ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nova anketa skoro, kolinda, zoki svi izjednačeni unutar statističke greške

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Nova anketa skoro, kolinda, zoki svi izjednačeni unutar statističke greške  - Page 4 Empty Re: Nova anketa skoro, kolinda, zoki svi izjednačeni unutar statističke greške

Post by immortal 7/12/2019, 14:17

da nema Oreškovićke  i poveće razlike u visini kandidata izbori bi se mogli nazvati Snjeguljica i 7 patuljaka

immortal

Posts : 23162
2014-04-16


Back to top Go down

Nova anketa skoro, kolinda, zoki svi izjednačeni unutar statističke greške  - Page 4 Empty Re: Nova anketa skoro, kolinda, zoki svi izjednačeni unutar statističke greške

Post by £otk@ 7/12/2019, 14:49

Dobro.

To jesu rezultati jedne ankete, ali treba zagristi u kampanju, nastaviti neumorno objašnjavati biračima zašto je naša kandidatkinja najbolja (to ja ne mogu ovdje pred 10-20 ljudi gdje se svi praktički znamo, treba zaroniti među milijune birača). Kad bi se dali obeshrabrivati anketom, nikad Trg Sv. Marka ne bi vidjeli. Treba u rat, i ne biti previše fin, pa što bude.

A najbolja jest, i to za pet kopalja. Druga je stvar što je Velimir Bujanec se nametnuo kao moralna vertikala velikom broju ljudi. Vjeruju čovjeku, a ne bi trebali. Političari imaju svoju agendu, ali je ne skrivaju. Bujanec skriva da želi na Pantovčaku ne Predsjednika, nego svoju osobnu igračku, a ja, neovisno o svjetonazoru, ne mogu dopustiti takav kraj i Ustava i Republike. Ako itko misli da je to dobro, taj je slobodan uzeti uputnicu kod dr. Jusupa.

A što mislim o “domoljubima” koji će meni i HDZ-u mjeriti “suverenost” (?!! to je kao da netko ustvrdi da Sunce ne grije, jer je on tako rekao), to ću nakon što izbori prođu.

I ponovo: se anketa tiče, samo ću reći: Trump. Glavu gore i u rat.
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

Nova anketa skoro, kolinda, zoki svi izjednačeni unutar statističke greške  - Page 4 Empty Re: Nova anketa skoro, kolinda, zoki svi izjednačeni unutar statističke greške

Post by Oh_Femder 7/12/2019, 14:53

£otk@ wrote:A najbolja jest, i to za pet kopalja...
Pa ako treba pušit zasmegmljenu karu krimosima i mafiozima, onda je najbolja i za više od pet kopalja jer nema ničega što ona bolje od toga voli :love

Nova anketa skoro, kolinda, zoki svi izjednačeni unutar statističke greške  - Page 4 4c6547bf-1aa8-4079-9967-a10ca9c9619a-kolindavip

_________________
Nova anketa skoro, kolinda, zoki svi izjednačeni unutar statističke greške  - Page 4 Nikon-10
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Nova anketa skoro, kolinda, zoki svi izjednačeni unutar statističke greške  - Page 4 Empty Re: Nova anketa skoro, kolinda, zoki svi izjednačeni unutar statističke greške

Post by £otk@ 7/12/2019, 14:59

Femder, tko što puši, tko se gdje iskazao, tko je od čega bježao...

To nema smisla ovdje obrazlagati.

Ja ću uzeti GO, ali ovdje neću pisati do 6.01. niti se prepirati ovdje sa 5-7 njih koji su činili talog na starom forumu.

Kad izbori prođu i moj “godišnji”, dati ću svoje viđenje, ako koga uopće zanima.
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

Nova anketa skoro, kolinda, zoki svi izjednačeni unutar statističke greške  - Page 4 Empty Re: Nova anketa skoro, kolinda, zoki svi izjednačeni unutar statističke greške

Post by Oh_Femder 7/12/2019, 15:07

£otk@ wrote:Femder, tko što puši, tko se gdje iskazao, tko je od čega bježao...

To nema smisla ovdje obrazlagati.

Ja ću uzeti GO, ali ovdje neću pisati do 6.01. niti se prepirati ovdje sa 5-7 njih koji su činili talog na starom forumu.

Kad izbori prođu i moj “godišnji”, dati ću svoje viđenje, ako koga uopće zanima.
Pa i djeca u vrtiću znaju da je posaugala Maminju kad joj je rekao: - K nozi, fufica! Zato je i smijenila Lozančića jer je to snimio.

_________________
Nova anketa skoro, kolinda, zoki svi izjednačeni unutar statističke greške  - Page 4 Nikon-10
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Nova anketa skoro, kolinda, zoki svi izjednačeni unutar statističke greške  - Page 4 Empty Re: Nova anketa skoro, kolinda, zoki svi izjednačeni unutar statističke greške

Post by Eroo 7/12/2019, 15:18

Kolindi je drugi mandat zajamčen.
Koliko puta ovo moram ponoviti?
Ne podcjenjujem ja ni ostale, ali ovo je  jedino logičan ishod. I najbolji.

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74835
2016-07-22


Back to top Go down

Nova anketa skoro, kolinda, zoki svi izjednačeni unutar statističke greške  - Page 4 Empty Re: Nova anketa skoro, kolinda, zoki svi izjednačeni unutar statističke greške

Post by vili40 7/12/2019, 15:38

Eroo wrote:Kolindi je drugi mandat zajamčen.
Koliko puta ovo moram ponoviti?
Ne podcjenjujem ja ni ostale, ali ovo je  jedino logičan ishod. I najbolji.
dosadan si
vili40
vili40

Male
Posts : 10752
2015-08-02


Back to top Go down

Nova anketa skoro, kolinda, zoki svi izjednačeni unutar statističke greške  - Page 4 Empty Re: Nova anketa skoro, kolinda, zoki svi izjednačeni unutar statističke greške

Post by immortal 7/12/2019, 17:11

Nova anketa skoro, kolinda, zoki svi izjednačeni unutar statističke greške  - Page 4 0625fd69-f94e-4a8e-8a55-e817be17f1a8-01_stype%20(1)



zar se ovakvo držanje ruku kao kod kolinde ne tumači kao masonsko

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23162
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Nova anketa skoro, kolinda, zoki svi izjednačeni unutar statističke greške  - Page 4 Empty Re: Nova anketa skoro, kolinda, zoki svi izjednačeni unutar statističke greške

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum