ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Novi trendovi u hipsterskoj ljepoti

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Novi trendovi u hipsterskoj  ljepoti Empty Novi trendovi u hipsterskoj ljepoti

Post by catabbath 15/11/2019, 09:21

Trend kojem se nitko nije nadao: Spojene obrve nikad nisu bile popularnije
M.S. prije 16 sati
594

Novi trendovi u hipsterskoj  ljepoti 74e2a878-4561-459c-a455-9006c8845e44-Untitledvelikarosalia
Foto: YouTube screenshot, Instagram

I DOK je prije nekoliko godina bilo nezamislivo da će žene pokazivati svoje spojene obrve, sada je to postalo pravi trend.
Sve je započelo kada je prije dvije godine grčka manekenka Sophia Hadjipanteli postala hit na Instagramu zbog svojih gustih tamnih spojenih obrva.
I dok su je jedni prozvali ljepoticom, druge je zgrozila, a iako je svojim izgledom podijelila mišljenja javnosti, pokrenula je trend koji je sada posebno buknuo zbog novog spota španjolske glazbenice Rosalije.
26-godišnja Španjolka koja je svojim posljednjim albumom "El Mal Querer" stekla svjetsku slavu u svojem novom spotu za pjesmu "A Palé" ponosno je pokazala svoje spojene obrve.
Novi trendovi u hipsterskoj  ljepoti 1cdfeb17-3548-4d6b-9760-ea869d5453d5-Untitledmalarosa
Svojim spojenim obrvama koje djeluju puno prirodnije i nježnije od obrva spomenute Grkinje promijenila je mišljenje velikog dijela javnosti o ovom beauty trendu, a u američkom Vogueu su je usporedili s pionirkom ovog trenda, slavnom meksičkom slikaricom Fridom Kahlo, te su potvrdili da su spojene obrve službeno opet u modi.
Tekst se nastavlja ispod oglasa

A da je trend kojem se nitko nije nadao već zaživio dokazuju brojni modeli u usponu koji su odlučili odbaciti pincetu i ponosno pokazati svoje spojene obrve na Instagramu, piše Noizz.rs. Neke od njih pogledajte u nastavku:
 
 
 
 


https://www.index.hr/rouge/clanak/trend-kojem-se-nitko-nije-nadao-spojene-obrve-nikad-nisu-bile-popularnije/2132133.aspx
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12407
2015-08-22


Back to top Go down

Novi trendovi u hipsterskoj  ljepoti Empty Re: Novi trendovi u hipsterskoj ljepoti

Post by catabbath 15/11/2019, 09:22

Zamisl da se seksaš sa vukodlakom  Novi trendovi u hipsterskoj  ljepoti 1f616

_________________
Novi trendovi u hipsterskoj  ljepoti Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12407
2015-08-22


Back to top Go down

Novi trendovi u hipsterskoj  ljepoti Empty Re: Novi trendovi u hipsterskoj ljepoti

Post by Maggie19 15/11/2019, 09:33

Uzas.

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Novi trendovi u hipsterskoj  ljepoti Empty Re: Novi trendovi u hipsterskoj ljepoti

Post by T. 15/11/2019, 09:35

vako na prvi pogled, spojene obrve opće nisu njezin najveći problem...

_________________
Novi trendovi u hipsterskoj  ljepoti Unname11
T.
T.

Posts : 17141
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Novi trendovi u hipsterskoj  ljepoti Empty Re: Novi trendovi u hipsterskoj ljepoti

Post by Noor 15/11/2019, 09:36

odvratno

Novi trendovi u hipsterskoj  ljepoti HADJIPANTELIobrve

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Novi trendovi u hipsterskoj  ljepoti Empty Re: Novi trendovi u hipsterskoj ljepoti

Post by £otk@ 15/11/2019, 14:15

Momčilo Krajišnik bi bio modna ikona!
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

Novi trendovi u hipsterskoj  ljepoti Empty Re: Novi trendovi u hipsterskoj ljepoti

Post by omni 15/11/2019, 14:22

Repetirane obrve, napucene usne, ruka na iPhone, spremna za potezanje i trenutni Instagram.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Novi trendovi u hipsterskoj  ljepoti Empty Re: Novi trendovi u hipsterskoj ljepoti

Post by Guest 15/11/2019, 16:31

catabbath wrote:

A da je trend kojem se nitko nije nadao već zaživio dokazuju brojni modeli u usponu koji su odlučili odbaciti pincetu i ponosno pokazati svoje spojene obrve na Instagramu, piše Noizz.rs. Neke od njih pogledajte u nastavku:
 
 
 
 


https://www.index.hr/rouge/clanak/trend-kojem-se-nitko-nije-nadao-spojene-obrve-nikad-nisu-bile-popularnije/2132133.aspx
Pljuc. 

Trend će trajati točno toliko koliko i nedepilirane noge i čupava pazuha, koji su bili "trend" prije par godina.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Novi trendovi u hipsterskoj  ljepoti Empty Re: Novi trendovi u hipsterskoj ljepoti

Post by Oh_Femder 15/11/2019, 18:39

catabbath wrote:Zamisl da se seksaš sa vukodlakom  Novi trendovi u hipsterskoj  ljepoti 1f616
Na stranu modni trendovi, koji su ionako većinom teža debilana, ali žensko je brijanje u Europi uzelo maha prije manje od 50 godina. Pa ipak je moja baka izrodla 11-ero djece. Njena deviza je bila: - Rđavom metroseksualcu i dlaka smeta. Eto onda vidim da su na ovom forumu sami neki metroseksualci  :P

_________________
Novi trendovi u hipsterskoj  ljepoti Nikon-10
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Novi trendovi u hipsterskoj  ljepoti Empty Re: Novi trendovi u hipsterskoj ljepoti

Post by omni 15/11/2019, 18:51

Dlake ispod pazuha kod zena mi ne smetaju, kada je dole skroz obrijana izgubim apetit jer imam osjecaj da imam posla s djetetom, a brkate ne mogu jbg.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Novi trendovi u hipsterskoj  ljepoti Empty Re: Novi trendovi u hipsterskoj ljepoti

Post by melkior 15/11/2019, 19:09

Oh_Femder wrote:
catabbath wrote:Zamisl da se seksaš sa vukodlakom  Novi trendovi u hipsterskoj  ljepoti 1f616
Na stranu modni trendovi, koji su ionako većinom teža debilana, ali žensko je brijanje u Europi uzelo maha prije manje od 50 godina. Pa ipak je moja baka izrodla 11-ero djece. Njena deviza je bila: - Rđavom metroseksualcu i dlaka smeta. Eto onda vidim da su na ovom forumu sami neki metroseksualci  :P
Promijenio se odnos prema seksu. Prije je kurac odmah išao u picu, a sad se pica prvo liže. Kud ćeš jezikom u dlake :hekla
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Novi trendovi u hipsterskoj  ljepoti Empty Re: Novi trendovi u hipsterskoj ljepoti

Post by melkior 15/11/2019, 19:11

Pa  ok, imam i ja spojene obrve, ali to je neusporedivo. Ženama spojene obrve ne stoje i točka (inače bi im stajala i brada).
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Novi trendovi u hipsterskoj  ljepoti Empty Re: Novi trendovi u hipsterskoj ljepoti

Post by Oh_Femder 15/11/2019, 19:22

melkior wrote:Pa  ok, imam i ja spojene obrve, ali to je neusporedivo. Ženama spojene obrve ne stoje i točka (inače bi im stajala i brada).
Novi trendovi u hipsterskoj  ljepoti Frida-photo

_________________
Novi trendovi u hipsterskoj  ljepoti Nikon-10
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Novi trendovi u hipsterskoj  ljepoti Empty Re: Novi trendovi u hipsterskoj ljepoti

Post by Guest 15/11/2019, 19:27

Vi uopće niste progresivni.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Novi trendovi u hipsterskoj  ljepoti Empty Re: Novi trendovi u hipsterskoj ljepoti

Post by melkior 15/11/2019, 19:40

Oh_Femder wrote:
melkior wrote:Pa  ok, imam i ja spojene obrve, ali to je neusporedivo. Ženama spojene obrve ne stoje i točka (inače bi im stajala i brada).
Novi trendovi u hipsterskoj  ljepoti Frida-photo
Ne može.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Novi trendovi u hipsterskoj  ljepoti Empty Re: Novi trendovi u hipsterskoj ljepoti

Post by Guest 15/11/2019, 21:12

Oh_Femder wrote:
melkior wrote:Pa  ok, imam i ja spojene obrve, ali to je neusporedivo. Ženama spojene obrve ne stoje i točka (inače bi im stajala i brada).
Novi trendovi u hipsterskoj  ljepoti Frida-photo
Znala sam da ćeš je staviti kao primjer.  :D

Ona je umjetnica i može si priuštiti sve, jer je kod nje vanjski izgled tek druga stavka. 

Njen talent mi je toliko lijep da mi kod nje mi ni brkovi nisu ružni. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Novi trendovi u hipsterskoj  ljepoti Empty Re: Novi trendovi u hipsterskoj ljepoti

Post by danni1 15/11/2019, 21:34

omni wrote:Dlake ispod pazuha kod zena mi ne smetaju, kada je dole skroz obrijana izgubim apetit jer imam osjecaj da imam posla s djetetom, a brkate ne mogu jbg.
:tu

Obrijana pica je ko uspon na Mt Everest. Namučiš se ko kristuš da dođeš tamo onda skužiš da tu uopće ne želiš bit i samo želiš što prije sić.

_________________
Novi trendovi u hipsterskoj  ljepoti Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Novi trendovi u hipsterskoj  ljepoti Empty Re: Novi trendovi u hipsterskoj ljepoti

Post by Noor 16/11/2019, 07:07

danni1 wrote:
omni wrote:Dlake ispod pazuha kod zena mi ne smetaju, kada je dole skroz obrijana izgubim apetit jer imam osjecaj da imam posla s djetetom, a brkate ne mogu jbg.
:tu

Obrijana pica je ko uspon na Mt Everest. Namučiš se ko kristuš da dođeš tamo onda skužiš da tu uopće ne želiš bit i samo želiš što prije sić.
Old school boysi :D

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Novi trendovi u hipsterskoj  ljepoti Empty Re: Novi trendovi u hipsterskoj ljepoti

Post by Šandor Winnetou 16/11/2019, 08:55

Noor wrote:
danni1 wrote:
omni wrote:Dlake ispod pazuha kod zena mi ne smetaju, kada je dole skroz obrijana izgubim apetit jer imam osjecaj da imam posla s djetetom, a brkate ne mogu jbg.
:tu

Obrijana pica je ko uspon na Mt Everest. Namučiš se ko kristuš da dođeš tamo onda skužiš da tu uopće ne želiš bit i samo želiš što prije sić.
Old school boysi :D
:tu
sve rijeđi i rijeđi drunken

_________________
Novi trendovi u hipsterskoj  ljepoti Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Novi trendovi u hipsterskoj  ljepoti Empty Re: Novi trendovi u hipsterskoj ljepoti

Post by Sora 16/11/2019, 09:03

Sve to vodi k tomu da se izjednače muski i zenski rod 
Iduce je da budu u modi brkate babe 
I bradate 

Meni to ok 
Iz vise razloga :clown

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Novi trendovi u hipsterskoj  ljepoti Empty Re: Novi trendovi u hipsterskoj ljepoti

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum