ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

'Hrvate sam ubijao kao kokoske,plakali su i molili,zglobovi su mi otekli koliko sam ih tukao'

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

'Hrvate sam ubijao kao kokoske,plakali su i molili,zglobovi su mi otekli koliko sam ih tukao' - Page 3 Empty Re: 'Hrvate sam ubijao kao kokoske,plakali su i molili,zglobovi su mi otekli koliko sam ih tukao'

Post by vuksadinare Fri 15 Nov - 15:48

Ovako je govorio Nikola Sanader jedan od najvecih srpskih zlocinaca sa Banovine

'Pio sam sa Hrvatima,jesam jer nisam htio piti sam a vecina komsija su mi bili Hrvati.Ali ih nisam volio vise sam ih trpio,price o nekakvom bratstvu i jedinstvu su bile obicna laz oni nas nisu voljeli mi njih jos vise.Nismo im nikad zaboravili NDH-a to su nam đedovi i ocevi ostavili u ament.Kad su prvi put izbile međunacionalne tenzije otvoreno sam rekao komsijama Hrvatima da me zaobilaze ili cu ih imati na nisanu.Ustasluk na nasoj srpskoj zemlji necu trpjeti.Kod mene nema zarobljenih.Razlog?Ili oni ili ja'.

vuksadinare

Posts : 99171
2015-09-08


Back to top Go down

'Hrvate sam ubijao kao kokoske,plakali su i molili,zglobovi su mi otekli koliko sam ih tukao' - Page 3 Empty Re: 'Hrvate sam ubijao kao kokoske,plakali su i molili,zglobovi su mi otekli koliko sam ih tukao'

Post by Ringo10 Fri 15 Nov - 15:53

vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:
Joker wrote:

Baš tako kako si napisao. MALO. Radi se o tipovima koji su izgubili moralni kompas i napravili sranja. No stavimo činjenice na stol i vidjet ćeš razliku u 'nijansama' i kad netko izgubi moralni kompas za razliku od sustavnog uništavanja počevši od ubijanja do brisanja svakog znamena Hrvata - niz lokalnih genocida i kulturocida gdje god su okupirali teritorij. Da smo isti kao i oni poslije Oluje bi ih bilo mrtvo tisuću puta više, trpali bi ih u logore i izbrisali bi s lica zemlje sve što ima i prismrad na srpsko-pravoslavno. Kao što vidiš - nismo. Tko zna, možda smo i trebali.
SLušaj ti ...

Na prostorima bivše Jugovine  NI JEDAN, ali bukvalno NI JEDAN narod nema moralno pravo da popuje drugima i postavlja se u poziciju povijesnog bezgrešnika. 

Ni Srbi, ni Hrvati, ni Bošnjaci ... NIKO.
ipak ima razlike...ovi prvi su radili zlocine i to masovnije u napadu..a ovi u obrani...drugo...sto se tice okrutnosti u zlocinu...hrvati su bili najamnje okrutni..uglavnom se radilo o metku u celu...ovi drugi srbi,muslimani su u zlocinima koristili velikim djelom i noz,sjekire,razbijene boce a negdje i cirkular..a srbi su imali hopbi i da zapšale hrpu ljudi u kucama..
JA govorim o malo široj povijesti. U malo dužem vremenskom periodu a ne samo o devedesetima. 

Znam da rata bez zločina i stradanja nedužnih nema. Zato ne želim Hrvatsku krvavih ruku. 

U zadnjih 100 godina a to je jedan ljudski vijek, svi su ruke okrvavili i to žestoko.
a'k kuzis povijest onda znas da su se na ovim prostorima vodili najokrutniji ratovi ili se vlast drzala najokrutnijim metodama..a'k hoces ubiti nekog onda ubij a da nije to okrutno ubijanje...okrutno ubijanje je cisti sadizam,neviđena mrznja plus sto se hoce sa tim demoralizirati protivnika...a u biti izazoves suprotan efekt..jer onda protivnik dobije motiv vise za zilavu obranu da takvim ne padne u ruke...
Opet on ko Švabo tra la la 

Ponovo - ni jedan jedini narod, na našim prostorima NEMA MORALNO PRAVO ... ponavljam NEMA MORALNO PRAVO srati drugima i držati moralne pridike.

Tako ni Hrvati. U 1300 ili 1400 godina časne i paćeničke povijesti Hrvata na našim prostorima, U 4 GODINE 20. STOLJEĆA, dogodila se ekipa uzurpatora koja je pod tuđinskim patronatom POČINILA TEŠKE ZLOČINE U IME HRVATSKOG NARODA. I zato je hrvatski narod dužan spriječiti da se ta ideologija ponovo domogne vlasti.

 I nije to glavni problem jer se istovremeno u Hrvatskoj pojavila ekipa časnih ljudi koji su to đubre uništili. 

Ali problem je taj što vi u današnjoj Hrvatskoj toj ekipi izdajničkih psihopata, manijaka i razbojnika na sve načine nastojite priskrbiti opravdanje i alibi pa čak ih i proglasiti za hrvatske heroje pa čak i žrtve.

A ljudima koji su to slomili nastojite nametnuti krivnju i zločin i optužbu za antihrvatsko djelovanje. 

A to je sramota, civilizacijska bruka. I tu nema opravdanja, zločini Srba ili bilo koga drugoga nisu i ne mogu biti opravdanje za tu sramotu.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21567
2015-09-24


Back to top Go down

'Hrvate sam ubijao kao kokoske,plakali su i molili,zglobovi su mi otekli koliko sam ih tukao' - Page 3 Empty Re: 'Hrvate sam ubijao kao kokoske,plakali su i molili,zglobovi su mi otekli koliko sam ih tukao'

Post by vuksadinare Fri 15 Nov - 15:56

Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:
SLušaj ti ...

Na prostorima bivše Jugovine  NI JEDAN, ali bukvalno NI JEDAN narod nema moralno pravo da popuje drugima i postavlja se u poziciju povijesnog bezgrešnika. 

Ni Srbi, ni Hrvati, ni Bošnjaci ... NIKO.
ipak ima razlike...ovi prvi su radili zlocine i to masovnije u napadu..a ovi u obrani...drugo...sto se tice okrutnosti u zlocinu...hrvati su bili najamnje okrutni..uglavnom se radilo o metku u celu...ovi drugi srbi,muslimani su u zlocinima koristili velikim djelom i noz,sjekire,razbijene boce a negdje i cirkular..a srbi su imali hopbi i da zapšale hrpu ljudi u kucama..
JA govorim o malo široj povijesti. U malo dužem vremenskom periodu a ne samo o devedesetima. 

Znam da rata bez zločina i stradanja nedužnih nema. Zato ne želim Hrvatsku krvavih ruku. 

U zadnjih 100 godina a to je jedan ljudski vijek, svi su ruke okrvavili i to žestoko.
a'k kuzis povijest onda znas da su se na ovim prostorima vodili najokrutniji ratovi ili se vlast drzala najokrutnijim metodama..a'k hoces ubiti nekog onda ubij a da nije to okrutno ubijanje...okrutno ubijanje je cisti sadizam,neviđena mrznja plus sto se hoce sa tim demoralizirati protivnika...a u biti izazoves suprotan efekt..jer onda protivnik dobije motiv vise za zilavu obranu da takvim ne padne u ruke...
Opet on ko švabo tra la la 

Ponovo - ni jedan jedini narod, na našim prostorima NEMA MORALNO PRAVO ... ponavljam NEMA MORALNO PRAVO srati drugima i držati moralne pridike.

Tako ni Hrvati. U 1300 ili 1400 godina časne i paćeničke povijesti Hrvata na našim prostorima, U 4 GODINE 20. STOLJEĆA, dogodila se ekipa uzurpatora koja je pod tuđinskim patronatom POČINILA TEŠKE ZLOČINE U IME HRVATSKOG NARODA. I zato je hrvatski narod dužan spriječiti da se ta ideologija ponovo domogne vlasti.

 I nije to glavni problem jer se istovremeno u Hrvatskoj pojavila ekipa časnih ljudi koji su to đubre uništili. 

Ali problem je taj što vi u današnjoj Hrvatskoj toj ekipi izdajničkih psihopata, manijaka i razbojnika na sve načine nastojite priskrbiti opravdanje i alibi pa čak ih i proglasiti za hrvatske heroje pa čak i žrtve.

A ljudima koji su to slomili nastojite nametnuti krivnju i zločin i optužbu za antihrvatsko djelovanje. 

A to je sramota, civilizacijska bruka. I tu nema opravdanja, zločini Srba ili bilo koga drugoga nisu i ne mogu biti opravdanje za tu sramotu.
vrati se na temu..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99171
2015-09-08


Back to top Go down

'Hrvate sam ubijao kao kokoske,plakali su i molili,zglobovi su mi otekli koliko sam ih tukao' - Page 3 Empty Re: 'Hrvate sam ubijao kao kokoske,plakali su i molili,zglobovi su mi otekli koliko sam ih tukao'

Post by vuksadinare Fri 15 Nov - 15:56

kad tema bude ndh-a i ustase mozemo razgovarat..sad ej tema zlocini 90-tih...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99171
2015-09-08


Back to top Go down

'Hrvate sam ubijao kao kokoske,plakali su i molili,zglobovi su mi otekli koliko sam ih tukao' - Page 3 Empty Re: 'Hrvate sam ubijao kao kokoske,plakali su i molili,zglobovi su mi otekli koliko sam ih tukao'

Post by Sora Fri 15 Nov - 16:00

vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:, sadisticka mrznja ... bolesna ... a koliko takvih i danas imam kod njih ....
Da, monstruozno ....

Samo, takvih je bilo na svim stranama
a ovakvih malo ... procitaj na vilimbooku knjigu covjeka koja je prezivjela ovcaru i velepromet pa ces shvatit da bas onakvih nije bilo ... preporucam citanje
a logori koje su držali hrvati ?

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

'Hrvate sam ubijao kao kokoske,plakali su i molili,zglobovi su mi otekli koliko sam ih tukao' - Page 3 Empty Re: 'Hrvate sam ubijao kao kokoske,plakali su i molili,zglobovi su mi otekli koliko sam ih tukao'

Post by Sora Fri 15 Nov - 16:04

vuksadinare wrote:kad tema bude ndh-a i ustase mozemo razgovarat..sad ej tema zlocini 90-tih...
ma pih 
pitanje je tko je učinio najveće zločine 
tko je uopće nevin u ratovima 90. 
i konačno sto je u političkom smislu donjelo najteže posljedice 
ja mislim ..najgore su štetili svaki narod sebi
 hrvati i srbi su sjašili s konja na magarca kroz kontrarevoluciju i ubijanje socijalizma 
makar, nesvjesno..
logori su ..manje značajni

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

'Hrvate sam ubijao kao kokoske,plakali su i molili,zglobovi su mi otekli koliko sam ih tukao' - Page 3 Empty Re: 'Hrvate sam ubijao kao kokoske,plakali su i molili,zglobovi su mi otekli koliko sam ih tukao'

Post by Sora Fri 15 Nov - 16:06

tako da isticanje detalja s tim logorima skreće pažnju od onog o čemu piše ringo
državama danas upravljaju psihopate
narod ih slijedi 
kako je to moguće

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

'Hrvate sam ubijao kao kokoske,plakali su i molili,zglobovi su mi otekli koliko sam ih tukao' - Page 3 Empty Re: 'Hrvate sam ubijao kao kokoske,plakali su i molili,zglobovi su mi otekli koliko sam ih tukao'

Post by Sora Fri 15 Nov - 16:08

psihopate u hrvatskoj bi ukinuli antifašizam i povijest hrvata druge polovice 20.vijeka 
ako to nije ludilo, ne znašmšto je

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

'Hrvate sam ubijao kao kokoske,plakali su i molili,zglobovi su mi otekli koliko sam ih tukao' - Page 3 Empty Re: 'Hrvate sam ubijao kao kokoske,plakali su i molili,zglobovi su mi otekli koliko sam ih tukao'

Post by darth_vader Fri 15 Nov - 16:15

Sora wrote:
vuksadinare wrote:kad tema bude ndh-a i ustase mozemo razgovarat..sad ej tema zlocini 90-tih...
ma pih 
pitanje je tko je učinio najveće zločine 
tko je uopće nevin u ratovima 90. 
i konačno sto je u političkom smislu donjelo najteže posljedice 
ja mislim ..najgore su štetili svaki narod sebi
 hrvati i srbi su sjašili s konja na magarca kroz kontrarevoluciju i ubijanje socijalizma 
makar, nesvjesno..
logori su ..manje značajni


Manje loči. Odnit će te ciroza.
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

'Hrvate sam ubijao kao kokoske,plakali su i molili,zglobovi su mi otekli koliko sam ih tukao' - Page 3 Empty Re: 'Hrvate sam ubijao kao kokoske,plakali su i molili,zglobovi su mi otekli koliko sam ih tukao'

Post by vuksadinare Fri 15 Nov - 16:17

Sora wrote:
vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:, sadisticka mrznja ... bolesna ... a koliko takvih i danas imam kod njih ....
Da, monstruozno ....

Samo, takvih je bilo na svim stranama
a ovakvih malo ... procitaj na vilimbooku knjigu covjeka koja je prezivjela ovcaru i velepromet pa ces shvatit da bas onakvih nije bilo ... preporucam citanje
a logori koji su držali hrvati?
evo trolusine
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99171
2015-09-08


Back to top Go down

'Hrvate sam ubijao kao kokoske,plakali su i molili,zglobovi su mi otekli koliko sam ih tukao' - Page 3 Empty Re: 'Hrvate sam ubijao kao kokoske,plakali su i molili,zglobovi su mi otekli koliko sam ih tukao'

Post by darth_vader Fri 15 Nov - 16:22

vuksadinare wrote:kad tema bude ndh-a i ustase mozemo razgovarat..sad ej tema zlocini 90-tih...


Ma kreten maliciozni.
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

'Hrvate sam ubijao kao kokoske,plakali su i molili,zglobovi su mi otekli koliko sam ih tukao' - Page 3 Empty Re: 'Hrvate sam ubijao kao kokoske,plakali su i molili,zglobovi su mi otekli koliko sam ih tukao'

Post by vuksadinare Fri 15 Nov - 16:23

jasambrend wrote:
vuksadinare wrote:kad tema bude ndh-a i ustase mozemo razgovarati..sad ej tema zlocini 90-tih ...


Ma kreten maliciozni.
,da ne kaze koju krivu i da mu drugari ne zamjere pa ga nece zvati na djabe ice i pice :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99171
2015-09-08


Back to top Go down

'Hrvate sam ubijao kao kokoske,plakali su i molili,zglobovi su mi otekli koliko sam ih tukao' - Page 3 Empty Re: 'Hrvate sam ubijao kao kokoske,plakali su i molili,zglobovi su mi otekli koliko sam ih tukao'

Post by Ringo10 Fri 15 Nov - 16:30

vuksadinare wrote:
Sora wrote:
vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:, sadisticka mrznja ... bolesna ... a koliko takvih i danas imam kod njih ....
Da, monstruozno ....

Samo, takvih je bilo na svim stranama
a ovakvih malo ... procitaj na vilimbooku knjigu covjeka koja je prezivjela ovcaru i velepromet pa ces shvatit da bas onakvih nije bilo ... preporucam citanje
a logori koji su držali hrvati?
evo trolusine
Pa dobro ona ovdje kaže 

Mislim busate se tu kao bezgrešni 

A zaista, šta sa logorima i rasnim zakonima iz 2. sv rata

Pogledaj onaj film o Dijani Budisavljević koji sadrži onaj horor dokumentarni fragment .. pa onda ti prozivaj nekoga

ALI NAJGORE JE TO ŠTO TIM PROPALICAMA STALNO TRAŽITE ALIBI I OPRAVDANJA ... I PREDSTAVLJATE IH KAO ŽRTVE KOMUNISTIČKIH PROGONA

Ovaj zadnji rat jesu Srbi počeli ... ali i tu se nemojte previše kurčiti ... jer i tu su i Hrvati napravili niz neoprostivih pizdarija.

Isto kao i Srbi i muslimani ...


Last edited by Ringo10 on Fri 15 Nov - 16:31; edited 1 time in total
Ringo10
Ringo10

Posts : 21567
2015-09-24


Back to top Go down

'Hrvate sam ubijao kao kokoske,plakali su i molili,zglobovi su mi otekli koliko sam ih tukao' - Page 3 Empty Re: 'Hrvate sam ubijao kao kokoske,plakali su i molili,zglobovi su mi otekli koliko sam ih tukao'

Post by vuksadinare Fri 15 Nov - 16:31

Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:
Sora wrote:
vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:
Da, monstruozno ....

Samo, takvih je bilo na svim stranama
a ovakvih malo ... procitaj na vilimbooku knjigu covjeka koja je prezivjela ovcaru i velepromet pa ces shvatit da bas onakvih nije bilo ... preporucam citanje
a logori koji su držali hrvati?
evo trolusin
Pa dobro ona ovdje kaže 

Mislim da se radi o bezgrešnom

A stvarno  , šta se logorima i rasnim zakonima iz 2. sv rata

Pogledaj onaj film o Dijani Budisavljević koji sadrži onaj horor dokumentarni fragment .. pa onda ti prozivaj nekoga

Ovaj posljednji rat jeste Srbi sviraju ... ali i tu se nemojte previše kurčiti ... jer i tu su i Hrvati napravili niz neoprostivih pizdarija.

Isto kao i Srbi i muslimani ...
...ne da mi se...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99171
2015-09-08


Back to top Go down

'Hrvate sam ubijao kao kokoske,plakali su i molili,zglobovi su mi otekli koliko sam ih tukao' - Page 3 Empty Re: 'Hrvate sam ubijao kao kokoske,plakali su i molili,zglobovi su mi otekli koliko sam ih tukao'

Post by Ringo10 Fri 15 Nov - 16:33

Da, svi smo mi Mirko Norac 

Propalica i promašeni konobar ... koji je postao nekakav GENERAL zato što je ubijao babe i civile 

To je za diku i ponos
Ringo10
Ringo10

Posts : 21567
2015-09-24


Back to top Go down

'Hrvate sam ubijao kao kokoske,plakali su i molili,zglobovi su mi otekli koliko sam ih tukao' - Page 3 Empty Re: 'Hrvate sam ubijao kao kokoske,plakali su i molili,zglobovi su mi otekli koliko sam ih tukao'

Post by vuksadinare Fri 15 Nov - 16:35

Ringo10 wrote:Da, svi smo mi Mirko Norac 

Propalica i promašeni konobar ... koji je postao nekakav OPĆENENO zato što je ubijao babe i civile 

To je za diku i ponos
djaba ih branis..dobit ces svoj komad pecenog
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99171
2015-09-08


Back to top Go down

'Hrvate sam ubijao kao kokoske,plakali su i molili,zglobovi su mi otekli koliko sam ih tukao' - Page 3 Empty Re: 'Hrvate sam ubijao kao kokoske,plakali su i molili,zglobovi su mi otekli koliko sam ih tukao'

Post by Ringo10 Fri 15 Nov - 16:39

Kako meni reče jednom prije nekih 15 godina pokojni dobri barba Ante iz Melburna, bivši politički emigrant rodom iz Metkovića koji nije štedio riječi pogrde na račun tih političkih emigranata ... kaže to je gluplje od teladi

Reče meni poznavao sam odlično Blaža Kraljevića, znao sam koja je to australska baraba, propalica i jebivjetar ...

I onda čujem ono GENERAL Blaž Kraljević ... e jebem ti i državu i vojsku u kojoj je takav probisvijet GENERAL....

Kažem ja, a zašto ga je Tuđman ubio

Kaže barba Ante - a možda je mora' gospe ti ... 

Eh, mudar i pametan bješe moj barba Ante

Tako i Norac ... kojeg kuju u zvijezde i kunu se u njega. A on niko i ništa. Kreten krvavih ruku.

I to vam su vam hrvatski heroji. Hajde jebite se tamo ...


Last edited by Ringo10 on Fri 15 Nov - 16:45; edited 1 time in total
Ringo10
Ringo10

Posts : 21567
2015-09-24


Back to top Go down

'Hrvate sam ubijao kao kokoske,plakali su i molili,zglobovi su mi otekli koliko sam ih tukao' - Page 3 Empty Re: 'Hrvate sam ubijao kao kokoske,plakali su i molili,zglobovi su mi otekli koliko sam ih tukao'

Post by vuksadinare Fri 15 Nov - 16:45

Ringo10 wrote:Kako meni reče jednom prije nekig 15 godina pokojni dobri barba Ante iz Melburna, bivši politički emigrant rodom iz Metkovića koji nije štedio riječi pogrde na račun tih političkih emigranata ... kaže to je gluplje od teladi

Reče meni poznavao sam odlično Blaža Kraljevića, znao sam koja je to australska baraba, propalica i jebivjetar ...

I onda čujem ono GENERAL Blaž Kraljević ... e jebem ti i državu i vojsku u kojoj je takav probisvijet GENERAL....

Kažem ja, a zašto ga je Tuđman ubio

Kaže barba Ante - a možda je mora' gospe ti ... 

Eh, mudar i pametan bješe moj barba Ante

Tako i Norac ... kojeg kuju u zvijezde i kunu se u njega. A on niko i ništa. Kreten krvavih ruku.

I to vam su vam hrvatski heroji. Hajde jebite se tamo ...
blaz kraljevic nije okrvavio ruke
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99171
2015-09-08


Back to top Go down

'Hrvate sam ubijao kao kokoske,plakali su i molili,zglobovi su mi otekli koliko sam ih tukao' - Page 3 Empty Re: 'Hrvate sam ubijao kao kokoske,plakali su i molili,zglobovi su mi otekli koliko sam ih tukao'

Post by vuksadinare Fri 15 Nov - 16:45

...ali su drugi okrvavili ruke na blazu kraljevicu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99171
2015-09-08


Back to top Go down

'Hrvate sam ubijao kao kokoske,plakali su i molili,zglobovi su mi otekli koliko sam ih tukao' - Page 3 Empty Re: 'Hrvate sam ubijao kao kokoske,plakali su i molili,zglobovi su mi otekli koliko sam ih tukao'

Post by Ringo10 Fri 15 Nov - 16:46

vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:Kako meni reče jednom prije nekig 15 godina pokojni dobri barba Ante iz Melburna, bivši politički emigrant rodom iz Metkovića koji nije štedio riječi pogrde na račun tih političkih emigranata ... kaže to je gluplje od teladi

Reče meni poznavao sam odlično Blaža Kraljevića, znao sam koja je to australska baraba, propalica i jebivjetar ...

I onda čujem ono GENERAL Blaž Kraljević ... e jebem ti i državu i vojsku u kojoj je takav probisvijet GENERAL....

Kažem ja, a zašto ga je Tuđman ubio

Kaže barba Ante - a možda je mora' gospe ti ... 

Eh, mudar i pametan bješe moj barba Ante

Tako i Norac ... kojeg kuju u zvijezde i kunu se u njega. A on niko i ništa. Kreten krvavih ruku.

I to vam su vam hrvatski heroji. Hajde jebite se tamo ...
blaz kraljevic nije okrvavio ruke
Nije... ali je bio idiot. Umalo nije uvukao Hrvate u Hercegovini u međusobno krvoproliće.

Jebo vas on.

Neka su ga Tuđman, Šušak i Boban ukokali. Ko ga jebe.


Last edited by Ringo10 on Fri 15 Nov - 16:47; edited 2 times in total
Ringo10
Ringo10

Posts : 21567
2015-09-24


Back to top Go down

'Hrvate sam ubijao kao kokoske,plakali su i molili,zglobovi su mi otekli koliko sam ih tukao' - Page 3 Empty Re: 'Hrvate sam ubijao kao kokoske,plakali su i molili,zglobovi su mi otekli koliko sam ih tukao'

Post by vuksadinare Fri 15 Nov - 16:47

...a mirko norac je spasio gospic do dolaska norca skoro pola gospica su kontrolirali srbi
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99171
2015-09-08


Back to top Go down

'Hrvate sam ubijao kao kokoske,plakali su i molili,zglobovi su mi otekli koliko sam ih tukao' - Page 3 Empty Re: 'Hrvate sam ubijao kao kokoske,plakali su i molili,zglobovi su mi otekli koliko sam ih tukao'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum