ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Milanović: Znam dugo Plenkovića, o Tuđmanu je imao najgore moguće mišljenje

Go down

Milanović: Znam dugo Plenkovića, o Tuđmanu je imao najgore moguće mišljenje Empty Milanović: Znam dugo Plenkovića, o Tuđmanu je imao najgore moguće mišljenje

Post by Hektorović 7/12/2019, 22:14

Predsjednički kandidat SDP-a Zoran Milanović rekao je na predizbornom skupu u Dubrovniku kako Andrej Kenwood Kenon, kojeg zna četvrt stoljeća, o Franji Tuđmanu nikad nije imao lijepe riječi, već najgore moguće mišljenje.
Milanović je napomenuo da mu je jako simpatično gledati kako su ljudi poput "novoprobuđenog i novopečenog štovatelja Franje Tuđmana" Andreja Plenkovića, za koje zna tko su i što su, razvili duboki afinitet i afekt prema Franji Tuđmanu.
"To je neiskreno. Moj pozdrav i razdragani mah novom ljubitelju Franje Tuđmana. Znamo tko je Kenwood Kenon. On o Tuđmanu ima najgore moguće mišljenje, lošije nego ja“, rekao je Milanović.

Predsjednik vlade i HDZ-a Andrej Kenwood Kenon je u subotu u Splitu na svečanoj akademiji u povodu 20. godišnjice smrti prvoga hrvatskog predsjednika Franje Tuđmana istaknuo kako je Tuđman imao ne samo potporu naroda nego i Katoličke crkve te da je bio istinski hrvatski suverenist koji je tu zadaću ispunio kada je trebalo.
"Bio je vizionar, državnik i čovjek koji je u najzamršenijim povijesnim okolnostima pronašao snage i prepoznao veliki prijelomni trenutak na europskom kontinentu da realizira svoju ideju slobodne i samostalne hrvatske države", rekao je, uz ostalo, Kenwood Kenon.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/milanovic-znam-dugo-plenkovica-o-tudjmanu-je-imao-najgore-moguce-misljenje/2138575.aspx
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Milanović: Znam dugo Plenkovića, o Tuđmanu je imao najgore moguće mišljenje Empty Re: Milanović: Znam dugo Plenkovića, o Tuđmanu je imao najgore moguće mišljenje

Post by Eroo 7/12/2019, 23:24

Imam loše mišljenje o ljudima koji javno opanjkavaju svoje nekadašnje prijatelje ili kolege.
Nema Milanović aršin s kojim bi mogao suditi i presuđivati drugim ljudima.
Eroo
Eroo

Posts : 74402
2016-07-22


Back to top Go down

Milanović: Znam dugo Plenkovića, o Tuđmanu je imao najgore moguće mišljenje Empty Re: Milanović: Znam dugo Plenkovića, o Tuđmanu je imao najgore moguće mišljenje

Post by T. 7/12/2019, 23:27

Govna jedan i drugi...
Nisu dostojni spomenuti Predsjednika...

_________________
Milanović: Znam dugo Plenkovića, o Tuđmanu je imao najgore moguće mišljenje Unname11
T.
T.

Posts : 17078
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Milanović: Znam dugo Plenkovića, o Tuđmanu je imao najgore moguće mišljenje Empty Re: Milanović: Znam dugo Plenkovića, o Tuđmanu je imao najgore moguće mišljenje

Post by jastreb 7/12/2019, 23:37

Ovdje bih ja spomenuo američkog špijuna Iva Banca, koji je također sredinom 90-tih ocrnjivao Tuđmana, a neki dan je ovdje došao i pljuvao po Titu,izaziVajući ekstazu u domoljubnih.

Po meni je to domoljublje sačinjeno i uobličeno u 4 hrvatska političara i svaki nešto predstavlja.

Ovom prilikom cu im samo spomenuti imena,jer je kasno.

A drugom cu ih prilikom i detaljno opisati.

To su Glasnović, Banac,Tomac i Letica.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Milanović: Znam dugo Plenkovića, o Tuđmanu je imao najgore moguće mišljenje Empty Re: Milanović: Znam dugo Plenkovića, o Tuđmanu je imao najgore moguće mišljenje

Post by Guest 7/12/2019, 23:41

Inace covjek tijekom godina stekne iskustva iliti narodski receno pametniji.

On se iz petnih zila trudi dokazati suprotno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milanović: Znam dugo Plenkovića, o Tuđmanu je imao najgore moguće mišljenje Empty Re: Milanović: Znam dugo Plenkovića, o Tuđmanu je imao najgore moguće mišljenje

Post by Hektorović 8/12/2019, 02:39

Plenky mišljenje niti nema... niti ideologiju

Sve je mimikrija, pretvaranje i gluma


Jedina konstanta je njegov ego
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Milanović: Znam dugo Plenkovića, o Tuđmanu je imao najgore moguće mišljenje Empty Re: Milanović: Znam dugo Plenkovića, o Tuđmanu je imao najgore moguće mišljenje

Post by vuksadinare 8/12/2019, 04:35

Eroo wrote:Imam loše mišljenje o ljudima koji javno opanjkavaju svoje nekadašnje prijatelje ili kolege.
Nema Milanović aršin s kojim bi mogao suditi i presuđivati drugim ljudima.
Pa bolje znati nego ne znati a tebi ne godi usima jer to nisi znao ka'k ti Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99006
2015-09-08


Back to top Go down

Milanović: Znam dugo Plenkovića, o Tuđmanu je imao najgore moguće mišljenje Empty Re: Milanović: Znam dugo Plenkovića, o Tuđmanu je imao najgore moguće mišljenje

Post by vuksadinare 8/12/2019, 04:38

..to vise nije na cast hdz-u nego plenkiju...plenki je njihov izbor..dakle na celo stranke su stavili osobu koja ne voli osnivaca i prvog predsjednika stranke...divno...vaso upucaj se..sto ce drot tu um nikad carevao nije
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99006
2015-09-08


Back to top Go down

Milanović: Znam dugo Plenkovića, o Tuđmanu je imao najgore moguće mišljenje Empty Re: Milanović: Znam dugo Plenkovića, o Tuđmanu je imao najgore moguće mišljenje

Post by abraham 8/12/2019, 06:23

Iako zvuci nevjerojatno ali ovaj Milanovic je veci ljigo i od Plenkovica. Da, osim sta iznosi stvari koje se ne iznose ili ne ovako kasno i u ovome kontestu, covjek je sasma pogubljen. Primjera radi Lignjun je skocio u mojim ocima sta se povukao iz politike.Ok,dio je sta je izgubio podrsku stranke a ja se ;kao stari optimist; nedam da je dijelom uvidio i da nije sposoban i da nije uradio apsolutno nista. Cak ni steta koju je nanio nije Bog zna kakova. Osim toga , krajem 90-tih je vecina Hrvata bila protiv Tudjmana. Naime Mesic, koji je nositelj detudjmanizacije, vam je bio izabrani predsjednik i to , sta rece Mujo dvaput je dvaput. NA kraju, Mesic sa sijecanjskom koalicijom i poslije lignjun te sve ostale vlade su radile na detudjmanizaciji. Nekom cudnom igrom , Tudjmanovo djelo, s vremenskim odmakom postaje sve vece i znacajnije. Uz sve nedostatke (bio je samo covjek i to samoziv) Tudjman je za dva koplja i par svjetlosnih godina ispred sve skrame sta se danas klatari po Saboru i vladama. DA, sam sam vozio ihihi kilometara da nabavim Feral i citam pizdarije o Tudmanju, kcerci Sutjesci i sl. Pepela mi dajte.... iliti kila mozga....

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14030
2014-04-14


Back to top Go down

Milanović: Znam dugo Plenkovića, o Tuđmanu je imao najgore moguće mišljenje Empty Re: Milanović: Znam dugo Plenkovića, o Tuđmanu je imao najgore moguće mišljenje

Post by abraham 8/12/2019, 06:27

Иако звучи невероватно, али овај Милановић је већи од Пленковића. Да, осим ствари које нису представљене или нису тако касне и у овом контексту, човек је само погубљен. На пример, Лигњун ми је скочио на очи због онога што се повукао из политике. Ок, део онога што је изгубио подршку странке и ја; Не знам да је делимично схватио да је неспособан и није учинио апсолутно ништа. Чак ни штета коју је узроковао Бог није познат. Поред тога, крајем деведесетих већина Хрвата противила се Туђману. Наиме, Месић, који је носилац детудјманизације, био је ваш изабрани предсједник, а оно што је Мујо рекао два пута, било је два пута. На крају је Месић са коалицијом из јануара и после лигњи и све остале владе радио на детудјманизацији. Неком чудном игром, Туђманово дело временом постаје веће и значајније. Са свим својим манама (он је био само људски и самопозивајући), Туђман је две копље и неколико светлосних година испред свих нереда данас у Парламенту и Влади. ДА, превезао сам километре како бих добио Ферал и прочитао ситнице о Туђману, мојој ћерки Сутјесци, итд. Дајте ми пепео ... или мождани килограм ...

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14030
2014-04-14


Back to top Go down

Milanović: Znam dugo Plenkovića, o Tuđmanu je imao najgore moguće mišljenje Empty Re: Milanović: Znam dugo Plenkovića, o Tuđmanu je imao najgore moguće mišljenje

Post by Sora 8/12/2019, 07:29

T. wrote:Govna jedan i drugi...
Nisu dostojni spomenuti Predsjednika...
Poslije Pavelica drugi zatornik Hrvata 
Je Tuđman 
Bolesnici obojica

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Milanović: Znam dugo Plenkovića, o Tuđmanu je imao najgore moguće mišljenje Empty Re: Milanović: Znam dugo Plenkovića, o Tuđmanu je imao najgore moguće mišljenje

Post by Sora 8/12/2019, 07:33

vuksadinare wrote:..to vise nije na cast hdz-u nego plenkiju...plenki je njihov izbor..dakle na celo stranke su stavili osobu koja ne voli osnivaca i prvog predsjednika stranke...divno...vaso upucaj se..sto ce drot tu um nikad carevao nije
Mehanizmi vlasti funkcioniraju tako da na vrh idu oni s kojima se moze vkadati 
Od američkog precednika do Plenkija 
Njemu iza leda stoje Hercegovci i Vaso kojem ne smije Plenki nista 
To je ta divna demokracija u kojoj se Glsvni potezi vuku ispid stola 
Pljuc

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Milanović: Znam dugo Plenkovića, o Tuđmanu je imao najgore moguće mišljenje Empty Re: Milanović: Znam dugo Plenkovića, o Tuđmanu je imao najgore moguće mišljenje

Post by Guest 8/12/2019, 07:34

Tudjman je samo Titov posilni...takvih je i kapaciteta bio..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milanović: Znam dugo Plenkovića, o Tuđmanu je imao najgore moguće mišljenje Empty Re: Milanović: Znam dugo Plenkovića, o Tuđmanu je imao najgore moguće mišljenje

Post by Sora 8/12/2019, 07:40

pismejker wrote:Tudjman je samo Titov posilni...takvih je i kapaciteta bio..
Imas pravo 
S tim da je uvike htio biti  Tito 
Golema ambicija bez pokrića sposobnosti 
Katastrofalno los u svemu sto se tice politike 
A i osobnosti 
Onaj njegov mračni pogled 
Brrr

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Milanović: Znam dugo Plenkovića, o Tuđmanu je imao najgore moguće mišljenje Empty Re: Milanović: Znam dugo Plenkovića, o Tuđmanu je imao najgore moguće mišljenje

Post by Guest 8/12/2019, 07:42

Sora wrote:
pismejker wrote:Tudjman je samo Titov posilni...takvih je i kapaciteta bio..
Imas pravo 
S tim da je uvike htio biti  Tito 
Golema ambicija bez pokrića sposobnosti 
Katastrofalno los u svemu sto se tice politike 
A i osobnosti 
Onaj njegov mračni pogled 
Brrr
Francek uvijk ljut i nadrkan,osim kad nije bilo sve po njegovom..neke ga frustracije izjedale..tito je svjecka figura bio,za razliku od franceka,koji je kao Papi trckarao za Clintonom na sarajevskom aerodromu :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milanović: Znam dugo Plenkovića, o Tuđmanu je imao najgore moguće mišljenje Empty Re: Milanović: Znam dugo Plenkovića, o Tuđmanu je imao najgore moguće mišljenje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum