ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Katastrofalno stanje u policiji...

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Katastrofalno stanje u policiji...  - Page 2 Empty Re: Katastrofalno stanje u policiji...

Post by RayMabus 18/11/2019, 12:06

omni wrote:Zasto Njemacka na posalje prevoz da se ti ljudi dostave tamo gdje zele? Zasto se prave mutavi sada?
Pa zato jer nas sviju na Balkanu prave budalama. Jako dobro znaju kakav im je natalitet i da će im ta radna snaga tribati u budućnosti i onda Hrvatska je Krajina a zapadni Balkan parking za te likove pa tko bude ok dobit će.šansu da radi na zapadu kad ovima zafali šljakera.

RayMabus

Posts : 176960
2014-04-11


Back to top Go down

Katastrofalno stanje u policiji...  - Page 2 Empty Re: Katastrofalno stanje u policiji...

Post by RayMabus 18/11/2019, 12:30

Svaka osoba gleda stvari iz svoje točke gledišta , znanja koje ima i vremena kojim raspolaže.

Ne očekujem od vas da mi vjerujete , štaviše volim skeptike.

Ja nne trebam da vi meni povjerujete da su moji podaci iz budućnosti točni.

Imam vrijeme.

Znanje koje posjedujete.

Nada je matematička vjerojatnost da nešto može biti a isto tako i matematička vjerojatnost da nešto ne mora biti.

Svaki put kad se Zemlja okrene oko Sunca vi ćete sve manje uviđati da je matematička vjerojatnost da vam horde imigranata ne zaglave ovdje sve manja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176960
2014-04-11


Back to top Go down

Katastrofalno stanje u policiji...  - Page 2 Empty Re: Katastrofalno stanje u policiji...

Post by RayMabus 18/11/2019, 15:07

https://www.klix.ba/vijesti/regija/ranjeni-migrant-kod-rijeke-u-teskom-stanju-ostalih-17-hrvatska-planira-prebaciti-u-bih/191118077
RayMabus
RayMabus

Posts : 176960
2014-04-11


Back to top Go down

Katastrofalno stanje u policiji...  - Page 2 Empty Re: Katastrofalno stanje u policiji...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum