ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Umro Drago Kovacevic zadnji gradonacelnik Knina u SRAO KRAJINI

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Umro Drago Kovacevic zadnji gradonacelnik Knina u SRAO KRAJINI - Page 3 Empty Re: Umro Drago Kovacevic zadnji gradonacelnik Knina u SRAO KRAJINI

Post by vuksadinare 30/11/2019, 14:13

jastreb wrote:
Noor wrote:
jastreb wrote:
Noor wrote:
ni ti, kao ni onaj Yeke, ne mozes dugo bez mene, ha? :)
Ja ne mogu ni kratko.
jel ?! :)
pa dođi češće :)
Dođem pa te nema.

Onda se ne oglašavam.

Ali kad vidim bijelu štiklu načina da se raspametim i raspištoljim i ona pišem, pišem i pišem.
znaci cuna je uvijek spremna Basketball

vuksadinare

Posts : 99105
2015-09-08


Back to top Go down

Umro Drago Kovacevic zadnji gradonacelnik Knina u SRAO KRAJINI - Page 3 Empty Re: Umro Drago Kovacevic zadnji gradonacelnik Knina u SRAO KRAJINI

Post by Ringo10 30/11/2019, 14:25

AssadNaPodmornici wrote:Težak udar za antifašizam I Euroazijsku Uniju
Dobro, pod pojam antifašizma se danas trpa sve i svašta i to ne samo kod nas.

Ali kako god promišljali taj pojam, stvarno ne znam kakve veze ima taj frajer sa bilo kakvin antifašizmom. Isto kao i ekipa oko njega, MArtić, Babić i slični

NAzivat njih antifašistima je glorifikacija tih likova i ništa više. Šta god pod antifašizmom podrazumijevali.

A tek kakve veze on ima sa Euroazijskom Unijom .... Umro Drago Kovacevic zadnji gradonacelnik Knina u SRAO KRAJINI - Page 3 1f636
Ringo10
Ringo10

Posts : 21560
2015-09-24


Back to top Go down

Umro Drago Kovacevic zadnji gradonacelnik Knina u SRAO KRAJINI - Page 3 Empty Re: Umro Drago Kovacevic zadnji gradonacelnik Knina u SRAO KRAJINI

Post by Counter-Strike 30/11/2019, 14:39

bar se nije ubio

_________________
Umro Drago Kovacevic zadnji gradonacelnik Knina u SRAO KRAJINI - Page 3 Americ10
Counter-Strike
Counter-Strike

Posts : 4231
2018-03-12


Back to top Go down

Umro Drago Kovacevic zadnji gradonacelnik Knina u SRAO KRAJINI - Page 3 Empty Re: Umro Drago Kovacevic zadnji gradonacelnik Knina u SRAO KRAJINI

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum