ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Još 1.000 kamiondžija u Americi ostalo bez posla u novembru

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Još 1.000 kamiondžija u Americi ostalo bez posla u novembru - Page 3 Empty Re: Još 1.000 kamiondžija u Americi ostalo bez posla u novembru

Post by RayMabus 7/12/2019, 22:08

Unimatrix_Zero wrote:ljudi koji rade tako dugo dostignu satnicu ogromnu i to se gazdi ne svidja,cesto se desi da takve smaknu samo zbog te velike satnice a izmisle neki bezvezni razlog za otkaz
Točno. Zato triba dignit taj minimalac da se gazdama digne kosa na glavi pa nek odu u Afriku otvarat tvornice pa nek tamo trpaju mujage i ostale.

RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Još 1.000 kamiondžija u Americi ostalo bez posla u novembru - Page 3 Empty Re: Još 1.000 kamiondžija u Americi ostalo bez posla u novembru

Post by Guest 7/12/2019, 22:09

Unimatrix_Zero wrote:ljudi koji rade tako dugo dostignu satnicu ogromnu i to se gazdi ne svidja,cesto se desi da takve smaknu samo zbog te velike satnice a izmisle neki bezvezni razlog za otkaz
tako jest...ja dosa n salteru svojoj banci,a na njemu premedena cura mlada..turim joj izvjesca o mojim placanjima,i kreditna stanja,zaduzenost i ostalo,da mi stornira kredit,koji nije prosao,jerbo moja beraterka NIJE TO DOBRO NAPRAVILA:..

Cura uplasenog lica,gleda u to,i promrmlja.."nista ja tu ne razumijem"..yebate,sledio sam se ... Suspect
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Još 1.000 kamiondžija u Americi ostalo bez posla u novembru - Page 3 Empty Re: Još 1.000 kamiondžija u Americi ostalo bez posla u novembru

Post by RayMabus 7/12/2019, 22:11

pismejker wrote:
Unimatrix_Zero wrote:ljudi koji rade tako dugo dostignu satnicu ogromnu i to se gazdi ne svidja,cesto se desi da takve smaknu samo zbog te velike satnice a izmisle neki bezvezni razlog za otkaz
tako jest...ja dosa n salteru svojoj banci,a na njemu premedena cura mlada..turim joj izvjesca o mojim placanjima,i kreditna stanja,zaduzenost i ostalo,da mi stornira kredit,koji nije prosao,jerbo moja beraterka NIJE TO DOBRO NAPRAVILA:..

Cura uplasenog lica,gleda u to,i promrmlja.."nista ja tu ne razumijem"..yebate,sledio sam se ... Suspect
Ja stalno govrin da triba porodiljne naknade za prvo i drugo dijete produžit dvi godine paš vidit kako će izbjegavat te mlade....da mu ne rodi na šalteru.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Još 1.000 kamiondžija u Americi ostalo bez posla u novembru - Page 3 Empty Re: Još 1.000 kamiondžija u Americi ostalo bez posla u novembru

Post by Counter-Strike 7/12/2019, 22:13

pismejker wrote:
Unimatrix_Zero wrote:ljudi koji rade tako dugo dostignu satnicu ogromnu i to se gazdi ne svidja,cesto se desi da takve smaknu samo zbog te velike satnice a izmisle neki bezvezni razlog za otkaz
tako jest...ja dosa n salteru svojoj banci,a na njemu premedena cura mlada..turim joj izvjesca o mojim placanjima,i kreditna stanja,zaduzenost i ostalo,da mi stornira kredit,koji nije prosao,jerbo moja beraterka NIJE TO DOBRO NAPRAVILA:..

Cura uplasenog lica,gleda u to,i promrmlja.."nista ja tu ne razumijem"..yebate,sledio sam se ... Suspect

meni jednom u banci dali krivi izvjestaj,sa tudjeg racuna,ja gledam i zamalo me slag nije strefio fali para i para a kad gledam sta je skinuto cudim se sta je to,zovnuh menadzerku a ona pocela nesto baljezgati,pita me da mi nije neko hakirao racun itd,na kraju skuzi da mi je neki glupi kinez dao tudji izvjestaj pig

_________________
Još 1.000 kamiondžija u Americi ostalo bez posla u novembru - Page 3 Americ10
Counter-Strike
Counter-Strike

Posts : 4231
2018-03-12


Back to top Go down

Još 1.000 kamiondžija u Americi ostalo bez posla u novembru - Page 3 Empty Re: Još 1.000 kamiondžija u Americi ostalo bez posla u novembru

Post by RayMabus 7/12/2019, 22:15

Tako meni na pumpi počeli dovodit žene da rade pa cura srednju školu završi oni mi je dovedu. Ja iša ća. Nisan moga više to trpit.

Porodiljne in triba dignit na dvi godine tako da ih ne gledan dvi godine na tržištu rada.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Još 1.000 kamiondžija u Americi ostalo bez posla u novembru - Page 3 Empty Re: Još 1.000 kamiondžija u Americi ostalo bez posla u novembru

Post by Counter-Strike 7/12/2019, 22:17

napumpane idu na pumpu pirat

_________________
Još 1.000 kamiondžija u Americi ostalo bez posla u novembru - Page 3 Americ10
Counter-Strike
Counter-Strike

Posts : 4231
2018-03-12


Back to top Go down

Još 1.000 kamiondžija u Americi ostalo bez posla u novembru - Page 3 Empty Re: Još 1.000 kamiondžija u Americi ostalo bez posla u novembru

Post by RayMabus 7/12/2019, 22:20

Unimatrix_Zero wrote:napumpane idu na pumpu pirat
Ma ne idu. Idu odma nakon srednje. Ova jedna šta mi je prva susida ta je rodila pa godinu dana porodiljna a ova druga ne znam. Ok cure samo jbga uzimaš nam radna mista i snižavaš cijenu rada.

Zato je natalitet krahira. Pa njima triba davat po dvi godine porodiljnog samo da ih ne gledaš na tržištu rada.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Još 1.000 kamiondžija u Americi ostalo bez posla u novembru - Page 3 Empty Re: Još 1.000 kamiondžija u Americi ostalo bez posla u novembru

Post by RayMabus 7/12/2019, 22:23

Zato je natalitet i krahira. Pustilo ih na tržište rada i natalitet cici krep. Misle da ću in ja iz guzice rađat dicu. A je evo samo šta nisan.

I sad fali ljudl. Sad trpaju sve živo i na kraju će se neki musliman raznit u Njemačkoj i eto Hitlera.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Još 1.000 kamiondžija u Americi ostalo bez posla u novembru - Page 3 Empty Re: Još 1.000 kamiondžija u Americi ostalo bez posla u novembru

Post by marcellus 7/12/2019, 22:24

pismejker wrote:dosta sranja..ja sam na zapadu,pa vbidim kako to funjkcijoniraju ta nova radna mjesta..
godinama si radio jedan posao stekao iskustvo,i sad bi akrobatikom trebao usvojiti u roku Jebemti,iskustvo od bar 5 godina u nekom dijamtralno drugom poslu,a moras mjesecno placati zivot i kredite,KOJI NE CEKAJU DA ZAVRSIS NOVU SKOLU..a bez nove skole,odnosno Certifikata,ces maunu dobiti novi posel..ponudit ce ti se drifterski poslovi placeni kikiriki,a k tome josh oni kojima konkuriraju nanadjebivo jeftini kozojebi,mexe,crnčuge i ostala bratija..

Ne kakajte molim vas..

njemačka je drugo, vi ste na rubu recesije već dugo

_________________
Još 1.000 kamiondžija u Americi ostalo bez posla u novembru - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Još 1.000 kamiondžija u Americi ostalo bez posla u novembru - Page 3 Empty Re: Još 1.000 kamiondžija u Americi ostalo bez posla u novembru

Post by RayMabus 7/12/2019, 22:50

marcellus wrote:
pismejker wrote:dosta sranja..ja sam na zapadu,pa vbidim kako to funjkcijoniraju ta nova radna mjesta..
godinama si radio jedan posao stekao iskustvo,i sad bi akrobatikom trebao usvojiti u roku Jebemti,iskustvo od bar 5 godina u nekom dijamtralno drugom poslu,a moras mjesecno placati zivot i kredite,KOJI NE CEKAJU DA ZAVRSIS NOVU SKOLU..a bez nove skole,odnosno Certifikata,ces maunu dobiti novi posel..ponudit ce ti se drifterski poslovi placeni kikiriki,a k tome josh oni kojima konkuriraju nanadjebivo jeftini kozojebi,mexe,crnčuge i ostala bratija..

Ne kakajte molim vas..

njemačka je drugo, vi ste na rubu recesije već dugo
Ma da , u Americi je drukčije. Zato im do jedan socijalistički kandidat ima u programu povećanje minimalca od 15 dolari ura.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Još 1.000 kamiondžija u Americi ostalo bez posla u novembru - Page 3 Empty Re: Još 1.000 kamiondžija u Americi ostalo bez posla u novembru

Post by RayMabus 7/12/2019, 22:55

U Amerika teče med i mljeko. Kljukaju se apaurinima da izdrže radni tjedan. Svi su na nekim drogama. Onda su izabrali Trumpa da napravi zid. Pa su socijalisti shvatili da neće dobit glasove radničke klase pa sad svi pričaju o minimalcu od 15 dolari ura.

Med i mlijeko teče. U potocima. Slapovi Krke.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Još 1.000 kamiondžija u Americi ostalo bez posla u novembru - Page 3 Empty Re: Još 1.000 kamiondžija u Americi ostalo bez posla u novembru

Post by RayMabus 7/12/2019, 22:57

Amerika i Engleska bit će zemlja proleterska.

Kako će in puknit socijalizam. Budu potirali taj liberalizam brzinom munje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Još 1.000 kamiondžija u Americi ostalo bez posla u novembru - Page 3 Empty Re: Još 1.000 kamiondžija u Americi ostalo bez posla u novembru

Post by RayMabus 7/12/2019, 23:01

A šta se tiče Njemačke , Njemačka je gotova. Oni su umislili da su Amerika pa će trpat sve i svašta jer su kao Amerikanci.

Kad in se raznese koji mujaga u Njemačkoj ima da Hitler iskoči iz paštete odma.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Još 1.000 kamiondžija u Americi ostalo bez posla u novembru - Page 3 Empty Re: Još 1.000 kamiondžija u Americi ostalo bez posla u novembru

Post by RayMabus 8/12/2019, 04:41

Minimalna plaća u  Njemačkoj je 9,19.eura ili 10.84 $

U Francuskoj je 10,03 eura ili 11,83 $ po satu


https://en.m.wikipedia.org/wiki/List_of_minimum_wages_by_country


U Americi je 7,5 $ po satu

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Minimum_wage_in_the_United_States

S tim da neke države imaju veću a neke uopće nemaju.

Još 1.000 kamiondžija u Americi ostalo bez posla u novembru - Page 3 Minimum_Wage_Table_as_of_07-01-2019


Žuta boja = nemaju minimalnu plaću

Plava boja = 7,5 $

Zelena boja = veća od 7,5 $

Još 1.000 kamiondžija u Americi ostalo bez posla u novembru - Page 3 US_minimum_wage_map
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Još 1.000 kamiondžija u Americi ostalo bez posla u novembru - Page 3 Empty Re: Još 1.000 kamiondžija u Americi ostalo bez posla u novembru

Post by RayMabus 8/12/2019, 05:04

90% crnaca , 70% latinosa i 40-ak % bijelaca slaže se s time da se minimalna plaća digne na 15$

Tako bi 17 miljona ljudi dobilo veće plaće al bi 1,3 miljona izgubilo posao

15$ je puno no socijalisti mašu s time da ako dođu na vlast da će je toliko dignit

Republikanci su na potezu : ako je ne dignu na 10$ izgubit će izbore.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Još 1.000 kamiondžija u Americi ostalo bez posla u novembru - Page 3 Empty Re: Još 1.000 kamiondžija u Americi ostalo bez posla u novembru

Post by Guest 8/12/2019, 06:22

marcellus wrote:
pismejker wrote:dosta sranja..ja sam na zapadu,pa vbidim kako to funjkcijoniraju ta nova radna mjesta..
godinama si radio jedan posao stekao iskustvo,i sad bi akrobatikom trebao usvojiti u roku Jebemti,iskustvo od bar 5 godina u nekom dijamtralno drugom poslu,a moras mjesecno placati zivot i kredite,KOJI NE CEKAJU DA ZAVRSIS NOVU SKOLU..a bez nove skole,odnosno Certifikata,ces maunu dobiti novi posel..ponudit ce ti se drifterski poslovi placeni kikiriki,a k tome josh oni kojima konkuriraju nanadjebivo jeftini kozojebi,mexe,crnčuge i ostala bratija..

Ne kakajte molim vas..

njemačka je drugo, vi ste na rubu recesije već dugo
ja o jabukama a ti o kruskama Marc..GOVORIM O SUSTAVU prelaska na novi đob..

Ti primjer si novinar i odjedared dobijes otkaz..nebitno kakvi studij imas,vjerovatno je dijametralno suprotan od tehnickog smjera.i sad se ti preokreni naopacke i u roku Jebemti,presaltaj recimo na radno mjesto ..tehnicke podrske korporativnom IT nod sektoru...prvo nemas pojma ni sto znaci taj novi posel,i iako ti nude odlicnu placu,ti jednostavno nemas potrebno znanje,kao niti papire da bi aplicirao za to radno mjesto,a da to skolski zavrsis treba ti minimum minimuma dvije godine brutalnog skolskog maltretiranja,sto u tvojim godinama nema teorije da bi mogao odraditi..u te dvi godine moras nastaviti placati sve ono sto plaćas po normali..znaci neki posel moras raditi,a moras i sudirati,uciti,odmarati se raditi,ici na predavanja,pripremati se za ispite.,..

Kujis sad napokon gdje se krije problem..?? mosh imati i miljun radnih mjesta,ao nemas lovuse da mirujes od posela bar dvi godine,cao đaci

Problem u svabiji nije recesija kao takva,jerbo etoc,ima jos manjak oko miljun i po radnih mjesta,i bas je problem u presaltavanju,jer je autoindustrija smanjila produkciju bencinaca idizela,a odjedared se pojavila masivna potraznja za skolovanim autoelektricarima,elektrostrojarima,elektroinstalaterima..i sad,ajd ti Marc odradi taj posel..tko bi grbijo za tebe dvi godine dok zavrsis tu skolu? U TOME je problem..

drifterskih poslova naravno uvijek ima,ali si prevremesan,a tam ose trazi uglavnom fizicka snaga,koje vise nemas napretek,jel.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Još 1.000 kamiondžija u Americi ostalo bez posla u novembru - Page 3 Empty Re: Još 1.000 kamiondžija u Americi ostalo bez posla u novembru

Post by abraham 8/12/2019, 06:28

Forum u epizodi "Amerika propade" part 25689. Kila mozga????

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Još 1.000 kamiondžija u Americi ostalo bez posla u novembru - Page 3 Empty Re: Još 1.000 kamiondžija u Americi ostalo bez posla u novembru

Post by RayMabus 8/12/2019, 06:48

abraham wrote:Forum u epizodi "Amerika propade"  part 25689. Kila mozga????
Neće Amerika propast. Čuva je tajna vlada. Mogu samo ljudi nastavit jesti govna s mininimalcem od 7,5$ po satu pa da Republikanci zbog gluposti jer to nisu digli na 9$ izgube sljedeće izbore.

Jbga moraš i narodu nešto dat ako želiš dobit izbore. Tajna vlada je samo napravila zid prema Meksiku , poostrožila azil i uvela carine okolo da izbalansira trgovinu između tajne vlade i drugih.

Radnici nisu dobili ništa jer im ne raste plaća.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Još 1.000 kamiondžija u Americi ostalo bez posla u novembru - Page 3 Empty Re: Još 1.000 kamiondžija u Americi ostalo bez posla u novembru

Post by Guest 8/12/2019, 06:51

Tak oje Longi..ljudi krivo percipiraju "da drzava propada"..drzave si to nikad nece dopustiti,kolikogod lose bilo..pogledajmo primjer argentine 80tih.,.Juga je naspram njih bila u odlicnom stanju..
Kad se kaze da drzava propada,logika nalaze da se misli da kvalitativni dio zivota njenih gradjana sve vise trpi nedace i osiromasenje...
svabija je vise nego bogata drzava..drzavna kasica vise nego puna,puca po savovima,no to sto je sada svaki 5ti svabo na granici siromastva,je sasma druga stvar..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Još 1.000 kamiondžija u Americi ostalo bez posla u novembru - Page 3 Empty Re: Još 1.000 kamiondžija u Americi ostalo bez posla u novembru

Post by Guest 8/12/2019, 06:55

Osiromasivanje gradjana se vrsi planirano i sustavno,da bi se konkurentnost produkcije odrzala na nivou..Firm se pritiscu svevise brutalnim placanjima za svaki pa i nelogicni kuratz,a opet,ove sve prevaljuju na ledja uposljenika,ruseci im satnicu,tjerajuci ih da rade vise,brze,svetkom i petkom..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Još 1.000 kamiondžija u Americi ostalo bez posla u novembru - Page 3 Empty Re: Još 1.000 kamiondžija u Americi ostalo bez posla u novembru

Post by RayMabus 8/12/2019, 06:56

Njemačku ne čuva tajna vlada. Tajna vlada u gornjem postu nije izmišljen pojam nego 12 čelija diljem Amerike čiji je jedini cilj zaštita Amerike a svih 12 čelija rade odvojeno kako neprijatelj ih nikad ne bi otkrio.

Njemačku ne čuva nitko. Ona je pod kontrolom tajne vlade koja se najviše boji da Rusija i Njemačka ( čitaj EU ) imaju odlične odnose jer je cilj tajne vlade da Amerika vlada svijetom dakle to uključuje pokoravanje Rusije.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Još 1.000 kamiondžija u Americi ostalo bez posla u novembru - Page 3 Empty Re: Još 1.000 kamiondžija u Americi ostalo bez posla u novembru

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum