ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Đubre kmeči!

Page 1 of 17 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next

Go down

Đubre kmeči! Empty Đubre kmeči!

Post by Guest 19/11/2019, 19:22

https://www.vecernji.hr/sport/otac-novaka-dokovica-vise-nije-mogao-sutjeti-strasno-je-to-sto-rade-srbima-1360395

Novak se pojavio u nezgodno vrijeme za Srbiju i srpski narod jer je vratio vjeru i pokazao da nismo genocidan narod, da nismo najgori na svijetu i da smo dio europske kulture i civilizacije – rekao je Đokovićev otac.



Novak Đoković nedavno je na ATP finalu u Londonu izgubio od Rogera Federera, čime je ostao bez polufinala i prvog mjesta na ljestvici na kraju godine.

Publika na Otoku nije baš bila blagonaklona prema Srbinu jer je svaku njegovu pogrešku dočekala skandiranjem i pljeskanjem. Đoković na odlasku nije ni mahnuo publici, a u njegovu obranu stali su neki bivši tenisači. Sada se o svemu oglasio i otac Novaka Đokovića, Srđan. – Novak se pojavio u nezgodno vrijeme za Srbiju i srpski narod jer je vratio vjeru i pokazao da nismo genocidan narod, da nismo najgori na svijetu i da smo dio europske kulture i civilizacije – rekao je Đokovićev otac za Radio-televiziju Srbije i dodao: – Nemoguće je da jedan takav gospodin sportaš kakav je Novak dolazi iz nekog genocidnog naroda kako su nas mnogi u prošlosti etiketirali. To je nečija etiketa, predrasuda, nerealna slika, ali sve je to njima jak razlog zbog kojeg će taj netko mome sinu zviždati s tribina u Londonu, New Yorku i mnogim drugim gradovima i strašno je kada to čovjek uživo doživi.

Jasno je i da zvižduci utječu na Đokovićevu igru jer nije lako kad imaš 20.000 ljudi protiv sebe. – Ne možete ni zamisliti koliko je Novaku u takvim situacijama teško, ali on je uvijek imao hrabro srce i hladnu glavu, a kako mu je bilo, zna samo on! Zamislite, on je pripadnik jednog malog ponosnog naroda iz jedne male siromašne zemlje, koju su bombardirali ti svjetski „stručnjaci" za bombardiranje! Jednu malu Srbiju bombardiralo je 20 moćnih zemalja, zamislite kakvi su to junaci! I on se izborio sa svim tim i postao jedan od najboljih tenisača svih vremena.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Đubre kmeči! Empty Re: Đubre kmeči!

Post by Guest 19/11/2019, 19:26

Strašno .... zamislite, plješću Novakovoj pogrešci ... kako se usude pljeskati jednom Srbijancu na terenu kad pogriješi?

Bhuuhuhu ... kmeeekmekmek.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Đubre kmeči! Empty Re: Đubre kmeči!

Post by Guest 19/11/2019, 19:29

Tataaaa ... oni mene ne voleeee .... buuhuhu ... kmek.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Đubre kmeči! Empty Re: Đubre kmeči!

Post by Guest 19/11/2019, 19:30

Šmrc, šmrc .... .
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Đubre kmeči! Empty Re: Đubre kmeči!

Post by T. 19/11/2019, 19:30

a vatikan, a nemci, a jasenovac i ustaše...
razočara me srdja načisto...

_________________
Đubre kmeči! Unname11
T.
T.

Posts : 17089
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Đubre kmeči! Empty Re: Đubre kmeči!

Post by Guest 19/11/2019, 19:32

T. wrote:a vatikan, a nemci, a jasenovac i ustaše...
razočara me srdja načisto...

Valjda ga izrezali.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Đubre kmeči! Empty Re: Đubre kmeči!

Post by Guest 19/11/2019, 19:37

Ne pita se govnar kako je do toga došlo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Đubre kmeči! Empty Re: Đubre kmeči!

Post by Guest 19/11/2019, 19:38

A bili im miljenici.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Đubre kmeči! Empty Re: Đubre kmeči!

Post by jastreb 19/11/2019, 19:42

Mislim da je stari malo pao pod utjecaj nacionalne preosjetljivosti i da je uslijed toga počeo da bulazni.

Đokoviću nitko ne zviždi zato što je Srbin.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Đubre kmeči! Empty Re: Đubre kmeči!

Post by RayMabus 19/11/2019, 19:42

Lik malo pretjeruje. Neće im jedan tenisač izbrisat etiketu genocidnog naroda. Mada svatija san šta je tija reč vezano uz Engleze i tu ekipu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

Đubre kmeči! Empty Re: Đubre kmeči!

Post by Guest 19/11/2019, 19:43

''Srbija i Hrvatska Novaku su uvijek bili jedna zemlja i narod.''



Tipične njihove izjave ... kreteni.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Đubre kmeči! Empty Re: Đubre kmeči!

Post by Guest 19/11/2019, 19:46

RayMabus wrote:Lik malo pretjeruje. Neće im jedan tenisač izbrisat etiketu genocidnog naroda. Mada svatija san šta je tija reč vezano uz Engleze i tu ekipu.


Je ... sad im ne valjaju.


On bi da ih svi moraju voliti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Đubre kmeči! Empty Re: Đubre kmeči!

Post by crvenkasti 19/11/2019, 19:47

Što bi htio, smrade četnički?

Biti najbolji, i još i da ti i plješćemo?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28738
2014-04-17


Back to top Go down

Đubre kmeči! Empty Re: Đubre kmeči!

Post by jastreb 19/11/2019, 19:48

Pa dobro ako su mu zviždali Engletzi,zašto mu samo mi imamo zviždati???

Pa Nole je otvoreno navijao za Hrvatsku na SP u Rusiji,zbog čega su mu zviždali i negodovali srpski šovinisti.

Mislim, zar sad (i) mi nebi trebali biti na njegovoj strani,nego podržavati ona štupida od Engleza???
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Đubre kmeči! Empty Re: Đubre kmeči!

Post by RayMabus 19/11/2019, 19:49

jastreb wrote:Pa dobro ako su mu zviždali Engletzi,zašto mu samo mi imamo zviždati???

Pa Nole je otvoreno navijao za Hrvatsku na SP u Rusiji,zbog čega su mu zviždali i negodovali srpski šovinisti.

Mislim, zar sad (i) mi nebi trebali biti na njegovoj strani,nego podržavati ona štupida od Engleza???
Ja san navija za njega. Meni Englezi idu na kurac.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

Đubre kmeči! Empty Re: Đubre kmeči!

Post by crvenkasti 19/11/2019, 19:50

jastreb wrote:Mislim da je stari malo pao pod utjecaj nacionalne preosjetljivosti i da je uslijed toga počeo da bulazni.

Đokoviću nitko ne zviždi zato što je Srbin.

Točno! Mrzimo ga zato jer je najbolji!

Ni Srbe ne mrzimo samo zato što su Srbi!
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28738
2014-04-17


Back to top Go down

Đubre kmeči! Empty Re: Đubre kmeči!

Post by Guest 19/11/2019, 19:51

jastreb wrote:Pa dobro ako su mu zviždali Engletzi,zašto mu samo mi imamo zviždati???

Pa Nole je otvoreno navijao za Hrvatsku na SP u Rusiji,zbog čega su mu zviždali i negodovali srpski šovinisti.

Mislim, zar sad (i) mi nebi trebali biti na njegovoj strani,nego podržavati ona štupida od Engleza???

Boli me kurac što je navijao za Hrvatsku. Čim zinu seru o jednom narodu s dva plemenska imena. Debili.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Đubre kmeči! Empty Re: Đubre kmeči!

Post by michaellcmacha 19/11/2019, 19:53

Što vele ovi naši genocidaši... pizzončić, đango, serbinjo... njima vjerojatno nije neugodno kao kozmopolitu Novaku

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Đubre kmeči! Empty Re: Đubre kmeči!

Post by Guest 19/11/2019, 19:53

crvenkasti wrote:
jastreb wrote:Mislim da je stari malo pao pod utjecaj nacionalne preosjetljivosti i da je uslijed toga počeo da bulazni.

Đokoviću nitko ne zviždi zato što je Srbin.

Točno! Mrzimo ga zato jer je najbolji!

Ni Srbe ne mrzimo samo zato što su Srbi!

Dobro, ajmo ga voliti. Ako ga ne volimo bit će anksiozan. Ček malo ... pa to i nije loše.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Đubre kmeči! Empty Re: Đubre kmeči!

Post by crvenkasti 19/11/2019, 19:55

Joker wrote:
jastreb wrote:Pa dobro ako su mu zviždali Engletzi,zašto mu samo mi imamo zviždati???

Pa Nole je otvoreno navijao za Hrvatsku na SP u Rusiji,zbog čega su mu zviždali i negodovali srpski šovinisti.

Mislim, zar sad (i) mi nebi trebali biti na njegovoj strani,nego podržavati ona štupida od Engleza???

Boli me kurac što je navijao za Hrvatsku. Čim zinu seru o jednom narodu s dva plemenska imena. Debili.

Točno. Mi se razlikujemo ko nebo i zemlja. Između nas nema nikakve sličnosti.

Evo ja, najbolji primjer. Bio sam skroz drugačiji dok sam bio Srbin.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28738
2014-04-17


Back to top Go down

Đubre kmeči! Empty Re: Đubre kmeči!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 17 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum