ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Međunarodni dan protiv nasilja nad ženama

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

 Međunarodni dan protiv nasilja nad ženama - Page 4 Empty Re: Međunarodni dan protiv nasilja nad ženama

Post by RayMabus 25/11/2019, 11:57

kaya wrote:U vrancuskoj crnci ubijaju žene al hrvati ih šiju, ubili tri razreda u 5 godina ..
Pa hebote, gore nego tutsi i hutsi i druga afrička plemena..kako to divljaci, imate li objašnjenje zašto ste gori nego afrikanci?
Pa nemoj se udavat i gotovo i riješen problem. Štaš se udavat ? Štaš ti nekome solit pamet šta ti oćeš i šta ti nećeš. Šta će tebe netko trpit. I zašto bi te trpija ? Neće te nitko trpit i gotova priča. 

Kupi psa pa nek te on trpi.

RayMabus

Posts : 175922
2014-04-11


Back to top Go down

 Međunarodni dan protiv nasilja nad ženama - Page 4 Empty Re: Međunarodni dan protiv nasilja nad ženama

Post by veber 25/11/2019, 11:58

Joker wrote:
kaya wrote:U vrancuskoj crnci ubijaju žene al hrvati ih šiju, ubili tri razreda u 5 godina ..
Pa hebote, gore nego tutsi i hutsi i druga afrička plemena..kako to divljaci, imate li objašnjenje zašto ste gori nego afrikanci?

Je l' ... mi Hrvati pobili pola milijuna zena? Nisam znao. Sad znam.
ima mengu. ponedjeljak je.
shvati ženu.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

 Međunarodni dan protiv nasilja nad ženama - Page 4 Empty Re: Međunarodni dan protiv nasilja nad ženama

Post by Guest 25/11/2019, 11:59

veber wrote:
Joker wrote:
kaya wrote:U vrancuskoj crnci ubijaju žene al hrvati ih šiju, ubili tri razreda u 5 godina ..
Pa hebote, gore nego tutsi i hutsi i druga afrička plemena..kako to divljaci, imate li objašnjenje zašto ste gori nego afrikanci?

Je l' ... mi Hrvati pobili pola milijuna zena? Nisam znao. Sad znam.
ima mengu. ponedjeljak je.
shvati ženu.

Kad ce vise ta menopauza ... :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Međunarodni dan protiv nasilja nad ženama - Page 4 Empty Re: Međunarodni dan protiv nasilja nad ženama

Post by RayMabus 25/11/2019, 12:00

RayMabus wrote:
kaya wrote:U vrancuskoj crnci ubijaju žene al hrvati ih šiju, ubili tri razreda u 5 godina ..
Pa hebote, gore nego tutsi i hutsi i druga afrička plemena..kako to divljaci, imate li objašnjenje zašto ste gori nego afrikanci?
Pa nemoj se udavat i gotovo i riješen problem. Štaš se udavat ? Štaš ti nekome solit pamet šta ti oćeš i šta ti nećeš. Šta će tebe netko trpit. I zašto bi te trpija ? Neće te nitko trpit i gotova priča. 

Kupi psa pa nek te on trpi.
I vodi ga na podvodac onda.

Dresiraj ga. Radi od njega budalu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175922
2014-04-11


Back to top Go down

 Međunarodni dan protiv nasilja nad ženama - Page 4 Empty Re: Međunarodni dan protiv nasilja nad ženama

Post by veber 25/11/2019, 12:02

Joker wrote:
veber wrote:
Joker wrote:
kaya wrote:U vrancuskoj crnci ubijaju žene al hrvati ih šiju, ubili tri razreda u 5 godina ..
Pa hebote, gore nego tutsi i hutsi i druga afrička plemena..kako to divljaci, imate li objašnjenje zašto ste gori nego afrikanci?

Je l' ... mi Hrvati pobili pola milijuna zena? Nisam znao. Sad znam.
ima mengu. ponedjeljak je.
shvati ženu.

Kad ce vise ta menopauza ... :)
to je još gore, valunzi i te spike

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

 Međunarodni dan protiv nasilja nad ženama - Page 4 Empty Re: Međunarodni dan protiv nasilja nad ženama

Post by RayMabus 25/11/2019, 12:03

Nabavi pasa i živi s pason i eto cila priča s tobon.

Ti tražiš pasa a ne ravnopravnog partnera.

I to je jedina istina tu.

Pasa nabavi pa ga dresiraj kako tebi odgovara.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175922
2014-04-11


Back to top Go down

 Međunarodni dan protiv nasilja nad ženama - Page 4 Empty Re: Međunarodni dan protiv nasilja nad ženama

Post by veber 25/11/2019, 12:07

ja imam dvije mačke. jel se to broji.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

 Međunarodni dan protiv nasilja nad ženama - Page 4 Empty Re: Međunarodni dan protiv nasilja nad ženama

Post by RayMabus 25/11/2019, 12:12

veber wrote:ja imam dvije mačke. jel se to broji.
Ne. Pasa nek nabavi i neka ga vodi na podvoac i dresira kako njoj odgovara.

Ona traži pasa a ne osobu sa svojim ja. Njima pas triba. Ona je zamislila da to tako mora bit i to je to. E. Štaš ti tu raspravljat. Ja mogu šta god ja oću i meni nitko ne može.

Super. Aj sad vozi i gotovo. Će tebe netko trpit u kući do kraja života. Izađi kroz vrata i pošalji račun za alimentaciju i gotovo. To mi je lakše nego tebe trpit ostatak života. Neman ti ja živaca za to. Eto ti pare i nestani.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175922
2014-04-11


Back to top Go down

 Međunarodni dan protiv nasilja nad ženama - Page 4 Empty Re: Međunarodni dan protiv nasilja nad ženama

Post by Guest 25/11/2019, 12:13

Ode Kaya ...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Međunarodni dan protiv nasilja nad ženama - Page 4 Empty Re: Međunarodni dan protiv nasilja nad ženama

Post by veber 25/11/2019, 12:19

longi jebemu, pa tipkam ti da imam dvije mačke. ne cucke.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

 Međunarodni dan protiv nasilja nad ženama - Page 4 Empty Re: Međunarodni dan protiv nasilja nad ženama

Post by RayMabus 25/11/2019, 12:35

Joker wrote:Ode Kaya ...
Išla prošetat pasa. lol!


Njoj se bolje ne udavat. Štaš ti s njom ? Ona traži pasa. Ne traži ona momka. Njoj pas triba.

Pa bolje da se ne uda. Samo će nered ispast kad shvati da ljudi nisu psi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175922
2014-04-11


Back to top Go down

 Međunarodni dan protiv nasilja nad ženama - Page 4 Empty Re: Međunarodni dan protiv nasilja nad ženama

Post by RayMabus 25/11/2019, 12:39

To traži pasa. Ne traži to čovika. Tiš s njom u priču a priča je ono jel mogu vodit na podvodac ili ne. 

Nemožeš. I štaš sad ?

Ne paše ti. A pa super. Super. Hvala i doviđema.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175922
2014-04-11


Back to top Go down

 Međunarodni dan protiv nasilja nad ženama - Page 4 Empty Re: Međunarodni dan protiv nasilja nad ženama

Post by RayMabus 25/11/2019, 12:47

Iman ja svojih problema. Ne tribaju mi još i tuđi. Šta ona zamislila i šta ona nije zamislila. Neman ti ja živaca za to.

Nema nitko živaca za to. Dovoljni su mi i moji problemi još mi samo tribaju njezini.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175922
2014-04-11


Back to top Go down

 Međunarodni dan protiv nasilja nad ženama - Page 4 Empty Re: Međunarodni dan protiv nasilja nad ženama

Post by veber 25/11/2019, 12:56

RayMabus wrote:Iman ja svojih problema. Ne tribaju mi još i tuđi. Šta ona zamislila i šta ona nije zamislila. Neman ti ja živaca za to.

Nema nitko živaca za to. Dovoljni su mi i moji problemi još mi samo tribaju njezini.
koji ti jebeni problem imaš osim mentalnog?
ti si mlažen među pederima.

zamisli da imaš djecu? i onda moraš s njima van, pa ti ljubimica, nije pas, veli stari ne upucavaj se mojoj profesorici.
onda ti bivša veli da bi došla malo u finsku.
a šefica te jebe. ne ono kaj ti radiš nego ujutro.

i ti imaš problema?

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

 Međunarodni dan protiv nasilja nad ženama - Page 4 Empty Re: Međunarodni dan protiv nasilja nad ženama

Post by RayMabus 25/11/2019, 13:03

veber wrote:
RayMabus wrote:Iman ja svojih problema. Ne tribaju mi još i tuđi. Šta ona zamislila i šta ona nije zamislila. Neman ti ja živaca za to.

Nema nitko živaca za to. Dovoljni su mi i moji problemi još mi samo tribaju njezini.
koji ti jebeni problem imaš osim mentalnog?
ti si mlažen među pederima.

zamisli da imaš djecu? i onda moraš s njima van, pa ti ljubimica, nije pas, veli stari ne upucavaj se mojoj profesorici.
onda ti bivša veli da bi došla malo u finsku.
a šefica te jebe. ne ono kaj ti radiš nego ujutro.

i ti imaš problema?
Pa imam svojih problema. Umoran san od toga. Kad san ima 27 godina onda san naša šta san tražija al to ti je danas sve na fakultetima , ima pametnijeg posla pa će ona posli.

Prosječni muškarac će se zaljubit tri puta u životu i to obično bude do njegove tridedete a posli teško i nikako.

Ženu koju voliš držat ćeš ka kap vode na dlanu i onda ako ti to nije to nego će one posli onda nisi ti više zaljubljen i sad će taka nešto ovo ono. 

Ne zanimaš me ni ti ni šta ti oćeš. Gotovo je to.

Prva koja mi da pičke napravit ću joj dite i gotovo.

Neću napravit ništa da postignem. Nema teorije da ću kuvat ikoga za to. Nisan ni prije pa neću ni sad.

Ako ti ne znaš šta oćeš ja znam još manje.

I jedan put kad napravin to je to. Manistra skuvasna. Oće ta veza trajat neće brige me tototalno. Ima rastava i vidit ćemo kolika je alimentacija i to je to. A šta ću sad filozofirat. Ko da ću sad napravit pesto dice.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175922
2014-04-11


Back to top Go down

 Međunarodni dan protiv nasilja nad ženama - Page 4 Empty Re: Međunarodni dan protiv nasilja nad ženama

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum