ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Crni petak , muž i parfem od tisuću kuna

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Crni petak , muž i parfem od tisuću kuna - Page 3 Empty Re: Crni petak , muž i parfem od tisuću kuna

Post by RayMabus Sat 30 Nov - 20:58

pismejker wrote:vrlo rado curi kupim erocki vesh,lakiće za noktiće,bojicu za kosicu,sve ono od cega ja na kraju imam benefita..dakako i fine dezodoranse i pjenice,da sve bude cisto i mirisno...
sve povr toga,nek si sama okupuje,to ce je nauciti umjerenosti u trosenju..najlakse se trosi tudj novac koji osoba nije zaradila,pa se onda tu nema mjere.. :starac
Začepi nos. Jevtinije je.

Šalim se. Tvoja žena tvoja stvar. Nečiji partner njegov problem a ne moj.

RayMabus

Posts : 175348
2014-04-11


Back to top Go down

Crni petak , muž i parfem od tisuću kuna - Page 3 Empty Re: Crni petak , muž i parfem od tisuću kuna

Post by Guest Sat 30 Nov - 20:59

RayMabus wrote:
pismejker wrote:vrlo rado curi kupim erocki vesh,lakiće za noktiće,bojicu za kosicu,sve ono od cega ja na kraju imam benefita..dakako i fine dezodoranse i pjenice,da sve bude cisto i mirisno...
sve povr toga,nek si sama okupuje,to ce je nauciti umjerenosti u trosenju..najlakse se trosi tudj novac koji osoba nije zaradila,pa se onda tu nema mjere.. :starac
Začepi nos. Jevtinije je.

Šalim se. Tvoja žena tvoja stvar. Nečiji partner njegov problem a ne moj.

Pa samo kazem,kako ispasti siroke ruke,ne biti skrt,a pobrati sve benefite,uz to,nauciti curu šparnosti i recionalnom trosenju.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Crni petak , muž i parfem od tisuću kuna - Page 3 Empty Re: Crni petak , muž i parfem od tisuću kuna

Post by Noor Sat 30 Nov - 21:00

a zašto si gđa sama ne kupi omiljeni parfem?

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Crni petak , muž i parfem od tisuću kuna - Page 3 Empty Re: Crni petak , muž i parfem od tisuću kuna

Post by RayMabus Sat 30 Nov - 21:00

pismejker wrote:
RayMabus wrote:
pismejker wrote:vrlo rado curi kupim erocki vesh,lakiće za noktiće,bojicu za kosicu,sve ono od cega ja na kraju imam benefita..dakako i fine dezodoranse i pjenice,da sve bude cisto i mirisno...
sve povr toga,nek si sama okupuje,to ce je nauciti umjerenosti u trosenju..najlakse se trosi tudj novac koji osoba nije zaradila,pa se onda tu nema mjere.. :starac
Začepi nos. Jevtinije je.

Šalim se. Tvoja žena tvoja stvar. Nečiji partner njegov problem a ne moj.

Pa samo kazem,kako ispasti siroke ruke,ne biti skrt,a pobrati sve benefite,uz to,nauciti curu šparnosti i recionalnom trosenju.. :cleanteeth
Pa ok. Tvoj partner = tvoj problem.

Ja san to rješija jednostavnije pa nemam posla s nikim. Tako je najpametnije.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175348
2014-04-11


Back to top Go down

Crni petak , muž i parfem od tisuću kuna - Page 3 Empty Re: Crni petak , muž i parfem od tisuću kuna

Post by AssadNaPodmornici Sat 30 Nov - 23:13

ja sam svojoj kupio lipi parfem na crni petak, nije 1000kn, nešto jeftinije , plus popust, oduševljena .. eh ženski mozak :D 

meni netreba ništa niti parfen niti šampon, :tu

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20866
2018-06-14


Back to top Go down

Crni petak , muž i parfem od tisuću kuna - Page 3 Empty Re: Crni petak , muž i parfem od tisuću kuna

Post by RayMabus Sat 30 Nov - 23:26

AssadNaPodmornici wrote:ja sam svojoj kupio lipi parfem na crni petak, nije 1000kn, nešto jeftinije , plus popust, oduševljena .. eh ženski mozak :D 

meni netreba ništa niti parfen niti šampon, :tu
Vole one kad im pokažeš pažnju. Pate od toga.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175348
2014-04-11


Back to top Go down

Crni petak , muž i parfem od tisuću kuna - Page 3 Empty Re: Crni petak , muž i parfem od tisuću kuna

Post by darth_vader Sat 30 Nov - 23:34

AssadNaPodmornici wrote:ja sam svojoj kupio lipi parfem na crni petak, nije 1000kn, nešto jeftinije , plus popust, oduševljena .. eh ženski mozak :D 

meni netreba ništa niti parfen niti šampon, :tu


6 u 1...dezodorans, sapun, pjena za brijanje, pasta za zube, gel za tuširanje, šampon... to kad izmisle u jednoj bočici, dalje ništa drugo ne kupujem... e, da....15 kuna najviše dajem za bocu od pola litre toga...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Crni petak , muž i parfem od tisuću kuna - Page 3 Empty Re: Crni petak , muž i parfem od tisuću kuna

Post by AssadNaPodmornici Sun 1 Dec - 0:06

RayMabus wrote:
AssadNaPodmornici wrote:ja sam svojoj kupio lipi parfem na crni petak, nije 1000kn, nešto jeftinije , plus popust, oduševljena .. eh ženski mozak :D 

meni netreba ništa niti parfen niti šampon, :tu
Vole one kad im pokažeš pažnju. Pate od toga.
i to, i da potrošiš na njih.. meni tih par stotina kn ionako ništa neznači.. ja mrzim parfeme, nevolim niti šampone.... šamponiran se samo prije jebačine, inače tuširam se običnom vodom :D  niti koristim pjenu za brijanje.. aj iman jedino malo skuplji (100kn) šampon protiv peruti, sa njime operem kosu 1put tjedno, i to je sve od moje bitne kozmetike :D 

a eto njima parfemi neka guštaju, moja cila sretna, odmah vrti dupetom od sreće , ono kao kada pas maše repicom  :tu
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20866
2018-06-14


Back to top Go down

Crni petak , muž i parfem od tisuću kuna - Page 3 Empty Re: Crni petak , muž i parfem od tisuću kuna

Post by RayMabus Sun 1 Dec - 0:12

Spol kojemu se sve vrti oko : osnivanja porodice. Ti ćeš vidit jedan detalj ona će ih vidit sto. To je tako. I svodi ti se na to da to uzima dosta energije i vremena ako misliš s tim imat posla jer si ti onda u biti taj njen partner s kojim ona osniva porodicu. Ukratko pod povećalom si.

A sad ima nas svakakvih , nekome ta igra paše a nekoga živcira jer mu crpi energiju. Ja sam ova druga kategorija.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175348
2014-04-11


Back to top Go down

Crni petak , muž i parfem od tisuću kuna - Page 3 Empty Re: Crni petak , muž i parfem od tisuću kuna

Post by RayMabus Sun 1 Dec - 0:28

Šta god ima veze s osnivanjem porodice to ti je kod njih sto puta pojačano. Recimo momak dakle potencijalni budući muž. Ono ti si televizija crno bijela slika sto piksela rezolucija a one su televizor u boji 3 D deset tisuća piksela rezolucija. Sve vide. Svaki detalj. 

Šta je god vezano uz osnivanje porodice to je njoj sto puta jače sve. Eto kupiš parfem i tebi je to parfem a njoj je to svašta. To je njoj bitno za popizdit šta si ti to kupija , šta si se sitija , šta si otiša kupit sam , šta si joj poklonija pažnju. To je njoj više od parfema. To ti je tako kod njih.

Nažalost lako je s njima manipulirat.

Zato ih ja ne volim.

Lake su za manipuliranje i onda ih negativni vanzemaljci lako dobiju na svoju stranu laskanjem i podilaženjem a to je 50% populacije.

Zato ćemo sad zapalit Evropu jer se meni populacija koja pleše kako negativni vanzemaljci sviraju ne sviđa.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175348
2014-04-11


Back to top Go down

Crni petak , muž i parfem od tisuću kuna - Page 3 Empty Re: Crni petak , muž i parfem od tisuću kuna

Post by RayMabus Sun 1 Dec - 0:40

Zapadnu Europu ponajviše. Tisuću kilometara oko Brisela gdje je sjedište NaTo i EU.

Nisi primjetio da jedna zemlja želi vojno vladati cijelim svijetom a EU služi kao neka nad država preko koje će vladati narodima ?

Isto kako žene imaju televizor u boji 3 D i deset tisuća piksela rezolucija tako ti i ja imam za onu drugu stranu naspram galaktičke federacije.

Saće da im drmamo kavez.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175348
2014-04-11


Back to top Go down

Crni petak , muž i parfem od tisuću kuna - Page 3 Empty Re: Crni petak , muž i parfem od tisuću kuna

Post by RayMabus Sun 1 Dec - 0:54

Prijetnja je na tijelo. One imaju majčinski instikt. 

Kad in se raznese još koji samoubojica same će vadit oći onima u EU parlamentu i drugim vladama koji su im pobili dicu i ugrozili im opstanak.

Tako se ratuje. Oni njih manipuliraju a one su slabe na to i onda ja povućen potez di će van sve one iskopat oći.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175348
2014-04-11


Back to top Go down

Crni petak , muž i parfem od tisuću kuna - Page 3 Empty Re: Crni petak , muž i parfem od tisuću kuna

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum