ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Raspudić i Puhovski: Kitarović i Milanović u drugom krugu

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Raspudić i Puhovski: Kitarović i Milanović u drugom krugu - Page 5 Empty Re: Raspudić i Puhovski: Kitarović i Milanović u drugom krugu

Post by vuksadinare 6/12/2019, 20:07

pa pa..netko ce izvisit u prvom koli ili zoki... Basketball


https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/prvo-veliko-istrazivanje-nakon-potvrda-predsjednickih-kandidatura-ceka-nas-ludi-prvi-krug-izbora-tri-kandidata-se-nalaze-unutar- statisticke-pogreske / 9713677 /

vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Raspudić i Puhovski: Kitarović i Milanović u drugom krugu - Page 5 Empty Re: Raspudić i Puhovski: Kitarović i Milanović u drugom krugu

Post by orion 6/12/2019, 21:47

Tko kapitalizira stihve "laži laži laži me, ti me lažeš najbolje" biti će novi predsjednik/ca RH. Milanović od relevanttnih kandidata ima najmanje šanse - Kolinda se u zadnje vrijeme turbo promovira kao narodna pjevačica, a Škori je to primarna profesija, dok  Zoki na tom polju najviše sliči slonu u staklarni. 

Zapravo je ova (kao i sve do sada) kampanja čista obmana i farsa. Pričaju nam bajke, znaju da nam pričaju bajke i uopće im nije neugodno..... sve skupa je za zec gadiš mi se.
orion
orion

Posts : 2287
2017-06-06


Back to top Go down

Raspudić i Puhovski: Kitarović i Milanović u drugom krugu - Page 5 Empty Re: Raspudić i Puhovski: Kitarović i Milanović u drugom krugu

Post by Oh_Femder 6/12/2019, 23:53

orion wrote:Tko kapitalizira stihve "laži laži laži me, ti me lažeš najbolje" biti će novi predsjednik/ca RH. Milanović od relevanttnih kandidata ima najmanje šanse - Kolinda se u zadnje vrijeme turbo promovira kao narodna pjevačica, a Škori je to primarna profesija, dok  Zoki na tom polju najviše sliči slonu u staklarni. 

Zapravo je ova (kao i sve do sada) kampanja čista obmana i farsa. Pričaju nam bajke, znaju da nam pričaju bajke i uopće im nije neugodno..... sve skupa je za zec gadiš mi se.
I sad se ti tu nešto čudiš, ko pura Intelovom procesoru  :D Pa pričanje bajki i bestidno laganje u oči je sine qua non svakog uspješnog političara. Takav koji nije apsolvirao te dvije vještine, osuđen je na propast i ismijavanje, a savim moguće i na dugogodišnju robiju, ako ne i smrt pod nerazjašnjenim okolnostima. Uostalom, nitko ne želi čuti pravu istinu jer istini užasno zaudara iz usta, a što je još i najmanji problem. A što se tiče Milanovića, daleko je on od slona  :D  On je brontosaurus u skladištu kineskog porculana  :P

_________________
Raspudić i Puhovski: Kitarović i Milanović u drugom krugu - Page 5 Nikon-10
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Raspudić i Puhovski: Kitarović i Milanović u drugom krugu - Page 5 Empty Re: Raspudić i Puhovski: Kitarović i Milanović u drugom krugu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum