ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Češki navijači napali albanske i vikali "Kosovo je Srbija"

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Češki navijači napali albanske i vikali "Kosovo je Srbija" - Page 2 Empty Re: Češki navijači napali albanske i vikali "Kosovo je Srbija"

Post by Guest 15/11/2019, 23:42

dzango wrote:
Ra wrote:
Ma je. Fakat su korektni i pravedni kad su Makedoniju poklonili Grčkoj. :)
Srećom pa si stavila smajli na kraju posta.
Srećom si ga ti primjetio.

Guest
Guest


Back to top Go down

Češki navijači napali albanske i vikali "Kosovo je Srbija" - Page 2 Empty Re: Češki navijači napali albanske i vikali "Kosovo je Srbija"

Post by dzango 16/11/2019, 00:42

Ra wrote:
dzango wrote:
Ra wrote:
Ma je. Fakat su korektni i pravedni kad su Makedoniju poklonili Grčkoj. :)
Srećom pa si stavila smajli na kraju posta.
Srećom si ga ti primjetio.
Srećom nisam mator i odrtaveo da ne primetim.

_________________
Češki navijači napali albanske i vikali "Kosovo je Srbija" - Page 2 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Češki navijači napali albanske i vikali "Kosovo je Srbija" - Page 2 Empty Re: Češki navijači napali albanske i vikali "Kosovo je Srbija"

Post by Eroo 16/11/2019, 01:53

Ra wrote:
jastreb wrote:
Ra wrote:Bila bi fora znati imena tih "Čeha" koji su nosili natpise 'Nema predaje' i vikali 'Kosovo je Srbija'.  
Ne.   Vidiš kako se čovjek lako(u ovom slučaju jedna lijepa žena) prevari.

Češki,poljski,ruski,talijanski,francuski,slovački,bugarski...da ne nabrajam...navijači su po pitanju Kosova jedinstveni-Kosovo je Srbija.

Njima su suprostavljeni jedino Hrvati i jedan dio Bosne.
Ti si fakat optimist na kvadrat. :P
Prvo ovo 'lijepa žena' (svejedno, hvala ti, lijepo je pročitati nešto takvo na VIP-u), pa onda i maltene tvrdnja da su navijači drugih zemalja upućeni u političku petlju balkan expres. 

U Pragu živi jako puno Srba u što se uvjerih osobno prije par godina. U Beču ih je još i više, tako da će se priča ponoviti i kad Kosovari dođu u Austriju.  
Normalno da će Srbi koji tamo žive navijati za Češku, a ne za Kosovo koje im je (osim Hr) neprijatelj broj 1 i da će svoj bijes iskaliti u okviru navijačkih nereda.

Čak i da nisu Srbi nego fetivi Česi, Ne bi znali ni napisati nešto takvo bez svesrdne pomoći "Čeha".  B-)
Boli njih uvo i za Srbiju i Kosovo, bitno je napakostiti protivniku najtežim uvredama, udariti gdje najviše boli, a to je, eto, da je Kosovo Srbija. Kao da smo na tekmama jednom čuli kako kliču - Ćiro pederu!, iako tog istog Ćiru skoro svi gotive i uopće im nije mrzak. 

I onda od toga naši susjedi naprave senzaciju.  drunken

Meni osobno nije jasno zašto Hr daje toliku potporu Kosovu (valjda po onoj definiciji, minus puta minus jednako plus, odnosno neprijatelj moga neprijatelja je moj prijatelj), jer su nam Srbi bliži i po mentalitetu i po vjeri i po jeziku i po bezbroj drugih stvari. 
Mislim, trebali bi nam biti bliži po nekoj logici. I mi njima. 
Ali to nije tako, jer logika uopće ne boravi tu na brdovitom Balkanu.

I za namlatit nas  su uvijek pri ruci, a i mi njih, dakako... drunken
Eroo
Eroo

Posts : 74805
2016-07-22


Back to top Go down

Češki navijači napali albanske i vikali "Kosovo je Srbija" - Page 2 Empty Re: Češki navijači napali albanske i vikali "Kosovo je Srbija"

Post by vuksadinare 16/11/2019, 04:19

Ra wrote:
jastreb wrote:
Ra wrote:Bila bi fora znati imena tih "Čeha" koji su nosili natpise 'Nema predaje' i vikali 'Kosovo je Srbija'.  
Ne.   Vidiš kako se čovjek lako(u ovom slučaju jedna lijepa žena) prevari.

Češki,poljski,ruski,talijanski,francuski,slovački,bugarski...da ne nabrajam...navijači su po pitanju Kosova jedinstveni-Kosovo je Srbija.

Njima su suprostavljeni jedino Hrvati i jedan dio Bosne.
Ti si fakat optimist na kvadrat. :P
Prvo ovo 'lijepa žena' (svejedno, hvala ti, lijepo je pročitati nešto takvo na VIP-u), pa onda i maltene tvrdnja da su navijači drugih zemalja upućeni u političku petlju balkan expres. 

U Pragu živi jako puno Srba u što se uvjerih osobno prije par godina. U Beču ih je još i više, tako da će se priča ponoviti i kad Kosovari dođu u Austriju.  
Normalno da će Srbi koji tamo žive navijati za Češku, a ne za Kosovo koje im je (osim Hr) neprijatelj broj 1 i da će svoj bijes iskaliti u okviru navijačkih nereda.

Čak i da nisu Srbi nego fetivi Česi, Ne bi znali ni napisati nešto takvo bez svesrdne pomoći "Čeha".  B-)
Boli njih uvo i za Srbiju i Kosovo, bitno je napakostiti protivniku najtežim uvredama, udariti gdje najviše boli, a to je, eto, da je Kosovo Srbija. Kao da smo na tekmama jednom čuli kako kliču - Ćiro pederu!, iako tog istog Ćiru skoro svi gotive i uopće im nije mrzak. 

I onda od toga naši susjedi naprave senzaciju.  drunken

Meni osobno nije jasno zašto Hr daje toliku potporu Kosovu (valjda po onoj definiciji, minus puta minus jednako plus, odnosno neprijatelj moga neprijatelja je moj prijatelj), jer su nam Srbi bliži i po mentalitetu i po vjeri i po jeziku i po bezbroj drugih stvari. 
Mislim, trebali bi nam biti bliži po nekoj logici. I mi njima. 
Ali to nije tako, jer logika uopće ne boravi tu na brdovitom Balkanu.
....i da se radi o cehu..slovaku...trebali bi razumjeti zasto hrvati navijaju za kosovo a protiv srbije..a ako ne znaju onda im pokazati ubijene,popaljene i razjebane zivote
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99123
2015-09-08


Back to top Go down

Češki navijači napali albanske i vikali "Kosovo je Srbija" - Page 2 Empty Re: Češki navijači napali albanske i vikali "Kosovo je Srbija"

Post by Ringo10 16/11/2019, 04:58

Ra wrote:
Meni osobno nije jasno zašto Hr daje toliku potporu Kosovu (valjda po onoj definiciji, minus puta minus jednako plus, odnosno neprijatelj moga neprijatelja je moj prijatelj), jer su nam Srbi bliži i po mentalitetu i po vjeri i po jeziku i po bezbroj drugih stvari. 
Mislim, trebali bi nam biti bliži po nekoj logici. I mi njima. 
Ali to nije tako, jer logika uopće ne boravi tu na brdovitom Balkanu.
Šališ li se ti.

Hrvati i Srbi se neće izmiriti u narednih 400 godina, a možda ni do tada. 

Mislim, normalni ljudi nemaju problema između sebe, ali generalno, u političkom smislu, kao narodi, bilo kakvu normalizaciju ZABORAVI.

Čak i kad krenu stvari da se normaliziraju, onda u akciju stupaju takozvane politilke elite i mediji koji svoje pozicije grade na zakuhavanju odnosa.

Nema tu ni sreće ni pomirenja. Barem ga mi nećemo dočekati.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21562
2015-09-24


Back to top Go down

Češki navijači napali albanske i vikali "Kosovo je Srbija" - Page 2 Empty Re: Češki navijači napali albanske i vikali "Kosovo je Srbija"

Post by vuksadinare 16/11/2019, 05:11

Ringo10 wrote:
Ra wrote:
Meni osobno nije jasno zašto Hr daje toliku potporu Kosovu (valjda po onoj definiciji, minus puta minus jednako plus, ili je neprijatelj moga neprijatelja moj prijatelj), jer su nam Srbi bliži i po mentalitetu i po vjeri i po strani i po bezbroj drugih stvari , 
Mislim da bismo trebali biti bliski po nekoj logici. Ja ih ja. 
Ali to nije tako, jer je logika uopće ne bura tu na brdovitom Balkanu.
Šališ li se ti.

Hrvati i Srbi se neće izmiriti u narednih 400 godina, a možda ni tada neće. 

Mislim, normalni ljudi nemaju problema između sebe, ali generalno, u političkom smislu, kao ljudi, bilo kakvu normalizaciju ZABORAVI.

Čak i kad idemo stvari da se normaliziraju, onda u akciji stupaju takozvane političke političke elite i mediji koji svoje pozicije ocjenjuju na zakuhavanju odnosa.

Nema tu ni sreće ni pomirenja. Barem ga mi nećemo dočekati.
ova je realna od tebe...mada iskreno ti odnosi izmedju hrvata i srba nikad nisu bili nesto i mahom su sastavljeni od razocarenja...ne jebem ja ono tipa susjed susjedu dosao kucu pomoc gradit a vec ga sutra priklao...mislim realno i hrvatima i srbima i njihovom medjusobnom odnosu nastetila je prisilno nametanje jedinstva i nekog bratstva..da bi to uspjelo medjusobno dvije strane si moraju osjetiti onaj klik..a toga nije bilo kod hrvata i srba..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99123
2015-09-08


Back to top Go down

Češki navijači napali albanske i vikali "Kosovo je Srbija" - Page 2 Empty Re: Češki navijači napali albanske i vikali "Kosovo je Srbija"

Post by vuksadinare 16/11/2019, 05:26

inace ako izuzmemo sve..ima jedna teza koju srbi forsiraju a uvjerio sam se da to cini debela vecina srba cak neovisno o ideologiji a ta teza je da su hrvati,bosnjaci,makedonci,crnogorci srbi..i to im je gadna boljka i sa tim odbijaju druge od sebe stvarajuci neprijateljstvo...samo da je to to je cin netrpeljstva i svadja
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99123
2015-09-08


Back to top Go down

Češki navijači napali albanske i vikali "Kosovo je Srbija" - Page 2 Empty Re: Češki navijači napali albanske i vikali "Kosovo je Srbija"

Post by vuksadinare 16/11/2019, 05:27

vuksadinare wrote:inace ako izuzmemo sve..ima jedna teza koju srbi forsiraju a uvjerio sam se da to cini debela vecina srba cak neovisno o ideologiji a ta teza je da su hrvati,bosnjaci,makedonci,crnogorci u stvari srbi..i to im je gadna boljka i sa tim odbijaju druge od sebe stvarajuci neprijateljstvo...samo da je to to je cin netrpeljstva i svadja
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99123
2015-09-08


Back to top Go down

Češki navijači napali albanske i vikali "Kosovo je Srbija" - Page 2 Empty Re: Češki navijači napali albanske i vikali "Kosovo je Srbija"

Post by Serbinho-3 16/11/2019, 06:48

vuksadinare wrote:inace ako izuzmemo sve..ima jedna teza koju srbi forsiraju a uvjerio sam se da to cini debela vecina srba cak neovisno o ideologiji a ta teza je da su hrvati,bosnjaci,makedonci,crnogorci srbi..i to im je gadna boljka i sa tim odbijaju druge od sebe stvarajuci neprijateljstvo...samo da je to to je cin netrpeljstva i svadja

Generalno Srbi i ne razmisljaju o tom ostatku Juge a kamoli da su Hrvati Srbi.

Gledajte vi da opstanete, bez da po Svetu gradite odnose preko tudjih ledja, kukajuci na nekoga u bivsoj Jugi, ko malo dete, sto je vas potpis.

Tesko da cete od turizma preziveti.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Češki navijači napali albanske i vikali "Kosovo je Srbija" - Page 2 Empty Re: Češki navijači napali albanske i vikali "Kosovo je Srbija"

Post by Serbinho-3 16/11/2019, 06:50

[size=30]Haos u Češkoj zbog utakmice s Kosovom: Tuče, dronovi, konjica i "Kosovo je Srbija" [/size]

Češki navijači napali albanske i vikali "Kosovo je Srbija" - Page 2 Af371744-2474-417b-b1c4-9cb64c7f27a2



https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2019&mm=11&dd=15&nav_category=78&nav_id=1617458
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Češki navijači napali albanske i vikali "Kosovo je Srbija" - Page 2 Empty Re: Češki navijači napali albanske i vikali "Kosovo je Srbija"

Post by vuksadinare 16/11/2019, 07:05

Serbinho-3 wrote:
vuksadinare wrote:inace ako izuzmemo sve..ima jedna teza koju srbi forsiraju a uvjerio sam se da da cini debela vecina srba cak neovisno o ideologiji a ta teza je da su hrvati, bosnjaci, makedonci, crnogorci srbi..i da im je gadna boljka i sa tim odbijaju druge od sebe stvarajuci neprijateljstvo ... samo da je to to cin netrpeljstva i svadja

Generalno Srbi i ne razlažu o tom ostatku Juge a kamoli da su Hrvati Srbi.

Gledajte vi da se suprotstavite, bez da po Svetu gradite odnose preko tudjih ledja, kukaju na nekoga u bivsoj Jugi, ko malo dete, sto vam je potpis.

Tesko da cete od turizma preziveti.
ha,ha....pa ne govorimo mi ko papige da su srbi hrvati i stotijaznam...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99123
2015-09-08


Back to top Go down

Češki navijači napali albanske i vikali "Kosovo je Srbija" - Page 2 Empty Re: Češki navijači napali albanske i vikali "Kosovo je Srbija"

Post by vuksadinare 16/11/2019, 07:06

,.i nisu nasi mediji puni srbije kao sto je hrvatska u srbijanskim medijima
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99123
2015-09-08


Back to top Go down

Češki navijači napali albanske i vikali "Kosovo je Srbija" - Page 2 Empty Re: Češki navijači napali albanske i vikali "Kosovo je Srbija"

Post by vuksadinare 16/11/2019, 07:07

dobit cete batine.... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99123
2015-09-08


Back to top Go down

Češki navijači napali albanske i vikali "Kosovo je Srbija" - Page 2 Empty Re: Češki navijači napali albanske i vikali "Kosovo je Srbija"

Post by Serbinho-3 16/11/2019, 07:17

Vi ne znate sta cete od dosade, pa uz kafu i cigaru meljete o Srbima.

Realno nemate o kome, Italijanit su za sebe, Austrijanci za sebe i onda vi ko prirodni satelit Mesec, rotirate oko Zemlje, citaj Srbije.

Sve je to normalno a i prirodno :cleanteeth
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Češki navijači napali albanske i vikali "Kosovo je Srbija" - Page 2 Empty Re: Češki navijači napali albanske i vikali "Kosovo je Srbija"

Post by Serbinho-3 16/11/2019, 07:18

Kada vi ne bi guslali o Srbiji, zivot ne bi imao smisao.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Češki navijači napali albanske i vikali "Kosovo je Srbija" - Page 2 Empty Re: Češki navijači napali albanske i vikali "Kosovo je Srbija"

Post by Šandor Winnetou 16/11/2019, 07:30

Serbinho-3 wrote:Kada vi ne bi guslali o Srbiji, zivot ne bi imao smisao.
koja zamjena teza, čak i ovu temu si otvorio ti a posjećena je u pm. Eto toliko hrvati gusle o srbiji da ih je čak troje došlo na ovu temu

_________________
Češki navijači napali albanske i vikali "Kosovo je Srbija" - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Češki navijači napali albanske i vikali "Kosovo je Srbija" - Page 2 Empty Re: Češki navijači napali albanske i vikali "Kosovo je Srbija"

Post by vuksadinare 16/11/2019, 07:31

Serbinho-3 wrote:Vi ne znate sta cete od dosade, pa uz kafu i cigaru meljete o Srbima.

Realno nemate o kome, Italijanit su za sebe, Austrijanci za sebe i onda vi ko prirodni satelit Mesec, rotirate oko Zemlje, citaj Srbije.

Sve je to normalno a i prirodno :cleanteeth
Pogledaj svoje i hr medije pa onda filozofiraj tko se sa kim zamara...i tko stalno guguce da su hrvati srbi..daj ubijte se i spasite sve druge oko sebe..fakat se ubijte
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99123
2015-09-08


Back to top Go down

Češki navijači napali albanske i vikali "Kosovo je Srbija" - Page 2 Empty Re: Češki navijači napali albanske i vikali "Kosovo je Srbija"

Post by vuksadinare 16/11/2019, 07:38

Vratimo se na temu...cesi bar dobar dio uopce ne kuzi sto je bilo na ovim prostorima...jebote ja znam i engleze i svede i nizozemce koji znaju sto se na ovim prostorima desavalo..ali brate mili ovi cehi,slovaci su neznalice...ja im objasnjavam..a oni tupo gledaju nista ne kuze...ni cudo da onda zavrse na luft madracu nasred brackog kanala ili  u japankama u kakvoj rupcagi na velebitu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99123
2015-09-08


Back to top Go down

Češki navijači napali albanske i vikali "Kosovo je Srbija" - Page 2 Empty Re: Češki navijači napali albanske i vikali "Kosovo je Srbija"

Post by Serbinho-3 16/11/2019, 07:40

Zasto bi se ubili...

Glupa ti ta malo teza.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Češki navijači napali albanske i vikali "Kosovo je Srbija" - Page 2 Empty Re: Češki navijači napali albanske i vikali "Kosovo je Srbija"

Post by vuksadinare 16/11/2019, 07:44

Serbinho-3 wrote:Zasto bi se ubili...

Glupa ti ta malo teza.
To se u zargonu kaze..inace majstori ste u okretanju pile naopako..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99123
2015-09-08


Back to top Go down

Češki navijači napali albanske i vikali "Kosovo je Srbija" - Page 2 Empty Re: Češki navijači napali albanske i vikali "Kosovo je Srbija"

Post by Serbinho-3 16/11/2019, 07:46

vuksadinare wrote:Vratimo se na temu...cesi bar dobar dio uopce ne kuzi sto je bilo na ovim prostorima...jebote ja znam i engleze i svede i nizozemce koji znaju sto se na ovim prostorima desavalo..ali brate mili ovi cehi,slovaci su neznalice...ja im objasnjavam..a oni tupo gledaju nista ne kuze...ni cudo da onda zavrse na luft madracu nasred brackog kanala ili  u japankama u kakvoj rupcagi na velebitu

Bas si Hrvat...

Rekoh a ti potvrdis.

Znas koliko njih zabole za tebe, vas i vasu pricu, kao i sta se desavalo.

To samo vi idete okolo i njateke ko foke, smorite ih i predju na nasu stranu.

Rekli ti da te kapiraju da te skinu sa quartz-a...

Tako nesto se gleda na Zapadu kao nizak nivo kulture, olajavanje.

Ja nikad nikoga i ne spomenem, ne smaram nikoga, odlicno od svih prihvacen.

Nisi ni za Balkan a pokusavas na Zapadu da prodajes perece, ne ide ti to od ruke...
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Češki navijači napali albanske i vikali "Kosovo je Srbija" - Page 2 Empty Re: Češki navijači napali albanske i vikali "Kosovo je Srbija"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum