje u svemiru ).
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Jelena Veljača : Model braka dugo je bio : Ona pegla dok on gleda vijesti - Page 9 Empty Re: Jelena Veljača : Model braka dugo je bio : Ona pegla dok on gleda vijesti

Post by veber 24/12/2019, 07:01

RayMabus wrote:Jel ima svoje dice ? Ako nema .....vata ona zadnji vlak. Žene danas rađaju i u 40-ima.

Budi dobar i napravi joj dite ( ako ih već nema ).

Spasi Hrvatsku i Njemačku. lol!

Šta te briga , dobit ćeš još jedno dite u Njemačkoj , ona isto , dobro tebi dobro njoj.
kaj sam ja rasplodni bik?
neka se plodi s nekim drugim.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Jelena Veljača : Model braka dugo je bio : Ona pegla dok on gleda vijesti - Page 9 Empty Re: Jelena Veljača : Model braka dugo je bio : Ona pegla dok on gleda vijesti

Post by RayMabus 24/12/2019, 07:25

RayMabus wrote:Otkrivenje je bar koliko ja znam prvi dokument u kojima se spominju Lipikasi.

U sredini prijestolje a oko prijestolja četiri bića puna očiju i sprijeda i straga.

Sve vide.

To su oni.

Lipikas.
Izgleda da se spominju i u hinduzmu i budizmu


https://en.m.wikipedia.org/wiki/Lokapala
 
Lokapala.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Jelena Veljača : Model braka dugo je bio : Ona pegla dok on gleda vijesti - Page 9 Empty Re: Jelena Veljača : Model braka dugo je bio : Ona pegla dok on gleda vijesti

Post by danni1 24/12/2019, 07:44

Leviathan2 wrote:
RayMabus wrote:
Leviathan2 wrote:muz treba donijet lovinu a zena da od nje pripremi jesti, odjecu i naravno da ne gnjavi muza
A e. Sad bi i lovu.
moje bivse zenke i danas polazu racun na sto su potrosile svaki cent, nema cile mile
Nikad nisam postavljo pitanje gdjeje novac.

pare si dobila, hoću da računi budu plačeni, kuća uredna hrana pripremljena... Što radiš s parama i kako ih trošiš,jebe mi se.

_________________
Jelena Veljača : Model braka dugo je bio : Ona pegla dok on gleda vijesti - Page 9 Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Jelena Veljača : Model braka dugo je bio : Ona pegla dok on gleda vijesti - Page 9 Empty Re: Jelena Veljača : Model braka dugo je bio : Ona pegla dok on gleda vijesti

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 9 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum