ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kuda ide hrvatska klupska košarka ?!?

Go down

Kuda ide hrvatska klupska košarka ?!? Empty Kuda ide hrvatska klupska košarka ?!?

Post by RayMabus Tue 26 Nov - 21:14

Nigdje , vrti se u krug , tapka u mjestu , svak svoju politiku

https://www.google.com/amp/s/sportske.jutarnji.hr/kosarka/euroliga-eurokup/prvenstvo-u-srbiji-je-potpuni-skandal-i-sada-bi-isto-to-trebalo-napraviti-i-u-hrvatskoj-nasi-se-klubovi-moraju-vratiti-u-europu/9660691/amp

Sad će Zadar i Split i drugi igrat FIBA Euro kup a to žnj natjecanje stvoreno prije par godina , neki livi klubovi , nikad čuja za njih i sad će to bit nekome zanimljivo , ma moš mislit.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Kuda ide hrvatska klupska košarka ?!? Empty Re: Kuda ide hrvatska klupska košarka ?!?

Post by Guest Tue 26 Nov - 22:05

Ide u kurac 

Kao i taj bezvezni sport koji je prestao biti relevantan odlaskom najveceg ...mj-a
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kuda ide hrvatska klupska košarka ?!? Empty Re: Kuda ide hrvatska klupska košarka ?!?

Post by £otk@ Tue 26 Nov - 23:58

Nema igrača. Posebno ne na mjestu playmakera.

Svejedno je da li igramo u Europi ili ne, nismo spremni.

Najprije se trebamo povući iz te nesretne ABA lige. Moramo razriješiti status trenera za rad sa mlađim kategorijama, stariji igrači se moraju aktivirati i maksimalno pomoći, netko je i njima pokazao kako treba igrati.

I da sad krenemo raditi sve kako treba, prve rezultate ćemo vidjeti za 7-9 godina, ozbiljne igrače kroz 12 godina, a jake klubove i reprezentaciju kroz 15 godina.

A i šanse za to su vrlo slabe. Osim ako Dončić, Lilard i Teodosić ne uzmu naše državljanstvo.
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

Kuda ide hrvatska klupska košarka ?!? Empty Re: Kuda ide hrvatska klupska košarka ?!?

Post by RayMabus Wed 27 Nov - 1:32

Ovo je osnovano prije tri godine i četvrto je evropsko natjecanje dakle ovdje ne igraju ni najjači klubovi pa ni neke velike evropske zemlje pa ni prvaci svojih liga nego drugoplasirani itd i to iz većine država al ne i nekih velikih.

https://en.m.wikipedia.org/wiki/2018–19_FIBA_Europe_Cup

Ono jednostavno ne vidim šta bi publici to bilo zanimljivo. Zanimljivija mi je Aba 2 liga nego ovo natjecanje.

Lipo to zvuči kad kažeš igranje u Europi al ovo je četvrti razred evropskog natjecanja dakle žnj evropska liga.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Kuda ide hrvatska klupska košarka ?!? Empty Re: Kuda ide hrvatska klupska košarka ?!?

Post by RayMabus Sat 14 Dec - 16:47

Gorica Split sad na Hrt 2.

Pogledat ću jer me zanima. Dobro da su počeli na tv prikazivat jednu utakmicu iz prve košarkaške lige tjedno.

Navečer u 23 sata je NBA liga Phoenix San Antonio al to mi je manje zanimljivo jer je to na drugom kontinetu , jedino ako ima koji naš mi je gledljivo a crnci mi se ne gledaju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Kuda ide hrvatska klupska košarka ?!? Empty Re: Kuda ide hrvatska klupska košarka ?!?

Post by RayMabus Sat 14 Dec - 19:28

Gorica Split 81 : 87

Odlična utakmkca , kvalitetna , gledljiva , baš san uživa. Ovako to triba vikendom jednom tjednom jednu utakmicu iz prve košarkaške lige i bar znaš ko igra i kako igra i više ljudi to pogleda jer je na samoj utakmici bilo sto ljudi ako i toliko.

Kuda ide hrvatska klupska košarka ?!? 74216749_10215711592606653_8546512773285150720_n
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Kuda ide hrvatska klupska košarka ?!? Empty Re: Kuda ide hrvatska klupska košarka ?!?

Post by £otk@ Sat 14 Dec - 20:10

RayMabus wrote:Gorica Split 81 : 87

Odlična utakmkca , kvalitetna , gledljiva , baš san uživa. Ovako to triba vikendom jednom tjednom jednu utakmicu iz prve košarkaške lige i bar znaš ko igra i kako igra i više ljudi to pogleda jer je na samoj utakmici bilo sto ljudi ako i toliko.

Ja isto volim gledati košarku uživo.

Kad sam išao u Ameriku, kako sam se samo veselio NBA. A ubilo me, nema navijačke atmosfere, svi samo čekaju da Steph, LeBron, Brada...uzmu loptu u ruke. Žderu i piju pivo.
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

Kuda ide hrvatska klupska košarka ?!? Empty Re: Kuda ide hrvatska klupska košarka ?!?

Post by RayMabus Mon 16 Dec - 0:16

Zadar CZ 78 : 76

https://sportske.jutarnji.hr/kosarka/aba-liga/senzacija-u-kresinoj-dvorani-zadar-u-infarktnoj-zavrsnici-srusio-zvezdu-allen-pogodio-tricu-s-centra/9749758/
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Kuda ide hrvatska klupska košarka ?!? Empty Re: Kuda ide hrvatska klupska košarka ?!?

Post by vuksadinare Mon 16 Dec - 8:48

dvije kronicne boljke hrvatske kosarke...kvalitetni playevi i treneri...osim ace i dijelom rimca ti danas nemas kvalitetnog trenera...a nikad nismo posegnuli za kvalitetnim stranim trenerom...pravog playa nismo imali od popovica...ovi polovni ameri nisu to..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Kuda ide hrvatska klupska košarka ?!? Empty Re: Kuda ide hrvatska klupska košarka ?!?

Post by RayMabus Sun 12 Jan - 19:29

Split Cibona 82 : 74

https://dalmatinskiportal.hr/sport/uzivo--split-protiv-cibone-vodi-nakon-prve-cetvrtine/57126
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Kuda ide hrvatska klupska košarka ?!? Empty Re: Kuda ide hrvatska klupska košarka ?!?

Post by RayMabus Tue 21 Jan - 22:04

Aba 2 liga , Split MZT

https://www.slobodnadalmacija.hr/sport/kosarka/splitski-zuti-furioznom-zavrsnicom-slomili-otpor-makedonaca-ostali-smo-u-utrci-za-doigravanje-pobjeda-nam-daje-samopouzdanje-1000896
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Kuda ide hrvatska klupska košarka ?!? Empty Re: Kuda ide hrvatska klupska košarka ?!?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum